ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
985
دکتر سحر سعیدی

سحر سعیدی

11 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 137858
دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی
پزشکان آنلاین دهان و دندان منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

چالوس - مطب: خیابان امام خمینی- جنب بیمارستان طالقانی-خیابان سلامت-مجتمع پزشکان مرکزی-طبقه6-واحد16
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 2 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی سحر سعیدی را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

نظرات در مورد سحر سعیدی

نظر خود را به اشتراک بگذارید:

دکتر سحر سعیدی، دکترای دندانپزشکی در شهر چالوس است. مطب دکتر سحر سعیدی در مطب: خیابان امام خمینی- جنب بیمارستان طالقانی-خیابان سلامت-مجتمع پزشکان مرکزی-طبقه6-واحد16 واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 011-44450290 تماس بگیرید.

تاکنون 985 نفر از پروفایل دکتر سحر سعیدی، دکترای دندانپزشکی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 0٪ مراجعین (0 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 0 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر سحر سعیدی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان دکترای دندانپزشکی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر سحر سعیدی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر سحر سعیدی: چالوس، مطب: خیابان امام خمینی- جنب بیمارستان طالقانی-خیابان سلامت-مجتمع پزشکان مرکزی-طبقه6-واحد16
  • تلفن مطب دکتر سحر سعیدی: 011-44450290
  • تخصص دکتر سحر سعیدی: دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل