پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
28K icon
دکتر مونا نعمتی

دکتر مونا نعمتی

icon 10 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 11586
  • دکترای تخصصی روانشناسی بالینی

گالری

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

ویزیت آنلاین متخصص روانشناسی بالینی در زمینه های:

  • مشاوره ازدواج و بررسی شخصیت زوجین با تست های استاندارد 
  • آموزش مهارتهای زندگی : خودشناسی ، اقزایش اعتماد به نفس ، جرات ورزی ، مدیریت استرس و خشم ، تفکر خلاق ، قدرت تصمیم گیری و ....
  • تشخیص و درمان مشکلات زناشویی : اختلال ارگاسم ، زودانزالی ، سردمزاجی ، بیمیلی جنسی ، اختلال نعوذ ، زودانزالی ، واژینیسموس ، تنوع طلبی جنسی 
  • تشخیص و درمان مشکلات و اختلالات جنسی : اعتیاد جنسی ، همجنس گرایی ، سادیسم ، مازوخیسم ، خودارضایی ، فتیش (یادگارخواهی) ، آسیب های تجاوز
  • تشخیص و درمان مشکلات فردی : افسردگی ،اضطراب ، استرس ، وسواس فکری و عملی ، فوبیا ، خشم ، دو قطبی ، اختلالات شخصیت (چند شخصیتی ، خودشیفته ، پارانویید (شکاک و بدبین ) ،مرزی ، وابسته، ضداجتماعی ، وسواسی ، اسکیزویید ، نمایشی)
icon دستاورد های پزشک
  • ایشان مؤلف چندین مقاله علمی- پژوهشی در حوزه روانشناسی بالینی ، بیماری ام اس ، روانشناسی سلامت و موضوعات مربوط به آن است. مولف و مترجم کتاب هایی در زمینه پزشکی و روانشناسی می باشند.
icon سوابق علمی
  • ایشان از سال 85 با کارشناسی مامایی عضو سازمان نظام پزشکی شده اند و در این زمینه در بیمارستان میلاد به عنوان پژوهشگر فعالیت داشته اند.
  • همچنین ایشان از سال 92 تا 95 در دانشگاه به عنوان مدیر مرکز روانشناسی و مدرس فعالیت داشته اند. از سال 94 مسیول فنی مرکز آسیب دختران فرار بودند و در اورژانس اجتماعی به عنوان روانشناس بالینی فعالیت کرده اند.
  • دکتر مونا نعمتی روانشناس بالینی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی رامونا وابسته به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است. او کاندید دکترای تخصصی روانشناسی سلامت است. از سال 90 که وارد رشته روانشناسی بالینی شده است تا کنون، تمامی فعالیت­های حرفه­ای و علمی خود اعم از آموزش، پژوهش و درمان را در حیطه بالینی انجام داده است.

فعالیت های دکتر مونا نعمتی

icon 1613 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 3 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر مونا نعمتی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر مونا نعمتی

icon 91٪ رضایت (384 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر مونا نعمتی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

ویزیت آنلاین (واتساپ)
89,000 تومان
گفتگو صوتی و متنی از طریق واتساپ امکان گفت و گو با پزشک تا 1 روز بعد از شروع ویزیت مدت زمان گفتگو: 30 دقیقه
icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از نیم ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر مونا نعمتی

گزارش تلفن و آدرس صحیح

تهران - تهران . گیشا ، نبش خیابان هفدهم ، پلاک 256 ،واحد 4

icon

لطفا پس از گرفتن وقت با شماره زیر جهت تایید هماهنگ نمایید    09365148036

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی