نکاتی که درباره ترمیم پرده بکارت باید بدانید!

علت خونريزي بعد از ترميم بكارت، عوارض عمل، نحوه انجام عمل و سوال و جواب در مورد بكارت

عمل ترمیم پرده بکارت یا هایمن

پارگی پرده بکارت در برخی فرهنگ‌ها و جوامع سنتی از حساسیت زیادی برخوردار است.
پرده بکارت، غشاء ظریفی است که در دهانه مهبل دوشیزگان قرار دارد و از بروز عفونت جلوگیری می‌کند.
انجام برخی اقدامات و فعالیت‌ها، آن را دچار پارگی و آسیب می‌کنند. در این صورت، فرد می‌تواند با مراجعه به متخصص زنان و زایمان، جراحی ترمیم پرده بکارت را انجام دهد.
بدیهی است که پیش از هر کاری، بهتر است با پزشک مشورت کرده و از میزان آسیب وارده و راه‌کارهای احتمالی آن آگاهی یابید. سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان وزایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر زنان و زایمان مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

عوامل موثر در پارگی پرده بکارت

پارگی پرده بکارت، اغلب حاصل وارد شدن جسم خارجی به واژن یا تحمل ضربات سخت به این ناحیه است. در این صورت، فرد می‌تواند احساس درد یا خونریزی را تجربه کند. با توجه به تنوع مدل‌های پرده مهبل، آسیب‌های وارده به آن نیز ممکن است دارای انواع گوناگونی باشد. از عوامل موثر در پارگی پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رابطه جنسی همراه با دخول
 • خودارضایی با وارد کردن جسم خارجی در واژن
 • انجام جراحی‌های سنگین در ناحیه لگن
 • بروز تصادف، همراه با تحمل ضربات و فشار شدید در ناحیه لگن و واژن
 • تجاوز جنسی
 • انجام برخی فعالیت‌های سنگین

پرده بکارت یا هایمن (hymen)، در خانم‌ها دارای انواع مختلفی است. مهبل برخی خانم‌ها، به صورت مادرزاد فاقد پرده است. این در حالی است که برخی دیگر، دارای پرده‌ای ضخیم و یکپارچه هستند. شایع‌ترین نوع پارگی پرده بکارت، ناشی از آمیزش جنسی است. به این ترتیب، پرده مهبل در چند جا دچار پارگی شده و  به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود. در اغلب موارد، این قطعات تا زمان به دنیا آمدن نخستین فرزند در اطراف واژن باقی می‌ماند.

روش‌های ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت، اغلب به روش جراحی صورت می‌گیرد. با این حال، ممکن است این کار به شیوه‌های دیگری نیز انجام شود. از رایج‌ترین روش‌های ترمیم پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای ترمیم پرده بکارت با متخصص آنلاین زنان و زایمان گفتگو کنید

عکس پرده بکارت ترمیم شده
عکس پرده بکارت ترمیم شده

کپسول ترمیم پرده بکارت

کپسول ترمیم بکارت، محصولی است که در اغلب کشورهای جهان، از جمله، ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد. این کپسول ترمیم بکارت، حاوی خون گاو است و به صورت شیاف در داخل واژن قرار می‌گیرد. پس از استفاده، تحت تأثیر رطوبت و حرارت فضای داخلی بدن، غشاء خارجی این محصول ذوب شده و مایع داخل آن خارج می‌شود. در واقع، تحریک جنسی ناشی از آمیزش و وارد شدن آلت مردانه، روند از بین رفتن غشاء کپسول را تسریع کرده و خونریزی ساختگی اتفاق می‌افتد.

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی هم از دیگر روش‌های مرسوم است. برای این کار، از گیاه ماریانا استفاده می‌شود. از خواص اصلی گیاه ماریانا می‌توان موارد زیر را نام برد:

روش استفاده:

یک پیمانه گیاه ماریانا را داخل ظرفی ریخته و ۸ لیوان آب را به آن اضافه کنید. ترکیب به دست آمده را برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید. سپس، مدتی صبر کنید تا خنک شود. در ادامه، با استفاده از پارچه تنظیف، مایع را صاف کنید. بهتر است، جوشانده خود را دو مرتبه صاف کنید تا مایع به دست آمده، کاملا زلال باشد. مایع را درون وان یا لگن ریخته و برای مدت ۱۵ دقیقه، داخل آن بنشینید.

ترمیم پرده بکارت به روش جراحی

دوختن پرده بکارت یا ترمیم پرده بکارت (Hymenoplasty)، اغلب با روش جراحی انجام می‌گیرد. در این روش، پزشک متخصص زنان و زایمان، بافت‌های به جا مانده از غشاء محافظ دهانه واژن را به یکدیگر متصل کرده و اصطلاحا، آن‌ها را به هم می‌دوزد. این روش جراحی، بسته به خواست فرد مراجعه کننده، ممکن است با بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی همراه باشد. لازم است بدانید، در این روش جراحی از بخیه‌های قابل جذب استفاده می‌شود. انجام جراحی ترمیم پرده بکارت، به طور معمول، یک تا دو ساعت طول می‌کشد. این عمل، دوره نقاهت خاصی ندارد. یعنی، یک تا دو روز پس از جراحی، فرد می‌تواند فعالیت‌های عادی و روزانه خویش را از سربگیرد.

عوارض بعد ازترمیم پرده بکارت

از شایع‌ترین عوارض بعد از ترمیم پرده بکارت، یا دوختن پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرگیجه
 • احساس تهوع و استفراغ
 • احساس درد
 • خونریزی غیرمعمول
 • ترشحات غیرمعمول
 • التهاب
 • عفونت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت، از محدودیت چندانی برخوردار نیست. یعنی، مدت‌ها پس از بروز پارگی پرده بکارت هم می‌توان برای ترمیم آن اقدام کرد. با این حال، طبیعتا، هر چقدر زودتر انجام بگیرد ممکن است با عوارض جانبی کم‌تری توأم بوده و نتیجه بهتری را به دنبال داشته باشد.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در مواردی، ترمیم بکارت قابل تشخیص است. باقی ماندن اثرات جراحی، به ویژگی‌های فیزیکی فرد و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان بستگی دارد. با این حال، اغلب پزشکان با انجام معاینه می‌توانند ترمیم بکارت را تشخیص دهند.

ترمیم بکارت پزشکی قانونی

معاینه ترمیم بکارت پزشک قانونی و دریافت گواهی سلامت در میان بسیاری از خانواده‌های سنتی رایج است. برای انجام این کار، لازم است فرد به محل پزشکی قانونی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد. بنا به اصل رازداری، گواهی مورد نظر، فقط به فرد مراجعه کننده تحویل داده می‌شود.

برای ترمیم پرده بکارت و انجام مشاوره‌های مربوط به آن، لازم است به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان وزایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر آنلاین زنان مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

سوالات درباره ترمیم پرده بکارت

در ادامه خانم دکتر احیا خان احمدی متخصص زنان و زایمان به سوالات شما در ارتباط با “ترمیم بکارت” پاسخ داده اند. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید، می‌توانید در انتهای مقاله ثبت کنید.یا از ایشان مشاوره آنلاین دریافت کنید.

نحوه تشخیص دخول پزشکی قانونی

تشخیص دخول با روگاهای واژن و شکل ورودی واژن هست.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در معاینه کاملا مشخص است که پرده سالم است یا نه.
و در پرده حلقوی و ارتجاعی که پارگی ندارد براساس اون ربان های واژن و شکل ورودی واژن میشود تشخیص داد که قبلا دخول داشتن یا خیر؟

پرده بکارت ترمیم میشود؟

دوختن پرده بکارت در ایران غیر قانونی است ولی در ایران گاها بعضی از پزشکان زنان و زایمان این کاررو انجام میدهند.

عمل ترمیم بکارت چگونه است؟

این عمل سرپایی است. و در حد بیست دقیقه است.

دوختن پرده بکارت چگونه است؟

در دولایه پرده دوخته میشود.

ایا ترمیم بکارت درد دارد؟

بستگی به پزشک انجام دهنده ان دارد.

مزایا عمل دوختن بکارت

در اولین رابطه دختر خونریزی  دارد.

شیاف پرده بکارت

این محصول کاملا تبلیغاتی است و هیچ تاثیری ندارد.

عوارض دوختن بکارت

این عمل هم مانند عمل های دیگر عوارض خاص خودش را دارد.
عفونت، خونروزی، گوشت اضافه از عوارض احتمالی این عمل است.

شرایط ترمیم پرده بکارت

هرچقدر زودتر باشد اثر بهتری دارد و راحت تر دوخته میشود. ولی محدودیت تایمی وجود ندارد اگر بقایای پرده باقی مونده باشد.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در معاینه این عمل کاملا مشخص میشود.

گواهی سلامت بعد از ترمیم

برخی از متخصصان گواهی سلامت را برای ازدواج میدهند. ولی برای پزشک قانونی هرچه که در معاینه دیده شود را گواهی میدهند.

ترمیم پرده بکارت پزشکی قانونی

معاینه ترمیم بکارت پزشک قانونی و دریافت گواهی سلامت در میان بسیاری از خانواده‌های سنتی رایج است. برای انجام این کار، لازم است فرد به محل پزشکی قانونی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد. بنا به اصل رازداری، گواهی مورد نظر، فقط به فرد مراجعه کننده تحویل داده می‌شود.

مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد، فقط و فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز را دارد، و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو و راه های درمانی معرفی شده، با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

گفت و گو آنلاین، تلفنی و متنی با متخصص زنان و زایمان

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

۳.۹/۵ (۸ نظر)

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

منبع
Hymen Restoration

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
749 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
سوما حبیبی
سوما حبیبی
2 ماه قبل

سلام
متخصص صاحب خوب هستین
من میخواهم پرده کارت خودم را تمیم کنم دراین همراهیم همکاری کنین لطفا
تا که ترمیم نکنم حالت روحی مه هر روز خراب تر شده میره

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  سوما حبیبی
1 ماه قبل

سلام ،آیا تعداد رابطه در کیفیت ترمیم بکارت تاثیر دارد؟

هر کی
هر کی
در پاسخ به  سوما حبیبی
7 روز قبل

سلام.
منم این مشکل رو داشتم.
از همه دنیا ناامید شده بودم.
تنها راهش اینه که استرس و خجالت رو کنار بزارید و به یه متخصص زنان مراجعه کنید.
مطمئن باشید اونا محرم شما هستن و راز شما پیش اونا محفوظ میمونه.

غمگین
غمگین
9 ماه قبل

سلام
من یک دختر ۱۸ ساله هستم که درکودکی دختر عمه ام انگشتشو داخل من کرد من تقریبا ۱۲ سالم بود واون به زور این کارو بامن کردو پرده ی من پاره شد من خیلی میترسیدم و چیزی به مامانم نگفتم
الان هم خواستگار برام میاد وبه همین دلیل همشونو رد میدم ،خونوادم دیگه از دست من عصبی هستنو میگن که باید از دواج کنی
میخواستم بدونم بدون مراجعه به پزشک میتونم پردمو سالم کنم
من خیلی میترسم چن ساله که با استرس میخوابم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  غمگین
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  پشتیبانی پذیرش24
1 ماه قبل

من بیست سالمه پردم پاره شده خواستگارم دارم حالا خواستم بدونم میشه ترمیم بشه شرایطش چطوره چون سرچ میکنم میگن گوشت اضافه میاره درد داره

الهه
الهه
در پاسخ به  پشتیبانی پذیرش24
1 ماه قبل

من پردم ارتجاعی هستش وبهم گفتن پردم یک ذره پاره شده آیا پردم خود به خود درست میشه

ترگل
ترگل
در پاسخ به  غمگین
8 ماه قبل

پردت سالمه سالمه استرس نداشته باش دوختن پرده هم برا کسایی که چندساله ابطه دارن بنظرم بهتره صورت بگیره به کسی نگو که اتفاق افتاده و کسیم نمیفهمه من بهت قول میدم نگرانش نباش

عرشيا
عرشيا
در پاسخ به  غمگین
6 ماه قبل

به جای ترس و نگرانی ،لطفا اول به متخصص مراجعه کنید تا شما رو حضوری معاینه کنند و بعد تصمیم بگیرید که چه باید بکنید ، در معاینه پزشکی قانونی برای کسب گواهی سلامت بکارت اینکه از دست دادن پرده در اثر دخول بوده یا
مساعل غیر عمد و ورزش و ..باشه کاملا تشخیص داده میشه .حتما باید معاینه بشید با این گمان ها ذهنتون رو اذیت نکنید ،در ضمن اطلاعات شما نزد دکتر زنان طبق قانون محفوظ هست و به تنهایی میتونید مراجعه کنید.

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  غمگین
1 ماه قبل

سلام روزتون بخیر چطور پرده رو ترمیم کنیم درد داره

ماه
ماه
در پاسخ به  فاطمه
1 ماه قبل

سلام برو پیش یه ماما بیحسی میزنع اصلا درد ندارع بعد ترمیم هم هیچ دردی ندارع

الهام
الهام
در پاسخ به  ماه
8 ساعت قبل

سلام ماما جدی میتونه بخوبی عمل بکارت انجام بده

سارا
سارا
1 سال قبل

سلام من توی ١١سالگی توسط برادرم بهم تجاوز شده اصلا نمیدونستم بکارت چیه و خون برا چی میاد تا سالها بعد و این زندگی نکبت بارو تا الان که ٢٨ سالمه تحمل کردم خییلی سخته بزام حتی تو این خونه نفس بکشم و هر روز اونو بیتفاوت جلو خودم میبینم همه خاستگارمو رد کردم و کسی دلیلشو نمیدونه چون تو شهر کوچیک و سنتی زندگی میکنیم و دکتر زنان رفتم التماس کردم اما برام انجام نداد آرزوی اینکه یبار دیگه حس کنم دخترم تو دلم مونده دلم میخاد بمیرم تو روخدا اگه کاری ازتون بر میاد دریغ نکنین ما دخترا چ گناهی کردیم مردا هر کاری دلشون میخاد میکنن بعدم کی حرف منو باور میکنه به هر خاستگاری بگم واقعیت چیه هم ابروم میبره هم پشیمون میشه

غمگین
غمگین

شماره داری شماره مشاوره

مهسا
مهسا
در پاسخ به  سارا
1 سال قبل

سلام سارا جان تو اینستا گرام بگردید دکترای شهرتون یا اگه میتونی بری یه شهر دیگه برای ترمیم ازشون بپرسید قیمتارو بهت میگه ولی خب مراقبتش خیلی سخته و ۶ هفته باید استراحت کنی دو هفته اولش استراحت کامل و اینکه تو اون ۶ هفته باید توالت فرنگی استفاده کنی . هزینشم کم نیست کمش ۳ یا ۴ میگیره

فاطمه
فاطمه
6 ساعت قبل

من بار اول توسط پسری ک دوسش داشتم رابطه داشتم ولی خونی ازم نیومده چن بار هم تکرار شد رابطه ولی خونی نبود ممکنه ارتجاعی باشه و خود ب خود ترمیم شه؟
ب غیر از جراحی چ راه دیگه ای رو پیشنهاد میکنین

ani
ani
14 ساعت قبل

سلام قیمت ترمیم بکارت تو شیراز چقدره؟

بنده‌خدا
بنده‌خدا
14 ساعت قبل

سلام
من ۱۴ سالمه میتونم بکارتمو ترمیم کنم؟

پری
پری
17 ساعت قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم من نامزد بودم کاری خاص هم نکردم با کسی پردم ا بین رفت اصلا کا نکردم نمیدونم چرا پرده م
سالم نیس پیش دکتر رفتم گفت حلقوی آیا میشه ترمیم کرد یا نه

عسل
عسل
2 روز قبل

سلام
من یکبار رابطه داشتم و پرده من هم ارتجاعی هستش آیا میشه پردم که ارتجاعی هستش خودبه خود درست بشه لازم به عمل نباشه ؟؟؟

زهرا
زهرا
5 روز قبل

سلام هزینه ترمیم یادوخت بکارت چقدراست

ایمان جعفری
ایمان جعفری
10 روز قبل

ایا زود انزالی درمانی دارد

مونا
مونا
11 روز قبل

سلام من۲۰ سال پرده ندارم میتونم پرده بزارم

....
....
12 روز قبل

تو چند ستعت انجام میشه

zohre
zohre
13 روز قبل

سلام من ترمیم میخام انجوم بدم ایا بعدش همسر ایندم میفهمه یا ن

هر کی
هر کی
در پاسخ به  zohre
7 روز قبل

فقط در صورتی میفهمه که شما رو ببره پزشکی قانونی

النا
النا
13 روز قبل

سلام من با نامزدم رابطه داشتم الان عقدمون بهم خورده اگه کسی بفهمه بدبخت میشم چجوری میتونم ترمیم کنم

مینا
مینا
17 روز قبل

پسر عمویم با من درسن ۱۳ نزدیکی کرد درد وخون ریزی نداشنم آیا پرده بکارت من از بین رفته است لطفا زودتر جواب بدهید

مینا
مینا
17 روز قبل

خود ارضایی بدون دخول باعث از بین رفتن پرده بکارت میشود

الهام
الهام
18 روز قبل

آیا با گیاه ماریانا پرده بکارت درست میشود

فریبا
فریبا
19 روز قبل

میشه تنهایی رفت برگه سلامت گرفت یانه؟؟؟نمیخام کسی متوجه بشه چی لازمه واسه برگه سلامت گرفتن؟؟؟؟

فریبا
فریبا
19 روز قبل

سلام خسته نباشیدمن بادوستم رابطه داشتیم ولی خیلی آروم بوداصلا احساس نکردم آلت داخل بره ولی بعدرابطه خیلی کم خون اومدوظاهرش هم عوض شده احتمال پارگی وجودداره یانه؟؟؟

فاطمه
فاطمه
21 روز قبل

من سه روزه ترمیم کردم بعد از هر دستشویی رفتن خونریزی دارم در حد چند قطره امکانش هست باز آسیب ببینه و چند روز طول میکشه درست بشه

یکتا
یکتا
در پاسخ به  فاطمه
10 روز قبل

منم ترمیم کردم الان خون ریزی دارم در حد چند قطره یه

هیلدا
هیلدا
در پاسخ به  یکتا
2 روز قبل

بیهوش کامل شدی یا بی حسی برات زد؟ بعداز عمل درد نداشتی؟

الهام
الهام
در پاسخ به  یکتا
8 ساعت قبل

تورو خدا یکی جواب بده من از استرس مردم

الهام
الهام
در پاسخ به  فاطمه
8 ساعت قبل

سلام من این مشکل دارم عایا عمل کنم میتونم تو رابطه بعد دخول ک صورت بگیر خون ریزی کنم

مهسا
مهسا
22 روز قبل

سلام ببخشید من چندساله پرده بکارتم پاره شده ازترس چیزی به خانواده نگفتم میخواستم بدونم میتونم ترمیم کنم.هزینش چقدمیشه

هر کی
هر کی
در پاسخ به  مهسا
7 روز قبل

سلام دوستم.
من خرداد امسال ترمیم کردم.
هزینه‌ش توی شهر ما ۹ میلیون تومن شد

Monoo
Monoo
در پاسخ به  هر کی
3 روز قبل

عزیزم بعد ترمیم چ کارهایی رو باید انجام داد ؟

ملیکا
ملیکا
25 روز قبل

سلام من ۱۹ سالمه و ب اسرار پسری ک دوستش داشتم تو سن ۱۷ سالگی رابطه برقرار کردمو پردم پاره شد الن ی خاستگار دارم ک برام خیلی مهمه اما نمیخوام هیچ چیزی از این موضوع بدونه بنظر شما میتونم پرده بکارتم رو مثل روز اول کنم؟

هر کی
هر کی
در پاسخ به  ملیکا
7 روز قبل

آره .
به راحتی میتونید اینکارو انجام بدید.
مطمئن باشید و به یه متخصص مراجعه کنید

بانوو
بانوو
25 روز قبل

اگر هفت هشت سال رابطه داشته باشی میتونی بدون عوارض پرده رو بدوزید

فاطمه
فاطمه
28 روز قبل

پرنده بکارت چند بار میشود جراحی کرد؟؟

الهه
الهه
1 ماه قبل

با عرض سلام
من یکبار رابطه داشتم و پرده من هم ارتجاعی هستش و گفتن یک ذره پاره شده آیا میشه پردم که ارتجاعی هستش خودبه خود درست بشه لازم به عمل نباشه ؟؟؟

‌nazanin
‌nazanin
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر عذر میخوام میخواسم ببینم با روش گیاهی پرده بکارت ترمیم میشه؟؟

سهیلامطلبی
سهیلامطلبی
1 ماه قبل

سلام ببخشید خانم دکترمن ۳۰ سالم پرده ام پاره شده ولی نمیدونم الان چکارکنم میترسم خواستکاردارم خواهش میکنم شما یک راهی بگید بهم بخدا من مادرندارم چندساله

مینا
مینا
1 ماه قبل

سلام خانم دکتر خسته نباشین من یه دختر باکره ام وپرده بکارتم هم حلقوی هست من یه رابطه داشتم که دخول زیاد صورت نگرفت وانگار یه ضربه ای به واژنم خورد بعد اون که رفتم دستشویی وقتی فشار می یارم خون می یاد ودرضمن یه پنچ شش روز هم مونده به وقت پریودیم امکان داره پرده من پاره بشه وخونریزی ازاون باشه یا مربوط به پریودی هست

بینام
بینام
1 ماه قبل

من ۱۶سالم هستش وقتی ۱۲ سالم بود ناخواسته انگشتمو کردم داخل …. اصلا درد و خون ریزی هم نداشتم ولی میترسم خیلی میترسم

الی
الی
1 ماه قبل

دیروز پیش دکتر رفتم و گفت که پرده کامل پاره شده . اما ما دخول کامل نداشتیم فقط کمی سر اندام تناسلی به پرده گرفت و پاره شد . کمی خونریزی کردم اما میخاستم بدونم بعد از دخول کامل بازم خونریزی خواهم داشت ؟؟؟ یا حتما باید ترمیم کنم ؟

Last edited 1 ماه قبل by الی
الینا
الینا
1 ماه قبل

قانون پزشکی از پرده بکارت میدونه که ببین پرده دارم یانه میخوام بدونم ایاپرده دارم

الینا
الینا
1 ماه قبل

سلام پرده بکارت چگونه هس

مینا
مینا
1 ماه قبل

سلام میشه لطفاً به من یه دکتر خوب برای ترمیم. توی شهر ها لرستان یا همدان و یا اراک معرفی کنید خواهش میکنم خیلی داغونم

ستاره
ستاره
1 ماه قبل

سلام بعد از چند بار رابطه ترمیم ممکنه چون ۳سال بود ازدواج کردم و جدا شدم و میخوام دوباره ازدواج کنم و دکتری توتهران ک کارش خوب باشه میشناسید

مرسل
مرسل
1 ماه قبل

سن ام ۲۷ سال است بیشتر از ۲۰بار رابطه داشتم با نامزدم فعلن از همدیگر جدا شدیم میخواهم ترمیم کنم امکان ترمیم وجود دارد

هر کی
هر کی
در پاسخ به  مرسل
7 روز قبل

سلام.بله عزیزم

نیلا
نیلا
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید .من ۱۵ سالمه تو سن ۱۲ سالگی بخاطر دوستای ناباب مسائل جنسی رو فهمیدم .یبار دسته برس رو وارد واژنم کردم و پریود هم بودم .الان نمیدونم پرده دارم یا نه .فقط یادمه اون موقع هیچ دردی نداشتم و خونی که امد لخته بود .امروز به مامانم همه چیو گفتم قرار شد ببرتم دکتر اما همش باهام سرسنگینه و میگه بدبخت شدم و نمیتونم دیگه ازدواج کنم .حرفی ام از عمل نمیزنه بهشم گفتم گفت فقط میبرتم که ببینه پرده دارم یا نه.خانواده مذهبی هم هستیم. حالم خیلی بده الان چیکار کنم .راهنماییم کنید . خیلی ازین میترسم که بهم بگن پاک نیستم .

Last edited 1 ماه قبل by نیلا
Hedie
Hedie
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ، دکتری رو میشناسید ک ترمیم انجام بده ؟؟؟ و هزینش چقدره؟؟؟

نیلوفر
نیلوفر
در پاسخ به  Hedie
1 ماه قبل

سلام عزیزم بستگی ب شهرتون داره ک کجا هستین و اینکه قیمتش فک کنم۵تومن

ماه
ماه
در پاسخ به  Hedie
1 ماه قبل

هزینه ۴تومنی هست تقریبا

مریم یاسین
مریم یاسین
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید ببخشید ایا میشه یه دختر پرده بکارتش خیلی عقب باشه یا شب زفاف موقع رابطه خونریزی نداشته باشه

Zahra
Zahra
1 ماه قبل

سلام من در اثر ورزش ژیمناستیک پرده بکارم رو لز دست دادم و میتونم ترمیم کنم و اصلا در معاینه دیده نشه؟؟ خیلی نگرانم

ااااا
ااااا
1 ماه قبل

سلام من تودوران عقدپرده بکارتم ازبین رفت والان باهم مشکل جدی داریم وفقط بخار پرده ندارم نمیتونم جدابشم من میتونم که پردمو ترمیم کنم و اگر ترمیم کنم تا چند سال پرده دارم یعنی میشه خود به خود ازبین برده پرده ترمیمی ؟؟؟

سارا
سارا
1 ماه قبل

سلام ببخشید ترمیم هایمن انجام دادم سه روز هست ولی الان پریود شدم چیکار کنم

اصغری
اصغری
1 ماه قبل

سلام هزینه عمل چقدرهستش ؟خانم دکتر خودشونم انجام میدن ؟

آینور
آینور
2 ماه قبل

سلام
من رابطه از مقعد داشتم در حین انجام یهو خونریزی کردم اصلا دردیو حس نکردم فقط خونریزیم یکم شدید بود فک کردم پریود شدم اما بعد ی ساعت دست ب واژنم زدم دیدم هیچی هنوز نیومده یکم آبه لطفا کمکم کنید نمیتونم ب خانوادم چیزی بگم منو میکشن خیلی میترسم تابحالم چیزی داخل واژنم نکردم چیکارکنم چجوری خون اومده

امین
امین
در پاسخ به  آینور
1 ماه قبل

داخل مقعد کردی خجالت نمیکشیدی؟

الناز
الناز
2 ماه قبل

سلام خسته نباشین میشه بدون اینکه به پزشک قانونی بری عمل انجام بگیره

بانوی ایرانی
بانوی ایرانی
2 ماه قبل

سلام آیا بعداز زخم شدن پرده بکارت ورزش کردن ایرادی داره؟؟اینکه میگم زخم بخاطر اینه ک دخولی نبوده و با یه بی احتیاطی و فشار کوچیک باعث شد ک دو ساعت خونریزی باشه و احتنال میدم زخم شده باشه

ایدا
ایدا
2 ماه قبل

آیا پرده بکارت کودک هفت ماهه آسیب میبینه .اگه آسیب ببینه خود به خود ترمیم میشود یا نه؟ممنون

فدیه
فدیه
2 ماه قبل

من نامزادم با نامزادم نزدیکی وقت نزدیکی درد خیلی سوزش خیلی احساس کردم خون نشده نامزادم میگه تو پرده نداری

Nazi
Nazi
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
چ مدت بعد از عمل ترمیم امکان ورزشی مثل والیبال هست

شیداا
شیداا
2 ماه قبل

سلام ببخشید سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید آیا ممکنه رابطه لا پای داشته باشی بعد خون بیاد بکارت از دست رفته یا ن وعمل لابیا انجام دادم ممکنه خون ریزی ب خاطر اون باشع اصلا دردی چیزی احساس نکردم و هیج نوع سرگیجه یا درد شدیداحساس نکردم

پرستو
پرستو
در پاسخ به  شیداا
1 ماه قبل

از لابیات راضی هستی؟

ابراهیمی
ابراهیمی
2 ماه قبل

سلام من شنیدم اگر پرده بکارت را ترمیم کنی اگر ان دختر به ماما مراجعه کند میگه که سالمه اما حرفی از عمل نمیزنه

دکمه بازگشت به بالا