نکاتی که درباره ترمیم پرده بکارت باید بدانید!

علت خونريزي بعد از ترميم بكارت، عوارض عمل، نحوه انجام عمل و سوال و جواب در مورد بكارت

عمل ترمیم پرده بکارت یا هایمن

پارگی پرده بکارت در برخی فرهنگ‌ها و جوامع سنتی از حساسیت زیادی برخوردار است.
پرده بکارت، غشاء ظریفی است که در دهانه مهبل دوشیزگان قرار دارد و از بروز عفونت جلوگیری می‌کند.
انجام برخی اقدامات و فعالیت‌ها، آن را دچار پارگی و آسیب می‌کنند. در این صورت، فرد می‌تواند با مراجعه به متخصص زنان و زایمان، جراحی ترمیم پرده بکارت را انجام دهد.
بدیهی است که پیش از هر کاری، بهتر است با پزشک مشورت کرده و از میزان آسیب وارده و راه‌کارهای احتمالی آن آگاهی یابید. سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان وزایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر زنان و زایمان مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

عوامل موثر در پارگی پرده بکارت

پارگی پرده بکارت، اغلب حاصل وارد شدن جسم خارجی به واژن یا تحمل ضربات سخت به این ناحیه است. در این صورت، فرد می‌تواند احساس درد یا خونریزی را تجربه کند. با توجه به تنوع مدل‌های پرده مهبل، آسیب‌های وارده به آن نیز ممکن است دارای انواع گوناگونی باشد. از عوامل موثر در پارگی پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رابطه جنسی همراه با دخول
 • خودارضایی با وارد کردن جسم خارجی در واژن
 • انجام جراحی‌های سنگین در ناحیه لگن
 • بروز تصادف، همراه با تحمل ضربات و فشار شدید در ناحیه لگن و واژن
 • تجاوز جنسی
 • انجام برخی فعالیت‌های سنگین

پرده بکارت یا هایمن (hymen)، در خانم‌ها دارای انواع مختلفی است. مهبل برخی خانم‌ها، به صورت مادرزاد فاقد پرده است. این در حالی است که برخی دیگر، دارای پرده‌ای ضخیم و یکپارچه هستند. شایع‌ترین نوع پارگی پرده بکارت، ناشی از آمیزش جنسی است. به این ترتیب، پرده مهبل در چند جا دچار پارگی شده و  به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود. در اغلب موارد، این قطعات تا زمان به دنیا آمدن نخستین فرزند در اطراف واژن باقی می‌ماند.

روش‌های ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت، اغلب به روش جراحی صورت می‌گیرد. با این حال، ممکن است این کار به شیوه‌های دیگری نیز انجام شود. از رایج‌ترین روش‌های ترمیم پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای ترمیم پرده بکارت با متخصص آنلاین زنان و زایمان گفتگو کنید

عکس پرده بکارت ترمیم شده
عکس پرده بکارت ترمیم شده

کپسول ترمیم پرده بکارت

کپسول ترمیم بکارت، محصولی است که در اغلب کشورهای جهان، از جمله، ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد. این کپسول ترمیم بکارت، حاوی خون گاو است و به صورت شیاف در داخل واژن قرار می‌گیرد. پس از استفاده، تحت تأثیر رطوبت و حرارت فضای داخلی بدن، غشاء خارجی این محصول ذوب شده و مایع داخل آن خارج می‌شود. در واقع، تحریک جنسی ناشی از آمیزش و وارد شدن آلت مردانه، روند از بین رفتن غشاء کپسول را تسریع کرده و خونریزی ساختگی اتفاق می‌افتد.

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی هم از دیگر روش‌های مرسوم است. برای این کار، از گیاه ماریانا استفاده می‌شود. از خواص اصلی گیاه ماریانا می‌توان موارد زیر را نام برد:

روش استفاده:

یک پیمانه گیاه ماریانا را داخل ظرفی ریخته و ۸ لیوان آب را به آن اضافه کنید. ترکیب به دست آمده را برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید. سپس، مدتی صبر کنید تا خنک شود. در ادامه، با استفاده از پارچه تنظیف، مایع را صاف کنید. بهتر است، جوشانده خود را دو مرتبه صاف کنید تا مایع به دست آمده، کاملا زلال باشد. مایع را درون وان یا لگن ریخته و برای مدت ۱۵ دقیقه، داخل آن بنشینید.

ترمیم پرده بکارت به روش جراحی

دوختن پرده بکارت یا ترمیم پرده بکارت (Hymenoplasty)، اغلب با روش جراحی انجام می‌گیرد. در این روش، پزشک متخصص زنان و زایمان، بافت‌های به جا مانده از غشاء محافظ دهانه واژن را به یکدیگر متصل کرده و اصطلاحا، آن‌ها را به هم می‌دوزد. این روش جراحی، بسته به خواست فرد مراجعه کننده، ممکن است با بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی همراه باشد. لازم است بدانید، در این روش جراحی از بخیه‌های قابل جذب استفاده می‌شود. انجام جراحی ترمیم پرده بکارت، به طور معمول، یک تا دو ساعت طول می‌کشد. این عمل، دوره نقاهت خاصی ندارد. یعنی، یک تا دو روز پس از جراحی، فرد می‌تواند فعالیت‌های عادی و روزانه خویش را از سربگیرد.

عوارض بعد ازترمیم پرده بکارت

از شایع‌ترین عوارض بعد از ترمیم پرده بکارت، یا دوختن پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرگیجه
 • احساس تهوع و استفراغ
 • احساس درد
 • خونریزی غیرمعمول
 • ترشحات غیرمعمول
 • التهاب
 • عفونت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت، از محدودیت چندانی برخوردار نیست. یعنی، مدت‌ها پس از بروز پارگی پرده بکارت هم می‌توان برای ترمیم آن اقدام کرد. با این حال، طبیعتا، هر چقدر زودتر انجام بگیرد ممکن است با عوارض جانبی کم‌تری توأم بوده و نتیجه بهتری را به دنبال داشته باشد.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در مواردی، ترمیم بکارت قابل تشخیص است. باقی ماندن اثرات جراحی، به ویژگی‌های فیزیکی فرد و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان بستگی دارد. با این حال، اغلب پزشکان با انجام معاینه می‌توانند ترمیم بکارت را تشخیص دهند.

ترمیم بکارت پزشکی قانونی

معاینه ترمیم بکارت پزشک قانونی و دریافت گواهی سلامت در میان بسیاری از خانواده‌های سنتی رایج است. برای انجام این کار، لازم است فرد به محل پزشکی قانونی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد. بنا به اصل رازداری، گواهی مورد نظر، فقط به فرد مراجعه کننده تحویل داده می‌شود.

برای ترمیم پرده بکارت و انجام مشاوره‌های مربوط به آن، لازم است به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان وزایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر آنلاین زنان مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

سوالات درباره ترمیم پرده بکارت

در ادامه خانم دکتر احیا خان احمدی متخصص زنان و زایمان به سوالات شما در ارتباط با “ترمیم بکارت” پاسخ داده اند. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید، می‌توانید در انتهای مقاله ثبت کنید.یا از ایشان مشاوره آنلاین دریافت کنید.

نحوه تشخیص دخول پزشکی قانونی

تشخیص دخول با روگاهای واژن و شکل ورودی واژن هست.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در معاینه کاملا مشخص است که پرده سالم است یا نه.
و در پرده حلقوی و ارتجاعی که پارگی ندارد براساس اون ربان های واژن و شکل ورودی واژن میشود تشخیص داد که قبلا دخول داشتن یا خیر؟

پرده بکارت ترمیم میشود؟

دوختن پرده بکارت در ایران غیر قانونی است ولی در ایران گاها بعضی از پزشکان زنان و زایمان این کاررو انجام میدهند.

عمل ترمیم بکارت چگونه است؟

این عمل سرپایی است. و در حد بیست دقیقه است.

دوختن پرده بکارت چگونه است؟

در دولایه پرده دوخته میشود.

ایا ترمیم بکارت درد دارد؟

بستگی به پزشک انجام دهنده ان دارد.

مزایا عمل دوختن بکارت

در اولین رابطه دختر خونریزی  دارد.

شیاف پرده بکارت

این محصول کاملا تبلیغاتی است و هیچ تاثیری ندارد.

عوارض دوختن بکارت

این عمل هم مانند عمل های دیگر عوارض خاص خودش را دارد.
عفونت، خونروزی، گوشت اضافه از عوارض احتمالی این عمل است.

شرایط ترمیم پرده بکارت

هرچقدر زودتر باشد اثر بهتری دارد و راحت تر دوخته میشود. ولی محدودیت تایمی وجود ندارد اگر بقایای پرده باقی مونده باشد.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در معاینه این عمل کاملا مشخص میشود.

گواهی سلامت بعد از ترمیم

برخی از متخصصان گواهی سلامت را برای ازدواج میدهند. ولی برای پزشک قانونی هرچه که در معاینه دیده شود را گواهی میدهند.

ترمیم پرده بکارت پزشکی قانونی

معاینه ترمیم بکارت پزشک قانونی و دریافت گواهی سلامت در میان بسیاری از خانواده‌های سنتی رایج است. برای انجام این کار، لازم است فرد به محل پزشکی قانونی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد. بنا به اصل رازداری، گواهی مورد نظر، فقط به فرد مراجعه کننده تحویل داده می‌شود.

مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد، فقط و فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز را دارد، و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو و راه های درمانی معرفی شده، با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

گفت و گو آنلاین، تلفنی و متنی با متخصص زنان و زایمان

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

۳.۶/۵ (۳۰ نظر)

منبع
Hymen Restoration

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.9K پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دختر پاییز
دختر پاییز
3 روز قبل

سلام خانم دکتر ببخشید عزیزم من قبل از اینکه برم جراحی لابیا پلاستی چند روز قبلش به خاطر فشار جنسی که روم بود خودارضایی کردم و انگشتم رفت توش وتا چند روز واژنم سوز میزد بعد جراحی دکتر گفت پرده ات حلقوی ارتجاعیه آسیب دیده بری جای بهت نامه سلامت نمیدن میخوام ازدواج کنم خیلی وحشت دارم ،باید چیکار کنم میترسم ترمیم کنم چون تشخیص میدن ،تا چند روز پردم سالم میمونه ونشون میده پردم سالمه ؟خون ریزی دارم ؟آیا دردش بیشتر از وقتیه که ترمیم نکردم ؟؟؟خدا منو بکشه راحت بشم خیلی حالم بده

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  دختر پاییز
22 ساعت قبل

باید معاینه بشید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

سما
سما
3 روز قبل

سلام من دو سال پیش به بدنم پودر بهداشتی یا همون نوره. زدم و همون موقعه ی استفاده خیلی اذیت شدم و تا چند روز درد داشتم می خواستم ببینم برام مشکلی پیش اومده یا نه.

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سما
22 ساعت قبل

نه اصلا
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

آیدا
آیدا
4 روز قبل

سلام من بعد دو سال رابطه جنسی باز رابطه داشتم
.الان وقتی رابطه انجام دادم درد داشتم و ازم خون اومد امکانش هست پرده بکارتم ترمیم شده باشه

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  آیدا
22 ساعت قبل

نه اصلا
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

سونیا‌
سونیا‌
4 روز قبل

و اینکه من قبلا انگشت وارد واژنم شده خونی هم نبوده دردی هم نبوده ولی میترسم

سونیا‌
سونیا‌
4 روز قبل

چند هفته پیش فقط سر مردونگی وارد واژنم شد یک روز قبل اینم پریودیم تموم شده بود ولی کامل کامل نه لکه قهوه ای داشتم وقتی وارد واژنم شد خون دیدم ولی بقل واژنم احساس پاره گی کردم الان پرده دارم یا نه خواهش میکنم

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سونیا‌
22 ساعت قبل

باید معاینه بشید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

آمنه
آمنه
6 روز قبل

سلام من خود ارضایی داشتم و یه رابطه داشتم تو رابطه ام هیچ خونی نیومد احتمال میدم موقع خود ارضاییم پاره شده باشه و الان استرس شدیدی دارم و افسرده شدم ۱۵سالمه
اگه میشه بهم کمک کنید یه سوال دیگه ام داشتم اینکه اگه بخواهید ترمیم کنید حتما باید پدر و مادرم هم باشند یا خیر و اینکه هزینه اش چقدره

رویا
رویا
6 روز قبل

سلام عمل قیمتش چنده؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  رویا
22 ساعت قبل

اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

ف د
ف د
8 روز قبل

سلام دکتر ببخشید من ۳۳سالمه شوهرم دوست داره دوباره بکارتمو دوخت کنم دوزایمان هم کردمه یکی طبیعی دومی سزترین اگه میشه لطفا راهنمای کنید

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ف د
7 روز قبل

چون زایمان طبیعی داشتید بعیده
باید معاینه بشید
ولی توصیه نمی کنم انجام بدید
یه جراحی بیهوده است واستون

اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

مهناز
مهناز
8 روز قبل

سلام خانم دکتور من میخوام پرده هم درست کنم

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  مهناز
7 روز قبل

تو اولین رابطه خونریزی داشتید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

حنا
حنا
12 روز قبل

سلام خانم دکتر ببخشید دوسال پیش یه اتفاقی افتاد ک یه خودکار تقریبا مشابحه حادثه ایی ک برای دوستمون ک انگشت رفته بود
رفت اون شئیی داخل بدنم اما ن خونی در کار بود و نه چیزییی مخاستم بپرسم بنظرتون اسیب دیده یا ارتجاعیه

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  حنا
8 روز قبل

بعیده آسیب
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Alice Atuca
Alice Atuca
13 روز قبل

سلام ی دوستم است ک چند ماه پیش رابطه داشته فقط با انکشت مالیده خونه ک رسیده خون امده الان پرده بکارت اش سالمه؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Alice Atuca
8 روز قبل

بعیده
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

سما
سما
15 روز قبل

من ۹سالم ک بود بهم تجاوز شدع ب کسی نگفتم الان مجبورم ک ترمیمش کنم ب ضررو زیانشم کاری ندارم لطفا کساییکه تجربه دارن تجربشونو بگن خواهش میکنم و اینکه هزینشو‌ هم بگین خواهش میکنم خانوادم پافشاری میکنن ک ازدواج کنم منم بموقعش تجاوزو بهشون ترسیدم نگفتم الانم تو یه سنیم ک بهشون بگم باور نمیکنن میکشن منو

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  سما
11 روز قبل

هزینش بستگی ب دکتر یا ماما داره

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سما
8 روز قبل

دایرکت بدید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

گلاریس
گلاریس
پاسخ به  سما
1 روز قبل

عمل کن عزیزم عملش خوبه منم عمل کردم خوب بود

سما
سما
15 روز قبل

خواهش میکنم کساییکه ترمیم کردن هزینشو بگن ک چقد بود و اینکه بعد ازدواج مشکلی براتون پیش نیومد؟خواهش میکنم جواب بدین

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سما
8 روز قبل

دایرکت بدید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

.....
.....
پاسخ به  سما
1 روز قبل

ترمیم بکارت تنگ میکنه ولی باعث خونریزی نمیشه

سحر
سحر
15 روز قبل

سلام آیا پرده بکارت ترمیم میکنین هزینه آن چقد میباشد

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سحر
8 روز قبل

دایرکت بدید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Tani
Tani
15 روز قبل

هزینه این عمل چقدره ؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Tani
8 روز قبل

دایرکت بدید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

زیبا
زیبا
16 روز قبل

سلام من در سن قبل از بلوغ انگشت خود را در وارژن خود کردم چون شب بود ندیدم خون خارج شود اما مایع بسیار رقیق و حجم بالا از من خارج شد الان بعد از ۱۰ یا ۱۲سال ایا ترمیم شده ایا نیاز به مراجعه به دکتر است

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  زیبا
8 روز قبل

خود به خود ترمیم نمی شه
باید معاینه بشید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

امیر
امیر
17 روز قبل

شهامت داشته باش همینجوری که هستی بمون ، چه دلیلی داره بری ترمیم کنی !!

قطعا کسی که یبار تن به این هرزگی میده ، ازدواجم کنه باز با یکی دیگه جز شوهرش ، خواهد خوابید.
تو این زمونه ، دختر سالم خیلی خیلی کم پیدا میشه
هرزه نباشید ..

Fff
Fff
پاسخ به  امیر
6 روز قبل

مادر جنده هایی مثلل تو. میان. دخترای مردم بدبخت. میکننن. مرتبکع. لاشی

امیر
امیر
17 روز قبل

این حجم از فاحشگی و هرزگی جای تأسف داره

سالم زندگی کنیم ..

...
...
پاسخ به  امیر
11 روز قبل

حرف دهنتو بفهم بیشعور

زیبا
زیبا
17 روز قبل

سلام من قبل از سن بلوغم انگشتم رو داخل وارژنم کردم چون شب بود نتوستم ببینم خون خارج شده یا نه ولی مایعی از اون طرف که فشار اوردم ریخت بیرون زیاد هم بود بعد از اون بار دیگه تکرار نکردم آیا بکارت دارم یا نه .آیا بعد از ۱۰ یا ۱۲سال ترمیم شده نگرانم جوابم بدید نمیتونم جواب مثبت به خواستارام یدم

نادیا.
نادیا.
20 روز قبل

سلام‌ یکی از دوستام پارسال رابطه داشتع بد هیچ خونریزی ‌م نداشتع الان پردش سالمه؟!
پدرش مجبورش کرده ازدواج کنه تروخدا جواب بدین

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  نادیا.
17 روز قبل

سالمه ولی معلومه رابطه داشته
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

محسن
محسن
پاسخ به  نادیا.
3 روز قبل

برو یه معاینه متخصص زنان انجام بده بهت میگه چی شده

زهررا
زهررا
21 روز قبل

سلام خانم من عمل هایمین انجام دادم اگه قبل از چهل روز رابطه داشته باشم آیا اثر بدی داره

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  زهررا
17 روز قبل

تا دو ماه نباید رابطه داشته باشید

یسنا
یسنا
پاسخ به  زهررا
13 روز قبل

سلام ببخشید شما ک این کار انجام دادین درد زیادی داشت ؟ ایا عوارض مانند گوشت اضافه و حالت هایی مانند سرگیجه و‌تهوع ام وحود‌دارد؟

سسسسس
سسسسس
23 روز قبل

سلام من یبار انگشتمو تا اخر داخل واژن کردم اشتباهی نه خونی اومد و نه دردی احساس کردم من یه ازدواج نا موفق داشتم و خیلی استرس دارم ک پزشکی قانونی بگه باکره نیستی نمیتونم جایی برم و اگ مادر پدرم بفهمن منو میکشن لطفا اگ میشه یه کمکی بکنید یا یه پیشنهادی بدید ک نفهمند

حنا
حنا
پاسخ به  سسسسس
12 روز قبل

ببین این مشکل برای منم هست و میخام برم دکتر مشکل اینکه ک تو پامی و کاری نکردی فقد انگشت رفته ولی بقیه اینو قبول ندارن

سحر
سحر
24 روز قبل

سلام خانوم دکتر من ۲۴سالمه ۲بار رابطه داشتم تو این دوبار رابطه ی که داشتم هیچ خونی ندیدم میخوام ببینم پرده ام ارتجاعی هست یا بکارت

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سحر
20 روز قبل

احتمال قوی ارتجاعی هستید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  سحر
20 روز قبل

احتمالا از نوع حلقوی ارتجاعیه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Mia
Mia
25 روز قبل

من توی بچگی وسایل کوچیک مثل ماشین رو میزاشتم توی واژن و یکم به واژن فشار وارد می‌شد ایا پردم پاره شده لطفا جوابمو بدید ظروریه

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Mia
20 روز قبل

اگه خونریزی نداشتید پاره نشده
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Mei
Mei
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
8 روز قبل

فقط گشاد شده؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Mia
20 روز قبل

اگه خونریزی نداشتید سالمه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Mmm
Mmm
25 روز قبل

خانوم دکتر بعد از ترمیم رابطه داشته باشیم خونریزی داریم؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Mmm
20 روز قبل

اگه درست انجام شده باشه بله حتما
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

هیچ
هیچ
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
13 روز قبل

سلام وقتی پرده بکارت ترمیم بشه وقتی بریم ازمایش مشخص میشه ک ترمیم شده

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Mmm
20 روز قبل

اگه درست انجام بشه بله حتما
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Mmm
Mmm
25 روز قبل

سلام خانوم دکتر
من ترمیم انجام دادم حدود یک ماه پیش الان استرس دارم که باز نشده باشه بخیه هام از کجا متوجه بشم هایمنم ترمیم شده با ن

Shadi
Shadi
پاسخ به  Mmm
23 روز قبل

درد داشت چجوری بود؟

Fff
Fff
پاسخ به  Shadi
6 روز قبل

اره یکمی دارع. بالاخره سوزنه دیگ

ستاره
ستاره
پاسخ به  Mmm
23 روز قبل

سلام کجا انجام دادین شما

زهرا
زهرا
پاسخ به  Mmm
23 روز قبل

عزیزم میتونم بپرسم هزینه‌ عمل تون چقدر شد؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Mmm
20 روز قبل

مجدد پیش جراح تون برید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

هیچ
هیچ
پاسخ به  Mmm
13 روز قبل

سلام کجا انجام دادی هزینش چقدره

مخفی
مخفی
29 روز قبل

سلام

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
1 ماه قبل

تو مطب من کلیه جراحی های زیبایی زنان، مشاوره بکارت ،تست پاپ اسمیر و Hpv و تزریق واکسن گارداسیل انجام می شه
ویزیت آنلاین : سایت پذیرش ۲۴
حضوری هماهنگی با اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

نادیا.
نادیا.
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
20 روز قبل

سلام خانم دکتر دوستم رابطع جنسی داشتع یک بار بیشتر نبوده ولی هیچ خونی ازش بیرون نیومده و بعدشم دل درد نداشته فقط واژنش یخورده درد میکرد
پدرش ادم خیلی عصبیه مجبورش کرده نامزد کنه الان خیلی میترسع میشع لطفا کمک کنین مرسی

آخرین ویرایش 20 روز قبل توسط نادیا.
مریم
مریم
1 ماه قبل

سلام وقت به خیر. ۲۱سالمه .من چندسال خودارضایی کردم و خیلی فشار جنسی روم بود. الان سالم نیستم. هزینه عمل پرده بکارت و لابیا و زیبایی چقدر میشه.برام خواستگار اومده. خانودام میگن حتما باید ازدواج کنی.دوران نقاهت این عمل چقدر؟ میشه راهنمایی کنید لطفاخیلی پشیمونم میترسم تو نامزدی مادرش بخواد لختمو ببینه

Nafas
Nafas
پاسخ به  مریم
26 روز قبل

اخی

صبا
صبا
1 ماه قبل

سلام علیک خانم دکتر میخوام تمدید کنم عروسی ام نزدیکه راهنما ام بکن

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

یاد سریال در حاشیه افتادم
حالم از این پزشکایی که فقط دنبال جیب ملتن بهم میخوره

......
......
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

واقعا گل گفتی

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

چرا جوابا رو حذف میکنین
اینجا یه جور تبلیغات شده واسه دکترای دو هزاری

....
....
1 ماه قبل

سلام معذرت میخوام من ب خواست خانوادم‌مجبورم ازدواج کنم و پرده ندارم میخوام ترمیم کنم و دو هفته بعد از ترمیمم عقدمه ایا مشکلی برام پیش میاد؟؟یا شوهرم متوجه‌میشه ک پرده ندارم؟؟

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط ....
حسین
حسین
پاسخ به  ....
1 ماه قبل

بله قبل از عقد معاینه پزشک الزامیه

Dr,mohseni
Dr,mohseni
پاسخ به  حسین
20 روز قبل

خیر الزامی نیست !

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

من رابطه داشتم اما خونریزی نداشتم چطور ممکنه ایا پرده دارم؟

حسین
حسین
پاسخ به  زهرا
1 ماه قبل

تشریف ببرین معاینه پیش متخصص

بینام
بینام
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من یک سال هست پرده ام پاره شده اگر خانواده ام بفهمن منو میکشین میشه یه کمکی بهم کنی خواهش میکنیم

محمد
محمد
پاسخ به  بینام
1 ماه قبل

خب اگه بدوزی هم یکم روزهای اول دوره نقاهت داره بازم میفهمن

sevin
sevin
پاسخ به  بینام
20 روز قبل

مثلاچجوری میخوان بفهمن..نگران نباش

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام من ۲۲سالمه میتونم بدون پدرومادر ترمیم کنم

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  زهرا
1 ماه قبل

بله
ویزیت آنلاین : سایت پذیرش ۲۴
حضوری هماهنگی با اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  زهرا
1 ماه قبل

بله
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  زهرا
1 ماه قبل

سلام برای ترمیم کجا باید بیایم واینکه هزینه چنده ۲سال پیش رابطه داشتم وقت ندارم زود جواب بدین ممنون

sevin
sevin
پاسخ به  فاطیما
20 روز قبل

بستگی به دکترداره

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

میخوام ازدواج کنم ۴ماه بهم تجاوز شده هزینه ش چقدره

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

تجاوز که با اوکی پزشک قانونی می تونید ترمیم کنید

ویزیت آنلاین : سایت پذیرش ۲۴
حضوری هماهنگی با اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

تجاوز با نامه پزشک قانونی می شه بیمارستان عمل کنید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

سلام من ۲۲سالمه بهم تجاوز شده میشه پرده بکارت ترمیم کنم چجوریه خیلی استرس دارم میشه کمکم کنید

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

نگران نباشید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

RashidSahar
RashidSahar
1 ماه قبل

سلام ، من چندین بار رابطه جنسی داشتم اما هیچ وقت هیچ خونی از من نیومد،آیا پرده بکارت من قابل ترمیم هست؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  RashidSahar
1 ماه قبل

نه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 ماه قبل

خانم دکتر ماشالله خوبه کار و کاسبی

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  RashidSahar
1 ماه قبل

اگه پارگی نداشته باشه نه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

هاني
هاني
1 ماه قبل

سلام من زایمان طبیعی نداشتم سزارین داشتم هم میخوام تنگ بشه هم میخوام خوشگل بشه هم پرده بکارم آیا امکانش هست و هزینه چقدره؟؟؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  هاني
1 ماه قبل

بله
دایرکت بدید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  هاني
1 ماه قبل

بکارت !!!
جراحی لابیا و پرینو بله
ویزیت آنلاین : سایت پذیرش ۲۴
حضوری هماهنگی با اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  هاني
1 ماه قبل

بکارت چرا ؟؟
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

سلام راسته که میگن پرده ترمیم میشه لطفاً جواب بدین
من حواسم نبود انگشتم رفت داخل دلی نه درد داشتم و نه خونریزی پرده دارم
لطفاً به هردو جواب بدین خیلی اظطراریه

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

پرده خاصیت ترمیم خود به خودی نداره
با این شرح حال احتمال پارگی بعیده
بهتره حضوری ویزیت بشید
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

پرده خاصیت خود ترمیمی نداره
با این شرح حال پرده تون آسیبی ندیده
ویزیت آنلاین : سایت پذیرش ۲۴
حضوری هماهنگی با اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

نگران نباشید چون خونریزی نداشتید پرده تون سالمه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

زهرا
زهرا
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
30 روز قبل

سلام وقتتون بخیر یه سوال داشتم و جواب درستی میخام لطفا

نگین
نگین
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من یک ساله که پرده بکارت ندارم میخوام ازدواج کنم باید چیکار کنم و اینکه معلوم میشه که ترمیم شده یا ن ؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  نگین
1 ماه قبل

تو‌معاینه معمولا ترمیم مشخص می شه
اگه جنس بافت بدن خوب باشه تو معاینه عادی معلوم نمی شه
ولی در هر صورت تو‌معاینه پزشک قانونی قابل تشخیص هست
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  نگین
1 ماه قبل

بهتره حضوری معاینه بشید عزیزم
ویزیت آنلاین : سایت پذیرش ۲۴
حضوری هماهنگی با اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  نگین
1 ماه قبل

اصل رو روی صداقت بذارید عزیزم
اگه آدم درستی باشه کنار میاد

اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

دددد
دددد
1 ماه قبل

سلام خانم دکتر من وقتی ۱۳ سالم بود یکی از دوستام به من درمورد اینکه اگه جسمی رو تو واژنت بکنی حس خوبی بهت دست میده گفت و منم دیونه شدم رفتم خونه یه جسم نسبتا کلفت کردم تو واژنم و وقتی خوشم اومد ازش دست نکشیدم من الان ۱۶ سالمه ولی وقتی اینارو درمورد بکارت فهمیدم دیگه نتونستم اون آدم سابق بشم و تو شهر ما کسی همچین جراحیی انجام نمیده و اگه من بخوام انجامش بدم مامان و بابام منو میکشن لطفا راهنمایم کنین چکار کنم لطفا

Dr hasanzadeh
Dr hasanzadeh
پاسخ به  دددد
1 ماه قبل

سلام ببین عزیزم اول شما باید بری تو یه شهر دیگه این عمل و بکنی

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  دددد
1 ماه قبل

فعلا هیچ اقدامی نکنید
سن تون کمه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

Solmaz
Solmaz
1 ماه قبل

سلام من بکارتموترمیم‌کردم ولی واس ازدواج عقدمعاینه نبردنم اگ باهمسرم رابطه کنم خون نیادمنوببرن واس معاینه معلوم میشه که بکارتم ترمیمیم زده شده؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  Solmaz
1 ماه قبل

تو معاینه مشخصه معمولا
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

زهرا
زهرا
پاسخ به  Solmaz
1 ماه قبل

چیشد خون اومد بعد رابطه

یسم
یسم
1 ماه قبل

من امگشتم رو از سر کنجکاوی کردم ولی نه دردی نه خونی دیدم ایا پردم رو از دست دادم سنم خیلی کمه استرس داره میکشم

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  یسم
1 ماه قبل

پاره نشده ولی دیگه تکرار نکنین
ممکنه دفعه بعد پاره بشه
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

زیر ۱۸ سال میتونی بدون اینکه پدر و مادر بیان ترمیم کنی؟

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  فاطمه
1 ماه قبل

بله
اینستاگرام :
Dr.ahia.khanahmady

نیوشا
نیوشا
1 ماه قبل

سلام من احساس میکنم پردم زده شده و من تا حالا با هیچ پسری رابطه نداشتم. ب نظر شما اگه ازدواج کنم دلیل نداشتن پردم خانواده داماد بفهمن راضی میشن؟ یا ازدواج بهم میخوره

سارا
سارا
1 ماه قبل

سلام من در روز اخر پریودیم خود ارضایی مالشی کردم بعد از یه ربع یکم خون امد ایا پردم پاره شده
خیلی نگرانم و استرس دارم تورو خدا جوابم رو بدید

سارا
سارا
پاسخ به  سارا
1 ماه قبل

کمکم کنید لطفا

......
......
پاسخ به  سارا
1 ماه قبل

برو معاینه پیش پزشک اگه چیزی توش نره پاره نمیشه

محمد
محمد
1 ماه قبل

پسرا حالشو میکنن بعد مثل دستمال کاغذی مچاله شده طرفو بعد از رابطه پرت میکنن از زندگیشون بیرون میرن سراغ نفر بعدی… بعد دخترا اینجا دنبال دوا درمونن…این قانون نانوشته طبیعته خواهرم…زرنگ بودن دختر تو جامعه امروزی بزرگترین ارزشه که متاسفانه به دلیل درگیر احساسات شدن با چند تا کلمه عاشقانه همه چیزو فدا میکنن…خوشا به حال اون دخترایی که زرنگن و میدونن که پشت نقاب پسرا چی پنهون شده..به هرحال حواستون به آینده و زندگیتون باشه …اون جواهری که تو زیر شکمت داری برای اهلشه نه برای هر بی سرو پایی..موفق باشید

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

باهات موافقم

پگاه
پگاه
پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

درسته عزیزم ولی الان متاسفانه همون بی سروپاهایی هم که عقد میکنن و دختر و زندگی دختر و نابود میکنن میرن سراغ کسای دیگه و اون دختر و به حال خودشون رها میکنن پس الان تو این جامعه دوست پسر و شوهر نداره عمشون یه بیشرف بیش نیستن

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

نه اینجوری نگو دختری که بغل خیابون خودشو به دلار میفروشه و با آگاهی میره حقشه رسوا شه

محمد
محمد
1 ماه قبل

پسرا حالشو میکنن بعد مثل دستمال کاغذی مچاله شده طرفو بعد از رابطه پرت میکنن از زندگیشون بیرون میرن سراغ نفر بعدی… بعد دخترا اینجا دنبال دوا درمونن…این قانون نانوشته طبیعته خواهرم…زرنگ بودن دختر تو جامعه امروزی بزرگترین ارزشه که متاسفانه به دلیل درگیر احساسات شدن با چند تا کلمه عاشقانه همه چیزو فدا میکنن…خوشا به حال اون دخترایی که زرنگن و میدونن که پشت نقاب پسرا چی پنهون شده..به هرحال حواستون به آینده و زندگیتون باشه …اون جواهری که تو زیر شکمت داری برای اهلشه نه برای هر بی سرو پایی..موفق باشید

دکمه بازگشت به بالا