بزرگ کردن الت تناسلی مردان به چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

بزرگ شدن الت به چه روش‌هایی امکان‌پذیر است

مردان زیادی وجود دارند که از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند و دنبال روش‌هایی می‌گردند که با کمک آن‌ها بتوانند اندازه آلت خود را افزایش دهند.

این افراد تصور می‌کنند که با بزرگ کردن الت خود می‌توانند رابطه جنسی بهتری برقرار کنند. در حالی‌که چنین تفکری کاملا اشتباه است و اندازه آلت تناسلی بیشتر مردان در محدوده طبیعی قرار دارد.

محدوده طبیعی اندازه آلت تناسلی مردان بین ۱۰ تا ۱۶.۵ سانتی‌متر است. بنابراین اگرش آلت تناسلی شما نیز در این محدوده قرار دارد، نباید نگران کوچک بودن آلت خود باشید.

بیش از ۹۰ درصد از مردان آلت تناسلی با اندازه طبیعی دارند. از ۱۰ درصد باقی‌مانده ۵ درصد آلتی کوچک‌تر از ۱۰ سانتی‌متر و ۵ درصد نیز آلت بزرگ‌تر از ۱۶ سانتی‌متر دارند.

مردان به‌ویژه جوانان با تحت تاثیر قرار گرفتن از تبلیغاتی که هیچ پایه و اساس علمی ندارند، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند و تصور می‌کنند که آلت آن‌ها کوچک است. این افراد هنگام برقراری رابطه نیز اعتماد به نفس کافی ندارند و نمی‌توانند رابطه جنسی لذت‌بخشی را تجربه کنند.

اگر آن‌ها برای دقایقی عکس واقعی اندام تناسلی مردان دیگر را مشاهده کنند، هرگز چنین احساسات منفی را در مورد خود نخواهند داشت.

به‌ویژه با توجه به طبق تحقیقات انجام شده روی چند هزار زن و مرد، مشخص شده است که بیش از ۸۴ درصد از زنان از اندازه اندام جنسی‌ همسرشان رضایت دارند. ۱۴ درصد نیز اندام جنسی بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهند و ۲ درصد از این بانوان نیز تمایل داشتند که اندام جنسی‌ همسرشان کوچک‌تر باشد.

راه‌های زیادی برای بزرگ کردن الت تناسلی مردان وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را کاملا بررسی خواهیم کرد. بنابراین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین می توانید با پزشک متخصص سلامت جنسی صحبت کنید .

چرا آلت مردانه کوچک به نظر می‌رسد؟

گاهی ممکن است آلت تناسلی فرد به دلیل چاقی بیش از حد و تجمع چربی در این ناحیه کوچک به نظر برسد. در این موارد چربی‌های انباشته شده، اطراف آلت تناسلی را فرا می‌گیرند و آلت کوچک‌تر از اندازه واقعی خود دیده می‌شود.

در این صورت افراد می‌توانند با کاهش وزن، چربی‌های این ناحیه را از بین ببرند و در نتیجه اندازه واقعی آلت تناسلی خود را ببینند.

گاهی نیز امکان دارد که آلت تناسلی مردان پرده داشته باشد. در واقع هنگامی که پوست کیسه بیضه با بخش ابتدایی تنه آلت یک زاویه باز بسازد، می‌گویند که این آلت مردانه، پرده‌دار است.

در بیشتر موارد ممکن است که در اثر برداشتن پوست آلت در هنگام ختنه، این پرده به وجود بیاید. با این‌حال در مواردی نیز دیده شده است که این پرده مادرزادی است و آلت تناسلی نوزاد تازه متولد شده چنین پرده‌ای دارد.

با برداشتن این پرده از طریق جراحی پلاستیک، آلت تناسلی به اندازه واقعی خود در می‌آید و دیگر کوچک به نظر نمی‌رسد.

روش‌های افزایش اندازه آلت تناسلی

همان‌طور که اشاره کردیم، روش‌های زیادی برای بزرگ کردن الت جنسی مردان وجود دارد. با وجود این، بسیاری از این روش‌ها تایید نشده‌اند و بیشتر جنبه تجاری و تبلیغاتی دارند.

از جمله روش‌های افزایش آلت تناسلی می‌توان به روش :

 • جلکینگ
 • روش پنیمور
 • قرص افزایش سایز آلت مردان
 • ژل افزایش سایز اندام تناسلی
 • تزریق چربی به اندام تناسلی
 • داروی افزایش سایز آلت
 • آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی
 • افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی و موارد دیگری اشاره کرد که در ادامه توضیح می‌دهیم.

روش جلکینگ برای افزایش اندازه آلت تناسلی

تمرینات جلکینگ، تمریناتی هستند که برای کلفت کردن آلت تناسلی به کار می‌روند. در این روش بزرگ کردن کیر، آلت تناسلی باید به‌صورت نیمه راست باشد.

برای شروع تمرینات لازم است تا انگشت شست و اشاره را دور آلت تناسلی حلقه کنید. سپس انگشتان خود را از ابتدای آلت تا سر آن بکشید. در واقع می‌توان گفت این عمل شبیه به دوشیدن است.

این کا را با دست دیگر خود نیز انجام دهید. توجه کنید که آلت شما نباید به‌صورت کامل راست شود. در صورتی که این اتفاق افتاد، باید کمی صبر کنید تا آلت به‌حالت نیمه راست در بیاید.

تکرار تمرینات در هفته اول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار و در هفته دوم بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار باشد. از هفته‌ دوم به بعد نیز می‌توانید تعداد دفعات تمرین را به بیشتر از ۵۰۰ بار افزایش دهید.

در حین تمرین به این دلیل که جریان خون در سر آلت تناسلی افزایش پیدا می‌کند، این ناحیه بسیار حساس می‌شود. به همین خاطر باید مواظب باشید تا با دست‌تان به سر آلت ضربه وارد نکنید.

در آخر بعد از انجام تمرینات، به آلت خود استراحت دهید و آن را با یک حوله گرم بپوشانید یا با آب گرم شستشو دهید.

پنیمور

افزایش اندازه آلت تناسلی به روش پنیمور

این روش، یکی از روش‌های امن و معتبر برای بزرگ کردن الت است. روش پنیمور سال‌های زیادی است که در آمریکا و اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد و اکثر افرادی که به‌طور دقیق این روش طبیعی ‌را اجرا کردند، نتایج خوبی از آن گرفتند.

در این روش بزرگ کردن الت، ابتدا لازم است تا آلت تناسلی خود را به مدت ۱ دقیقه به کمک حوله‌ای گرم کنید که از قبل گرم شده است. برای گرم کردن آلت نیز می‌توانید آن را به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب گرم بگیرید.

دلیل گرم کردن آلت، افزایش گردش خون در این ناحیه است. بعد از گرم شدن آلت، سر آن را بگیرید و به جلو بکشید. دقت کنید که سر آلت را محکم فشار ندهید تا خون رسانی به‌درستی انجام شود.

آلت را نیز باید به‌نحوی بکشید که احساس درد در آن به وجود نیاید. این کار را ۱ دقیقه انجام دهید و بعد از آن آلت را به مدت ۱۰ ثانیه رها کنید و به آن استراحت دهید. این کار را می‌توانید ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید.

بعد از تمام شدن این مرحله، به مدت ۱۰ دقیقه به آلت خود استراحت دهید. وقتی ۱۰ دقیقه استراحت تمام شد، نوبت به تمرینات گردش خون و رشد می‌رسد. در این مرحله سر آلت تناسلی را بگیرید و با دست دیگر خود، ضرباتی را به ‌آرامی به آن بزنید.

دقت کنید که نباید به نقاط حساس مثل بیضه‌ها ضربه‌ای وارد شود. علاوه بر این شدت ضربات نیز باید آرام باشد تا آسیبی به آلت تناسلی نرسد. شما می‌توانید این تمرین را ۳۰ بار تکرار کنید. در آخر آلت تناسلی خود را با کمک لوبریکنت یا یک ماده لیزکننده ماساژ دهید.

در روش پنیمور، آلت تناسلی نباید سفت باشد و تمام تمرینات باید در حالتی انجام شوند که آلت تناسلی به نعوظ نرسیده است. انجام این روش به‌صورت مداوم می‌تواند تاثیر زیادی در بزرگ شدن آلت بگذارد. بنابراین بهتر است این تمرینات را به‌طور مداوم انجام دهید و اثرات آن را بعد از یک ماه مشاهده کنید.

قرص افزایش سایز آلت مردان

برای بزرگ کردن الت، قرص‌های زیادی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مگنارکس پلاس اشاره کرد. این قرص به افزایش طول و قطر آلت تناسلی کمک می‌کند، در توان‌بخشی آلت تناسلی موثر است و زود انزالی مردان را بهبود می‌بخشد.

از دیگر قرص‌های افزایش سایز آلت می‌توان قرص وایمکس را نام برد. این قرص بهترین داروی افزایش سایز آلت است که توسط بسیاری از مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مردانی که از قرص وایمکس استفاده می‌کنند می‌توانند شاهد بزرگ شدن آلت، رفع اختلال در نعوظ و زود انزالی، افزایش اسپرم و کلفت شدن آلت باشند.

قرص‌های ویاگرا و سیالیس نیز برای افرادی است که از اختلال نعوظ رنج می‌برند و به همین دلیل آلت آن‌ها کوچک می‌ماند و راست نمی‌شود. این افراد با مصرف این قرص‌ها می‌توانند اختلال نعوظ خود را رفع کنند و آلت تناسلی آن‌ها به بزرگ‌ترین حالت ممکن در بیاید.

قرص ال آرژینین نیز یکی دیگر از قرص‌هایی است که برای بزرگ کردن الت مردان کاربرد دارد. عملکرد این قرص شبیه به ویاگرا است و می‌تواند باعث نعوظ بهتر شود.

ال آرژینین نوعی اسید آمینه است و در تولید پروتئین‌های بدن نقش اساسی دارد. بعضی از این پروتئین‌ها نیز به نیتریک اسید تبدیل می‌شوند.

نیتریک اسید یکی از اجزای خون است و در عملکرد رگ‌های خونی تاثیر زیادی می‌گذارد. این ماده باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شود و می‌تواند قطر و طول آلت تناسلی را افزایش دهد.

توصیه می‌کنیم پیش از مصرف خودسرانه این قرص‌ها، برای جلوگیری از عوارضی که ممکن است داشته باشند با مشاوران متخصص سلامت جنسی پذیرش ۲۴ صحبت کنید که در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما هستند.

ژل افزایش سایز اندام تناسلی

یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن الت، استفاده از ژل موضعی است. به همین دلیل ژل‌های موضعی زیادی برای این کار در بازار وجود دارند.

برای این‌که ژل مورد نظر بتواند به‌خوبی روی آلت تاثیر بگذارد و قطر و طول آن را افزایش دهد، باید طبق دستور مصرف شود.

با این‌حال داروی افزایش سایز آلت و بیشتر ژل‌ها تاثیر چندانی روی بزرگ کردن الت تناسلی ندارند. علاوه بر این ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشند.

روش های بزرگ کردن الت تناسلی

تزریق چربی به اندام تناسلی مردان

این روش برای افرادی مناسب است که آلت کوچکی دارند یا قطر آلت آن‌ها کم است. مردانی که به چنین مشکلاتی دچار هستند، می‌توانند با تزریق ژل، آلتی کلفت‌تر و بلندتر داشته باشند.

توجه داشته باشید که تزریق چربی شرایط خاصی دارد و همه افراد نمی‌توانند به این روش، برای بزرگ کردن الت خود روی بیاورند. از جمله این شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نداشتن حساسیت نسبت به پلی متیل متاکریلات و اسید هیالورونیک
 • سن بالای ۱۸ سال
 • مبتلا نبودن به بیماری‌های عروقی، لنفی و عفونی
 • مبتلا نبودن به عفونت‌های جنسی فعال
 • مبتلا نبودن به بیماری‌های پیرونی فعال، پارا فیموز و فیموزیس

فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان که در آن تزریق چربی انجام می‌شود، در سایت‌های مرجع پزشکی موجود است.

آمپول بزرگ کننده آلت تناسلی

این آمپول‌ها حاوی ژل‌هایی هستند که از هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند. پزشک به ‌آرامی ژل‌ها را در بدنه و سر آلت تناسلی تزریق می‌کند. این ژل‌ها با جذب آب اطراف ناحیه تزریق، باعث بزرگ شدن آلت و کلفتی آن می‌شوند.

این ژل‌ها برای افرادی مناسب است که آلتی کج دارند و دچار اختلالات نعوظ هستند. به همین دلیل تزریق ژل می‌تواند کج بودن آلت و خم شدن آن در هنگام برقراری رابطه جنسی را از بین ببرد.

با این‌حال در مواردی نیز دیده شده است که تزریق ژل می‌تواند باعث کج شدن آلت شود و شکل آن را تغییر دهد. بنابراین باید برای انجام این تزریق بسیار مراقب باشید.

افزایش الت تناسلی با طب سنتی

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

علاوه بر روش‌های شیمیایی که برای بزرگ کردن الت وجود دارد، روش‌های دیگری نیز هستند که به‌طور طبیعی عمل می‌کنند و خطرات کمتری نسبت به روش‌های شیمیایی دارند.

طب سنتی با استفاده از گیاهان و روش‌های طبیعی می‌تواند با تاثیر گذاشتن روی هورمون‌های جنسی در بزرگ کردن الت موثر باشد. از جمله گیاهان مورد استفاده در طب سنتی برای افزایش اندازه آلت تناسلی عبارت هستند از:

 • قارچ کوردیسپس: این قارچ که شبیه به کرم است، در ناتوانی جنسی، افزایش میل جنسی، درمان اختلال نعوظ تاثیر می‌گذارد.
  علاوه بر این، قارچ کوردیسپس می‌تواند باعث افزایش اسپرم سازی شود. این قارچ می‌تواند روی گردش خون نیز اثر بگذارد و ترشح تستسترون در خون را افزایش دهد. تستسترون نیز می‌تواند باعث افزایش طول آلت تناسلی شود.
 • کارلا: این گیاه تاثیر زیادی در رفع و بهبود اختلالات جنسی و مشکلات دستگاه تناسلی دارد.
 • علف اپیمدیوم: علف اپیمدیوم در درمان اختلال نعوظ موثر است. علاوه بر این مصرف همزمان اپیمدیوم با چند داروی گیاهی دیگر می‌تواند باعث بزرگ کردن الت تناسلی مردان شود.
 • کلپ: کلپ گیاهی است که در سواحل اقیانوس‌های آرام و اطلس رشد می‌کند. این گیاه حاوی مقادیر زیادی ید، منیزیم، کلسیم و پتاسیم است و خاصیت ضد باکتریایی دارد.
  کلپ به همراه آن همچنین می‌تواند روی ترشح هورمون‌های جنسی تاثیر بگذارد و باعث بهبود نعوظ، بزرگ شدن آلت و سلامت جنسی مردان شود.
 • جینکو: این گیاه حاوی مواد مغذی و غنی است. به همین خاطر می‌تواند انرژی مردان را افزایش دهد و باعث افزایش میل جنسی در این افراد شود.
  جینکو می‌تواند آلت مردان را کلف‌تر و بلندتر نیز کند.

افزایش طول اندام تناسلی با غذا

غذاهای زیادی وجود دارند که می‌توانند در بزرگ کردن الت تناسلی تاثیر بگذارند. از جمله این غذاها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • غذاهای دریایی: این غذاها حاوی امگا ۳ و روغن‌های چرب زیادی هستند و می‌توانند باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی شوند. به همین دلیل غذاهای دریایی می‌توانند روی بزرگ شدن آلت تناسلی تاثیر مثبت بگذارند.
 • موز: این میوه که حاوی منیزیم و پتاسیم است، می‌تواند در بزرگ شدن آلت تناسلی تاثیرگذار باشد.
 • هندوانه
 • زردچوبه
 • شکلات تلخ
 • عدس
 • تخم‌مرغ
 • عسل
 • ویتامین‌های مختلف از جمله ویتامین A، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین B5

پمپ الت برای افزایش سایز الت

پمپ آلت و افزایش سایز آلت تناسلی آقایان

یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن الت استفاده از پمپ است. این پمپ می‌تواند به‌صورت کوتاه مدت باعث بزرگ شدن کیر شود.

پمپ آلت شبیه به استوانه‌ای است که با قرار دادن آلت درون آن و تخلیه هوای موجود در پمپ باعث بزرگ شدن آلت به‌صورت کوتاه مدت خواهد شد.

در پایان باید بگوییم افرادی که از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج می‌برند، می‌توانند از متخصصان مشاوره جنسی همیشه آنلاین پذیرش ۲۴ کمک بگیرند که اطلاعات کافی در زمینه بزرگ کردن الت دارند.

این افراد می‌توانند پس از مشاوره بهترین راه بزرگ کردن الت را پیدا کنند و با روشی صحیح اندام تناسلی خود را بزرگ و کلفت کنند.

مشاوران جنسی آنلاین پذیرش ۲۴ به‌صورت متنی، صوتی و تلفنی می‌توانند با متقاضیان صحبت کنند. یک زندگی جنسی سالم حق طبیعی هر فرد است.

مشاوره آنلاین سلامت جنسی
۳.۴/۵ (۲۹ نظر)

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

منبع
mayoclinicwebmd

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
351 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
یحیی
یحیی
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۴۴سال دارم موقع نزدیکی ۲دقیقه اول خوب ولی بعد از این زمان واژن طرف مقابل خیلی ترشح دارد که دیگه الت من جواب گو نیست به نظر خودم قطر التم کمه ممنون میشم راهنمایی کنید

محمد
محمد
در پاسخ به  یحیی
1 ماه قبل

سلام من ۵۴ سال دارم کلا نعوظ ندارم و مدتی هست با همسرم مثل خواهر و برادر هستم دکتر ژل هم تزریق کرد وای فایده ای نداشت

یزدان
یزدان
در پاسخ به  محمد
27 روز قبل

سلام ،ژل تاثیری روی قطر آلت داشته؟؟

...
...
2 ماه قبل

سلام دکتر بنده ۱۶ سال دارم متولد ۸۶ بنده سایز ۱۳ سانت است ولی محیط نازکی دارم چگونه محیط را بززگ کنم و میشل بگیر تا ۲۰ سالگی حدود چند سانت التم رشد میکنه؟

حسین
حسین
در پاسخ به  ...
2 ماه قبل

فک کنم تا ۱۸سالگی ۱۶پر میکنی.سخت نگیر

ممد
ممد
در پاسخ به  ...
18 روز قبل

چجوری حساب کردی
متولد۸۶باشی و۱۶سالت باشه

فردوس
فردوس
3 ماه قبل

آلت تناسلی من کوچک است

میلاد
میلاد
در پاسخ به  فردوس
26 روز قبل

الت من کوچیک ونازک هست وخیلی رنج می برم

ممد
ممد
در پاسخ به  میلاد
18 روز قبل

رنج نبر پودرتو عوض کن

شهریار
شهریار
3 ماه قبل

سلام دکتر من پسر من ۱۴ سالشه اندازه آلتش ۱۵ سانتیمتر هست آیا امکان داره دیگه رشد نکنه؟

jsjskdkdj
jsjskdkdj
در پاسخ به  شهریار
1 ماه قبل

الت پسرتون رو مگه‌نگاه‌میکنید؟

معترض
معترض
در پاسخ به  jsjskdkdj
1 ماه قبل

نگاه می‌کنه هیچ تازه متر هم زده خخخخ

محمد
محمد
در پاسخ به  شهریار
27 روز قبل

بیشتر از ۱۵ سانت ؟

زهرا
زهرا
3 ماه قبل

سلام آلت همسرم خیلی کوچیکه چه کار باید کرد

مجمد
مجمد
در پاسخ به  زهرا
3 ماه قبل

سلام از روش های طبیعی استفاده کنید خودم ۱ماه استفاده کردم الان ۲۴.۲۵ سانت هستش

فرزاد
فرزاد
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

چه روش هایی؟

روحی
روحی
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

منظورازروشهای طبیعی چه هست؟؟

مهدی
مهدی
در پاسخ به  روحی
1 ماه قبل

سلام

علی
علی
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

روش های طبیعی چی استفاده کنیم

پرویز
پرویز
در پاسخ به  علی
2 ماه قبل

روغن خراطین

احمد
احمد
در پاسخ به  علی
27 روز قبل

روش‌های طبیعی چه استفاده کنیم

mohamad
mohamad
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

چه کاری انجام دادید دقیقا؟

وحید
وحید
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

روش طبیعی کئوم منظورتونه همین گیاه های سنتی؟

Last edited 3 ماه قبل by وحید
بهرام
بهرام
در پاسخ به  مجمد
3 ماه قبل

سلام چه روش هایی منظورتون هست ؟؟؟

علی
علی
در پاسخ به  مجمد
2 ماه قبل

داداش دقیقا چیکار کردی من سه سانت میخوام

امیرحسین
امیرحسین
در پاسخ به  علی
26 روز قبل

بیا ببر

Rez
Rez
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

کدوم روش؟

امیر
امیر
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

روش هایه طبیعی چطوری ؟

خادم
خادم
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

قبلا چند سانت بود که الان ۲۴ سانت شده

مهدی
مهدی
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

سلام میشه بگید از چی استفاده کردید

معترض
معترض
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

مث ‌‌سگ دروغ میگه

محمد
محمد
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

روش طبیعی چطوری هست

دینا
دینا
در پاسخ به  محمد
26 روز قبل

جغ زد

زرا
زرا
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

چه روشب

علی
علی
در پاسخ به  مجمد
1 ماه قبل

چجوری با دکتر رفتی؟

مهدی
مهدی
در پاسخ به  مجمد
27 روز قبل

چیکار کردی؟

امیر
امیر
در پاسخ به  مجمد
26 روز قبل

چ چیزی برای افزایش الت خوبه ممنونم

سعید
سعید
در پاسخ به  مجمد
12 روز قبل

چطور

Nakkkkkk
Nakkkkkk
در پاسخ به  مجمد
8 روز قبل

چطوری

امیر رضا سالاری
امیر رضا سالاری
در پاسخ به  مجمد
3 روز قبل

از چه روشایی استفاده کردی میشه بگی بی زحمت

محمد
محمد
در پاسخ به  زهرا
3 ماه قبل

سلام آلاتم خیلی کوچیک است باید چکار کنم . آیا پومپیوس جواب میده چند روز تول میکشه و از کجا باید دریافت کنم . با تشکر

امیر
امیر
در پاسخ به  زهرا
2 ماه قبل

اون درست بشو نیست باید عوضش کنی

بایرامعلی
بایرامعلی
در پاسخ به  زهرا
30 روز قبل

باید شما یه زحمت بکشید اونم اینکه بیایید پیش من که آلت ۲۵ سانتی دارم

احمد
احمد
در پاسخ به  زهرا
22 روز قبل

بیا پیش من

ایمان
ایمان
در پاسخ به  زهرا
7 روز قبل

سلام دکتر من خیلی سکس میکنم سیر نمیشم چکار کنم

Amir
Amir
5 ماه قبل

من التم ۱۸ سانته و فک میکنم کوچیکه میخوام بالای ۲۰ باشه و این که ۱۷ سالمه میخوام بدونم تا رشد بدنیم تموم نشده التمم رشد میکنه یا متوقف میشه لازمه که قرص و دارو مصرف کنم

محمود
محمود
در پاسخ به  Amir
1 ماه قبل

سلام من ۴۰ سالم آلت تناسلی کوچک باریک میخوام بزرگ وکلفت بشه آیا داروی هست درست بشه

کاظم گنجی
کاظم گنجی
5 ماه قبل

سلام ده سال است متادون مصرف می کنم درحین رابطه مشکل نعوذدارم میل جنسی کم شده راهنمایی کنید

اهورا
اهورا
در پاسخ به  کاظم گنجی
1 ماه قبل

دوز و مقدار مصرف رو کم کن خودش قد علم میکنه

امیرمحمدمشهدی
امیرمحمدمشهدی
در پاسخ به  کاظم گنجی
11 روز قبل

عزیز خودت جواب خودت دادی.متادون داری داری میخوری.میخای خمارم نشی مث اسان سالم زندگی کنی.برارجان هم خر هم خرما همم باخدا.متادونم ک تا استخونت نفوذ کرده.خمار ک بشی سکس ک هیچ زنت و نمیشناسی.ره تجربه هزاراران نفرو نرو.خیلی جاها بهت میگن میشه اما توو رویا فقط پولاتو میدی میره.زن و سکس توپ میخای سالم شو‌اراده کن یابمیر یا زنت سرشوبالا بگیره .میدونم چی میگی .تونیت سکس میکنی ۲بار خالی کردی.ببخش تا لباس زیرشودرمیاره ۲بار دگه.بعد پمپ بنزین که نیستی.مرد ناحسابی اون درخت نیست کنارت زنته پرازاحساس ونیاز.دادا۱۱ سال سفیدفقط زدم.روز خاستگاری برادرم مادرم پیرزن برام گرفته بود من رفتم تیپ زدم اما توو حیاط اوارشد سرم خدا-مادرم ویک ابجیم اومدن گفتن ما ۱۰تابچه ایم زن و شوهربچها ونوهام ۴۰نفر توبیاجنس برات گرفتم بشین .زنم خوب بودنبود.چنان دلم شکست.رفتن منم جنس انداختم توچاه توالت ۲سال رفت ام پیش سوخته دلی که رفیق شیش خداست باهاش چای میخوره.الان خیلیساله آدم شدم.وضعم شکر خوبه.زنم پولام نمیخاد خودم میخاد من اما آدم بدنیا اومدم این انسان شدن رو ارزوست.خودت بجهنم اون زن رو بفهم…رک بگم ما نامردیم.این جوجوهایی ک مثلا خوشمزن تیکه دارن به سوال خانوم میندازن .اگ فیس تو صورت نکبتشون بود بمولا تغییرجنسیت اشون میکردم.بخودت بیا مرد متادونت میشه لب وچهره زنت..من ۱۴شروع مصرفم بود .رفیقام ۵۰ ۶۰.چون ۲تاداش داشتم گنده لات مشهد.رومیخ اونا همه پامیکوبیدن.جفت اعدام شدن ملت راحت شدن.آدما امروز ۲جنسن.یا نامردند یاکه زن اند.تمام.ببخش من کوچیکترم اما نمتونم رک نباشم.این دخیه محمد یه تفی داد چقدساده اید ک التماس جواب میکنید ازش.روش طبیعی بود اینهمه متخصص اورولوژ سگس تراپیست مشاور روانپزشک سرگذربودن.ایرانیم دیگه ته جواب هممونه.آبجیا چراجواب این نکبت های ترنس رونمیدن.وقتی سایت صاحب نداره اباد کنیدشون.منم سعی میکنم اب بدم پاشون خشک نشن.هی شیرین اقاها به مامان سلام برسونید.خودشون میدونن کدوم امیر سلام رسونده.کسی جواب خانوم بده فکر خاسنتگار باشه باحرف مث رپرا میپاچونمتون..فیزیکی بودین به امام شهرم حرمسراباز میکردم.خانوما غذر خام بقران من تربیت نداشتم چون ننه بابا نداشتم ولی اونقدگشتم که بوش بهم بخوره .بدنیستم بلدنیستم.با این پسرنما هام نیستم.امیرمشهدی مشهد۰۵۱

مجیر
مجیر
11 ماه قبل

من مشکل جنسی دارم التم نعوظ کامل ندارهوکوچک هست میل جنسی هم کم شده

دکتر رسول اسماعیلی
در پاسخ به  مجیر
11 ماه قبل

درود برشما. وقتی نعوظ کامل نیست پس صحبتی راجع به کوتاهی الت نباید کرد و بایستی ابتدا مسئله میل جنسی و نعوظ مطرح شود لذا اطلاعات بیشتر درمورد میزان نعوظ و نعوظ در حالتهای مختلف تحریک و… باید مورد بررسی لازم قرار بگیرن

اسحق
اسحق
در پاسخ به  دکتر رسول اسماعیلی
10 ماه قبل

سلام دکتر من سال۹۴کپسول گیاهی فقط یکی ازگیاهان ترکیبی آن یادم هست بنام سندروس ۵عدددر۲ساعت خوردم وبعدیک عدداریکتو۱۰۰ خوردم تا۲۴ساعت کارایی بالای داشت فردای آن روزظهرش بعدازنهارخواب رفتم خواب دیدم وارزاشدم اماآلت تناسلیم مثل یک فنرپیچ خورد واز۱۹سانت به۶سانت شد وکلی دکتروآمپول قرمز رنگی دکترسنتی برایم آوردهفته ای یکی زدم تاشد٨سانت آیاراهی هست کمکم کنید متشکرم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  اسحق
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص کلیه و مجاری ادرار گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص کلیه و مجاری ادرار

مهدی
مهدی
در پاسخ به  دکتر رسول اسماعیلی
10 ماه قبل

سلام. خسته نباشید . سن من ۲۱ سال است . و حالت تناسلی من ۱۱ سانت است چه کار کنم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  مهدی
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص کلیه و مجاری ادرار گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص کلیه و مجاری ادرار

سعید
سعید
1 سال قبل

برای بزرگ کردن الت چکار باید بکنم

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  سعید
1 سال قبل

سلام
بطور علمی راهی برای بزرگ کردن آلت نیست همه روش‌ها موقت و تبلیغاتی هستن

هادی
هادی
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

سلام یک سوال قبل از اسپر حجم دهنده استفاده میکردم یک مدت الان مامله زیاد میخواب باید چه کار کنم استفاده ژل خوبه ممنون میشم

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  هادی
1 سال قبل

سلام نه بهتر است به یک پزشک مراجعه کنید تا آزمایش های لازم درخواست شود ژل موقت مشکل را حل می‌کند

محمد
محمد
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 سال قبل

سلام دکتر جان من همسرم موقع نزدیکی واژن او همیشه خوشک میشود ودر ناک است

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  محمد
1 سال قبل

سلام
علت خشکی واژن میتونه هم به دلیل تحریک نشدن در حین رابطه باشد یا به دلیل مسائل هورمونی میتونید از ژل های لوبیکند که که فقط محلول در آب هستند و ضرری هم ندارند موقع رابطه استفاده کنید .

یحیی
یحیی
در پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

مال من دکتر ۳۰ سانت

محمدی
محمدی
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
10 ماه قبل

سلام‌خانم‌دکتر‌ژل‌طبیعی‌برایه‌بزرگ‌شدن‌هست

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  محمدی
9 ماه قبل

ژل طبیعی که تاثیر دائم داشته باشه وجود نداره

علی جلالی
علی جلالی
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 ماه قبل

ژل یا کرم موقت وجود داره برای حجم دهندگی آلت؟؟؟؟

سعید ولی
سعید ولی
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 ماه قبل

سلام من ۳۳ سالم است . وقتکه بار اول نزدیک میشم زود انزال میشم باد دوم نمیشه و در شب ۵ بار میتوانم نزدیک شوم . هر چه میکنم ۱۰ بار نزدیک شوم نمیشه

امیر
امیر
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
2 ماه قبل

جدی میگید دکتر؟؟؟

علی
علی
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 ماه قبل

سلام دکتر التم خیلی گوچگی میخام‌برسه به ۲۵بشه باید چیگارکنیم میشه بهم‌بگی

حسین مظفری
حسین مظفری
2 روز قبل

سلام دکتر جان آیا زودانزالی وکوتاهی آلت دارویی داره لطفا جواب و راهنمایی کنید ممنونم

حسین مظفری
حسین مظفری
2 روز قبل

سلام دکتر من ۳۷ سالم هست آلت تناسلی کوچک و باریک دارم برا. درمان به چند پیج مراجعه کردم فقط سیر سیاه و قهوه گانودرما و روغن خراطین داد جواب نداد. آیا قرص وایمکس جواب میده. لطفا جواب بده چون باعث تحقیر و خار شدنم شده

محمد فهیم ایوبی
محمد فهیم ایوبی
3 روز قبل

سلام علیکم
میشه بگو که چطور میتوانیم وضعیت الت تناسلی مردان را بزرگتر و مفید تر بسازیم در هنگام همبستر شدن
تشکر

یاور
یاور
4 روز قبل

سلام دکتر التم کوچک

مرتضی
مرتضی
5 روز قبل

سلام دکترمیگردم آلت تناسلی مردان هستم

علی‌احمدی
علی‌احمدی
5 روز قبل

سلام‌دکتوربدن‌من‌حیلی‌ضعیف‌هست‌گم‌اشتاهی‌دور‌
زدن‌سرسیاهی‌چشمالاغر‌شدن‌بدن‌‌هرجا‌مراجعه‌کردم‌
دکتورا‌تجربه‌خوبی‌حاصل‌نکردن‌کرم‌معده‌توبدنم‌
هست

علی‌احمدی
علی‌احمدی
5 روز قبل

سلام‌ازمن‌آله‌تناسلی‌کوچک‌هست‌برای‌بزرگ‌شدن‌چکار‌
باید‌کرد‌ضروری‌هست‌لطفآ

حسن
حسن
10 روز قبل

سلام ۱۰ سال ازدواج کردم ولی ارگاسم بنده کمتر از ۱۰ ثانیه طول میکشه چکار باید بکنم

فرهمندخردمنداصل
فرهمندخردمنداصل
10 روز قبل

علت خانم های که میل به نزدیکی کم دارند

علی
علی
11 روز قبل

با سلام من مشکل ضخامت آلت دارم و زود انزال هستم ممنون میشم کمکم کنید

SataAr
SataAr
15 روز قبل

آقای دکتر من ۱۲سالمه و متولد سال ۸۹هستم التم در حالت نعوظ ۷سانت هست و در حال عادی به ۲تا۳سانت میرسه میخواستم بپرسم اندازه التم کوچک نیست

SataAr
SataAr
15 روز قبل

آقای دکتر من ۱۲سالمه و متولد سال ۸۹هستم التم در حالت نعوظ ۷سانت هست و در حال عادی به ۲تا۳سانت میرسه میخواستم بپرسم اندازه التم کوچک نیست و به دکتر احتیاجی نداره

Last edited 15 روز قبل by SataAr
ناشناس‌
ناشناس‌
در پاسخ به  SataAr
5 روز قبل

منم یه سال از تو بزرگ ترم همینه

رحیم
رحیم
15 روز قبل

سلام دکتر الت اندازه اش کو چک هس موقع رابطه بلند نمیشه

رحمت
رحمت
15 روز قبل

سلام قرص هاروارکجاتهیه کنیم

صبور
صبور
16 روز قبل

من مشکل کوچیک بودن حالت تناسلی رادارم باید چیکارکنم

علی حتما بخون
علی حتما بخون
20 روز قبل

امیدوارم که پیامم کامل انتشار بدهید چون خیلی کمک کننده است
بعضی از افراد کامنت میزارند که آلتم ۲۳ یا ۲۵ سانته این دروغه …و باور نکنید ۵٪ از آدمها در دنیا این اندازه رو دارند نه از هر ۱۰ ایرانی ۷تاشون بگه سایزم اینه خخخ
اکثر سایز ها که دیده شده و همکلام بودم ؛ از ۱۰ تا ۱۶سانت بوده..
حتی طرف متاهل هم بوده و بچه دار هم شده مشکلی نداشته…جالبش اینجاست که خانمش هم راضی بودهه
بعضی از مردها فیلم و عکس که میبنند روی ضمیرناخودآگاهشون تاثیر میزارهه و فکر میکنن هرچی بزرگتر باشه بهتره..اصلا…واژن زنها از ۷ ۸ سانته ب بالا حالت ارتجاعی یا کششی داره…حتی خیلی بزرگ هم باشه اذیت میشند و بیشتر داخل نمیشه کرد..
ی نفر تو کامنتی گفته بود ژنتیک زنان ایرانی سایز بالاست چند نفر زن رو معاینه کرده که چنین حرفی میزنه…اتفاقا سازگار با سایز مردان ایرانیست…
ولی آقایون هم به خودشون برسند و سعی کنند شکم نداشته باشند چون باعث چربی میشه و یجور مانع یا سرعت گیره خخخ توی رابطه.
حتی رابطه آنال ۱۲ سانت هم کافیه چون بقیه اش وارد روده میشه و باعث عفونت روده میشه..
علم پزشکی توی دنیا پیشرفت کرده که با گرافت پوست یا فالوپلاستی بشه سایز افزایش داد ولی ریسک سنگینی داره چون گوشت و پوست از ران یا ساعد دست برمیدارند…یا حتی تزریق چربی …ولی متاسفانه به اعتراف شش پزشک ارولوژی که حرف زدیم گفتند بلد نیستند و علمشون بروز نیست.
با برخی داروها میتونید ۱ یا ۲ سانت افزایش ماندگار بدید همراه با ورزش و غیره…
اما با خودتون رو راست باشید و قرار نیست که شلوارتون بکشید پایین و به همه نشون بدید نه!!… فقط قرار همسرتون یا پارتنرتون ببینه و لذت ببره
یکی سفیده یکی گندمی یکی سبزه ..یکی قد بلند یکی قد کوتاه یکی چشم آبی ، سبز ، قهوه ای و…
همه مثل هم نیستند پس قرار نیس سایز همه هم مثل هم باشه…کسایی که برای اینجور فیلم ها هم انتخاب میشند با کلی فیلتر و افکت و فیلم برداری از پایین به بالا که بزرگنمایش بیشتر باشه و هزار ترفند دیگه…در واقعیت اگر ببنید کمتر هست و حتی متر رو توی عکس بجای صفر از ۲ اینچ نمایش میدهند و عددی ک میبند ۹ اینچ است …درصورتی که عدد واقعی ۷ اینچ است یعنی ۱۷ سانت !!! ولی به شما تلقین میکنند که ۲۳ سانت و از طرفی کنار فیلم قرص یا محصولی از کمپانی خودشان را تبلغ میکنند..
بعضیها هم با سن ۱۵ ساله پیام میدهند که سایزم ۱۸ خوبه ؟ یا میتونم بزرگش کنم….!!! وقتی میگیم بالا ۱۰ سانت طبیعی این سوال فقط شوخی بیمزه است.
و در حالت خوابیده حتی ممکن است به ۵ سانت هم برسد ولی در نعوظ بیشتر میشه..طبیعیه
باریکی و کلفتی هم چندان تاثیری ندارد ولی کلفتی میتواند باعث تحریک بیشتر شود ولی نه در همه خانم ها چون بعضیها تنگی یا خشکی واژن که بدتر اذیت میشوند…
هرچقدر سن بالاتر میرود یا با بعضی بیماری ها باعث کاهش سایز میشوید…برای همه این رخ میدهد..
در کل از زندگیتون لذت ببرید و به این حرفهای منفی که سایزم کوچکه بهای ندهید و زندگیتون را خراب کنید..
اگر بدردتون خورد انرژی مثبت یا دعا برام بکنید..و این وبسایت خوب که اجازه دادند ک بخونید …

نورالدین نسیمی
نورالدین نسیمی
23 روز قبل

سلام اقای دکتر بار سوم دارم مینویسم من ایمیل ندارم الت تناسلیم خیلی کوچک برای همین خانمم میل جنسیش خیلی کم شده

نورالدین نسیمی
نورالدین نسیمی
23 روز قبل

سلام اقای دکتر التم خیلی کوچک نسبت به سنم ازتو میخام کمکم کنی ممنون میشم

علی
علی
25 روز قبل

سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه و التم ۱۶ یا ۱۷ سانته و بزرگه و کلفته اما خانومم راضی نیست میخوام آلتم رو کوچیک کنم آیا راهی هم برای کوچیک کردن آلت هم هس

علی
علی
25 روز قبل

سلام خسته نباشید اقا دکتر من آلتم ۱۷ سانته بزرگه و خانومم ازش راضی نیس میخوام آلتم کوچیک شه چه راه هایی برای درمانش هست ک انجام بدم

آقازاده
آقازاده
27 روز قبل

سلام:خسته نباشید.بنده تقریبا۱۵ سال پیش عمل فتق کردم وازاون زمان واریکسل دارم وخودم نمیدونستم پیش دکتر ارولوژی مراجعه کردم واینو فهمیدم.وکارم نیز کمی سنگین هستش وقتی فشار میاد اذیت میشم وهمچنین کیسه بیضه هام خیلی شله ورابطه زناشوییم خیلی خیلی ضعیفه.لطفا راهنماییم بفرمایید.ممنون میشم

امین
امین
29 روز قبل

سلام آلت من خیلی کوچیک هست

سعادت
سعادت
1 ماه قبل

سلام من آلت ۷ سانته و وطولش ۳

علی رضا
علی رضا
1 ماه قبل

سلام من ۳۸. سالمه التمدرحالت نقوض ۸ سانتیمتره چکار کنم راهنماییم کنید

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام من زود ارزا میشم

یاسر
یاسر
1 ماه قبل

الاتم خیلی کوچکه

یاسر
یاسر
1 ماه قبل

میشه باقرص آلت بزرگ دری داشت

حمید
حمید
1 ماه قبل

سلام الت من خیلی کوچیک چیکار کنم

روالله
روالله
1 ماه قبل

سلام خسته نباشی یه سوال حالتع تناسبی من زیره ده سانته چکار کنم بزرگ بشه خواهش می کنمبه دادم برسین

حمد
حمد
1 ماه قبل

یکی از دوستان بود التش اززیر شرتش داشت کنده میشد ازش پرسیدم گفت باالاغ ماده در نوجوانی نزدیکی زیاد کرده شغلش چوپانی بود

سعادت
سعادت
1 ماه قبل

سلام من ۱۴ سالم وهنوز ۵سانتی متر است وطولش۱

Faraeen
Faraeen
1 ماه قبل

۱۸ سالمه ولی هرچقدر تلاش به خود ارضایی میکنم نمیاد ولی تو خواب دچار جنون میشم و میاد و تا الان هم رابطه نداشتم

Last edited 1 ماه قبل by Faraeen
پژمان عرب
پژمان عرب
1 ماه قبل

الت تناسلی من کوچک است چتورمتوانم بزرگ کنم

بنده خدا
بنده خدا
1 ماه قبل

سلام به همه دوستان عزیز،مث ایکه اوضاتون خیییلی خرابه.همه افتادین تو رقابت برا بزرگ و کلفت کردن آلتتون.پزشکان و مشاوران عزیز و بزرگوار ببخشید، قابل توجه دوستان،یکی از راه ها ، ورزش کردن هست،با ورزش و تغذیه مناسب،جریان خون و در نتیجه مشکل آلت درست می شه. انتظار نداشته باشید که به راحت ترین و زودترین راه،حل بشه.زحمت میخواد،زحمت ، برادر من☺️

Last edited 1 ماه قبل by بنده خدا
امید
امید
1 ماه قبل

سلام دکتر من مشکل دارم تو رابطه پقتی ارضا میشم هر چند بار هم اما التن به خاب نمیره به راحتی مشکل از چیه

سامان
سامان
1 ماه قبل

سلام من ۱۷ سالمه و وقتی ۱۲ سالم بود بالغ شدم و آلتم به ۱۲ سانت در حال نعوظ رسید ولی از اون به بعد دیگه رشد نکرده و همونقدر مونده به نظرتون طبیعیه؟

سمیرا
سمیرا
1 ماه قبل

سلام سمیرا هستم الت شوهرم خیلی کوچک است من ازش لذت کافی نمی برم ممنون میشم راهنمایی کنید.

حسین
حسین
در پاسخ به  سمیرا
21 روز قبل

به گوچکی نیست به فعل وانفعال امادگی تحریک واوج لذت باید مویریت کرد و گر نه چند ثانیه زود انزالی میشه

محسن
محسن
در پاسخ به  سمیرا
10 روز قبل

به من مراجعه کنین درمانت پیش منه

Sana
Sana
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید برای بزرگ کردن آلت بزرگ شدن سایز چه باید کرد

اسماعیل رمضانی
اسماعیل رمضانی
1 ماه قبل

سلام آلت من ۱۰ سانته چکارکنم التماس ۱۵ سانت بشه

رضا
رضا
در پاسخ به  اسماعیل رمضانی
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر — ببخشید من ۵۸ساله هستم آلتم در پوست خودش فرو می‌رود حتی ختنه گاه هم درون پوست آلت می‌رود. جدیدا آلتم خوب سفت نمی‌شود وکوچک هم شده است .برای درمان باید چه کنم. متشکرم.

حسن
حسن
1 ماه قبل

چرا آلت من موقیه ادی کوچک این خیلی اذیتم می کنه موقیه رابطه بد نیست

سمیر
سمیر
1 ماه قبل

زود انزالی دارم آلتم سفت نمیش

دکمه بازگشت به بالا