ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
2.2K
دکتر تست کرونا

تست کرونا

شماره نظام پزشکی: 12457
کارشناس علوم آزمایشگاهی
پزشکان آنلاین آزمایشگاه و تصویربرداری منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

گراش - میدان شهید بهشتی، بلوار شیخ احمد انصاری.
مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش در سال 1359 به همت والای بانی خیر شروع به ساخت گردید و در سال 1367 کار ساختمانی آن به پایان رسید و در سال 1368 با حضور جنــــــاب آقای دکتر ملک زاده وزیر وقت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولین افتتاح گردید. این مرکز در زمینی به مساحت 21 هکتار و با زیر بنای 19000 متر مربع احداث گردید که با توجه به توسعه و ساخت و ساز های جدیدی که به مرور مورد نیاز بوده زیر بنا به بیش از 26000 متر مربع رسیده است ، فضای سبز محوطه مرکز 12 هکتار می باشد. این مرکز دارای 70 واحد منازل مسکونی یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه بوده و زیر بنای کل واحدهای مسکونی بالغ بر 12000 متر مربع می باشد. ساختمان های جانبی مرکز شامل : مسجد،درمانگاه،سردخانه،اقامت گاه همراه بیمار، نگهبانی و سوپرمارکت می باشد. از آنجائیکه در جنوب استان فارس و بعضی از شهرستانهای همجوار واقع در استان های هرمزگان و بوشهر فاقد دستگاه سی تی اسکن می باشند ، لذا تنها دستگاه سی تی اسکن در این مرکز مستقر می باشد و این مرکز به عنوان مرکز تصادفات (تروما) شناخته شده است و بیماران از اقصی نقاط به این مرکز ارجاع داده می شوند.    
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 3 سال و 8 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی تست کرونا را داشته است.

نظرات در مورد تست کرونا

برخورد مناسب پزشک
0.0
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
0.0
مهارت و تخصص پزشک
0.0
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

موردی یافت نشد !

دکتر تست کرونا، کارشناس علوم آزمایشگاهی در شهر گراش است. مطب دکتر تست کرونا در میدان شهید بهشتی، بلوار شیخ احمد انصاری. واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 035-31381950 تماس بگیرید.

تاکنون 2.2K نفر از پروفایل دکتر تست کرونا، کارشناس علوم آزمایشگاهی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 0٪ مراجعین (1 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 1 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر تست کرونا در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان کارشناس علوم آزمایشگاهی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر تست کرونا، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر تست کرونا: گراش، میدان شهید بهشتی، بلوار شیخ احمد انصاری.
  • تلفن مطب دکتر تست کرونا: 035-31381950
  • تخصص دکتر تست کرونا: کارشناس علوم آزمایشگاهی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل