icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
3K icon
دکتر لیلا مودب شعار

دکتر لیلا مودب شعار

icon 10 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 132924
 • رادیوتراپی انکولوژی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

اینجانب فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستم و تخصص خود را از دانشگاه شیراز دریافت نموده ام. و تاکنون درمان بیماران مبتلا به سرطان را در حیطه های شیمی درمانی، پرتودرمانی، براکی تراپی، و پرتودرمانی حین عمل به انجام رسانده ام.
عضو کمیته های کشوری در  وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی در حیطه شیمی درمانی پرتودرمانی تشخیص زودهنگام و مراقبت های حمایتی و تسکینی میباشم.

ویزیت آنلاین متخصص رادیو تراپی (سرطان) در زمینه‌های:

 • شیمی درمانی تمامی تومورهای توپر
 • رادیوتراپی کلیه سرطان ها
 • رادیوتراپی حین عمل
 • براکی تراپی
 • پیشگیری از سرطان
 • تشخیص زودهنگام
 • مراقبت های حمایتی  و تسکینی بیماران مبتلا به سرطان
icon دستاورد های پزشک
 • فارغ التحصیل تخصص رادیو تراپی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
 • فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران
icon سوابق علمی
 • عضو کمیته های کشوری در  وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی در حیطه شیمی درمانی پرتودرمانی تشخیص زودهنگام و مراقبت های حمایتی و تسکینی

فعالیت های دکتر لیلا مودب شعار

icon 210 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر لیلا مودب شعار را داشته است.

نظرات در مورد دکتر لیلا مودب شعار

icon 100٪ رضایت (19 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا مودب شعار جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

ویزیت آنلاین (واتساپ)
54,000 تومان
گفتگو صوتی و متنی از طریق واتساپ امکان گفت و گو با پزشک تا 3 روز بعد از شروع ویزیت