پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
2K icon
بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب

بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب

icon 19 تخصص پزشکی پزشک فعال : 75
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  بهروز زارعی
  متخصص قلب و عروق
  icon 100 % (10 نظر)
  سیدشجاع الدین نمازی
  متخصص بیماری های های قلب و عروق و فشارخون
  icon 93 % (49 نظر)
  دکتر میثم صالحی
  متخصص بیماری‌های داخلی
  icon 93 % (16 نظر)

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  میناب - بلوار آل محمد