اشتراک گذاری
2.7K
avatar

بیمارستان کودکان قدس قزوین (صبح)

16 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 31
لیست پزشکان
سعید مومنی فر متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
80٪(136 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
لیلا قاسمی هشترودی فوق تخصص روماتولوژی کودکان
فوق تخصص روماتولوژی کودکان
97٪(125 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
فرشید صفدریان گوش و حلق و بینی
گوش و حلق و بینی
93٪(345 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
احمد قاسم پورگلی فوق تخصص قلب اطفال
فوق تخصص قلب اطفال
85٪(56 نظر)
اولین نوبت: کمتر از سه ساعت دیگر
ملیحه روزبخش فوق تخصص روانپزشکی اطفال
فوق تخصص روانپزشکی اطفال
92٪(183 نظر)
اولین نوبت: کمتر از سه ساعت دیگر
آدرس و تلفن تماس
قزوین - قزوین - میدان قدس - بیمارستان قدس

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان کودکان قدس قزوین (صبح) جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان کودکان قدس قزوین (صبح) را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل