اشتراک گذاری
546K
avatar

کلینیک بوستان کرمانشاه

27 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 136
لیست پزشکان
زینب سوهانی بیماریهای قلب و عروق
بیماریهای قلب و عروق
96٪(336 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
علی کرامتی کودکان
کودکان
86٪(116 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 9:09 صبح
فیض اله منصوری بیماریهای عفونی و گرمسیری
بیماریهای عفونی و گرمسیری
94٪(19 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 10:00 صبح
بهنام دارابی جراحی عمومی
جراحی عمومی
95٪(326 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 10:28 صبح
دکتر سعید ایزدی متخصص طب سالمندی
متخصص طب سالمندی
93٪(16 نظر)
اولین نوبت: 16 خرداد 11:30 صبح
آدرس و تلفن تماس
کرمانشاه - کرمانشاه ، بلوار پرستار ، روبروی دانشکده پزشکی ،کلینیک بوستان

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک بوستان کرمانشاه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک بوستان کرمانشاه را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل