هزینه مشاوره آنلاین

هزینه مشاوره آنلاین در مقایسه با سایر اَشکالِ دریافت خدمات درمانی، به‌مراتب کمتر است و سهولت بیشتری را هم در مقایسه با مراجعه حضوری به مطب‌های پزشکی برایتان به ارمغان می‌آورد. مشاوره آنلاین این امکان را برایتان مقدور می‌سازد که بتوانید بدون هیچ دغدغه‌ای، با آزادی عمل کامل و در زمان مقرر، با پزشک منتخبتان ارتباط برقرار کرده و با در اختیار داشتن زمان کافی، همه مشکلات یا سؤالاتتان را با او در میان بگذارید.

وقت طلاست!

مقرون‌به‌صرفه بودنِ هزینه مشاوره آنلاین، تنها به ارزشِ ریالی خدماتِ دریافتی خلاصه نمی‌شود. مشاوره آنلاین علاوه بر آنکه باعث صرفه‌جویی چشمگیر در زمان می‌شود، هزینه رفت‌وآمد برای مراجعه حضوری به مطب پزشک را نیز به صفر می‌رساند. از آن گذشته، حین حضور در مطب پزشک، همواره ممکن است با شرایطی مثل هرج‌ومرج، عدم ورود به‌موقع به اتاق پزشک و مواردی ازاین‌دست مواجه شوید که این می‌تواند مراجعه حضوری به پزشک را بعضاً به تجربه‌ای ناخوشایند برایتان تبدیل کند.

مشاوره آنلاین، بهترین نقطه آغاز است

گاهی دریافت یک مشاوره پزشکی تخصصی و به‌موقع ، می‌تواند ضمن ارائه بینش درست در مواجهه با یک مسئله، از صرف هزینه‌های غیرضروری برای آن جلوگیری کند. در بسیاری مواقع، نگرانی درباره‌ی یک عارضه یا بیماری و عدم دسترسی به یک مشاور مطمئن، باعث می‌شود که فرد، ضمن پرداخت حق ویزیت‌های بعضاً سرسام‌آور برای مراجعه حضوری به پزشک، وارد فرایند دشوار و خسته‌کننده‌ی اخذ نوبت شود. فرایندی که گاهی ممکن است تا چند ماه هم به درازا بکشد. اما حالا می‌توانید از طریق رزرو اینترنتی نوبت و پرداخت هزینه مشاوره آنلاین، خیلی ساده به پاسخ این پرسش برسید که پیگیریِ مسئله‌ای که فکرتان را درگیر کرده، چقدر مهم است؟ آیا واقعاً نکته‌ی نگران‌کننده‌ای وجود دارد که پیگیری ماجرا و مراجعه‌ی حضوری به پزشک را ضروری کند؟ مشاوره آنلاین پزشکی به بهترین شکل به سؤالاتی ازاین‌دست پاسخ می‌دهد.

ویروس کرونا و اهمیت خدمات غیرحضوری

شیوع ویروس کرونا، ریسک مراجعه‌ی حضوری به مطب‌ها و مراکز درمانی را به شکلی معنادار افزایش داده است. از زمان آغاز شیوع این ویروس، دائماً به افراد توصیه می‌شود که حتی‌الامکان از مراجعه‌ی حضوری به مراکز درمانی پرهیز کنند زیرا ازدحام جمعیت در چنین اماکنی، می‌تواند باعث تسهیل فرایند انتقال ویروس شود. همین امر سبب شده که اکثر متقاضیان دریافت خدمات درمانی، ترجیح دهند که با پرداخت هزینه مشاوره آنلاین، به دور از استرس ابتلا به ویروس کرونا و به شیوه‌ای امن و مطمئن، از خدمات مشاوره‌ای پزشکان بهره‌مند شوند.

پذیرش ۲۴؛ پیشرو در ارائه‌ی خدمات مشاوره آنلاین

پرداخت هزینه مشاوره آنلاین و ترجیح آن به مراجعه‌ی حضوری به پزشک، یک طرف ماجرا و دسترسی به مجموعه‌ای معتمد، متعهد و متخصص در این حوزه، طرف دیگر ماجراست. پذیرش ۲۴ مفتخر است، یک پلتفرم جامع را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهد که از طریق آن می‌توانید به مجموعه‌ی وسیعی از بهترین پزشکان عمومی و متخصصانِ حوزه‌های مختلف اعم از روانشناسی، روان‌پزشکی، خانواده، طب سنتی، گوارش و … از سراسر نقاط ایران دسترسی داشته باشید و از طریق یک فرایند بسیار ساده، به‌صورت آنلاین، وقت مشاوره رزرو کنید و منتظر بمانید تا رأس ساعت مقرر، با شما تماس بگیرند.

مشاوره پزشکی پذیرش 24

پذیرش ۲۴ و هر آنچه شما بگویید

در پذیرش ۲۴، همه چیز در اختیار شماست و این شما هستید که درباره‌ی زمان مشاوره و حتی اینکه با کدام پزشک در ارتباط باشید، تصمیم می‌گیرید. پس از ثبت نوبت در پذیرش ۲۴، به‌جای آنکه شما به دنبال خدمات بدوید، خدمات به دنبال شما می‌آید. دیگر از زمان انتظار طولانی برای اخذ نوبت، دشواری‌های رفت‌وآمد و همین‌طور معطلی برای ورود به اتاق پزشک، خبری نیست.

پذیرش ۲۴ و ارزان‌ترین هزینه مشاوره آنلاین

در حال حاضر، آن هم با یک برآورد بسیار خوش‌بینانه، مراجعه به یک پزشک عمومی حداقل ۳۰ هزار تومان و مراجعه به یک متخصص، حداقل ۶۰ هزار تومان برای بیمار هزینه دارد که همین امر، بر میزان استقبال بیماران از مشاوره پزشکی آنلاین افزوده است. پذیرش ۲۴ این امکان را برایتان مقدور می‌سازد تا بتوانید با پرداخت هزینه مشاوره آنلاین که به‌مراتب کمتر از پلتفرم‌های دیگر و همچنین حق ویزیت‌های حضوریِ مراجعه به پزشک است، ارزانی، راحتی و کاراییِ ویزیت در منزل را تجربه کنید. در حال حاضر میانگین حداقل هزینه مشاوره آنلاین برای حدوداً ۱۰ دقیقه، ۶۰ هزار تومان است اما در پذیرش ۲۴، اغلب می‌توانید با پرداخت ۲۵ تا ۴۰ هزار تومان، ۱۵ دقیقه با پزشک دلخواهتان گفتگو کنید. البته میزان هزینه مشاوره آنلاین با توجه به زمینه‌ی پزشکی متغیر است اما در حالت کلی، هزینه مشاوره آنلاین با پزشکان مختلف در پذیرش ۲۴، ۳۰ و بعضاً تا ۵۰ درصد کمتر است.

پذیرش ۲۴ و مشاوره متنی

پذیرش ۲۴ تلاش می‌کند از طریق ارائه امکانات متنوع و ارزش‌افزا، زمینه‌ی دسترسی به خدمات مشاوره پزشکی را برای هم‌وطنان گرامی، تسهیل کند که امکان مشاوره متنی، نمونه‌ای از همین تلاش‌هاست. از طریق این قابلیت شما می‌توانید به‌جای مشاوره آنلاین و برقراری تماس تلفنی با پزشک متخصص، از خدمات مشاوره متنی استفاده کنید. در اینجا مشاوره با پزشک به‌صورت مکاتبه‌ای خواهد بود که همین شکلِ مشاوره در بعضی مواقع، می‌تواند به بسیاری از ابهامات و سؤالات پزشکی شما پاسخ دهد. البته واضح است که مشاوره تلفنی و مستقیم، مزایا و قابلیت‌های بسیار بیشتری در مقایسه با مشاوره مکاتبه‌ای دارد و تعامل مؤثرتری را بین بیمار و پزشک برقرار می‌کند.

ما در پذیرش ۲۴، پذیرای ۲۴ ساعته‌ی دغدغه‌های پزشکی شما عزیزان خواهیم بود!

همه پزشکان و مراکز درمانی ایران

۰/۵ (۰ نظر)

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
4 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
مجید جانبخش
مجید جانبخش
4 ماه قبل

سلام من یکی از همکاران مشاور رسمی در آموزش و پرورش و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره هستم و وقت مشاوره در واتساپ برای یکی از دوستان در امارات را از خانم دکتر سیما فردوسی رادارم لطفا راهنمایی بفرمایید

سکینه حسن زاده
سکینه حسن زاده
10 ماه قبل

سلام من ۴ ماه پیش کرونا گرفتم حس بویایی از دست دادم هنوز هم حس بویایی ندارم مگراینکه زیاد نزدیک بینی بیارم تا یکمی حس کنم نمیدونم چکار کنم

حسین بر
حسین بر
2 سال قبل

سلام بابنده تماسی گرفته نشد

پذیرش 24
پذیرش 24
در پاسخ به  حسین بر
2 سال قبل

حسین عزیز جهت پییگری مشکل و رفع آن لطفا از طریق شماره تماس ۲۵۰۱۵۰۱۵-۰۲۱ یا ایمیل paizresh24@gmail.com با تیم راهبردی ما در ارتباط باشید

دکمه بازگشت به بالا