بزرگ کردن الت تناسلی مردان به چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

بزرگ شدن الت به چه روش‌هایی امکان‌پذیر است

مردان زیادی وجود دارند که از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند و دنبال روش‌هایی می‌گردند که با کمک آن‌ها بتوانند اندازه آلت خود را افزایش دهند.

این افراد تصور می‌کنند که با بزرگ کردن الت خود می‌توانند رابطه جنسی بهتری برقرار کنند. در حالی‌که چنین تفکری کاملا اشتباه است و اندازه آلت تناسلی بیشتر مردان در محدوده طبیعی قرار دارد.

محدوده طبیعی اندازه آلت تناسلی مردان بین ۱۰ تا ۱۶.۵ سانتی‌متر است. بنابراین اگرش آلت تناسلی شما نیز در این محدوده قرار دارد، نباید نگران کوچک بودن آلت خود باشید.

بیش از ۹۰ درصد از مردان آلت تناسلی با اندازه طبیعی دارند. از ۱۰ درصد باقی‌مانده ۵ درصد آلتی کوچک‌تر از ۱۰ سانتی‌متر و ۵ درصد نیز آلت بزرگ‌تر از ۱۶ سانتی‌متر دارند.

مردان به‌ویژه جوانان با تحت تاثیر قرار گرفتن از تبلیغاتی که هیچ پایه و اساس علمی ندارند، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند و تصور می‌کنند که آلت آن‌ها کوچک است. این افراد هنگام برقراری رابطه نیز اعتماد به نفس کافی ندارند و نمی‌توانند رابطه جنسی لذت‌بخشی را تجربه کنند.

اگر آن‌ها برای دقایقی عکس واقعی اندام تناسلی مردان دیگر را مشاهده کنند، هرگز چنین احساسات منفی را در مورد خود نخواهند داشت.

به‌ویژه با توجه به طبق تحقیقات انجام شده روی چند هزار زن و مرد، مشخص شده است که بیش از ۸۴ درصد از زنان از اندازه اندام جنسی‌ همسرشان رضایت دارند. ۱۴ درصد نیز اندام جنسی بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهند و ۲ درصد از این بانوان نیز تمایل داشتند که اندام جنسی‌ همسرشان کوچک‌تر باشد.

راه‌های زیادی برای بزرگ کردن الت تناسلی مردان وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را کاملا بررسی خواهیم کرد. بنابراین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین می توانید با پزشک متخصص سلامت جنسی صحبت کنید .

چرا آلت مردانه کوچک به نظر می‌رسد؟

گاهی ممکن است آلت تناسلی فرد به دلیل چاقی بیش از حد و تجمع چربی در این ناحیه کوچک به نظر برسد. در این موارد چربی‌های انباشته شده، اطراف آلت تناسلی را فرا می‌گیرند و آلت کوچک‌تر از اندازه واقعی خود دیده می‌شود.

در این صورت افراد می‌توانند با کاهش وزن، چربی‌های این ناحیه را از بین ببرند و در نتیجه اندازه واقعی آلت تناسلی خود را ببینند.

گاهی نیز امکان دارد که آلت تناسلی مردان پرده داشته باشد. در واقع هنگامی که پوست کیسه بیضه با بخش ابتدایی تنه آلت یک زاویه باز بسازد، می‌گویند که این آلت مردانه، پرده‌دار است.

در بیشتر موارد ممکن است که در اثر برداشتن پوست آلت در هنگام ختنه، این پرده به وجود بیاید. با این‌حال در مواردی نیز دیده شده است که این پرده مادرزادی است و آلت تناسلی نوزاد تازه متولد شده چنین پرده‌ای دارد.

با برداشتن این پرده از طریق جراحی پلاستیک، آلت تناسلی به اندازه واقعی خود در می‌آید و دیگر کوچک به نظر نمی‌رسد.

روش‌های افزایش اندازه آلت تناسلی

همان‌طور که اشاره کردیم، روش‌های زیادی برای بزرگ کردن الت جنسی مردان وجود دارد. با وجود این، بسیاری از این روش‌ها تایید نشده‌اند و بیشتر جنبه تجاری و تبلیغاتی دارند.

از جمله روش‌های افزایش آلت تناسلی می‌توان به روش :

 • جلکینگ
 • روش پنیمور
 • قرص افزایش سایز آلت مردان
 • ژل افزایش سایز اندام تناسلی
 • تزریق چربی به اندام تناسلی
 • داروی افزایش سایز آلت
 • آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی
 • افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی و موارد دیگری اشاره کرد که در ادامه توضیح می‌دهیم.

روش جلکینگ برای افزایش اندازه آلت تناسلی

تمرینات جلکینگ، تمریناتی هستند که برای کلفت کردن آلت تناسلی به کار می‌روند. در این روش بزرگ کردن کیر، آلت تناسلی باید به‌صورت نیمه راست باشد.

برای شروع تمرینات لازم است تا انگشت شست و اشاره را دور آلت تناسلی حلقه کنید. سپس انگشتان خود را از ابتدای آلت تا سر آن بکشید. در واقع می‌توان گفت این عمل شبیه به دوشیدن است.

این کا را با دست دیگر خود نیز انجام دهید. توجه کنید که آلت شما نباید به‌صورت کامل راست شود. در صورتی که این اتفاق افتاد، باید کمی صبر کنید تا آلت به‌حالت نیمه راست در بیاید.

تکرار تمرینات در هفته اول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار و در هفته دوم بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار باشد. از هفته‌ دوم به بعد نیز می‌توانید تعداد دفعات تمرین را به بیشتر از ۵۰۰ بار افزایش دهید.

در حین تمرین به این دلیل که جریان خون در سر آلت تناسلی افزایش پیدا می‌کند، این ناحیه بسیار حساس می‌شود. به همین خاطر باید مواظب باشید تا با دست‌تان به سر آلت ضربه وارد نکنید.

در آخر بعد از انجام تمرینات، به آلت خود استراحت دهید و آن را با یک حوله گرم بپوشانید یا با آب گرم شستشو دهید.

پنیمور

افزایش اندازه آلت تناسلی به روش پنیمور

این روش، یکی از روش‌های امن و معتبر برای بزرگ کردن الت است. روش پنیمور سال‌های زیادی است که در آمریکا و اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد و اکثر افرادی که به‌طور دقیق این روش طبیعی ‌را اجرا کردند، نتایج خوبی از آن گرفتند.

در این روش بزرگ کردن الت، ابتدا لازم است تا آلت تناسلی خود را به مدت ۱ دقیقه به کمک حوله‌ای گرم کنید که از قبل گرم شده است. برای گرم کردن آلت نیز می‌توانید آن را به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب گرم بگیرید.

دلیل گرم کردن آلت، افزایش گردش خون در این ناحیه است. بعد از گرم شدن آلت، سر آن را بگیرید و به جلو بکشید. دقت کنید که سر آلت را محکم فشار ندهید تا خون رسانی به‌درستی انجام شود.

آلت را نیز باید به‌نحوی بکشید که احساس درد در آن به وجود نیاید. این کار را ۱ دقیقه انجام دهید و بعد از آن آلت را به مدت ۱۰ ثانیه رها کنید و به آن استراحت دهید. این کار را می‌توانید ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید.

بعد از تمام شدن این مرحله، به مدت ۱۰ دقیقه به آلت خود استراحت دهید. وقتی ۱۰ دقیقه استراحت تمام شد، نوبت به تمرینات گردش خون و رشد می‌رسد. در این مرحله سر آلت تناسلی را بگیرید و با دست دیگر خود، ضرباتی را به ‌آرامی به آن بزنید.

دقت کنید که نباید به نقاط حساس مثل بیضه‌ها ضربه‌ای وارد شود. علاوه بر این شدت ضربات نیز باید آرام باشد تا آسیبی به آلت تناسلی نرسد. شما می‌توانید این تمرین را ۳۰ بار تکرار کنید. در آخر آلت تناسلی خود را با کمک لوبریکنت یا یک ماده لیزکننده ماساژ دهید.

در روش پنیمور، آلت تناسلی نباید سفت باشد و تمام تمرینات باید در حالتی انجام شوند که آلت تناسلی به نعوظ نرسیده است. انجام این روش به‌صورت مداوم می‌تواند تاثیر زیادی در بزرگ شدن آلت بگذارد. بنابراین بهتر است این تمرینات را به‌طور مداوم انجام دهید و اثرات آن را بعد از یک ماه مشاهده کنید.

قرص افزایش سایز آلت مردان

برای بزرگ کردن الت، قرص‌های زیادی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مگنارکس پلاس اشاره کرد. این قرص به افزایش طول و قطر آلت تناسلی کمک می‌کند، در توان‌بخشی آلت تناسلی موثر است و زود انزالی مردان را بهبود می‌بخشد.

از دیگر قرص‌های افزایش سایز آلت می‌توان قرص وایمکس را نام برد. این قرص بهترین داروی افزایش سایز آلت است که توسط بسیاری از مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مردانی که از قرص وایمکس استفاده می‌کنند می‌توانند شاهد بزرگ شدن آلت، رفع اختلال در نعوظ و زود انزالی، افزایش اسپرم و کلفت شدن آلت باشند.

قرص‌های ویاگرا و سیالیس نیز برای افرادی است که از اختلال نعوظ رنج می‌برند و به همین دلیل آلت آن‌ها کوچک می‌ماند و راست نمی‌شود. این افراد با مصرف این قرص‌ها می‌توانند اختلال نعوظ خود را رفع کنند و آلت تناسلی آن‌ها به بزرگ‌ترین حالت ممکن در بیاید.

قرص ال آرژینین نیز یکی دیگر از قرص‌هایی است که برای بزرگ کردن الت مردان کاربرد دارد. عملکرد این قرص شبیه به ویاگرا است و می‌تواند باعث نعوظ بهتر شود.

ال آرژینین نوعی اسید آمینه است و در تولید پروتئین‌های بدن نقش اساسی دارد. بعضی از این پروتئین‌ها نیز به نیتریک اسید تبدیل می‌شوند.

نیتریک اسید یکی از اجزای خون است و در عملکرد رگ‌های خونی تاثیر زیادی می‌گذارد. این ماده باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شود و می‌تواند قطر و طول آلت تناسلی را افزایش دهد.

توصیه می‌کنیم پیش از مصرف خودسرانه این قرص‌ها، برای جلوگیری از عوارضی که ممکن است داشته باشند با مشاوران متخصص سلامت جنسی پذیرش ۲۴ صحبت کنید که در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما هستند.

ژل افزایش سایز اندام تناسلی

یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن الت، استفاده از ژل موضعی است. به همین دلیل ژل‌های موضعی زیادی برای این کار در بازار وجود دارند.

برای این‌که ژل مورد نظر بتواند به‌خوبی روی آلت تاثیر بگذارد و قطر و طول آن را افزایش دهد، باید طبق دستور مصرف شود.

با این‌حال داروی افزایش سایز آلت و بیشتر ژل‌ها تاثیر چندانی روی بزرگ کردن الت تناسلی ندارند. علاوه بر این ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشند.

روش های بزرگ کردن الت تناسلی

تزریق چربی به اندام تناسلی مردان

این روش برای افرادی مناسب است که آلت کوچکی دارند یا قطر آلت آن‌ها کم است. مردانی که به چنین مشکلاتی دچار هستند، می‌توانند با تزریق ژل، آلتی کلفت‌تر و بلندتر داشته باشند.

توجه داشته باشید که تزریق چربی شرایط خاصی دارد و همه افراد نمی‌توانند به این روش، برای بزرگ کردن الت خود روی بیاورند. از جمله این شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نداشتن حساسیت نسبت به پلی متیل متاکریلات و اسید هیالورونیک
 • سن بالای ۱۸ سال
 • مبتلا نبودن به بیماری‌های عروقی، لنفی و عفونی
 • مبتلا نبودن به عفونت‌های جنسی فعال
 • مبتلا نبودن به بیماری‌های پیرونی فعال، پارا فیموز و فیموزیس

فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان که در آن تزریق چربی انجام می‌شود، در سایت‌های مرجع پزشکی موجود است.

آمپول بزرگ کننده آلت تناسلی

این آمپول‌ها حاوی ژل‌هایی هستند که از هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند. پزشک به ‌آرامی ژل‌ها را در بدنه و سر آلت تناسلی تزریق می‌کند. این ژل‌ها با جذب آب اطراف ناحیه تزریق، باعث بزرگ شدن آلت و کلفتی آن می‌شوند.

این ژل‌ها برای افرادی مناسب است که آلتی کج دارند و دچار اختلالات نعوظ هستند. به همین دلیل تزریق ژل می‌تواند کج بودن آلت و خم شدن آن در هنگام برقراری رابطه جنسی را از بین ببرد.

با این‌حال در مواردی نیز دیده شده است که تزریق ژل می‌تواند باعث کج شدن آلت شود و شکل آن را تغییر دهد. بنابراین باید برای انجام این تزریق بسیار مراقب باشید.

افزایش الت تناسلی با طب سنتی

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

علاوه بر روش‌های شیمیایی که برای بزرگ کردن الت وجود دارد، روش‌های دیگری نیز هستند که به‌طور طبیعی عمل می‌کنند و خطرات کمتری نسبت به روش‌های شیمیایی دارند.

طب سنتی با استفاده از گیاهان و روش‌های طبیعی می‌تواند با تاثیر گذاشتن روی هورمون‌های جنسی در بزرگ کردن الت موثر باشد. از جمله گیاهان مورد استفاده در طب سنتی برای افزایش اندازه آلت تناسلی عبارت هستند از:

 • قارچ کوردیسپس: این قارچ که شبیه به کرم است، در ناتوانی جنسی، افزایش میل جنسی، درمان اختلال نعوظ تاثیر می‌گذارد.
  علاوه بر این، قارچ کوردیسپس می‌تواند باعث افزایش اسپرم سازی شود. این قارچ می‌تواند روی گردش خون نیز اثر بگذارد و ترشح تستسترون در خون را افزایش دهد. تستسترون نیز می‌تواند باعث افزایش طول آلت تناسلی شود.
 • کارلا: این گیاه تاثیر زیادی در رفع و بهبود اختلالات جنسی و مشکلات دستگاه تناسلی دارد.
 • علف اپیمدیوم: علف اپیمدیوم در درمان اختلال نعوظ موثر است. علاوه بر این مصرف همزمان اپیمدیوم با چند داروی گیاهی دیگر می‌تواند باعث بزرگ کردن الت تناسلی مردان شود.
 • کلپ: کلپ گیاهی است که در سواحل اقیانوس‌های آرام و اطلس رشد می‌کند. این گیاه حاوی مقادیر زیادی ید، منیزیم، کلسیم و پتاسیم است و خاصیت ضد باکتریایی دارد.
  کلپ به همراه آن همچنین می‌تواند روی ترشح هورمون‌های جنسی تاثیر بگذارد و باعث بهبود نعوظ، بزرگ شدن آلت و سلامت جنسی مردان شود.
 • جینکو: این گیاه حاوی مواد مغذی و غنی است. به همین خاطر می‌تواند انرژی مردان را افزایش دهد و باعث افزایش میل جنسی در این افراد شود.
  جینکو می‌تواند آلت مردان را کلف‌تر و بلندتر نیز کند.

افزایش طول اندام تناسلی با غذا

غذاهای زیادی وجود دارند که می‌توانند در بزرگ کردن الت تناسلی تاثیر بگذارند. از جمله این غذاها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • غذاهای دریایی: این غذاها حاوی امگا ۳ و روغن‌های چرب زیادی هستند و می‌توانند باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی شوند. به همین دلیل غذاهای دریایی می‌توانند روی بزرگ شدن آلت تناسلی تاثیر مثبت بگذارند.
 • موز: این میوه که حاوی منیزیم و پتاسیم است، می‌تواند در بزرگ شدن آلت تناسلی تاثیرگذار باشد.
 • هندوانه
 • زردچوبه
 • شکلات تلخ
 • عدس
 • تخم‌مرغ
 • عسل
 • ویتامین‌های مختلف از جمله ویتامین A، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین B5

پمپ الت برای افزایش سایز الت

پمپ آلت و افزایش سایز آلت تناسلی آقایان

یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن الت استفاده از پمپ است. این پمپ می‌تواند به‌صورت کوتاه مدت باعث بزرگ شدن کیر شود.

پمپ آلت شبیه به استوانه‌ای است که با قرار دادن آلت درون آن و تخلیه هوای موجود در پمپ باعث بزرگ شدن آلت به‌صورت کوتاه مدت خواهد شد.

در پایان باید بگوییم افرادی که از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج می‌برند، می‌توانند از متخصصان مشاوره جنسی همیشه آنلاین پذیرش ۲۴ کمک بگیرند که اطلاعات کافی در زمینه بزرگ کردن الت دارند.

این افراد می‌توانند پس از مشاوره بهترین راه بزرگ کردن الت را پیدا کنند و با روشی صحیح اندام تناسلی خود را بزرگ و کلفت کنند.

مشاوران جنسی آنلاین پذیرش ۲۴ به‌صورت متنی، صوتی و تلفنی می‌توانند با متقاضیان صحبت کنند. یک زندگی جنسی سالم حق طبیعی هر فرد است.

مشاوره آنلاین سلامت جنسی
۳.۳/۵ (۹۶ نظر)

منبع
mayoclinicwebmd

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
972 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
...
...
9 ماه قبل

سلام دکتر بنده ۱۶ سال دارم متولد ۸۶ بنده سایز ۱۳ سانت است ولی محیط نازکی دارم چگونه محیط را بززگ کنم و میشل بگیر تا ۲۰ سالگی حدود چند سانت التم رشد میکنه؟

حسین
حسین
در پاسخ به  ...
8 ماه قبل

فک کنم تا ۱۸سالگی ۱۶پر میکنی.سخت نگیر

ممد
ممد
در پاسخ به  ...
6 ماه قبل

چجوری حساب کردی
متولد۸۶باشی و۱۶سالت باشه

Unknown
Unknown
در پاسخ به  ممد
5 ماه قبل

همونننن

علی
علی
در پاسخ به  ...
5 ماه قبل

مال من ۱۴ سانته ولی محیطش ۱۳ خوبه؟ میترسم بیاد طولشو رد کنه

Eeeee
Eeeee
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

نترس مامانت قربونت بشه دودوولی

امیرحسام
امیرحسام
در پاسخ به  علی
3 ماه قبل
وحید
وحید
در پاسخ به  ...
4 ماه قبل

سلام دوستان عزیز وحسین آقا ،،،،،وقتی که عشق وحال دوطرفه باشه وازعمق وجودباشه آلت کوچیک بزرگ مهم نیست بعدےهیچوقت ازوکیوم استفاده نکنید دوستم استفاده کرده بودتا الان ۲بارجراحی کرده پوسته آلتش ازچند جاپاره شده بود بهترین راه انجام ورزشهای طبیعیه من انجام دادم نتیجش عالی بود آرزوی آبرویی سالم وتنی سالم رابراتون دارم خوش باشین عزیزان

اشک
اشک
در پاسخ به  وحید
3 ماه قبل

ببخشید میشه راهنمایی کنید چه ورزشهایی و چه مدت زمان لازمه؟

محمد
محمد
در پاسخ به  وحید
3 ماه قبل

میشه رانمای کنید

سجاد
سجاد
در پاسخ به  وحید
2 ماه قبل

درود

پوریا
پوریا
در پاسخ به  وحید
2 ماه قبل

کدوم ورزش ها

اشکان
اشکان
در پاسخ به  وحید
2 ماه قبل

میشه راهنمایی کنید

امیر محمد تیمورزاده
امیر محمد تیمورزاده
در پاسخ به  وحید
2 ماه قبل

چقدر افزایش داشتی؟

بیمار
بیمار
در پاسخ به  ...
3 ماه قبل

سلام .من ۳۷سالم آلتم ۱۳.سانت میشه ۵ سانت دیگه بزرگش کرد و یه کمی چاقش کرد که دیده شود ..نه چاقم نه لاغر..وزنم ۶۸کیلو قدم ۷۴

حسین
حسین
در پاسخ به  بیمار
3 ماه قبل

مال من ۲۰ سانته فکر کردم کوچیکه

مریم
مریم
در پاسخ به  حسین
3 ماه قبل

عالیه

سامان
سامان
در پاسخ به  مریم
3 ماه قبل

دوست داری

امی
امی
در پاسخ به  مریم
2 ماه قبل

سلام الت من ۱۳ سانته میخوام هم بزرگ بشه هم کلفت چکارکنم

امیر
امیر
در پاسخ به  امی
2 ماه قبل

سلام آلت من تقریباً در نعوظ ۱۲ سانته اما همیشه با این اندازه مشکل روح و روانم اذییت میشم سنم ۴۲ ساله لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

محسن
محسن
در پاسخ به  امی
1 ماه قبل

سلام الت من ۱۳سانت میخوام ۱۸ الی ۲۰ بشه چکار باید انجام بدم قد ووزنم نورماله

امیر
امیر
در پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

۲۰ دوست داری

Ali
Ali
در پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

مریم تو دوست داری

رفیق
رفیق
در پاسخ به  Ali
1 ماه قبل

اسمم‌ایسانه‌ودوس‌دارم‌هرکی‌داره‌بیاد‌این‌گوی‌واین‌میدان

حسن
حسن
در پاسخ به  حسین
2 ماه قبل

ماشالله

احمد
احمد
در پاسخ به  حسین
2 ماه قبل

سلام کجاهستی

سیده حمیده
سیده حمیده
در پاسخ به  حسین
2 ماه قبل

خیلی عالیه قدرش بدون

رضا
رضا
در پاسخ به  حسین
2 ماه قبل

مال من ۲۲

رفیق
رفیق
در پاسخ به  رضا
1 ماه قبل

مال‌من۶سانته‌۲۷‌سالمه‌بازنم‌دنبال‌نفرسوم‌واسه‌سکس‌میگردیم‌میتونی‌کمک‌کنی؟

جلال
جلال
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

من هستم آدرس بده

رفیق
رفیق
در پاسخ به  جلال
1 ماه قبل

بچه‌کجایی‌اندازه‌ی‌طول‌وقطر‌التت‌رو‌بهمونبگولطفا‌اگه‌برات‌امکان‌داره

پیمان
پیمان
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

سلام‌من‌میتونم‌بیام

رفیق
رفیق
در پاسخ به  پیمان
1 ماه قبل

سلام‌پیمان‌آره‌میتونی‌بچه‌کجایی‌چند‌سال‌داری‌حتما‌اندازه‌ی‌طول.وکلفتی‌التت‌روبهمون‌بگو‌لطفا‌اگه‌امکان‌داره‌ممنون

سمیر
سمیر
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

sam00214‌به‌ایدی‌روبیکا‌پیام‌بده‌کمکت‌میکنم

رفیق
رفیق
در پاسخ به  سمیر
1 ماه قبل

سلام‌سمیرمانتونستیم‌رو.ایدی‌بیایم‌اما‌واقعا‌خیلی‌دلمونمیخادتوباما‌باشدوباالت‌بزرگت‌یه‌حال‌اساسی‌به‌خانومم‌بدی‌لطفا‌شمارتو‌بده‌تداینستا‌همدیگه‌روببینیم‌وداستانمون‌وشروع‌کنیم‌ممنون

هادی
هادی
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

Hadi_xantia1995

امیر
امیر
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

مال من۲۰ سانته.زنت چند سانتی دوست داره.من در خدمتم

آقای نوری
آقای نوری
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

من میتوانم کمک کنم ازمن ۱۴سانته پسرافغانم ولی خلی خوبه شب یک پسر تولید میکنم

آقای نوری
آقای نوری
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

خودم ۱۸سالم است آلت تناسلی من ۱۴است

هادی
هادی
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

میتونم‌کمک‌کنم

مهدی
مهدی
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

من

علی
علی
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

سلام

علی
علی
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

سلام هستم خدمت برای سکس اینم ایدی روبیکAlikhazii1382ا

محسن
محسن
در پاسخ به  حسین
2 ماه قبل

مگه خری انقدر بزرگه ۲۰ سانت

ممد
ممد
در پاسخ به  حسین
1 ماه قبل

۲۰ سانت عالیه

رفیق
رفیق
در پاسخ به  حسین
1 ماه قبل

خیلی‌بزرگه‌‌حسین‌کاش‌میومدی‌وخاتوم‌من‌وجرمیدادی

mnirian29@gmail.com
mnirian29@gmail.com
در پاسخ به  بیمار
2 ماه قبل
فردوس
فردوس
9 ماه قبل

آلت تناسلی من کوچک است

میلاد
میلاد
در پاسخ به  فردوس
6 ماه قبل

الت من کوچیک ونازک هست وخیلی رنج می برم

ممد
ممد
در پاسخ به  میلاد
6 ماه قبل

رنج نبر پودرتو عوض کن

شایان
شایان
در پاسخ به  ممد
4 ماه قبل

دهنت سرویس

رهبر علی
رهبر علی
در پاسخ به  فردوس
1 ماه قبل

سلام آلت من کوچکه خانمم لذت نمی بره

امیر ویلر
امیر ویلر
در پاسخ به  رهبر علی
1 ماه قبل

خب بیارش من بکنم لذت ببره

رفیق
رفیق
در پاسخ به  امیر ویلر
1 ماه قبل

امیرچیکار‌به‌این‌بی‌ازارا‌داری‌دلت‌میخاد‌یکی‌و‌بکنی‌خانوم‌من‌درخدمتته

شهریار
شهریار
9 ماه قبل

سلام دکتر من پسر من ۱۴ سالشه اندازه آلتش ۱۵ سانتیمتر هست آیا امکان داره دیگه رشد نکنه؟

jsjskdkdj
jsjskdkdj
در پاسخ به  شهریار
7 ماه قبل

الت پسرتون رو مگه‌نگاه‌میکنید؟

معترض
معترض
در پاسخ به  jsjskdkdj
7 ماه قبل

نگاه می‌کنه هیچ تازه متر هم زده خخخخ

Eeeee
Eeeee
در پاسخ به  معترض
5 ماه قبل

خخخخخخختت

هیچکس
هیچکس
در پاسخ به  معترض
4 ماه قبل

دهنت سرویس پاره شدم از خنده چ بابای باحالی داره هرسال تولدش با متر اندازه میکنه خخخ

محمد ش
محمد ش
در پاسخ به  هیچکس
3 ماه قبل

این بابا احتمالا خنیس تشریف دارن!!!

Yasin,s
Yasin,s
در پاسخ به  jsjskdkdj
5 ماه قبل

دهنت سرویس پسر

حسین
حسین
در پاسخ به  jsjskdkdj
4 ماه قبل

اره مگه چ عیبی داره تازه داره میگه پسرش چارده سالشه کوچیکه میفهمی کوچیکه

محمد
محمد
در پاسخ به  شهریار
6 ماه قبل

بیشتر از ۱۵ سانت ؟

GodFellsNoPain
GodFellsNoPain
در پاسخ به  شهریار
5 ماه قبل

من که میدونم داری خودتو میگی الکی نگو پسرم آخه کدوم اسکلی میاد چیز پسرشو سایز کنه تو سن ۱۴ سالگی بعد بیاد چنین سوالی رو بپرسه؟
کسی نیست بجز یه دونه بچه سوال

داکتر سیف الله سیفی
داکتر سیف الله سیفی
در پاسخ به  شهریار
4 ماه قبل

ههههههههههههه چی عجب تو اله ره از کجا میدونی

سجاد
سجاد
در پاسخ به  داکتر سیف الله سیفی
4 ماه قبل

شما سوالی کردی خوب بود

ارین سلیمانی
ارین سلیمانی
در پاسخ به  داکتر سیف الله سیفی
2 ماه قبل

کس ننت

عای
عای
در پاسخ به  شهریار
4 ماه قبل

خوشبحال پسرتون

فروغی
فروغی
در پاسخ به  شهریار
3 ماه قبل

مال من ۳۱سانته ۲۸سالمه

احمد
احمد
در پاسخ به  فروغی
2 ماه قبل

سلام کجاهستی

رضا
رضا
در پاسخ به  فروغی
2 ماه قبل

تو را با خر پیوندت زدن

ممد
ممد
در پاسخ به  فروغی
2 ماه قبل

خدابنده برکت جیگر

مممممممممممم
مممممممممممم
در پاسخ به  فروغی
2 ماه قبل

چجوری جاش میدی تو شرتت. الله اکبر این همه جلال

ارین سلیمانی
ارین سلیمانی
در پاسخ به  مممممممممممم
2 ماه قبل

کس کش اسم خدا رو جلو اینجور چیزا نیار

سرباز۹۹
سرباز۹۹
در پاسخ به  ارین سلیمانی
1 ماه قبل

شما هم اسم خدا رو جلو فش نیار

جواد
جواد
در پاسخ به  شهریار
3 ماه قبل

اره

پگگگ
پگگگ
در پاسخ به  شهریار
2 ماه قبل

من باهاش سک…س میکنم

مهسا
مهسا
در پاسخ به  شهریار
2 ماه قبل

پسرت زن نمیخواد؟

میتی
میتی
در پاسخ به  مهسا
2 ماه قبل

مگه من مردم عزیزم تازه خونه مجردی هم دارم

Samir
Samir
در پاسخ به  میتی
1 ماه قبل

پس‌به‌پیج‌پیام‌بده sam00214

امیر
امیر
در پاسخ به  میتی
1 ماه قبل

خدا نکنه بمیری جنده من.خودم در خدمتم

دنی
دنی
در پاسخ به  مهسا
1 ماه قبل

دنبال شوهر میگردی

Mohamad7
Mohamad7
در پاسخ به  مهسا
1 ماه قبل

مهسا اگه واسه دوستی اوکی هستی تل پیم بده seven7ston

محمد
محمد
در پاسخ به  شهریار
2 ماه قبل

عجب

محمد
محمد
در پاسخ به  شهریار
2 ماه قبل

فکر کنم هرروز مترش میکنه

زهرا
زهرا
9 ماه قبل

سلام آلت همسرم خیلی کوچیکه چه کار باید کرد

مجمد
مجمد
در پاسخ به  زهرا
9 ماه قبل

سلام از روش های طبیعی استفاده کنید خودم ۱ماه استفاده کردم الان ۲۴.۲۵ سانت هستش

فرزاد
فرزاد
در پاسخ به  مجمد
9 ماه قبل

چه روش هایی؟

میلاد خان
میلاد خان
در پاسخ به  فرزاد
4 ماه قبل

تمام این داروها و روغنها بیخودن، یا باس از اول بزرگ باشه یا که راه هزینه بر جراحی بهترینه.

مهدی
مهدی
در پاسخ به  میلاد خان
1 ماه قبل

سلام اب زومیاد

روحی
روحی
در پاسخ به  مجمد
9 ماه قبل

منظورازروشهای طبیعی چه هست؟؟

مهدی
مهدی
در پاسخ به  روحی
7 ماه قبل

سلام

مهدی
مهدی
در پاسخ به  مهدی
1 ماه قبل

چه کنم

شهرام
شهرام
در پاسخ به  روحی
3 ماه قبل

چجور بزرگ میشه البته ازراه طبیعی

علی
علی
در پاسخ به  مجمد
9 ماه قبل

روش های طبیعی چی استفاده کنیم

پرویز
پرویز
در پاسخ به  علی
8 ماه قبل

روغن خراطین

هیچکس
هیچکس
در پاسخ به  پرویز
4 ماه قبل

من نزدیک یه حلب ۵ کیلویی خراطین استفاده کردم رشد ک نکرد هیچ از کار هم افتاده بدبخت

بنیامین
بنیامین
در پاسخ به  هیچکس
3 ماه قبل
زندگی۷۷۰۰
زندگی۷۷۰۰
در پاسخ به  هیچکس
3 ماه قبل

همین‌که.بدبختش‌کردی‌

علی
علی
در پاسخ به  هیچکس
2 ماه قبل

جررررر خوردم از خنده

سعید
سعید
در پاسخ به  هیچکس
1 ماه قبل

داداش اونو باید می‌مالیدی نه که بخوری. اشتباه زدی

کافر
کافر
در پاسخ به  پرویز
3 ماه قبل

اصلا خوب نیست

سمیر
سمیر
در پاسخ به  پرویز
1 ماه قبل

اینم‌الکیه

احمد
احمد
در پاسخ به  علی
6 ماه قبل

روش‌های طبیعی چه استفاده کنیم

ali
ali
در پاسخ به  احمد
3 ماه قبل

برو بده

سمیر
سمیر
در پاسخ به  احمد
1 ماه قبل

بهترین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روش‌برین‌خربکنین

mohamad
mohamad
در پاسخ به  مجمد
9 ماه قبل

چه کاری انجام دادید دقیقا؟

وحید
وحید
در پاسخ به  مجمد
9 ماه قبل

روش طبیعی کئوم منظورتونه همین گیاه های سنتی؟

Last edited 9 ماه قبل by وحید
بهرام
بهرام
در پاسخ به  مجمد
9 ماه قبل

سلام چه روش هایی منظورتون هست ؟؟؟

احسان
احسان
در پاسخ به  بهرام
3 ماه قبل

به قول روستایی ها فقط خر مش غلامحسین رو سوار شی تا بزرگ شه

علی
علی
در پاسخ به  احسان
2 ماه قبل

خخخخخخ بیهوش شدم از خنده خودم از بچگی زیادی سوار میشدم الان داخل هر شلواری مشخصه از فاصله دو کیلومتری معلومه داخل شلوار

علی
علی
در پاسخ به  مجمد
8 ماه قبل

داداش دقیقا چیکار کردی من سه سانت میخوام

امیرحسین
امیرحسین
در پاسخ به  علی
6 ماه قبل

بیا ببر

هیچکس
هیچکس
در پاسخ به  علی
4 ماه قبل

الان تو لنگ اون ۳ سانتی مگه میخوای دیوار سوراخ کنی که ۳ سانت کم داری

حححححح
حححححح
در پاسخ به  هیچکس
3 ماه قبل

خخخخخخ

کلفت
کلفت
در پاسخ به  علی
3 ماه قبل

مال من خیلی بزرگه بیا سه سانت شو بگیر.

Rez
Rez
در پاسخ به  مجمد
8 ماه قبل

کدوم روش؟

ششش
ششش
در پاسخ به  Rez
3 ماه قبل

این یسوال طرح کرد و اف شده و روحشم خبر نداره همش نپرسین

امیر
امیر
در پاسخ به  مجمد
8 ماه قبل

روش هایه طبیعی چطوری ؟

خادم
خادم
در پاسخ به  مجمد
7 ماه قبل

قبلا چند سانت بود که الان ۲۴ سانت شده

مملی مملی زاده
مملی مملی زاده
در پاسخ به  خادم
4 ماه قبل

۲۳/۵ سانت بوده
خخخخخخ

آرش
آرش
در پاسخ به  مملی مملی زاده
2 ماه قبل

سلام
من باهرزنی سکس میکنم اذیت میشه،خیلی سفته،چکارکنم کمتراذیت بشه طرف مقابلم
سایزش هم ۱۷

رفیق
رفیق
در پاسخ به  آرش
1 ماه قبل

سلام‌واسه‌چی‌اذیت‌میشه‌من‌حسرت‌الت‌سفت‌وبا‌سایز‌تورو‌دارم‌مال‌شوهرم‌خیلی‌کوچیکه‌دنبال‌یه‌نفر‌میگردیم‌که‌هم‌هات‌باشه‌وهم‌التش‌بزرگ‌باشه

سمیر
سمیر
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

مال من واقعی ۲۰سانته‌هرچقدسکس‌میکنم سیرنمیشم اگه واقعا کسی دنبال الان بزرگه sam00214بیا‌روبیکاتانشونت‌بدم

بهنام
بهنام
در پاسخ به  خادم
3 ماه قبل

مال الکسیسم۲۴ سانت نیست

مهدی
مهدی
در پاسخ به  مجمد
7 ماه قبل

سلام میشه بگید از چی استفاده کردید

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  مهدی
4 ماه قبل

از شیر الاغ استفاده کرده

معترض
معترض
در پاسخ به  مجمد
7 ماه قبل

مث ‌‌سگ دروغ میگه

محمد
محمد
در پاسخ به  مجمد
7 ماه قبل

روش طبیعی چطوری هست

دینا
دینا
در پاسخ به  محمد
6 ماه قبل

جغ زد

دیوانه
دیوانه
در پاسخ به  دینا
3 ماه قبل

دهنت سرویس

زرا
زرا
در پاسخ به  مجمد
7 ماه قبل

چه روشب

علی
علی
در پاسخ به  مجمد
7 ماه قبل

چجوری با دکتر رفتی؟

مهدی
مهدی
در پاسخ به  مجمد
6 ماه قبل

چیکار کردی؟

امیر
امیر
در پاسخ به  مجمد
6 ماه قبل

چ چیزی برای افزایش الت خوبه ممنونم

رامین
رامین
در پاسخ به  امیر
5 ماه قبل

چه روشهای برای بزرگ شدن آلت هستش

رهبر علی
رهبر علی
در پاسخ به  رامین
1 ماه قبل

چکار کنم یک مقدار آلتم بزرگ شود

سعید
سعید
در پاسخ به  مجمد
6 ماه قبل

چطور

Nakkkkkk
Nakkkkkk
در پاسخ به  مجمد
6 ماه قبل

چطوری

امیر رضا سالاری
امیر رضا سالاری
در پاسخ به  مجمد
6 ماه قبل

از چه روشایی استفاده کردی میشه بگی بی زحمت

علیرضا
علیرضا
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

داداش کولیس استفاده کردی انقدر دقیق میگی

هیچکس
هیچکس
در پاسخ به  علیرضا
4 ماه قبل

کولیس چیه دیگه؟

محمدرضا
محمدرضا
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

چکار کنم مال منم ۲۰ سانت بشه

امیر
امیر
در پاسخ به  محمدرضا
3 ماه قبل

باید هی ماساژ بدی.. بده من برات ماساژ بدم

نوید
نوید
در پاسخ به  امیر
2 ماه قبل

دهنت سرویس

محسن
محسن
در پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

واسه منم ماساژ میدین

صادق
صادق
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

سلام زهرا خوبی یه روغن گیاهی هست خیلی بزگ میکنه

Abol
Abol
در پاسخ به  صادق
4 ماه قبل

چه روغنی

سالار
سالار
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

بیاپیش خودم میگم چکارکنی گلم

علیرضا
علیرضا
در پاسخ به  سالار
5 ماه قبل

سلام ممنون میشم بهم بگی من میام وفقط ۲۰/۲۵برسه

صادق
صادق
در پاسخ به  علیرضا
3 ماه قبل

میخای پاره کنی هااااا

مریم
مریم
در پاسخ به  علیرضا
2 ماه قبل

بیا پیش خودم

رامین
رامین
در پاسخ به  مریم
2 ماه قبل

اومدم

شیخ پشم آلو
شیخ پشم آلو
در پاسخ به  مریم
2 ماه قبل

دلت خواست

امیر
امیر
در پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

کوست آب افتادشیطون

سام
سام
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

داداش چه استفاده کردی به ما هم بگین ممنون

شهرام
شهرام
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

خخخخخخ اره ماله منم۴۵سانته.

روژهات
روژهات
در پاسخ به  شهرام
4 ماه قبل

مال الاغ به زور ۴۵ سانت باشه

سجاد
سجاد
در پاسخ به  روژهات
4 ماه قبل

سگ تو روحت

هیچکس
هیچکس
در پاسخ به  روژهات
4 ماه قبل

خخخخخخخ یزیدتو

حمیدرضا
حمیدرضا
در پاسخ به  شهرام
4 ماه قبل
مهدی
مهدی
در پاسخ به  مجمد
5 ماه قبل

داداش چیکار کردی به ما هم یگو

حسین
حسین
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

واقعا ؟لطفا یکم منو راهنمایی کنید

محمد
محمد
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

بیشتر میشه توضیح بدین؟

Yousef Mohammadi
Yousef Mohammadi
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

سلام از چه روش های استفاده کردید مگه لطفا جواب بدید

اسی
اسی
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

داش با کدوم روش انقد گزاشتی روش؟

اکبر
اکبر
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

چجوری انجام بدیم طبیعی بزرگ شه

ارش
ارش
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

چه روشی

جمال
جمال
در پاسخ به  مجمد
4 ماه قبل

سلام زهرا مال من ۱۷سانت است

مزدک
مزدک
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

روش طبیعی چە جوریە

یاس
یاس
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

چ روشیی

XXX
XXX
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

دروغ نگو

حسین
حسین
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

کوس نگو مال تو ۲۴ سانته همش الکی میگی ۱۷ سانت هم آلتون نیست چون دیدی یه زن پیام داده

سمیر
سمیر
در پاسخ به  حسین
1 ماه قبل

خخخخخخخخ

مریم
مریم
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

اوف

هادی
هادی
در پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

کییییر

حسن
حسن
در پاسخ به  مجمد
2 ماه قبل

مثلا چه روشی

Ali
Ali
در پاسخ به  مجمد
2 ماه قبل

مثلا

احمد
احمد
در پاسخ به  مجمد
2 ماه قبل

تهرانی شما

عاطفه
عاطفه
در پاسخ به  مجمد
2 ماه قبل

دوست نداری بزاری توش؟

امیر
امیر
در پاسخ به  عاطفه
1 ماه قبل

من خیلی بذارم توت .اوکی

رفیق
رفیق
در پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

امیرجان‌اندازه‌وکلفتی‌التت‌چقدره‌مثل‌اینکه‌خیلی‌گرمی‌میتونی‌نفرسوم‌سکس‌من‌وهمسرم‌بشی.میتونی‌زنم‌وجلو‌من‌جر‌بدی؟

سمیر
سمیر
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

دنبال‌نفرسومی‌بیا‌به‌ایدیم‌پیام‌بده‌‌باهم‌حرف‌میزنیم. sam00214

امیر
امیر
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

هم کلفت وهم هات.دیدنیه نه گفتنی.زنت رو بفرست برات تعریف میکنه.جاشم از من.۲۰ سانت تضمینی تحویلش میدم

رفیق
رفیق
در پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

امیربیاروبیکا rafooo9 پیام‌بده‌جا‌هست‌نگران‌نباش‌توفقط‌جرش‌بده

هادی
هادی
در پاسخ به  رفیق
1 ماه قبل

من میتونم خاستی‌به‌ایدی‌اینستا‌که گذاشتم پیام بده

سعید
سعید
در پاسخ به  مجمد