اشتراک گذاری
337K
avatar

کلینیک شهید مفتح 1 جدید گلستان 15

22 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 68
لیست پزشکان
دکتر سیدذاکر سعیدی نژاد بیماریهای عفونی و گرمسیری
بیماریهای عفونی و گرمسیری
95٪(22 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 8:00 صبح
دکتر لیلا منظوری متخصص طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی
متخصص طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی
100٪(4 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 8:05 صبح
دکتر گرد افرین نیکبخت بیماریهای عفونی و گرمسیری
بیماریهای عفونی و گرمسیری
100٪(39 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 8:05 صبح
دکتر محمد غلام نژاد بیماریهای عفونی و گرمسیری
بیماریهای عفونی و گرمسیری
100٪(6 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 8:05 صبح
دکتر محمدامین فاضلی ناصرآباد بیماریهای عفونی و گرمسیری
بیماریهای عفونی و گرمسیری
100٪(31 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 8:15 صبح
آدرس و تلفن تماس
یاسوج - خیابان گلستان 15 پانزدهم
در کلینیک شماره1: متخصصین قلب وعروق، متخصصین داخلی، فوق متخصصین نفرولوژی، فوق متخصصین ریه، متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی، متخصصین زنان و زایمان حضور دارند. خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود: سونوگرافی تست ورزش اکو کاردیوگرافی نوار قلب نوار قلب جنین گرفتن نمونه پاپ اسمیر

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک شهید مفتح 1 جدید گلستان 15 جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک شهید مفتح 1 جدید گلستان 15 را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل