ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
2.1K
دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی

خدیجه ارجمندی رفسنجانی

47 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 15409
فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان (هماتولوژی انکولوژی) کودکان
متخصص بیماری‌های کودکان
دکترای حرفه‌ای پزشکی
93%
رضایت (47 نظر)
پزشکان آنلاین خون، سرطان و آنکولوژی منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

تهران - محل کار: خ وحیددستگردی بیمارستان حضرت علی اصغر
تهران - استان تهران، شهر تهران، منطقه 3، دستگردی (ظفر ، نرسیده به بزرگراه مدرس، بیمارستان کودکان علی اصغر,استان تهران، شهر تهران، خیابان آفریقا، بعد از بلوار ناهید، کوچه گلفام، ساختمان گلفام، پلاک 14,خیابان آفریقا، بعد از بلوار ناهید، کوچه گلفام، ساختمان گلفام، پلاک 14
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 3 سال و 9 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی خدیجه ارجمندی رفسنجانی را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.
false

نظرات در مورد خدیجه ارجمندی رفسنجانی

93%
رضایت (47 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.4
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
5.0
مهارت و تخصص پزشک
4.5
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/12/11
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: لنفوم اطفال
از سال 82 تا 84 با بیماریNHLتحت درمان بودم که بعد در سال 85 قطع درمان شدم. داروهای متوتراکسات. کورتون. و آمپول جی سی سی اف. و یه دارو قرمز رنگ سرم بود که استفاده کردم و خوب شدم.خانم دکتر بسیار مهربون. خوش اخلاق. و استاد در کل بیمارها به نظرم می باشد. انشالله که هر جا هست خدا خیرش بده و همیشه موفق و سربلند باشه.
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/06/21
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: سرطان مغز و استخوان اطفال
در کمترین مدت درمان شده و خانم دکتر با صبر و حوصله ی تمام به بیماراشون رسیدگی میکنن واقعا بهترین دکتری هستن که توی زندگیم دیدم فرشته ی نجات کودکان
پسندیدنگزارش
ارسال
س
سیروان
1399/06/14
پزشک را توصیه می‌کنمباسلام. اینجانب درسال 71تا74دربیمارستان حضرت علی اصغر تهران شیمی درمانی بودم بیماری من لوسمی بود واقعا کمال تشکر از کارد پزشکی وهمکاران خانم دکتر ارجمندی.
پسندیدنگزارش
ارسال

دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی، فوق تخصص خون و سرطان اطفال در شهر تهران است. مطب دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی در محل کار: خ وحیددستگردی بیمارستان حضرت علی اصغر واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 021-22222041-3 تماس بگیرید.

تاکنون 2.1K نفر از پروفایل دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی، فوق تخصص خون و سرطان اطفال بازدید کرده‌اند؛ همچنین 93٪ مراجعین (47 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 3 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان فوق تخصص خون و سرطان اطفال ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی: تهران، محل کار: خ وحیددستگردی بیمارستان حضرت علی اصغر
  • تلفن مطب دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی: 021-22222041-3
  • تخصص دکتر خدیجه ارجمندی رفسنجانی: فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان (هماتولوژی انکولوژی) کودکان/ متخصص بیماری‌های کودکان/ دکترای حرفه‌ای پزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل