چگونه می‌توانیم دختر باردار شویم؟

همه ی اطلاعاتی که برای باردار شدن فرزند دختر نیاز دارید بدانید

آیا از راهکارهای دختر باردار شدن به جای پسر اطلاع دارید؟

بسیاری از خانواده‌ها پیش از تصمیم برای بچه‌دار شدن تمایل دارند که حتما فرزند آن‌ها دختر شود؛ مخصوصا اگر یک فرزند پسر داشته باشند. طبق اصول علم ژنتیک امکان تعیین جنسیت فرزند در شرایط عادی وجود ندارد؛ مگر آنکه پیش از لقاح، اسپرم دارای کروموزوم‌های جنسی X Y یا X X به صورت اختصاصی از مایع منی مرد جدا شود و با تخمک زن در شرایط آزمایشگاهی لقاح پیدا کند و در نهایت به روش IVF در رحم زن جای‌گذاری شود. طبق تجربه این تکنیک معایب زیادی مانند احتمال بالای سقط جنین را دارد. می توانید با متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .

با افزایش تحقیقات و کسب تجارب بسیار در طب سنتی و علم تغذیه، راهکارهای جالبی برای تعیین جنسیت فرزند به دست آمده است. اگرچه احتمال کسب نتیجه دلخواه از این راهکارها صد درصد نیست؛ اما به علت داشتن معایب اندک، در حال حاضر بسیاری از پزشکان انجام آن‌ها را برای دختر یا پسردار شدن توصیه می‌کنند. بنابراین در صورت تمایل به داشتن فرزند دختر، حتما چندین ماه قبل از اقدام برای بارداری با یک متخصص طب سنتی و کارشناس تغذیه مشورت کنید.

وب‌سایت و یا اپلیکیشن پذیرش۲۴ توانسته است به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین؛ امکان مشاوره تلفنی، متنی، صوتی با پزشکان آنلاین زنان و زایمان،  ‌‌ متخصص تعیین جنسیتجنین را فراهم کند. در ادامه نیز با چندین راهکار در این زمینه آشنا خواهید شد.

مشاوره آنلاین زنان وزایمان

علت دختر شدن جنین چیست؟

کروموزوم های جنسی مرد XY هستند و کروموزوم‌های جنسی زن XX هستند.اگر حین لقاح کروموزوم X مرد با یکی از کروموزوهای زن که همان X هستند ترکیب شود جنسیت XX می‌شود که دختر هست. اما اگر کروموزوم Yمرد با کروموزوم X زن ترکیب شود جنسیت XY که پسر است.

چند روز قبل از پریودی فرزند دختر می‌شود؟

طبق نظر بسیاری از کارشناسان، اولین شرط برای موفقیت در دختردار شدن، زمان‌بندی است. اساسا جنسیت جنین را نوع کروموزوم‌های جنسی اسپرم تعیین می‌کند. اسپرم حاوی کروموزوم های X Y که باعث ایجاد جنین پسر می‌شود سریع‌تر حرکت می‌کند، اما نسبت به اسپرم حاوی کروموزوم‌های X X که باعث ایجاد جنین دختر می‌شود عمر کوتاه‌تری دارد. طبق بررسی‌ها برای دختردار شدن باید ۲ تا ۴ روز قبل از تخمک‌گذاری مقاربت صورت گیرد تا فقط اسپرم‌های X X باقی مانده باشند. بنابراین بهتر است از چند ماه قبل، به کمک تقویم (۶ تا ۷ روز بعد از پایان پریودی) و کیت‌های تخمک‌گذاری، از زمان دقیق تخمک‌گذاری خود مطمان شوید.

رژیم غذایی زنان برای دختردار شدن

طبق اصول علم تغذیه، نوع مواد غذایی که مادر چند ماه قبل از باردار شدن می‌خورد بر جنسیت فرزند اثر می‌گذارد؛ چراکه باعث تغییر PH بدن می‌شوند. هرچه محیط واژن مادر در روزهای نزدیک به تخمک‌گذاری اسیدی‌تر باشد شانس دختردار شدن بالا می‌رود؛ زیرا اسپرم‌های X Y نمی‌توانند در محیط اسیدی زنده بمانند. از مواد غذایی اسیدی می‌توان به انواع :

 • گوشت
 • محصولات لبنی
 • برنج، انواع کنسرو
 • ذرت
 • سفیده تخم مرغ
 • میوه‌های ترش‌مزه
 • شکلات
 • نوشیدنی‌های گازدار
 • و سرکه اشاره کرد.

دانشمندان پی برده‌اند که اگر رژیم غذایی مادر یک ماه قبل از بارداری غنی از کلسیم و منیزیم باشد (مانند انواع سبزیجات دارای برگ سبز)؛ احتمال دختردار شدن بالا می‌رود. حتی می‌توانید از مکمل‌های مواد معدنی استفاده کنید. بهتر است مصرف نمک و محصولات حاوی سدیم زیاد، به حداقل برسد.

رژیم غذایی مردان برای دختردار شدن

توصیه می‌شود که پدران برای دختردار شدن بیشتر مواد غذایی قلیایی مانند سبزیجات، میوه‌ها، شیر و چای بخورند. از طرفی مصرف مکمل‌های ویتامین دی و کلسیم نیز موثر است.

بهترین زمان لقاح برای دختر دار شدن کی است؟

 برای زوجانی  که دختر می خواهد باید ۴روز قبل از اینکه تخمک گذاری صورت بگیرد تا ۲۴ساعت پیش از آن لقاح را انجام دهد که بهترین زمان برای بارداری دختر میباشد.

بهترین زمان برای لقاح بارداری دختر

چند روز قبل از تخمک گذاری جنین دختر میشود؟

 بایستی در آن روز درجه حرارت بدن فرد را اندازگیری کرد تخمدان پس از تولید تخمک هورمونی به نام پروژسترون تولید میکند ک ابن هورمون اگر فردی باردار باشد وظیفه محافظت را در بارداری  برعهده دارد.

الگوی تخمک گذاری بدین صورت است که

دمای بدن زمانی که هنوز تخمک گذاری صورت نگرفته (روز ۱_۱۴قاعدگی )،زیر ۳۶درجه سانتیگراد میباشد.

بعد از آن که تخت گذاری صورت گرفت (روز ۱۵قاعدگی) دمای بدن با درجه حرارت فرد (۱_۵/۰)بالا می رود.

ترشح موکوس دهانه رحم در دوران تخمک گذاری مقدار ترشح هورمون موکوس واژن افزایش می یابد حالت چسبندگی دارد

ولی در دوران قاعدگی میزان ترشح هورمون موکوس دهانه رحم کاهش می یابد.

روش تقویمی با نوشتن روزهای دوران قاعدگی و و تعیین روز تخمک گذاری میتوان تعیین کرد.

میتوان با استفاده از کیت هایی که روز تخمک گذاری را پیشبینی میکند استفاده کرد.

چند روز بعد از پریودی فرزند دختر میشود؟

با زمان تخمک گزاری حساب میکنیم نه زمان پریودی
عمرسلول تخمک ۴۸ تا ۷۲ ساعت هست پس اگر ۳ تا ۴ روز قبل یا بعد از تخمک گزاری نزدیکی داشت احتمال دختر شدن بیشتر ست
زیرا زمان تخمک گزاری محیط واژن قلیایی می‌شود و به نفع جنسیت پسر هست. پس برای دختر دار شدن زمان نزدیکی رو از تخمک گزاری فاصله میندازیم.و نزدیکی ها بهتره پشت سرهم باشد که تعداد اسپرم‌های نر کمتر شود.

محاسبه زمان تخمک گذاری برای دختر دار شدن

روش قطعی برای دختر دار شدن تعیین روز دقیق تخمک گذاری کار سختی می‌شود اگر فردی دوران سیکل منظم ک ۲۸روز باشند.هیچ موقع نمیخوام صددرصد بارداری دختر داشته باشیم ولی طی علمی که امروز پیشرفت کرده میتوان تا حدودی بارداری دختر امکان پذیر ساخت بانوان بعضی از آنها سیکل منظمی دارند.ولی برخی سیکل منظمی ندارند

برای بارداری دختر می توانید ۲_۳ماه قبل از نزدیکی محیط واژن را به وسیله پنبه یا هرچیز درگیر اسیدی کنید و چندین بار تکرار کنید تا دهانه رحم کاملا اسیدی شود. که با این کار احتمال دختر دار شدن افزایش می یابد.

طب سنتی برای دختردار شدن

در طب سنتی برای دختر دار شدن یک سری نکات و رژیم های غذایی موجود می باشد که هرکس با رعایت رژیم ها،امکان  دختر دار شدن را فراهم میکند که موارد زیر در طب سنتی امکان بارداری دختر را فراهم میکند.

 • برای بارداری دختر میتوان از سرکه سیب استفاده کرد.
 • روش های قطعی برای دختر دار شدن زنان باید روز های تخمک گذاری را باید در جایی یادداشت کنید و فراموش نکنید که ۳روز مانده به تخمک گذاری با شوهرتان نزدیکی داشته باشید.
 • در هنگام نزدیکی ،دخول نباید عمیق باشد‌.
 • زنان باید زودتر از آقایان به انزال برسند.
 • در حین نزدیکی دختر به پشت خوابیده و آقا به سمت پهلوی چپ بخوابد.
 • استفاده از رازیانه در هر رژیم غذایی
 • مصرف لیموشیرین در هر وعده رژیم غذایی احتمال دختر دار شدن را افزایش
 • افزایش رابطه جنسی ،که عمر اسپرم Y کم شود.
 • مصرف سبزیجات که سرشار از کلسیم ک منیزیم میباشند.

تغذیه برای دختر دار شدن

 • استفاده از تخم مرغ (به دلیل سرشار از کلسیم بودن آن و همچنین تخم مرغ یکی از غذاهای رسیدی می باشد)
 • مصرف انواع از میوه ها مانند انواع توت ها و زالزالک، زغال آخته،انجیر موجب میشد شانس دختر داری بیشتر باشد.
 • خانم ها میتوانند با مصرف انواع شکلات ها،موجب می شود محیط واژن میزان سطح اسیدیته آن بیشتر باشد.
 • مصرف توفو(توفو یک منبع حاوی منیزیم ،آهن، سدیم،مس،روی میباشد ولی مقدار کلسیم بیشتر از بقیه عناصر می باشند
 • برای دختر دار شدن می توانید از ماهی قزل آلا کنسرو شده استفاده کنید(کنسرو ماهی قزل آلا،حاوی مقادیر زیادی از پروتئین و ویتامین کلسیم می باشد.پس می توان با مصرف کنسرو ماهی قزل آلا محیط واژن خانم ها اسیدی شود)
 • با نوشیدن شیر در رژیم زنان که قصد دختر دار شدن دارند می تواند موثر باشد.شیر یک منبع سرشار از کلسیم می باشد.و شیر موجب اسیدی ساختن محیط واژن میشود‌.

این عناصر  هم امکان دختر دار شدن فراهم میکند، و هم موجب کمک در سلامت واژن زنان میشود.

نقش رازیانه برای دختردار شدن چیست؟

روش مصرف رازیانه برای دختر دار شدن چیست؟
طبق اصول طب سنتی برای دختردار شدن، خوردن مداوم جوشانده رازیانه توسط پدر و مادر یک ماه قبل از بارداری بسیار موثر است. زیرا حاوی هورمون زنانه استروژن است.
دسترسی به وب‌سایت پذیرش ۲۴ و نحوه دانلود اپلیکیشن آن بر روی تلفن همراه بسیار آسان است. شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین؛ امکان مشاوره تلفنی، متنی، صوتی با دکتر انلاین زنان و زایمان متخصص تعیین جنسیت جنین راداشته باشید.در صورتی که جنسیت جنین برای شما مهم است، از این فرصت غیرحضوری استفاده کنید.

phبارداری دختر

قهوه برای دختر دار شدن خوب است؟

قهوه به دلیل پتاسیم بالا و نیز اسیدی کردن محیط داخلی بدن می‌تواند در دختر دار شدن موثر باشد.

شاخص PH در رژیم غذایی

 • مصرف مرکبات مانند کاهو،انار ،پرتقال،خیار،کدو سبز
 • از مصرف نمک و سدیم هر چقدر میتوانید پرهیز کنید.
 • آقایان از رابطه دوش بگیرند.از مصرف سیگار و مشروب و قلیان دوری کنید .از انجام دادن برخی از ورزش ها خودداری کنید.
 • استفاده از سماق ،زنجبیل،سیاهدانه
 • استفاده بیشتر از غذاهای آبکی و آب پز و ار مصرف غذاهای سرخ کردنی پرهیز کنید.
 • از مصرف ادویه جات تند خودداری کنید.
 • از مصرف غذاهایی که دارای سدیم هستند خودداری کنید
 • از خوردن مغز های آجیلی خودداری کنید.

روش های قطعی برای دختر دار شدن چیست؟

امروزه بارداری دختر می توان از روش هایی بسیار وجود دارد که می شود استفاده کرد .

 1. روش متدشتلز که در این روش باید چند روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشد از عمر زنده ماندن کروموزم  Yکم میشود و خیلی زنده نمی ماند در نتیجه میزان زنده ماندن و انعطاف پذیری کروموزم X بیشتر از کروموزومY  می باشد درنتیجه عمر کروموزم Yکم است و نمی‌تواند با تخمک تلاقی کند و کروموزم  Xبا تخمک جفت میشود و در نتیجه احتمال ۷۵٪جنین دختر میشود.
 2. روش متد ولن این روش بیشتر بر روی زمان نزدیکی تمرکز دارد. و زمانی که دما یا درجه حرارت بدن در بیشترین حد ممکن می باشد. در آن هنگام بهترین زمان برای بارداری دختر میباشد.که میزان موفقیت در دختر دار شدن در روش متد ولن ۵۷٪ میباشد.
 3. روش اسیدی که یکی دیگر روش های که احتمال دختر دار شدن، می باشد که طبق این روش میزان زنده ماندن کروموزم  Yدر محیط اسیدی کم می باشد و در نتیجه نمی‌تواند با تخمک لقاح پیدا کند. که در این روش قبل از نزدیکی از غذا و میوه جات هایی که اسیدی هستند  استفاده کنید  تا محیط محیط واژن اسیدی شود.

طبق گفته پژوهشگران ،امکان  بارداری دختر وجود ندارد و احتمال خطا در آن وجود دارد.ولی تعدادی از زوج ها با  روش های بالا توانستند دختر دار بشوند.

بهترین فصل برای دختر دار شدن فصل زمستان می باشد.که زمستان دارای یون های منفی می باشد که بیشتر احتمال دختر دار شدن در فصل هایی است که شامل یون منفی می باشند احتمال بارداری دختر بیشتر میباشد.

سن یکی از عوامل تعیین جنسیت بچه میباشد هر چقدر زوجان سن بیشتر داشته باشند احتمال دختر دار شدن افزایش می یابند.

از روش های تضمینی برای دختر دار شدن میتوانید از روش های  کتاب babydust  استفاده کنید.یکی از پرطرفدارترین کتاب های موجود در بازار می باشد.

روش علمی برای دختر دار شدن چیست؟

روش های تعیین تخمک گزاری
و رعایت برخی نکات تغذیه ای
روش نزدیکی
اسیدی کردن محیط واژن
و روش‌های دقیق تر که لقاح ازمایشگاهی است.

 

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در زمینه بارداری و مسائل مربوط به آن، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به سوالات شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.
 • لطفا اگر این مقاله برای شما کاربردی بود، برای دوستان خود ارسال کنید. تا با کمک یکدیگر جامعه ای سالم تر داشته باشیم.

مشاوره آنلاین بارداری

دکتر زهرا بهرامی

دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و ارشد روانشناسی از دانشگاه کرج هستند. مشاوره و فعالیت ایشان در زمینه‌های مشاوره بلوغ، مشاوره بارداری، درمان بیماری‌های زنان، پاپ اسمیر، مراقبت‌های بارداری و زایمان فیزیولوژیک، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تنظیم خانواده، مشاوره تعیین جنسیت، مشاوره سکسولوژی و سکس درمانگر و… است.

۴.۶/۵ (۱۳ نظر)

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

منبع
You’re Having a Baby Girl Carrying high

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
130 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
م. ع. م
م. ع. م
3 ماه قبل

با چه می‌شود محیط واژن را اسیدی کرد!؟

امیرمهدی
امیرمهدی
در پاسخ به  م. ع. م
3 ماه قبل

سلام وقت بخیرمن خیلی دوست دارم دختردارشم نمی‌دونم چکارکنم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  امیرمهدی
2 ماه قبل

مصرف لبنیات رو زیاد کنید،خیلی چیزهای گرم نخورید
نمک رو کم کنید،بعد رابطه ی سرنگ اب و سرکه داخل واژن خالی کنید تا اسیدی بشه احتمال دختر شدنو زیاد میکنه

سجاد
سجاد
در پاسخ به  ناشناس
12 روز قبل

اون وقت باید زنگ بزنی اتشنشانی

فاطمه
فاطمه
4 ماه قبل

سلام وقت بخیرمن یه پسردارم الان قصددارم حامله بشم اونم سخت برای دختردارشدن اگه میشه راهنماییم کنیدممنون

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  فاطمه
3 ماه قبل

سلام من سه پسر دارم دوست دارم بچه چهارمم دختر بشه بایید چکار کنم

سلام من سه پسر دارم بچه چهارم دختر بشه باید چکارکن
سلام من سه پسر دارم بچه چهارم دختر بشه باید چکارکن
در پاسخ به  فاطمه
2 ماه قبل

سلام من سه پسر دارم دوست دارم بچه چهارمم دختر بشه باید چکارکنم

محمد آریا
محمد آریا
1 سال قبل

سلام من خیلی دوس دارم دختر دار شوم باید چکار کنم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  محمد آریا
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .

سحر
سحر
در پاسخ به  محمد آریا
10 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۸۰ روز پیش سقط ۶ ماهه داشتم.۲ دی پریود شدم. این ماه هم ۲ بهمن.۱۱ بهمن نزدیکی داشتم. آیا باردارمیشم بچم دخترمیشه. راهنمایی کنید

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  محمد آریا
2 ماه قبل

بعد دوره پریودی ۶ روزه که تموم شد اقدام کنید ،بعد رابطه ی سرنگ‌ آب و سرکه داخل واژن خالی کنید تا کامل اسیدی شه

سجاد
سجاد
در پاسخ به  ناشناس
12 روز قبل

اتیششش میگره ادممممم

طاهره
طاهره
18 روز قبل

سلام من سیکل قاعدگیم ۳۰ روزه هست ولی بعضی مواقع ۳۵روزه هم میشه برای دختر لر شدن باید چه موقع اقدام کنم؟

ثنا
ثنا
19 روز قبل

سلام خوبی خسته نباشید من سه تا پسر دارم میخاهم دختر دار بشم لطفن رهنمای بکنن چیکار کنم تا دختر دار بشم

مهدی
مهدی
1 ماه قبل

سلام من دو تا پسر دارم ۴۰ ساله هستم برام مهمه بچه بعدی دختر باشه اونم دوقلو باید چیکار کنم سیلکم هم ۲۸ روزه هست و تقریبا ۹ روزه پاک میشم

بصیره
بصیره
1 ماه قبل

سلام من ۲تاپسردارم میخوام دختردارشوم چکارکنم

بصیره
بصیره
در پاسخ به  بصیره
1 ماه قبل

سلام من ۲تاپسردارم میخوام دختردارشوم چکارکنم لطفا راهنمائی کنین ممنون ازلطفتون

رقیه
رقیه
در پاسخ به  بصیره
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۲تا پسر دارم وخیلی دوست دادم دختر داربشم ۱۰مهر اخرین روز پریودم بود روز۸و۹و۱۷پریودم نزدیکی داشتم الان تست من مثبت شده است خیلی استرس دارم ببینم جنسیت بچه چی هستش راهی هست که من زودتر متوجه بشم

مهناز
مهناز
3 ماه قبل

سلام وفت بخیر من خیلی دوست دارم دختردار بشم نمیدونم چیکار کنم؟لطفا کمکم کنید

نسیم
نسیم
3 ماه قبل

..

Last edited 3 ماه قبل by نسیم
نسیم
نسیم
3 ماه قبل

سلام‌امروز روز ۴ پریود هستم فقط لک‌میبینم کلا ۲ روز کامل پریود میشم، ۳۷ ساله هستم ، چه زمانی برای بارداری مناسبه؟ من روزهای تخمک‌کذاری رو‌بلد نیستم ‌و میخوام بچم‌دخترباشه لطفا راهنمایییم‌کنید. ممنون.

الهام
الهام
4 ماه قبل

سلام من تصمیم بارداری دارم الان نزدیک یک ماه جلوگیری قطع کردم دختر میخوام چکار کنم که بچه ام دختر بشه

مریم
مریم
4 ماه قبل

چکار کنم بچم دختربشه سه تاپسر دارم

فاطمه
فاطمه
4 ماه قبل

سلام خسته نباشی من یه پسردارم الان هم میخوام اقدام به بارداری کنم اونم سخت برای دختردارشدن میشه راهنماییم کنی ممنون

نرگس
نرگس
در پاسخ به  فاطمه
3 ماه قبل

سلام.لطفا بگید روز تخمک گذاری،دقیقا چه روزی هستش؟

زهرا
زهرا
4 ماه قبل

سلام‌خسته‌نباشید‌برا‌دختر‌دارشدن‌‌چند‌روز‌بهد‌پریود‌باشه

اسماعیل
اسماعیل
5 ماه قبل

درروش ازمایشگاهی چقدزمان نیاز است وحداکثر هزینه چقدر است

مریم طاهری
مریم طاهری
5 ماه قبل

من ۴۰ سالم برا اولین بار میخوام باردار بشم وخیلی مهم دختر باشه دوره پرسیدم منظم و ۲۸ روز ولی من کلا پریودیم سه روزه شوهرم از ازدواج اولش سه تا پسر داره وسنشم نزدیک ب۶۰

مریم طاهری
مریم طاهری
5 ماه قبل

من خانم ۴۰ساله قصد باردار شدن دارم برا اولین بار اونهم دختر آخه همسرم ازدواج دومش در ازدواج اول سه تا پسر داره سن ش هم نزدیک ۶۰ میباشد ی راهنمای

ناشناس
ناشناس
6 ماه قبل

سلام من چن روز قبل ۷روز پریود شدم بعدازپریود نزدیکی کردم بعدش ۲روزبعدقرص ال دی خوردم بعداز۳روز بعدخونریزی کردم آیا باردارمیشم

ملیحه
ملیحه
6 ماه قبل

سلام..چی کنم بچه م دختربشه..

رحیمه
رحیمه
8 ماه قبل

سلام من خانم ۴۰ ساله هستم با یک سقط ۴ ماهه ودارای ۳ فرزند پسر العان هم می خوام اقدام به دختر دارشدن بکنم سوال من از شما این است که چند روز بعد از پریودی فرزند دختر می شوددوره پریودی بنده هم ۲۵ روز پاک و۵روز پریود هستم

مدینه رضایی
مدینه رضایی
9 ماه قبل

سلام من میخواهم فرزندم دختر بشود جلوگیری طبیعی داشتم ۲۵دی پریود شدم پیروز شد تا بدنم پاک شد نزدیکی نداشتیم تا در روز ۱۴و۱۶برحسب تقویم دختر دار شدن آیا فرزندم دختر میشود

معصومه
معصومه
در پاسخ به  مدینه رضایی
6 ماه قبل

سلام بچه اولم دختر بوده بعد چهار تا پسر آیا دختر دار میشم ممنونم

سمیه
سمیه
9 ماه قبل

سلام خانم دکترهرماه شانزده عادت میشدم ۸روزازوقتش گذشته اقدام به بارداری کردم‌احتمال داره باردارباشم

لیلا
لیلا
10 ماه قبل

سلام من قبل از پریودی سه چهاروز باردار شدم ایا روزای نزدیک پریودی احتمال تخمک گذاری وجود داشته یا نه

a. z
a. z
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر من میخوام اقدام به بارداری کنم واینکه حتما دختر باشه بعد از انجام کیت تخمک گذاری روز دقیقش مشخص شد چند روز قبل یا بعدش نزدیکی داشته باشم،؟در ضمن رژیم غذایی رو هم تقریبا رعایت میکنم، چون دوتا پسر دارم وخیلی مهمه که این بار دختربشه ممنون میشم راهنمایی کنید

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  a. z
10 ماه قبل

.دو الی سه روز قبل و بعد تخمک کزاری بهتره نزدیکی نداشته باشین

سارا
سارا
در پاسخ به  a. z
10 ماه قبل

آخ منم همینطور دوتا پسر دارم.دوست دارم یه دختر هم داشته باشم.چه رژیمی گرفتید؟

مهدی
مهدی
در پاسخ به  a. z
1 ماه قبل

سلام من دو تا پسر دارم ۴۰ ساله هستم برام مهمه بچه بعدی دختر باشه اونم دوقلو باید چیکار کنم سیلکم هم ۲۸ روزه هست و تقریبا ۹ روزه پاک میشم

مهسا
مهسا
11 ماه قبل

سلام.خوبین دراولین نزدیکی ادم باردارمیشه؟

خمسه
خمسه
11 ماه قبل

سلام خسته نباشی من یک پسرپنج.ساله دارم میخوام اقدام به باداری کنم بردختر دار شدن چی بخورم ممنون میشم از راهنمایی شما

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  خمسه
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  پشتیبانی پذیرش24
9 ماه قبل

سلام بنده ۳۲ساله هستم دارای دوپسر۱۲و۷ساله ام میخواهم ایندفعه دخترداربشم بااین وجودکه بنده مریضی هم این طورشده که اگه این ماه دوم مریض بشم ماه بعددرروزی که این ماه تمیزشدم مریص میشوم وترشح هم زیادددارم وبعدنزدیکی فوراترشح راپس میدهم نمیدانم چه کار کنم که دخترداربشم

سمیرا خورشیدی
سمیرا خورشیدی
در پاسخ به  خمسه
10 ماه قبل

سلام‌وقت بخیر من دوتا پسر دارم‌ میخوام برای بارداری اقدام کنم خیلی دلم دختر میخواد رژیمم تقریبا میگیرم بیشتر با شیر ممنون اگه راهنمای کنید.

معصومه
معصومه
در پاسخ به  خمسه
9 ماه قبل

سلام خسته نباشید من دوتا پسر دارم دوست دارم بچه سوم دختر بشه حتما راهنمایی کنید ،ممنون

محدثه
محدثه
11 ماه قبل

سلام خسته نباشید میخوام اقدام کنم به دختر دار شدن پریودم تموم شده پریود منظم هستش ۲۷ پریود شدم ۳۰ تموم شده میشه راهنماییم کنید زمان تخمک گذاری کی میشه برای دختر دارشدن چیکار کنم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  محدثه
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

سکینه
سکینه
11 ماه قبل

سلام خسته نباشید من پسر دارم الان ۴روز از پریودیم میگذره وجلو گیر نداشتم احتمال دختر شدن هست استرس گرفتم میتونید راهنمایم کنید

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  سکینه
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

فاطمه رحیم آبادی
فاطمه رحیم آبادی
در پاسخ به  پشتیبانی پذیرش24
11 ماه قبل

سلام من یک سال جلوگیری ندارم حامله نیستم از قرص تخمک گزاری می خورم هنوز جواب نگرفتم دوست دارم دختر دار شم چی کار کنم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  فاطمه رحیم آبادی
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

هانیه
هانیه
در پاسخ به  سکینه
3 ماه قبل

سلام‌ من‌ ۲۴سالمه‌دوتا‌ پسر‌ دارم‌ میخوام‌ دختر‌ دارشوم‌ میشه‌ بهم‌ بگین‌ چه‌ گونه دختر‌ دار‌ شوم

رقیه
رقیه
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من مادر دوپسر هستم میخام امشب اقدام کنم به دختر دار شدن امروز هم پریودم تمام شده پریودمنظم هم دارم ۴پریود شده بودم نهم تمام کردممیشه راهنماییم کنید مرسی ازلطف شما

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  رقیه
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

زهرا
زهرا
1 سال قبل

سلام من چهاربارنزدیکی وآمیزش باهمسرم داشتم یک شب درمیان یعنی میشه بارداربشم وچجوری صاحب دختربشم چون بچه اولم پسره

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  زهرا
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

زهرا
زهرا
1 سال قبل

سلام میخواستم بدون چند روز از تخمک گذاری باید نزدیکی داشته باشیم تا دختر بشه میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

سلام برای دختر دار شدن بهتر هست که ۴۸ ساعت بعد از تخمکگذاری رابطه داشته باشید

ریحانه
ریحانه
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
10 ماه قبل

سلام زمان تخمک گذاری چند روز بعد از پریودی میشه؟

دکتر سها میررضا
پزشک متخصص
در پاسخ به  ریحانه
10 ماه قبل

بستگی به مدت سیکلتون داره اگه منظمه معمولا ۱۴ روز قبل از پریودتون هست.

بیتا
بیتا
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
10 ماه قبل

مگه نمیگن قبل ازتخمک گذاری بایدرابطه داشت برای دختردارشدن،پس چرا میگین بعدازتخمک گذاری

نرگس فرهود
نرگس فرهود
1 سال قبل

اشتباهی تایپ شد چطور می تونم دختردار بشم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  نرگس فرهود
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

نرگس فرهود
نرگس فرهود
1 سال قبل

من دوره پریودیم بیست و چهار روزه..دوتا پسر دارم. سی ونه ساله ام چطور می تونم خاردار بشم…اونم دوقلو

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  نرگس فرهود
1 سال قبل

سلام با توجه به سنتون بهتره باردار نشید ولی اگر تصمیم قطعی دارید بهتره مرکز ناباروری برید تا تعیین جنسیت بشه براتون

زینب
زینب
1 سال قبل

سلام خسته نباشی بعدپریودی چندروز بایدبگذره تااقدام به بارداری کرد ی پسردارم میخوام دخترداربشم

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  زینب
1 سال قبل

سلام برای دختر دار شدن حوالی تخمک گذاری رابطه نداشته باشید و این روش قطعی نیست و یک فرضیه هست گیت تخمک گذاری بگیرید و زمان تخمک گذاریتون مثبت میشه از اون زمان تا ۳۶ ساعت بعدش نباید رابطه داشته باشید .

ارش غضنفری
ارش غضنفری
1 سال قبل

سلام من میخوام باردار بشم و دلم میخواد بچم دختر بشه باید چیکار کنم؟!

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  ارش غضنفری
1 سال قبل

سلام
برای دختر دار شدن میتوانید از دو ماه قبل از بارداری رژیم غذایی بگیرید ولی صد درصد نیست.

زهرازمانی
زهرازمانی
1 سال قبل

ببخشید برای دختر دار شدن چند روز بعد از پایان پریودی نزدیکی کرد

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  زهرازمانی
1 سال قبل

سلام
بهتره تا دو روز قبل و بعد از تخمک گزاری نزدیکی داشت
و حول و حوش تخمک‌گذاری نباید نزدیکی داشته باشند

زینب
زینب
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
11 ماه قبل

سلام می خواستم برای دختر دار شدن

زینب بهزادی نیا
زینب بهزادی نیا
1 سال قبل

سلام خسته نباشی من پارسال بارداربودم که اولین سونارفتم گفتن جنین مرده براثراختلال باقرص سقدکردم واینکه تیروییدکم کاری دارم امسال میخوام مجددبرای بارداری اقدام کنم اینکه خیلی میترسم دوباره اتفاق بدی بیفته میشه راهنماییم کنید

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  زینب بهزادی نیا
1 سال قبل

سلام
اول کم کاری تیروئید رو درمان کنید بعد باردار بشین

الهام هستم
الهام هستم
1 سال قبل

سلام من همسرم راضی به بارداری نیست من خودم بچه میخوام ایاراهی هست برای بارداری یا نه البته ناگفته نمانه من یک زایمان داشتم دوقلو پسر الان ۱۳ساله هستن میشه راهنماییم کنید دلم برا یه دختر پرمیزنه

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  الهام هستم
1 سال قبل

سلام
اگر تعیین جنسیت بخواهید مه حتما باید تحت نظر باشید ولی راهی بجز همراهی همسرتان نیست.

فری از مشهد
فری از مشهد
در پاسخ به  الهام هستم
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۴۱ سالمه ۲ تا پسر دارم دلم برا دختر پر میزنه شوهرم ۴۵ ساله شه راهی بگین دختر دار بشم انشالله

حسنیه
حسنیه
1 سال قبل

سلام
حسنیه هستم از افغانستان و ۲۵ ساله،در ظمن مادر دو پسر و الان میخوام دختر دار باشم ،از سبب ولادت های سختی که داشتم دچار یک نوع بواسیر شدید خونی شدم و خودم هم خیلی ضعیف هستم میترسم از باردار شدن هم اینکه دوباره پسر دار بشم و هم اینکه مریضی من اوج بگیره لطفا راه حلی لطف کنید تشکر.

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  حسنیه
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
توصیه می شود که قبل از اقدام به بارداری نسبت به درمان هموروئید اقدام فرمایید.
زیرا طی دوران بارداری فشار بر روی ناحیه بیشتر می شود. به همین ترتیب خارش و خونریزی و بیرون زدگی هموروئید در بارداری تشدید خواهد شد. و منجر به سلب آسایش مادر خواهد شد.

ناهید
ناهید
1 سال قبل

سلام من برای سقط ساکشن کردم میخواستم بدونم هنوزم باردار میشم الان دوسه ماه است که جلوگیری نمیکنم ولی باردار نشدم باید چکارکنم که بتونم باردار بشم ماه گذشته هم زود پریود شدم.. ممنون

Last edited 1 سال قبل by ناهید
دکتر ملیکا مهرپرور
در پاسخ به  ناهید
1 سال قبل

سقط در شرایط معمولی و توسط پزشک خطری برای بارداری بعدی ندارد اگر سن شما بالای ٣۵ سال هست و بعد از ٣-۶ ماه رابطه منظم باردار نشدید به پزشک زنان مراجعه کنید

سمیه
سمیه
1 سال قبل

باسلام وخسته نباشید
بنده یه پسر دارم وقصددختردارشدن دارم،ازماه قبل اقدامم شروع به انجام سونوگرافی برای تعیین زمان تخمک گذاری نمودم والبته ازکیتLHنیز استفاده کردم،دردوماه اول اقدامم،فاصله نزدیکی تا زمان تخمک گذاری رو۴یا۵روز رعایت کردم اما بارداریرصورت نگرفت.درماه سوم اقدام باردارشدم واقداماتم به شرح زیربود،لطفا راهنمایی میفرمیید که احتمال دختردارشدنم چقدرهست وچقدر شانس دارم؟
من کیت رو از روزبعداتمام پریودی شروع کردم،درکل دو اقدام در شب های ۹و۱۱ سیکلم داشتم(سیکل هایم ۲۶نهایت ۲۷روزه می باشند)روز۱۲سیکل سونوگرافی انجام دادم،فولیکول ۲۴*۲۲در تخمدان چپ و۱۵ و۱۲ در تخمدان راست داشتم وتخمک هنوزآزادنشده بود چون مایع آزاد مشاهده نشده بود درروزسونو.ینی آخرین اقدامم شب قبل از سونوگرافی بود.روزی اما متاسفانه کیت کمک زیادی بمن نکرد چون رنگ نمیگرفت وهردو خط کمرنگ بودند،یک شب بعداز روز سونو،ینی شب ۱۳سیکل،احساس درد شدیددر تخمدان داشتم که چندساعت طول کشید.به نظرمی رسید که تخمک گذاری انجام شده است.باتوجه به اینکه شستشوبادوش واژینال سرکه هم داشتم وکمی هم رژیم دخترزایی رورعایت کرده بودم،چقدر شانس دختردارشدن دارم؟همش نگران اقدام آخر هستم ومیگم ای کاش به جای شب ۱۱،شب دهم سیکل اقدام به نزدیکی می کردم،فاصله زمانی کم نبوده است؟اما مطمئنم که حداقل ۴۸ساعت رو فاصله داشته بازمان تخمک گذاری..
ممنون از سایت خوب وپرمحتوای شما
سپاسگزارم

کارشناس ارشد زهرا قربانی
در پاسخ به  سمیه
1 سال قبل

برای اگاهی از جنسیت جنین یا باید منتظر اواخر سه ماهه اول و انجام سونوگرافی به منظور تعیین جنیست باشید.
و یا اینکه در اوایل حاملگی تست NIPT میتواند جنسیت جنین را تعیین کند. باید عرض کنم که تست پرهزینه اما آسان و دقیقی است
و هدف اصلی این تست غربالگری مشکلات ژنتیکی اما همزمان جنسیت ژنتیکی جنین را هم تعیین می کند.

مریم
مریم
در پاسخ به  سمیه
1 سال قبل

سلام جنسیت کوچولوتون مشخص شد؟

خوشبخت
خوشبخت
1 سال قبل

چه فصلی برای بارداری دختر مناسب است ؟ بطور کلی تاثیرگذاره ؟

عزیزززززز
عزیزززززز
1 سال قبل

چگونگی استفاده از تست تخمک گذاری برای دختر دار شدن رو به مقالتون اضافه میکنید ؟ این خیلی موضوع مهمه تعجب میکنم هیچی راجع بهش نگفتید

هما
هما
1 سال قبل

برای افزایش شانس مادر شدن با برنامه غذایی خوب بهم میدید ؟ من خیلی مشکل دارم ممکنه بخاطر وعده ها و برنامه غذاییم باشه ؟

ثنا
ثنا
1 سال قبل

من دلم میخواد بچم دختر بشه کیت تخمک گذاری برای دختر دار شدن رو بررسی کردم طبق اون چه روزی اقدام کنم که بچم دختر بشه ؟

سیما
سیما
1 سال قبل

استفاده از سرکه برای دختر دار شدن حقیقت داره ؟ واقعا موثره؟

حمیده
حمیده
1 سال قبل

کدام سوره برای دختر دار شدن است خوبه بخونیم ؟ کسی شنیده راجع به این ؟؟؟؟؟

منامحمدی
منامحمدی
در پاسخ به  حمیده
1 سال قبل

سلام ببخشید من دوتا پسر دارم میخوام دختر دار بشم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  منامحمدی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
نزدیکی در سه روز قبل و سه روز بعد از تخمک گزاری
روش نزدیکی بگونه ای باشد که مایع منی در عمق واژن ریخته نشود
ترجیحا در یک دوم خارجی واژن
شست و شوی واژن با محلول یک قاشق سرکه ویک لیوان آب، نیم ساعت قبل از نزدیکی
خوراک سردیجات برای مرد
لبنیات برای مرد و زن

مریم
مریم
1 سال قبل

در رژیم پذیرش۲۴ هم رژیم دختر دار شدن هم میدید ؟ دکتر زنان میده یا طب اسلامی یا تغذیه ؟ a

نوا
نوا
1 سال قبل

راهکار دختر دار شدن در طب اسلامی چی هست ؟ من دوتا پسر دارم و فقط میخوام دختر دار بشم الان و به این قصد میخوام باردار بشم

زری گلی
زری گلی
در پاسخ به  نوا
1 سال قبل

آیا بعد از زمان تخمک گزاری احتمال بارداری هست

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  زری گلی
1 سال قبل

سلام
بله هست

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
6 ماه قبل

سلام من اون روز پریود شدم ۷روزبعدازپریود نزدیکی داشتم بعدنزدیکی ۲روزبعدش قرص ال دی خوردم بعد۳روزبازخونریزی کردم ینی باردارمیشم

نورا
نورا
1 سال قبل

خانواده همسرم خیلی مشتاق هستند که من حتما بچم دختر بشه چیکار کم ؟ اقدام در روز تخمک گذاری و جنسیت جنین رو میتونه تعیین کنه ؟ میتونه تاثیر گذار باشه

دکمه بازگشت به بالا