پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
49K icon
دکتر منیژه مهدوی

دکتر منیژه مهدوی

شماره نظام پزشکی: 64867
  • متخصص چشم پزشکی

  • فلوشیپ بیماریهای قرنیه و خارج چشمی

درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

فوق تخصص در زمینه جراحی قرنیه و بیماری های خارج چشمی از سال 1386
دکتر منیژه مهدوی متخصص چشم پزشکی از سال1381 و فوق تخصص بیماری های خارج چشمی از سال 1386 هستند.خدماتی که در مطب ایشان ارائه می شود شامل جراحی آب مروارید، جراحی انسداد مجرای اشکی، اصلاح عیوب انکساری، لازک، لیزیک، پی آرکی، جراحی ناخنک، کاشت لنز های تماسی، درمان عفونت چشم، بررسی و درمان خشکی چشم، کنترل فشار چشم، بهبود حساسیت های چشم، درمان آمبلیوپی، درمان التهاب ملتحمه چشم، جراحی و درمان بیماری های پلک، دمان قوز قرنیه، درمان خراش و التهاب قرنیه و...
برای دریافت نوبت حضوری از دکتر منیژه مهدوی میتوانید در پروفایل ایشان با زدن دکمه دریافت نوبت حضوری نسبت به دریافت نوبت خود اقدام نمائید.همچنین میتوانید برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس ایشان با شماره تلفن و آدرسی که در این صفحه درج شده است مراجعه نمائید.

icon سوابق علمی
  • عضو هیئت مدیره انجمن چشم پزشکی یزد
  • عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

فعالیت های دکتر منیژه مهدوی

icon پذیرش24 بیش از 4 سال و 8 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر منیژه مهدوی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر منیژه مهدوی

icon 92٪ رضایت (703 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر منیژه مهدوی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

در حال حاضر نوبت‌دهی اینترنتی این پزشک غیرفعال می‌باشد!

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر منیژه مهدوی

یزد - میدان شهدای محراب، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، روبروی بیمارستان مرتاض،ساختمان پزشکان آبادیس ،طبقه2

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان مرتاض

یزد - یزد،میدان شهدای محراب، خیابان کاشانی، بیمارستان مرتاض

icon

لازم به ذکر است که هنگام مراجعه به همراه داشتن کارت ملی الزامی است.

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی