ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
14K
دکتر دکتر افسانه رادمهر

دکتر افسانه رادمهر

شماره نظام پزشکی: 133724
متخصص پوست و مو و لیزر
0.0
از ۵
رضایت (null نظر)

آدرس و تلفن تماس

تبریز - تبریز- خیابان آزادی-مابین شیخ الرییس و سه راهی گلگشت روبروی پمپ بنزین مارالان
درباره من

بعد از گرفتن وقت حتما با منشی هماهنگ شوید 

متخصص پوست مو زیبایی و لیزر 

جراحی پوست 

بلفاروپلاستی

بوتاکس و…

گالری

فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 3 سال و 2 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر افسانه رادمهر را داشته است.

نظرات در مورد دکتر افسانه رادمهر

0.0
از ۵
رضایت (null نظر)
برخورد مناسب پزشک
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
مهارت و تخصص پزشک
نظر خود را به اشتراک بگذارید:
موردی یافت نشد!

دکتر دکتر افسانه رادمهر، متخصص بیماریهای پوست در شهر تبریز است. مطب دکتر دکتر افسانه رادمهر در تبریز- خیابان آزادی-مابین شیخ الرییس و سه راهی گلگشت روبروی پمپ بنزین مارالان واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 09142211234 تماس بگیرید.

تاکنون 14K نفر از پروفایل دکتر دکتر افسانه رادمهر، متخصص بیماریهای پوست بازدید کرده‌اند؛ همچنین 0٪ مراجعین (0 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 63 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر دکتر افسانه رادمهر در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر دکتر افسانه رادمهر امروز 4:30 عصر می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص بیماریهای پوست ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر دکتر افسانه رادمهر، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر دکتر افسانه رادمهر: تبریز، تبریز- خیابان آزادی-مابین شیخ الرییس و سه راهی گلگشت روبروی پمپ بنزین مارالان
  • تلفن مطب دکتر دکتر افسانه رادمهر: 09142211234
  • تخصص دکتر دکتر افسانه رادمهر: متخصص پوست و مو و لیزر
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل