پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
51K icon
دکتر نیما دستگیر

دکتر نیما دستگیر

icon 26 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 58549
 • متخصص بیماریهای عفونی، دارای رتبه برتر بورد تخصصی عفونی

گفته های بیماران

پزشک پرطرفدار بیش از 95٪ مراجعین، دکتر نیما دستگیر را پیشنهاد کرده اند.
پزشک خوش برخورد بیش از 96٪ مراجعین، از نحوه برخورد دکتر نیما دستگیر رضایت داشته اند.

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

ویزیت آنلاین متخصص عفونی در زمینه های:

 • مشاوره و درمان تخصصی کرونا 
 • مشاوره و درمان بیماری‌های تنفسی تبدار
 • مشاوره و درمان بیماری‌های جنسی و HIV   
 • مشاوره و درمان بیماری‌های عفونی و تبدار کودکان
 • مشاوره و درمان زخمهای مزمن و زخم پای دیابتی 
 • درمان عفونت‌های ادراری، بافت نرم و مفاصل و استخوان، عفونت‌های مهره ها، عفونتهای سیستم عصبی مننژیت
 • مشاوره و درمان بیماری‌های ریوی، آسم و آلرژیTهپاتیت‌های ویروسی، بیماری‌های ویروسی کودکان، سل و تب مالت، عفونت هلیکوباکتر و گوارشی


  عفونی شامل طیف بسیار وسیعی از بیماری‌ها، شکایات و مشکلات بیماران میگردد، بطوریکه هر ارگانی در بدن مانند پوست و مو، دستگاه گوارش، سیستم اسکلتی عضلانی، قلب و ریه، دستگاه ادراری، سیستم عصبی مرکزی و محیطی و.... تحت تاثیر میکروارگانیسمهای بیماریزا میباشند. بروز بیماریهای نوپدید و تغییرات ژنتیکی میکروارگانیسمها زمینه ساز پیدایش بیماریهای متعدد عفونی با چهره ها و تابلوهای بالینی ناشناخته گردیده است. 
  شاید شناخته شده ترین بیماری عفونی از منظر جامعه در دوره کنونی،  بیماری کووید۱۹ که عامل آن ویروس کرونای جهش یافته هست، باشد، ولی باید توجه داشت در پس اکثر بیماریهای مزمن و صعب العلاج زمینه یک بیماری عفونی همیشه وجود دارد، بطور مثال دردهای مزمن ستون فقرات میتواند بدلیل بروسلوز تشخیص داده نشده باشد و یا حتی بروز اختلالات خلقی و افسردگی جدید در سنین میانسالی میتواند بدلیل بروسلوز باشد. 
  فرض کنید بعد از یک سفر به کشورهای آسیای جنوب شرقی در مراجعت دچار دردهای عضلانی شدید و خستگی و بی حالی باشید ، در اینحالت اولین برداشت شما، خستگی ناشی از سفر یا پرواز طولانی و تغیبر ساعات روز و شب و استراحت خواهد بود، در حالیکه وجود بیماریهای ویروسی خطرناک در آن مناطق از مهمترین تشخیصهای   افتراقی این علائم بظاهر معمول در شما خواهند بود.  
  بسیاری از دردهای مزمن مانند سردردهای طولانی، دردهای مفاصل و عضلات، دردهای ستون فقرات، دردهای شکمی ، اختلالات ادراری، خستگیهای مفرط مزمن و بیدلیل ، و بسیاری تظاهرات بظاهر معمول در ارگانهای مختلف بدن، در حقیقت منشا بیماری عفونی را دارند. 
  بنابراین اگرچه تب و وجود اختلالات آزمایشگاهی، موارد کمک‌کننده ای در افتراق بیماریهای عفونی از غیر عفونی میتوانند باشند اما باید همیشه در نظر داشت، وجود بیش از چندین هزار میکروارگانیسم در کره زمین اعم از باکتریها، ویروسها، قارچها، انگلها،پروتوزوآها و تک یاخته ها، بالقوه توانایی ایجاد بیماریهای متعدد با تظاهر و علائم بالینی بسیار متفاوتی را خواهند داشت. بنابراین با در نظر گرفتن این نکات و علم براین موضوع که بسیاری از بیماریهای سخت و مهلک مانند انواع سرطانها نیز منشا و مبدا یک عفونت را داشته اند، با بروز علائم و نشانه های بیماری غیرمعمول یا طول کشیده، با پزشک متخصص بیماریهای عفونی مشورت داشته باشید.

  باعث افتخار خواهد بود که در کلینیک مجازی پذیرش24 مشاور و راهنمای شما باشم.
icon دستاورد های پزشک
 • دارای رتبه برتر بورد عفونی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
icon سوابق علمی
 • فارغ التحصیل دوره تخصص بیماری‌های عفونی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران
 • ارائه دو مقاله clinical trial در مورد کوید۱۹ و عفونتهای مکرر ادراری ، در ژورنالهای معتبر بین المللی
 • رزیدنت ارشد بیمارستان امام حسین تهران، دارای تقدیرنامه های متعدد بعنوان رزیدنت برتر و نمونه از بیمارستانهای آیت اله طالفانی و امام حسین تهران

فعالیت های دکتر نیما دستگیر

icon 7074 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر نیما دستگیر را داشته است.

نظرات در مورد دکتر نیما دستگیر

icon 95٪ رضایت (894 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر نیما دستگیر جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

ویزیت آنلاین (واتساپ)
100,000 تومان
گفتگو صوتی و متنی از طریق واتساپ امکان گفت و گو با پزشک تا 2 روز بعد از شروع ویزیت
icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر نیما دستگیر

گزارش تلفن و آدرس صحیح

تهران - جردن

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

دهبارز - بلوار شهدا - خیابان ولایت - کلینیک تخصصی

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

تهران - خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان خلیل زاده

icon

بیمار گرامی، در هنگام مراجعه به همراه داشتن کارت ملی بیمار الزامی است دقیقه قبل از زمان نوبت رزرو شده امکان چاپ قبض وجود دارد30

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی