پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
8K icon
کارشناس ارشد مهشید اکبری بیرگانی

کارشناس ارشد مهشید اکبری بیرگانی

icon 6 سال تجربه شماره نظام پزشکی: گ-2715
  • پاتولوژیست بلع ، گفتار ، زبان

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

گفتار درماني چيست؟
به طور کلی هر فردی (در هر سنی) که در ارتباط برقرار کردن بخصوص از طریق گفتار و زبان مشکل داشته باشد نیاز به مراجعه به گفتاردرمانی دارد.
افراد دارای لکنت، افراد دارای مشکلات تلفظی، افراد اوتیستیک (اوتیسم) ، افراد کم توان ذهنی، افرادی که مشکل در خواندن و نوشتن و ریاضیات دارند، افراد دیزآرتریک و آپراکسیک، افراد دارای مشکلات شنوایی، افراد دارای شکاف کام و لب، افراد دارای اختلالات صوتی (مثل صدای خش دار و گرفته) ، افراد دارای سرطان حنجره  یا سرطان زبان یا سرطان گردن، کودکانی که دچار تاخیر در گفتار و زبان هستند و دیر به صحبت کردن می رسند، افرادی که پس از صدمات مغزی (مانند سکته مغزی، تومور مغزی، ضربه مغزی، دمانس و…) دچار مشکلاتی در حیطه گفتار و زبان و بلع شده اند، بیماران MS، بیماران پاركينسون، بیماران ALS، افرادی که به دلیل مشکلات تنفسی دچار اختلالات گفتاری شده اند، نوزادانی که نارس هستند یا دچار یک بیماری خاص هستند و در مکیدن و بلع شیر مشکل دارند، کودکان دارای بیش فعالی، افراد دارای سندروم داون و برخی سندروم های دیگر مانند سندروم ویلیامز و … باید جهت ارزیابی و درمان به گفتاردرمانگر مراجعه کنند.
مراجعین باید درنظر داشته باشند، بسته به شرایط توانخواه ممکن است برخی مداخلات گفتاردرمانی نیاز به زمان بیشتری داشته باشند تا به نتیجه برسند و شرط لازم برای مشاهده پیشرفت، تداوم درمان است.

ویزیت آنلاین متخصص گفتار درمانی در زمینه های:

  • لکنت زبان، آسیب شنوایی
  • اوتیسم، کم توانی ذهنی، بلع
  • شکاف کام و لب، بیش فعالی
  • گفتار فلجی، ارتباط مکمل و جایگزین
  • اختلالات یادگیری، آفازی( زبان پريشی)
  • اختلالات تلفظی و تولیدی، اختلالات صوت (صدا)

icon سوابق علمی
  • مهشید اکبری بیرگانی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی ایران

فعالیت های کارشناس ارشد مهشید اکبری بیرگانی

icon 209 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 5 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی کارشناس ارشد مهشید اکبری بیرگانی را داشته است.

نظرات در مورد کارشناس ارشد مهشید اکبری بیرگانی

icon 100٪ رضایت (55 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کارشناس ارشد مهشید اکبری بیرگانی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

دریافت نوبت اینترنتی

ویزیت آنلاین (تماس تلفنی)
129,000 تومان
icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس