icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
22K icon
فاطمه السادات آقائی میبدی

فاطمه السادات آقائی میبدی

شماره نظام پزشکی: 101048
  • فوق تخصص بیماریهای ریه

  • متخصص بیماریهای داخلی

فعالیت های فاطمه السادات آقائی میبدی

icon پذیرش24 بیش از 11 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی فاطمه السادات آقائی میبدی را داشته است.

نظرات در مورد فاطمه السادات آقائی میبدی

icon 92٪ رضایت (660 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی فاطمه السادات آقائی میبدی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بین نیم تا یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب فاطمه السادات آقائی میبدی

یزد - بلوار جمهوری ، چهارراه یزد بافت ، بعد از هتل ملیکا کوچه 10،

icon

1 - زمان نوبت داده شده به منزله زمان مراجعه به مطب است و زمان نهایی ویزیت را منشی معین میکند و در صورت گلایه مندی در این باره نوبت شما کلا کنسل میگردد. 2 - با توجه به شرایط کرونایی پیش بینی زمان انتظار 2 الی 3 ساعت در مطب وجود دارد  و درصورت گلایه مندی نوبت شما کلا کنسل میگردد. 3 - حضور راس ساعت داده شده برای پذیرش در مطب الزامی میباشد درصورت تاخیر  جهت پذیرش نوبت کلا کنسل میگردد.

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی