اشتراک گذاری
260K
avatar

بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان

26 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 157
لیست پزشکان
دکتر فریناز فهیمی پور متخصص پزشکی ورزشی
متخصص پزشکی ورزشی
100٪(58 نظر)
دکتر محمد یاری بخت فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
97٪(79 نظر)
دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی متخصص زنان زایمان و ناباروری
متخصص زنان زایمان و ناباروری
96٪(120 نظر)
دکتر مسعود مقتدری فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان
فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان
93٪(229 نظر)
سمیه خانجانی پریناتولوژی
پریناتولوژی
91٪(329 نظر)
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - بلوار شهدای صفه-بیمارستان تخصصی خانواده
طراحی بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369 انجام گردید. درآن سال هیات موسس وقت اولین ساختمان این مجتمع را با عنوان پلی کلینیک تخصصی خانواده با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار داد. در سال 1376 اولین بخش درمانی این مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و همزمان با اهدا پرچم مقدس بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) با نام دارالشفاء قلب رضوی (ع) متبرک گردید. پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان، ICU، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با عنوان بیمارستان تخصصی خانواده به عنوان یکی از بیمارستانهای خصوصی درجه یک در سطح استان با دارا بودن محیطی بسیار زیبا و فضای سبز وسیع در دامنه کوه صفه آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد.
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369 در جنوب غربی شهر زیبای اصفهان تأسیس شد و در همان سال اولین ساختمان این مجتمع با عنوان "پلی کلینیک تخصصی خانواده" با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین در سال 1376 اولین بخش درمانی مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان، ICU، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با فضایی سبز و محیطی بسیار زیبا و آرامش بخش و معماری زیبا به دور از هیاهو سبب تسلی خاطر و التیام و آرامش بیماران میگردد.

این مرکزبا همکاری با بیش از 200 نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص آماده پذیرش بیماران مراجعه کننده به پلی کلینیک تخصصی و بخش های بستری می باشد. در سال ۱۳۹۰ بیمارستان تخصصی خانواده موفق به دریافت تندیس بیمارستان برتر در جشنواره حاکمیت بالینی استان اصفهان گردید.

هم اکنون بیمارستان تخصصی خانواده آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد.

 

تعداد تخت : 102

 

بخش های بستری بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

 

پست پارتوم(زایمان طبیعی و سزارین) - ICU جنرال - نوزادان - CCU - داخلی - جراحی عمومی – NICU

 

بخش های ستاره دار بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

 

تخت زایمان - اتاق عمل - تخت های تحت نظر اورژانس - اتاق عمل اورژانس

 

بخش های کلینیک بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

 

درمانگاه دندانپزشکی - درمانگاه اطفال - درمانگاه ارتوپدی - درمانگاه فوق تخصصی - داخلی ریه - درمانگاه قلب - درمانگاه چشم - درمانگاه ENT - درمانگاه جراحی عمومی - درمانگاه پوست - درمانگاه زنان و زایمان - درمانگاه داخلی - درمانگاه فوق تخصصی - داخلی کلیه ( نفرولوژی ) - درمانگاه داخلی اعصاب ( نورولوژی ) - درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشکی )

 

بخش های پاراکلینیک بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

 

آزمایشگاه طبی - اسپیرومتری - آندوسکوپی - اکوکاردیوگرافی - الکترمیوگرافی - رادیولوژی - سونوگرافی - ماموگرافی - کولونوسکوپی - داروخانه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل