ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
4K
دکتر حنظله جورابراهیمیان

حنظله جورابراهیمیان

شماره نظام پزشکی: 137950
دکترای حرفه‌ای پزشکی
پزشکان آنلاین پزشک عمومی منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 3 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی حنظله جورابراهیمیان را داشته است.

نظرات در مورد حنظله جورابراهیمیان

این پزشک را پیشنهاد داده اند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

به درخواست پزشک، بخش نظرات کاربران صفحه ایشان در پذیرش24 از دسترس خارج شده است.

دکتر حنظله جورابراهیمیان، دکترای پزشکی در شهر (ثبت نشده) است. مطب دکتر حنظله جورابراهیمیان در (ثبت نشده) واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره (ثبت نشده) تماس بگیرید.

تاکنون 4K نفر از پروفایل دکتر حنظله جورابراهیمیان، دکترای پزشکی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 89٪ مراجعین (9 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 8 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر حنظله جورابراهیمیان در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان دکترای پزشکی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر حنظله جورابراهیمیان، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر حنظله جورابراهیمیان: ثبت نشده
  • تلفن مطب دکتر حنظله جورابراهیمیان: ثبت نشده
  • تخصص دکتر حنظله جورابراهیمیان: دکترای حرفه‌ای پزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل