پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
258K icon
بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان

بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان

icon 25 تخصص پزشکی پزشک فعال : 144
  انتخاب تخصص

  لیست پزشکان

  فریناز فهیمی پور
  پزشکی ورزشی
  icon 100 % (58 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌
  مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  اولین نوبت : ۱۲ مهر حدود ساعت 12:30
  سمیه السادات رجائی
  علوم تغذیه
  icon 100 % (29 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  مهدی طهمورث پور
  جراحی عمومی
  icon 100 % (23 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ کمتر از نیم ساعت
  رویا والایی
  روانشناسی بالینی
  icon 100 % (28 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌
  الهام سلطانی نیا
  روانشناسی عمومی
  icon 100 % (4 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ کمتر از نیم ساعت

  معرفی

  بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369 در جنوب غربی شهر زیبای اصفهان تأسیس شد و در همان سال اولین ساختمان این مجتمع با عنوان "پلی کلینیک تخصصی خانواده" با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار گرفت.

  همچنین در سال 1376 اولین بخش درمانی مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان، ICU، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با فضایی سبز و محیطی بسیار زیبا و آرامش بخش و معماری زیبا به دور از هیاهو سبب تسلی خاطر و التیام و آرامش بیماران میگردد.

  این مرکزبا همکاری با بیش از 200 نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص آماده پذیرش بیماران مراجعه کننده به پلی کلینیک تخصصی و بخش های بستری می باشد. در سال ۱۳۹۰ بیمارستان تخصصی خانواده موفق به دریافت تندیس بیمارستان برتر در جشنواره حاکمیت بالینی استان اصفهان گردید.

  هم اکنون بیمارستان تخصصی خانواده آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد.

   

  تعداد تخت : 102

   

  بخش های بستری بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

   

  پست پارتوم(زایمان طبیعی و سزارین) - ICU جنرال - نوزادان - CCU - داخلی - جراحی عمومی – NICU

   

  بخش های ستاره دار بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

   

  تخت زایمان - اتاق عمل - تخت های تحت نظر اورژانس - اتاق عمل اورژانس

   

  بخش های کلینیک بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

   

  درمانگاه دندانپزشکی - درمانگاه اطفال - درمانگاه ارتوپدی - درمانگاه فوق تخصصی - داخلی ریه - درمانگاه قلب - درمانگاه چشم - درمانگاه ENT - درمانگاه جراحی عمومی - درمانگاه پوست - درمانگاه زنان و زایمان - درمانگاه داخلی - درمانگاه فوق تخصصی - داخلی کلیه ( نفرولوژی ) - درمانگاه داخلی اعصاب ( نورولوژی ) - درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشکی )

   

  بخش های پاراکلینیک بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان:

   

  آزمایشگاه طبی - اسپیرومتری - آندوسکوپی - اکوکاردیوگرافی - الکترمیوگرافی - رادیولوژی - سونوگرافی - ماموگرافی - کولونوسکوپی - داروخانه

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  اصفهان - بلوار شهدای صفه-بیمارستان تخصصی خانواده

  icon مشاهده در نقشه و مسیریابی