icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
3K icon
دکتر نسرین جوان

دکتر نسرین جوان

icon 9 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 244633
  • کارشناس ارشد روانشناسی عمومی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی 
آموزش ۱۲ مهارت زندگی(کنترل خشم واسترس...) 
درمان افسردگی ،اضطراب و وسواس 
درمان مشکلات شخصیتی و مشکلات فردی و بین فردی

icon دستاورد های پزشک

دریافت مدرک  cbt و act و شفقت درمانی و طرحواره درمانی از نظام روانشناسی
برگزاری کارگاه رویکردهای دوره های cbt و act و شفقت درمانی و طرحواره درمانی و مهارتهای زندگی و مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی و خودشناسی 

چاپ مقاله:

تاثیر آموزش مهارتهای مثبت اندیشی پنج عاملی بر خودپنداره و امیدواری در دانش آموزان دختر ابتدایی ( هفتمین کنگره انجمن روانشناسی ایران) 
ارزیابی مهارتهای زندگی دانشجویان دانشگاه مازندران با تاکید بر نقش برنامه درسی

icon سوابق علمی

مدرس دانشگاه آزاد خمینی شهر 
عضو انجمن روانشناسی ایران 
عضو نظام روانشناسی ایران 
عضو انجمن روانشناسی امریکا


 

فعالیت های دکتر نسرین جوان

icon 17 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 1 سال و 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر نسرین جوان را داشته است.

نظرات در مورد دکتر نسرین جوان

icon 100٪ رضایت (4 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر نسرین جوان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از نیم ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر نسرین جوان

اصفهان - 1)کلینیک آبان:اصفهان-خ شیخ صدوق شمالی ،خ هفت دست شرقی ،بن بست نمکدان 2)کلینیک کیمیا: اصفهان-خانه اصفهان،میدان گلها( پنج طبقه)،ساختمان پارس 34416501 _09358872400 3)کلینیک بهروان:تهران-خیابان سعادت آباد،ضلع جنوب شرقی میدان فرهنگ،جنب بانک پاسارگارد،ابتدای خیابان آبشار،پلاک3،ساختمان بیژن،طبقه4،واحد13 02122142102_02122141910 4)کلینیک صدای زندگی:بابل- خیابانمطهری،برج مینا،طبقه اول،واحد13 0113233829_09190289731

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی