پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
26K icon
دکتر جراح پلاستیک وزیبائی دکترشهریارحدادی ابیانه

دکتر جراح پلاستیک وزیبائی دکترشهریارحدادی ابیانه

icon 25 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 69936
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبائی وترمیمی

فعالیت های دکتر جراح پلاستیک وزیبائی دکترشهریارحدادی ابیانه

icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 10 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر جراح پلاستیک وزیبائی دکترشهریارحدادی ابیانه را داشته است.

نظرات در مورد دکتر جراح پلاستیک وزیبائی دکترشهریارحدادی ابیانه

icon 80٪ رضایت (287 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر جراح پلاستیک وزیبائی دکترشهریارحدادی ابیانه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

بیمارستان پوست رازی

گزارش تلفن و آدرس صحیح

تهران - خیابان وحدت اسلامی ; میدان وحدت اسلامی بن بست رازی

icon

مراجعین محترم بیمارستان رازی به اطلاع میرساندعلاوه برخدمات تخصصی پوست ومو(شامل تشخیص ودرمان بیماریهای پوستی وخدمات تخضصصی زیبایی )وجراحی پلاستیک،درمانگاههای ذیل در بیمارستان دایرمی باشد.داخلی،قلب وعروق،گوارش ،غددومتابولیسم،مغزواعصاب،روانپزشکی،طب اورژانس،رادیولوژی،تغذیه،گوش وحلق وبینی،جراحی عمومی همچنین آندوسکوپی،کلونوسکوپی،نوارعصب وعضله،سونوگرافی وسی تی اسکن .در زمان حضور در بیمارستان داشتن ماسک الزامیست. بیماران محترم در زمان حضور در بیمارستان کد ملی بیمار برای بیماران ایرانی و داشتن پاسپورت یا مدرک معتبر برای بیماران اتباع الزامیست. درصورت عدم حضور طبق نوبت رزرو شده بیمار تا یکماه پذیرش نخواهدشد.ساعت شروع نوبت دهی اینترنتی و اپلکیشن و تلفنی ساعت 8:00 صبح می باشد.

تهران - میدان ونک انتهای گاندی شمالی کوچه برادران شریفی پلاک42 طبقه2