20K
دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

شماره نظام پزشکی: 101959
  • متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک
  • متخصص بیماری های پوست(درماتولوژی) از سال1389 همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس ایشان با شماره تلفن و آدرسی که در این صفحه درج شده است مراجعه نمائید.
  •  خدمات ارائه شده در مطب: لیزر های پوست تزریق چربی جرحی پوست تقویت پوست سوختگی پوست عفونت پوست کهیر جوش های پوستی ریزش مو و کچلی جراحی های زیبایی
  •  شماره تماس نوبت دهی : 03536298557
سوابق علمی

متخصص بیماری های پوست (درماتولوژی )

فعالیت های دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

پذیرش24 بیش از 2 سال و 9 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده را داشته است.

نظرات در مورد دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

شما هم نظر خود با دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده را به اشتراک بگذارید

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

یزد - خیابان آیت الله کاشانی،جنب بیمارستان دکترمجیبیان

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی
دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده