26K
دکتر منیژه مهدوی

دکتر منیژه مهدوی

شماره نظام پزشکی: 64867
  • متخصص چشم پزشکی

  • فلوشیپ بیماریهای قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک

فوق تخصص در زمینه جراحی قرنیه و بیماری های خارج چشمی از سال 1386
دکتر منیژه مهدوی متخصص چشم پزشکی از سال1381 و فوق تخصص بیماری های خارج چشمی از سال 1386 هستند.خدماتی که در مطب ایشان ارائه می شود شامل جراحی آب مروارید، جراحی انسداد مجرای اشکی، اصلاح عیوب انکساری، لازک، لیزیک، پی آرکی، جراحی ناخنک، کاشت لنز های تماسی، درمان عفونت چشم، بررسی و درمان خشکی چشم، کنترل فشار چشم، بهبود حساسیت های چشم، درمان آمبلیوپی، درمان التهاب ملتحمه چشم، جراحی و درمان بیماری های پلک، دمان قوز قرنیه، درمان خراش و التهاب قرنیه و...
برای دریافت نوبت حضوری از دکتر منیژه مهدوی میتوانید در پروفایل ایشان با زدن دکمه دریافت نوبت حضوری نسبت به دریافت نوبت خود اقدام نمائید.همچنین میتوانید برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس ایشان با شماره تلفن و آدرسی که در این صفحه درج شده است مراجعه نمائید.

سوابق علمی
  • عضو هیئت مدیره انجمن چشم پزشکی یزد
  • عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

فعالیت های دکتر منیژه مهدوی

پذیرش24 بیش از 3 سال و 9 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر منیژه مهدوی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر منیژه مهدوی

شما هم نظر خود با دکتر منیژه مهدوی را به اشتراک بگذارید

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر منیژه مهدوی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر منیژه مهدوی

یزد - میدان شهدای محراب، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، روبروی بیمارستان مرتاض،ساختمان پزشکان آبادیس ،طبقه2

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی
دکتر منیژه مهدوی دکتر منیژه مهدوی