عمومی

مشاوره تلفنی پزشکان

با مشاوره تلفنی پذیرش۲۴ پزشک همیشه همراه شماست

با توجه به تجارب کاری که در مراکز درمانی داشته ایم، دریافتیم که حجم زیادی از مراجعات بیماران شما به مراکز درمانی فقط با هدف درمان نبوده بلکه برای انجام مشاوره و صرفا پیگیری روند درمانی خود مراجعه کرده اند. طبیعی است که نتوانید تمام طول روزتان را به حضور در مرکز درمانی یا مطب و به درمان بیماران خودد بپردازید. زیرساخت مشاوره تلفنی پزشکان پذیرش۲۴ این امکان را برایتان فراهم کرده است که حجم زیادی از قرار ملاقات های خود را با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهید.

در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره آنلاین پزشکی از بهترین پزشکان و تخصصهای درمانی ایران دارید کلیک کنید .

کاهش مراجعات حضوری

می توانید جلسات مراجعات بعدی بیماران خود را که برای پیگیری روند درمانی آنها تنظیم می کردید با اطمینان خاطر به بستر مشاوره تلفنی پذیرش۲۴ منتقل کنید.  

روند انجام مشاوره تلفنی

 

یک : ثبت زمان های مشاوره پزشک :

ابتدا شما بعنوان پزشک ، زمان های مشاوره خود را طبق ساعات دلخواه خود برنامه ریزی می کنید که در سامانه مشاوره پذیرش۲۴ ثبت خواهد شد.

دو : درخواست مشاوره بیماران :

بعد از اینکه پزشک برنامه های مشاوره خود را اعلام می کند، بیماران از درگاه های مختلف می توانند زمان درخواستی خود را در سیستم ثبت کنند.

شهروندان عزیز می توانید از اینجا به مشاوره پزشکی تلفنی هدایت شده و پس از انتخاب تخصص و پزشک خود ، خدمت مشاوره آنلاین پزشکی مورد نظرتان را دریافت کنید.

سه : هماهنگی های پذیرش۲۴

انجام تمامی هماهنگی های جلسات مشاوره به عهده پذیرش۲۴ است. قبل از انجام مشاوره سامانه بصورت خودکار پیامی را به جهت یادآوری به بیماران شما ارسال می کند. برای آغاز جلسه مشاور ، سیستم هم با بیمار و هم با پزشک تماس گرفته و جلسه مشاوره را در یک بستر تلفنی مشترک و ایمن برگزار میکند.

چهار : نحوه پرداخت

بیمار می تواند از طریق درگاه اینترنتی هزینه مشاوره را به راحتی پرداخت کرده و پس از پرداخت با مرکز درمانی تسویه خواهد شد .

بر اساس کتاب ارزش نسبی، هزینه برقراری مشاوره تلفنی به میزان ۱٫۵k  در نظر گرفته شده است، که سامانه مشاوره تلفنی پذیرش۲۴ امکان پرداخت آنلاین را نیز به خدمات خود اضافه کرده است.

برای مشاهده مرکز مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ کلیک کنید 

همچنین کلیه هزینه های مربوط به پیامک و تماس صوتی در این بخش به عهده پذیرش۲۴ است.

 

 

کلیدواژه ها:

مشاوره پزشکی تلفنی , مشاوره پزشکی تلفنی رایگان, مشاوره تلفنی پزشکی رایگان, دکتر تلفنی, پزشک تلفنی, مشاور پزشکی تلفنی رایگان, مشاوره تلفنی پزشکی, شماره مشاوره پزشکی, مشاوره پزشکی رایگان تلفنی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن