اشتراک گذاری
3.9K
avatar

کیلینیک ویژه امام حسین اصفهان

9 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 13
لیست پزشکان
محمدعلی پورمیرزائی ریه کودکان
ریه کودکان
98٪(356 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 2:00 عصر
دکتر داود رمضانی نژاد قلب اطفال
قلب اطفال
92٪(107 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 2:00 عصر
دکتر گیلدا مجدنصیری جراحی اطفال
جراحی اطفال
95٪(95 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 2:32 عصر
چهره مهدوی کودکان
کودکان
100٪(13 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی فردا 7:00 صبح
اولین نوبت: 21 خرداد 2:00 عصر
محسن جاری نجف آبادی کودکان
کودکان
94٪(222 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی فردا 7:00 صبح
اولین نوبت: 21 خرداد 3:20 عصر
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - 1

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کیلینیک ویژه امام حسین اصفهان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کیلینیک ویژه امام حسین اصفهان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل