11K
کارشناس نینا طیبی

کارشناس نینا طیبی

19 سال تجربه شماره نظام پزشکی: م-12356
  • کارشناس مامایی و ارشد روانشناسی عمومی

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک

کارشناس مامایی و ارشد روانشناسی عمومی مشاوره و ویزیت مامایی و بارداری ورزشهای دوران بارداری ورزشهای پس از زایمان، روانشناسی مادر و کودک، مامای همراه زایمان، فیزیولوژیک تعیین جنسیت، آموزشهای دوره های بارداری سابقه کاری مامایی ۲۰ سال و ۱۲ سال تخصصی در زمینه زایمان طبیعی و ورزشهای دوران بارداری و مشاوره روانشناسی. ورزشهای دوران بارداری به صورت تخصصی به صورت حضوری با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و یا آنلاین به صورت مشاهده تصویری صورت میگیرد. امکان ارتباط آنلاین با پزشک در زمینه های بارداری، بیماری های رحمی، مشاوره قبل از بارداری، زایمان و بعد از زایمان. خدمات مرکز بارداری سرزمین مادری که زیر نظر اینجانب نینا طیبی در حال انجام می باشد به شرح زیر است:

  • _مشاوره و معاینه قبل بارداری (انجام آزمایشات _غربالگری پستان_پاپ اسمیر _مشاوره دوران بلوغ و ازدواج_ای یو دی_معاینات زنان_و....) 
  • خدمات بارداری: کلاسهای آموزشی بارداری به همراه اعطای مدرک معتبر وزارت بهداشت ورزشهای دوران بارداری_ماساژ بارداری_امادگی برای زایمان طبیعی _مامای همراه_عامل زایمان 
  • خدمات پس اززایمان:ورزشهای بانوان مانند :TRX_پیلاتس و یوگای مادر و کودک و ماساژ خدمات کامل شیردهی
  • مشاوره عملی و تئوری استفاده از دستگاه شیردوش برقی در مطب و ماساژ شیردهی 
  • مشاوره روانشناسی: اندوه بارداری و پس از زایمان _فرزند پروری_مشاوره نوزاد

فعالیت های کارشناس نینا طیبی

2 پاسخ در پرسش و پاسخ پزشکی
75 مشاوره آنلاین موفق
180 امتیاز مثبت از کاربران پرسش و پاسخ
پذیرش24 بیش از 1 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی کارشناس نینا طیبی را داشته است.

نظرات در مورد کارشناس نینا طیبی

شما هم نظر خود با کارشناس نینا طیبی را به اشتراک بگذارید

آخرین پاسخ های پزشک در پرسش و پاسخ پذیرش۲۴

درد در سینه و کیست سینه 1389
سلام وقت بخیر م اکرم هستم ۴۲ ساله د ر اتن زندگی میکنم درددر سینه دا رم رفتم دکتر برام مامو گرافی سونوگرافی  نوشت انجام دادم .۴ سال پیش ایران رفتم سو نو گفت کیست داری ،حالا می خواستم ببینم جواب مامو گرافی و سو نو چی ،سپاس گذارم

سلام بهتره فالو بشید یه سونو مجدد انجام بشه و بت سونو قبلی چک کنید و اینکه توی این سکند غدد زیر بغلی هم چک گردد .

از روی سونوی جدید و قبلی میشه به یک تشخیص خوب رسید.

و به نظرم سوند جدید  قبل رو به متخصص غدد که بیشتر در زمینه پستان کار انجام میده نشون بدید.

کیست تخمدان آندومترویما 1010
با سلام ۲۵ ساله هستم و مجرد وزن ۴۲ و قد ۱۵۰ از حدود یکسال پیش لکه بینی داشتم پربودها تقریبا منظم هست ودرد زیاد یا خونریزی سنگین ندارم فقط۵ مرتبه دچار دل درد های خیلی شدید شدم و الان حدود ۵ ماه که دیگه دچار دل درد نشدم ۸ماه پیش برای اولین بار سونو دادم یک کیست به ابعاد ۳۹ داشتم داروی گیاهی مصرف کردم مجدد سونو دادم ۳۴*۳۸ یک ورق قرص ال دی خوردم و مجددا سونو۳۶*۳۹ و برای سه ماه قرص قرص دوفاستون مصرف کردم در مجموع ۳۰ عدد و سونو رفتم برای بار ۴ام ابعاد کیست ۳۲*۴۲ که در همه سونو ها گفتن آندومترویما هست ودر سونو آخر گفتن ممکنه موسینوس سیت یا آدنو کارسیوما باشه الان ۵ روز هست که لکه بینی ندارم به شدت نگرانم که مبتلا به کانسر تخمدان نباشم و همچنین باید حتما لاپارا انجام بدم ؟چون ذخیره تخمدان کم میشه خواهش میکنم راهنمایی بفرماییدبا سلام ۲۵ ساله هستم و مجرد وزن ۴۲ و قد ۱۵۰ از حدود کسال پیش لکه بینی داشتم پربودها تقریبا منظم هست ودرد زیاد یا خونریزی سنگین ندارم فقط۵ مرتبه دچار دل درد های خیلی شدید شدم و الان حدود ۵ ماه که دیگه دچار دل درد نشدم ۸ماه پیش برای اولین بار سونو دادم یک کیست به ابعاد ۳۹ داشتم داروی گیاهی مصرف کردم مجدد سونو دادم ۳۴*۳۸ یک ورق قرص ال دی خوردم و مجددا سونو۳۶*۳۹ و برای سه ماه قرص قرص دوفاستون مصرف کردم در مجموع ۳۰ عدد و سونو رفتم برای بار ۴ام ابعاد کیست ۳۲*۴۲ که در همه سونو ها گفتن آندومترویما هست ودر سونو آخر گفتن ممکنه موسینوس سیت یا آدنو کارسیوما باشه الان ۵ روز هست که لکه بینی ندارم به شدت نگرانم که مبتلا به کانسر تخمدان نباشم و همچنین باید حتما لاپارا انجام بدم ؟چون ذخیره تخمدان کم میشه خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

سلام شما بهتره پیش متخصص زنان حضوری مراجعه نمایید و اینکه یه سونوی کامل رحم و تخمدان صورت گیرد و اینکه یک سری آزمایشات تخصصی صورت گیرد که مارکر ها چک شوند و در صورت تشخیص لاپاروسکوپی تشخیصی صورت گیرد.

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کارشناس نینا طیبی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.
مشاوره تلفنی
45,000 تومان
برقراری تماس تلفنی با پزشک پاسخگویی پزشک در کمتر از 2 ساعت
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب کارشناس نینا طیبی

تهران - شهرک غرب-بلوار دادمان_نبش خیابان میلاد پلاک یک طبقه چهارم واحد 8

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی
کارشناس نینا طیبی کارشناس نینا طیبی