ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
4.5K
avatar

دکتر معصومه فتلی زاده

1 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: م-32742
کارشناسی مامایی
91%
رضایت (23 نظر)
ویزیت آنلاین (تماس تلفنی)
44,000 تومان
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبتمیانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از نیم ساعت

آدرس و تلفن تماس

اصفهان - خیابان برازنده ، اول آل بویه ،چهارراه ایمان ، روبروی برج آفتاب ، مجتمع نیکان ، واحد ۱۲

درباره پزشک

بیوگرافی

۱۵ سال سابقه کار 

فعالیت ها دکتر معصومه فتلی زاده

3 مشاوره فعال
پذیرش24 بیش از 1 سال افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر معصومه فتلی زاده را داشته است.
نظرات در مورد دکتر معصومه فتلی زاده
91%
رضایت (23 نظر)
برخورد مناسب پزشک
5
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.8
مهارت و تخصص پزشک
4.8
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

م
مرجان
2 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنمخانم دکتر و کارکنانشان فوق العاده خوش برخورد بودند. من لابیا انجام دادم پیش ایشون. قبلش اونقدر دوستانم و داخل اینترنت منفی گفته بودند راجع به این عمل که با وحشت و ترس اومده بودم.حتی شب قبل عملم تمام شب رو نخوابیدم اما موقع عمل فوق العاده بهم آرامش دادن. عمل که اصلا درد نداشت تا سه روز اول هم مثل قاعدگی ه.و الانم خیلی راضی هستم. یکبار دیگه برگردم به عقب ، اینکارو انجام میدم.
پسندیدنگزارش
ارسال
ا
اکرم
4 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: سلامت جنسی زنان
نحوه برخورد پزسک بسیار عالی مهربان واوج استرس بیمار پایین میارن درمان عالی وتشخیصشون عالی ودر کمترین زمان بدون معطلی تقریبا وتشخیص داروشون عالیمن از همه جوانب تایید میکنم دکترو وحتی در یک نطر قبلیم نطرمو اشتباهی در مورد این دکتر ثبت کردم نطر قبلی یه مامای دیگه بودند اما اشتباهی اینجا ثبت کردم وعذر خاهی میکنم
پسندیدنگزارش
ارسال
ا
اکرم
ویزیت شده
1401/06/19 | مطب فتلی زاده
پزشک را توصیه می‌کنمنحوه ویزیتشون بسیار عالی فکر میکنم امکاناتشون یمقدار ضعیف بود چون بیمه اصلا قبول نکرد که داروهام با بیمه پرداخت بشه رفتارشونم عالی اما از نطر بهبودی اصلا بهیچ عنوان خوب نشدم بدترم شدم تا حتی ادار میترسم برم بکنم نزدیکیمم صفر شده
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/03/27
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار با حوصله و مهربان ، با صبر کامل ویزیت کردند ، از نحوه برخورد رضایت کامل داشتم و واقعا در مورد مشکلم استرس داشتم که رفع شد ،از اخلاق پزشکی ایشون ،درمان مشکلم و نحوه ویزیت بسیار رضایت داشتم و به همین دلیل توصیه میکنم .
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/03/27
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار با حوصله ، بسیارصبور و مهربان ویزیت رو انجام دادند و از بهبود اطمینان کامل به من دادند،خیلی رضایت داشتم و واقعا ایشون رو توصیه میکنم از نظر اخلاق پزشکی و مدیریت استرس بیمار و همینطور درمان بیماری زنان عالی هستند .
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
6 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام ، من پیش ایشون کربوکسی تراپی انجام میدادم و گواهی سلامت عکس دار هم گرفتم واقعاً راضی بودم هم از برخورد و اخلاق مهربونشون و هم از حوصله ای که توی درمان بیماران به خرج میدن واقعاً خدا خیرشون بده فوق العاده هستند .
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
ویزیت شده
1401/05/11 | مطب فتلی زاده
پزشک را توصیه می‌کنمبه شدت خوش برخورد محترم و حرفه ای بودند سریعا نوبت من رسید و معطل نشدم دکتر کاملا متشخص و خوش برخورد و خوش اخلاق بودند و روند بیماری و درمان را کاملا توضیح دادن و بسیار با آرامش بودند.من خیلی راضی بودم
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
2 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام ، خانم دکتر آرامش خاصی دارن که آدم استرسی که داره به کل یادش میره ، من خیلی رضایت داشتم هم از نحوه کارشون و هم نحوه برخوردشون خصوصاً اینکه فوق العاده مهربون هم هستند .
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/03/27
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار عالی ، مهربان ، با حوصله ، مشکلم رو توضیح دادند و درمان شدم واقعا ایشون رو به عنوان یک مامای خوب توصیه میکنم و خصوصا از نظر اخلاق حرفه ای ایشون کاملاً رضایت داشتم .
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
3 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنمسلام دکتر عالی وباصبرحوصله ای هستن‌من برای مشکلات هورمونی باهاشون صحبت کردم روند درمان کامل رفتم و خوب شدم.و هم9نین برای جراحی لابیا و پرینو رافی عالی هستن و توصیه میکنم
پسندیدنگزارش
ارسال
این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر معصومه فتلی زاده جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش24 طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارائه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است.
خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل