اشتراک گذاری
1.6K
avatar

بیمارستان الزهرا اصفهان (درمانگاه صبح)

26 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 130
لیست پزشکان
دکتر مهرداد نوروزی بیهوشی
بیهوشی
100٪(10 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر محمدحسن سمندری نجف آبادی متخصص جراحی دهان، فک و صورت
متخصص جراحی دهان، فک و صورت
96٪(61 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر مجید رضوانی حبیب آبادی جراحی ستون فقرات
جراحی ستون فقرات
92٪(79 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر شیروان رستگار ارتوپدی
ارتوپدی
94٪(102 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 10:00 صبح
اولین نوبت: فردا 8:20 صبح
دکتر پریسا طاهری طب فیزیکی و توانبخشی
طب فیزیکی و توانبخشی
99٪(316 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 10:00 صبح
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - اصفهان-خیابان شهدای صفه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان الزهرا اصفهان (درمانگاه صبح) جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان الزهرا اصفهان (درمانگاه صبح) را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل