پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
13K icon
دکتر حسن حقانی نژاد

دکتر حسن حقانی نژاد

icon 19 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 100068
  • متخصص قلب و عروق،فلوشیپ اکوکاردیوگرافی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

دکتر حسن حقانی نژاد دوره فلوشیپ خود را در سال 1393 در رشته اکوکاردیوگرافی و دوره تخصص را در رشته بیماری‌های قلب و عروق در سال1383  به اتمام رسانده اند. مطب دکتر محمد علی خاکزاد در استان یزد می‌باشد.شما می‌توانید برای دریافت نوبت از طریق پروفایل ایشان و ثبت نوبت حضوری نسبت به دریافت نوبت اقدام نمائید.همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس ایشان با شماره تلفن و آدرسی که در این صفحه درج شده است مراجعه نمایید.شما می توانید برای تشخیص و درمان بیماری های آریتمی، نارسایی قلبی، فشار خون، تپش قلب، کلسترول خون، تنگی نفس، جراحی قلب، حمله قلبی، تب رماتیسمی، اکو قلب، تست ورزش، نوار قلب، جراحی بای پس و ... به دکتر حسن حقانی نژاد مراجعه نمایید.

icon سوابق علمی
  • استادیار دانشگاه
  • عضو هیئت علمی
  • ارائه مقالات چاپ شده داخلی وخارجی

فعالیت های دکتر حسن حقانی نژاد

icon پذیرش24 بیش از 3 سال و 6 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر حسن حقانی نژاد را داشته است.

نظرات در مورد دکتر حسن حقانی نژاد

icon 92٪ رضایت (322 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن حقانی نژاد جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر حسن حقانی نژاد

گزارش تلفن و آدرس صحیح

یزد - میدان امام حسین(ع) ، ابتدای بلوار شهید بهشتی ، بعد از کمیته امداد امام خمینی (ره) ، کوچه سوم ، کوچه شهید دهقان ، ساختمان پزشکان قلب مهراد ، طبقه چهارم