پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
2K icon
دکتر فیزیوتراپی صدرا

دکتر فیزیوتراپی صدرا

شماره نظام پزشکی: 24198
  • کارشناس ارشد فیزیوتراپی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

کلینیک فیزیوتراپی صدرا با مدیریت و مسؤلیت فنی خانم صدریه صدرنیا از سال ۱۳۸۹ واقع در میدان باهنر شهر یزد مشغول به کار است . 
این کلینیک از مجهزترین مراکز فیزیوتراپی استان یزد می‌باشد و مجهز به بخش‌های الکتروتراپی، تمرین درمانی، لیزر درمانی( پرتوان و کم توان)، سوزن درمانی، دستگاه شاک ویو و مگنت از برترین برندهای دنیا می‌باشد 
بیمه های طرف قرارداد: 
تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، بانک ملی و سپه می‌باشد .

فعالیت های دکتر فیزیوتراپی صدرا

icon پذیرش24 بیش از 2 سال افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر فیزیوتراپی صدرا را داشته است.

نظرات در مورد دکتر فیزیوتراپی صدرا

icon 100٪ رضایت (1 نظر)
شما هم نظر خود با دکتر فیزیوتراپی صدرا را به اشتراک بگذارید
کلیه نظرات مراجعین، پیش از انتشار نسبت به واقعی بودن و حفظ حریم خصوصی آنها بازبینی می شوند.

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فیزیوتراپی صدرا جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر فیزیوتراپی صدرا

یزد - میدان باهنر، کوچه امیرالمؤمنین، جنب بانک مسکن، بن بست 4،فیزیوتراپی صدرا

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی