اشتراک گذاری
538K
avatar

کلینیک مهدیه کرمانشاه

23 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 59
لیست پزشکان
ایران دخت علی محمدی زنان و زایمان
زنان و زایمان
82٪(286 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر محمدعلی عطائی متخصص سونوگرافی و رادیولوژی
متخصص سونوگرافی و رادیولوژی
93٪(1350 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 8:00 صبح
اولین نوبت: فردا 12:00 عصر
مجتبی ایدی زاده فوق تخصص چشم پزشکی
فوق تخصص چشم پزشکی
70٪(421 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 8:00 صبح
اولین نوبت: فردا 2:30 عصر
دکتر نسرین منصوری زنان و زایمان
زنان و زایمان
88٪(942 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 8:00 صبح
اولین نوبت: فردا 3:00 عصر
دکتر وحید فیض الهی ارتوپدی
ارتوپدی
86٪(429 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 8:00 صبح
اولین نوبت: فردا 3:00 عصر
آدرس و تلفن تماس
کرمانشاه - کرمانشاه
لطفا دقت فرمائید زمان مراجعه درج شده در سیستم نوبت دهی به منزله ویزیت توسط پزشک نمیباشد زمان دقیق توسط منشی وپذیرش تعیین میگردد

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک مهدیه کرمانشاه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک مهدیه کرمانشاه را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل