ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
18K
avatar

رژیم درمانگر فاطمه جهان آبادي

3 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: ت-8887
متخصص تغذیه و رژیم درمانگر
96%
رضایت (137 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبتمیانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از نیم ساعت

آدرس و تلفن تماس

یزد - صفائیه ،بلوار تیمسار فلاحی، میدان امام حسن ،کوچه هتل صفائیه ، نبش اطلسی 22(جنب کفش دکتر فام)
استان یزد- شهرستان یزد- شهر یزد

درباره پزشک

بیوگرافی

کد نظام پزشکی : ت-8887
پیج اینستاگرام : jahanabadi_diet

فاطمه جهان آبادی متخصص تغذیه و رژیم درمانی، فارغ التحصیل رشته علوم تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند که از سال 1400 مطب خود را در استان یزد افتتاح کردند. ایشان با تکیه بر علم خود و صرف زمان کافی برای مراجعین و بررسی آنها از نظر شرایط سبک زندگی و ریشه یابی عادت های اشتباه در مصرف روزانه خوراکی ها، برای هر فرد یک برنامه غذایی خاص تنظیم میکنند که باعث نتیجه دهی مطلوب شده است و به همین علت از محبوبیت زیادی در بین مراجعین برخوردار هستند.همچنین مراجعین و بیماران بعد از دریافت برنامه می‌توانند تا ویزیت بعدی، سوالات و چالش هایی که در طول اجرای رژیم با آنها مواجه می‌شوند را با کمک گرفتن از پشتیبان های آنلاین مطب رفع کنند.
قطعا داشتن صبر و انگیزه کافی و اعتماد کامل به متخصص تغذیه میتواند باعث معجزه‌ ی همیشگی در زندگی شما شود. در صورت داشتن سه مؤلفه ی بالا قطعا میتوانید در کنار متخصص تغذیه فاطمه جهان آبادی بهترین نتیجه را بگیرید.

خدمات قابل ارائه شامل:

✅مجهز به جدیدترین و بروزترین دستگاه های کمک لاغری
✅استفاده از دستگاه بادی آنالایزر (تجزیه و تحلیل درصد مواد تشکیل دهنده از جمله، املاح، آب، چربی و …) 
✅تست کوانتوم آنالایزر (چک آپ کل بدن بدون خونگیری) 
✅پشتيبانی آنلاین در طول رژیم 
✅ارائه تمرین ورزشی در منزل 
✅تجویز مکمل های دارویی و غذایی 
✅ارائه رژيم های تخصصی برای هرفرد شامل:
برنامه غذایی کاهش وزن 
برنامه غذایی افزایش وزن
برنامه غذایی بهبود دیابت
برنامه غذایی درمان کبد چرب
برنامه غذایی کنترل فشار خون
برنامه غذایی مخصوص ورزشکاران 
برنامه غذایی درمان ناباروری
برنامه غذایی بهبود سندروم تخمدان پلی کیستیک
برنامه غذایی تثبیت وزن
برنامه غذایی افزایش انرژی و کاهش خستگی

❌کودکان زیر 10 سال پذیرش نمی شوند. 

دستاوردها

فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز  
داور و کارشناس مسابقه صداوسیما

فعالیت ها رژیم درمانگر فاطمه جهان آبادي

23 مشاوره فعال
پذیرش24 بیش از 1 سال و 11 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی رژیم درمانگر فاطمه جهان آبادي را داشته است.

نظرات در مورد رژیم درمانگر فاطمه جهان آبادي

96%
رضایت (137 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.9
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.8
مهارت و تخصص پزشک
4.8
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ف م
فاطمه معصومه
یک هفته پیش
پزشک را توصیه می‌کنمباسلام،خانم دکتربسیار خوش برخورد و مهربان هستند،برنامه رژیمی که بهم دادند عالی بود،منشی صبورو خوش اخلاقی دارند.موقع مراجعه معطل نمیشم.ازاستفاده داروها نتبجه خوبی گرفتم،پشتیبان مهربان ومسیولیت پذیری دارند،وقتی باخانم دکتر صحبت میکنم تمام غم وغصه ام از بابت وزن زیادم تموم میشه وامید به زندگی پیدا کردم ،درکل اینجا همه چی خیلی عالیه،همه چی میخوریم،گرسنگی نمیکشیم،لاغرهم میشیم عالیه.خانم دکترعزیزم دستاتو می بوسم که رژیم باحال برام نوشتی.
پسندیدنگزارش
ارسال
ع
عادله
یک هفته پیش
پزشک را توصیه می‌کنمبا عرض سلام و ادب ، بنده فرزندان دختر و پسرم را برای افزایش وزن و قد و اصلاح رژیم غذایی خدمت خانم دکتر می برم ، ایشان در معاینه بسیار با صبر و حوصله و دقیق بودند ، برنامه ای که به بچه ها دادند، بسیار عالی هست و مطابق با سلیقه و روتین خانواده نوشته شده و نکته جالب عدم احساس گرسنگی در طول رژیم هست و تنوع غذایی ، همچنین پشتیبانی خیلی خوب مشاور ایشان و سرعت در پاسخگویی به سوالاتی که در طی رژیم برایم پیش می آمد.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ق
قاسم
یک ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: رژیم لاغری
از ابتدای ورود به مطبشون که با منشی محترم خانم دکتر روبرو میشیم بسیار متین و خوش برخورد هستند تا زمانی که پیش خانم دکتر میریم و خودشون با حوصله و صبر و خوشرویی تمام مسائل مراجعه کننده را با دقت گوش میدن و طبق عادات غذایی خود افراد برنامه میدن و مهترین ویژگی برنامه غداییشون عدم گرسنگی در طول درمان هست .
2پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
یک ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: رژیم لاغری
سلام خدمت دوستان من 4ماهه رژیم گرفتم واقعا راضی بودم ازهمه لحاض هم از نحوه برخورد دکتر هم از رژیم .من 18 کیلو وزن کم کردم خیلی احساس ارامش دارم .حالاهم از دستگاه استفاده میکنم برای افتادگی شکم وپهلو ولیفت خیلی خوب سایز کم کردم .واقعا به دوستام که میخواستن رژیم بگیرن توصیه کردم به خانم دکتر مراجعه کنن
2پسندیدنگزارش
ارسال
avatar
دکتر فاطمه جهان آبادی
سلام و عرض ادب، خدارو شاکریم از بابت نتیجه ی فوق العاده شما و اراده ی قویتون.
پاسخ
م
محمد
یک ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: رژیم لاغری، وزن بالا
بسیار رفتار مناسبی دارن خانم دکتر . برنامه غذایی عالی و همچنین پیگیری توسط مشاورانشون بسیار کمک کننده هست . در طی مدت دو ماه و نیم که با رژیم پیش میرم 7 کیلو وزن کم کردم و همسرم هم 4 کیلو کم کردن . همچنین پدرم هم که دیابت داشتن بعد از رژیم و برنامه غذایی و ورزشی که خانم دکتر دادن حالشون بهتره .
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
یک هفته پیش
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام هم خوش برخورد هستن و هم برنامه ای که میدان رو طبق زندگی ما بررسی کردند و تا حد امکان سازگار با ما برنامه ریختند.من و همسرم هر دو شاغل هستیم و تایم کمی رو برای ورزش تهیه غذا داریم با رژیمشون خیلی خوب داریم جلو می‌رویم. امیدوارم تا تکمیل درمان کامل به نتیجه دلخواه برسم.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ف
فاطمه
یک هفته پیش
پزشک را توصیه می‌کنمنحوه درمان عالی وداروهای که تجویز کردن بسیار عالی بود برخورد بسیار خوبی دارند ومن حدود سه کیلو ونیم دریک دوره بیست ویک روزه کم کردم وزمان مراجعه از قبل مشخص می شود وزمان معطلی درمان ده دقیقه تا ربع ساعت
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
یک هفته پیش
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام و احترام بسیار خوش برخورد هستند و وقت کافی برای درمان بیمار لحاظ میکنن و درمانشون هم عالی هست
پسندیدنگزارش
ارسال
س م
سید محمد شایان
2 ماه پیش
پزشک را توصیه نمیکنمسلام برخورد خانم دکتر خوب بود ولی هم هزینه خیلی بالا میگیرن هم خیلی خیلی در مطب معطل دارد .طبق ساعتی که گفتن ویزیت نمیکن مدت یک ساعت و بیشتر معطلی داره
پسندیدنگزارش
ارسال
ر
ریحانه
چند بود هزینه؟
پاسخ
د
دکتر منشی
6 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنمدر مدت چهار ماه کاملا از نتیجه‌ای که گرفتم راضی هستم و به وزن ایده‌ال رسیدم
نمایش نظرات بیماران
2پسندیدنگزارش
ارسال
avatar
دکتر فاطمه جهان آبادی
سلام، قطعا نظم و تلاش مستمر خودتون در کنار رژیم تخصصی که دریافت کردید این نتایج رو براتون به ارمغان داشته. انشالله سالم و تندرست باشید.
پاسخ
این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی رژیم درمانگر فاطمه جهان آبادي جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش24 طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر در ارائه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است.
خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل