پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
195K icon
درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بهار شاهرود

درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بهار شاهرود

icon 13 تخصص پزشکی پزشک فعال : 38
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  عاطفه مهرعلی تبار فیروزجاه
  زنان و زایمان
  icon 96 % (64 نظر)
  دکتر محمدحسن امیدوار
  فوق تخصص روماتولوژی
  icon 93 % (326 نظر)
  دکتر محبوبه مسگران
  متخصص زنان و زایمان
  icon 93 % (199 نظر)
  هوفر رفیعی
  فوق تخصص بیماریهای کلیه-فشارخون-دیالیز-پیوند(نفرولوژیست)
  icon 93 % (132 نظر)
  محمد حسین کلانتر
  فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
  icon 92 % (679 نظر)

  معرفی

  در هنگام مراجعه، جهت پرداخت وجه کارت بانکی همراه داشته باشید

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بهار شاهرود جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  شاهرود - خیابان 22 بهمن،روبروی پارک کودک ((( در هنگام مراجعه، جهت پرداخت وجه کارت بانکی همراه داشته باشید )))