اشتراک گذاری
2.7K
avatar

کلینیک شبانه روزی خیریه ولیعصر

22 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 51
لیست پزشکان
دکتر شادی محمدی متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
100٪(11 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر علی صالحی متخصص بیماریهای قلب و عروق
متخصص بیماریهای قلب و عروق
100٪(20 نظر)
اولین نوبت: کمتر از پنج ساعت دیگر
دکتر فریدون دانشخواه متخصص بیماریهای داخلی
متخصص بیماریهای داخلی
100٪(10 نظر)
اولین نوبت: امروز 3:52 عصر
دکتر محمود مهری یاری متخصص جراحی مغز و اعصاب
متخصص جراحی مغز و اعصاب
97٪(104 نظر)
اولین نوبت: امروز 5:30 عصر
دکتر نسرین رضوان دوست متخصص بیماریهای داخلی
متخصص بیماریهای داخلی
80٪(5 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 23 مهر 11:59 شب
اولین نوبت: 1 آبان 4:34 عصر
آدرس و تلفن تماس
تهران - تهران ، شهرری ، میدان نماز ، جنب مسجد جامع ارشاد ، پلاک 28.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک شبانه روزی خیریه ولیعصر جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک شبانه روزی خیریه ولیعصر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل