پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
726 icon
کلینیک مرکزی شهر

کلینیک مرکزی شهر

icon 2 تخصص پزشکی پزشک فعال : 16
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر عباس زارع مقدم چمشقالی
  متخصص چشم ( افتالمولوژی
  icon 100 % (20 نظر)
  دکتر محمود جوشقانی
  فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
  icon 94 % (111 نظر)
  خلیل قاسمی فلاورجانی
  ویتره ورتین- سگمان خلفی
  icon 97 % (101 نظر)

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک مرکزی شهر جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  تهران - تهران، خیابان ولیعصر،بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد ،پلاک 26