پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
15K icon
دکتر احسان حامی فرد

دکتر احسان حامی فرد

شماره نظام پزشکی: 117029
  • دکترای حرفه‌ای پزشکی

گالری

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

دکتر احسان حامی فرد دکترای حرفه ای پزشکی خود را در سال1386 از دانشگاه شیراز گذرانده اند.ایشان دوره های پوست و زیبایی را زیر نظر اساتید مجرب روسی و فرانسوی گذرانده اند و موفق به کسب مدارک بین المللی در این زمینه شده اند.
در مطب دکتر احسان حامی فرد خدماتی نظیر لیزر، لیفت، بوتاکس، لاغری در یک جلسه و تزریق چربی توسط سیستم PAL، درمان لک و جوانسازی پوست، جراحی موضعی پوست، تزریق فیلر و... ارائه می شود.

icon سوابق علمی
  • چاپ و ارائه مقالات داخلی و خارجی
  • کسب مدارک بین المللی تخصصی پوست و زیبایی

فعالیت های دکتر احسان حامی فرد

icon پذیرش24 بیش از 3 سال و 2 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر احسان حامی فرد را داشته است.

نظرات در مورد دکتر احسان حامی فرد

icon 80٪ رضایت (222 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان حامی فرد جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر احسان حامی فرد

گزارش تلفن و آدرس صحیح

یزد - یزد صفاییه بلوار دانشگاه خیابان ملاصدرا ابتدای ملاصدرا( ۱ )امارت ملاصدرا طبقه دوم

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

یزد یزد، محله آبشاهی، خیابان نعیم آباد - آبشاهی