مشتریان مامراکز درمانی

بیمارستان شهدای لنجان با پذیرش۲۴ همراه شد

پذیرش 24| بیمارستان لنجان

بیمارستان شهدای لنجان واقع در زرین‌شهر اصفهان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۵۸ ساخته و در سال ۱۳۷۳ همراه‌ با تخصص‌های اطفال، زنان، داخلی و جراحی عمومی و با ۱۱۶ تخت مصوب شروع به فعالیت کرد. در سال ۱۳۹۵ با اختصاص بودجه‌ای بالغ‌بر ۱۶۰ میلیارد ریال یکی از بزرگ‌ترین اورژانس‌های استان اصفهان را افتتاح کرد.

این مرکز در طی ده سال متوالی اخیر موفق به احراز درجه اول ارزشیابی از مقامات ذی‌ربط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بر اساس استانداردهای وزارتخانه متبوع شد.

این مرکز امروزه با بخش‌های متنوع و گسترده آماده خدمت می‌باشد.

بخش‌های بستری و کلینیکی بیمارستان شهدای لنجان:

درمانگاه اطفال، درمانگاه زنان و زایمان، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه چشم، داخلی اعصاب (نورولوژی)، درمانگاه ارتوپدی، درمانگاه اورولوژی، درمانگاه داخلی، درمانگاه قلب، درمانگاه پوست، درمانگاه اعصاب و روان، درمانگاه ENT، درمانگاه اعصاب و روان (روان‌پزشکی)،

درمانگاه اورژانس، درمانگاه فیزیوتراپی، درمانگاه مامایی، درمانگاه عفونی

بخش‌های پاراکلینیکی بیمارستان شهدای لنجان:

رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه طبی، آندوسکوپی، الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، آزمایشگاه پاتولوژی، داروخانه

این بیمارستان در سال ۱۳۷۸ اتاق زایمان بدون درد با فضا و امکانات اختصاصی و در سال ۱۳۸۳ بخش دیالیز همراه با تجهیزات پزشکی خود را افتتاح کرد.

سامانه پذیرش۲۴ با خدمات کارآمد با توجه به گسترگی فعالیت‌ها در این مرکز و اهمیت مدیریت و برنامه‌ریزی بهینه اقدام به همکاری با این مرکز کرده است.

دریافت نوبت از بیمارستان شهدای لنجان 

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا