نکاتی که درباره ترمیم پرده بکارت باید بدانید!

علت خونريزي بعد از ترميم بكارت، عوارض عمل، نحوه انجام عمل و سوال و جواب در مورد بكارت

عمل ترمیم پرده بکارت یا هایمن

پارگی پرده بکارت در برخی فرهنگ‌ها و جوامع سنتی از حساسیت زیادی برخوردار است.
پرده بکارت، غشاء ظریفی است که در دهانه مهبل دوشیزگان قرار دارد و از بروز عفونت جلوگیری می‌کند.
انجام برخی اقدامات و فعالیت‌ها، آن را دچار پارگی و آسیب می‌کنند. در این صورت، فرد می‌تواند با مراجعه به متخصص زنان و زایمان، جراحی ترمیم پرده بکارت را انجام دهد.
بدیهی است که پیش از هر کاری، بهتر است با پزشک مشورت کرده و از میزان آسیب وارده و راه‌کارهای احتمالی آن آگاهی یابید. سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان وزایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر زنان و زایمان مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

عوامل موثر در پارگی پرده بکارت

پارگی پرده بکارت، اغلب حاصل وارد شدن جسم خارجی به واژن یا تحمل ضربات سخت به این ناحیه است. در این صورت، فرد می‌تواند احساس درد یا خونریزی را تجربه کند. با توجه به تنوع مدل‌های پرده مهبل، آسیب‌های وارده به آن نیز ممکن است دارای انواع گوناگونی باشد. از عوامل موثر در پارگی پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رابطه جنسی همراه با دخول
 • خودارضایی با وارد کردن جسم خارجی در واژن
 • انجام جراحی‌های سنگین در ناحیه لگن
 • بروز تصادف، همراه با تحمل ضربات و فشار شدید در ناحیه لگن و واژن
 • تجاوز جنسی
 • انجام برخی فعالیت‌های سنگین

پرده بکارت یا هایمن (hymen)، در خانم‌ها دارای انواع مختلفی است. مهبل برخی خانم‌ها، به صورت مادرزاد فاقد پرده است. این در حالی است که برخی دیگر، دارای پرده‌ای ضخیم و یکپارچه هستند. شایع‌ترین نوع پارگی پرده بکارت، ناشی از آمیزش جنسی است. به این ترتیب، پرده مهبل در چند جا دچار پارگی شده و  به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود. در اغلب موارد، این قطعات تا زمان به دنیا آمدن نخستین فرزند در اطراف واژن باقی می‌ماند.

روش‌های ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت، اغلب به روش جراحی صورت می‌گیرد. با این حال، ممکن است این کار به شیوه‌های دیگری نیز انجام شود. از رایج‌ترین روش‌های ترمیم پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای ترمیم پرده بکارت با متخصص آنلاین زنان و زایمان گفتگو کنید

عکس پرده بکارت ترمیم شده
عکس پرده بکارت ترمیم شده

کپسول ترمیم پرده بکارت

کپسول ترمیم بکارت، محصولی است که در اغلب کشورهای جهان، از جمله، ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد. این کپسول ترمیم بکارت، حاوی خون گاو است و به صورت شیاف در داخل واژن قرار می‌گیرد. پس از استفاده، تحت تأثیر رطوبت و حرارت فضای داخلی بدن، غشاء خارجی این محصول ذوب شده و مایع داخل آن خارج می‌شود. در واقع، تحریک جنسی ناشی از آمیزش و وارد شدن آلت مردانه، روند از بین رفتن غشاء کپسول را تسریع کرده و خونریزی ساختگی اتفاق می‌افتد.

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی هم از دیگر روش‌های مرسوم است. برای این کار، از گیاه ماریانا استفاده می‌شود. از خواص اصلی گیاه ماریانا می‌توان موارد زیر را نام برد:

روش استفاده:

یک پیمانه گیاه ماریانا را داخل ظرفی ریخته و ۸ لیوان آب را به آن اضافه کنید. ترکیب به دست آمده را برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید. سپس، مدتی صبر کنید تا خنک شود. در ادامه، با استفاده از پارچه تنظیف، مایع را صاف کنید. بهتر است، جوشانده خود را دو مرتبه صاف کنید تا مایع به دست آمده، کاملا زلال باشد. مایع را درون وان یا لگن ریخته و برای مدت ۱۵ دقیقه، داخل آن بنشینید.

ترمیم پرده بکارت به روش جراحی

دوختن پرده بکارت یا ترمیم پرده بکارت (Hymenoplasty)، اغلب با روش جراحی انجام می‌گیرد. در این روش، پزشک متخصص زنان و زایمان، بافت‌های به جا مانده از غشاء محافظ دهانه واژن را به یکدیگر متصل کرده و اصطلاحا، آن‌ها را به هم می‌دوزد. این روش جراحی، بسته به خواست فرد مراجعه کننده، ممکن است با بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی همراه باشد. لازم است بدانید، در این روش جراحی از بخیه‌های قابل جذب استفاده می‌شود. انجام جراحی ترمیم پرده بکارت، به طور معمول، یک تا دو ساعت طول می‌کشد. این عمل، دوره نقاهت خاصی ندارد. یعنی، یک تا دو روز پس از جراحی، فرد می‌تواند فعالیت‌های عادی و روزانه خویش را از سربگیرد.

عوارض بعد ازترمیم پرده بکارت

از شایع‌ترین عوارض بعد از ترمیم پرده بکارت، یا دوختن پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرگیجه
 • احساس تهوع و استفراغ
 • احساس درد
 • خونریزی غیرمعمول
 • ترشحات غیرمعمول
 • التهاب
 • عفونت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت، از محدودیت چندانی برخوردار نیست. یعنی، مدت‌ها پس از بروز پارگی پرده بکارت هم می‌توان برای ترمیم آن اقدام کرد. با این حال، طبیعتا، هر چقدر زودتر انجام بگیرد ممکن است با عوارض جانبی کم‌تری توأم بوده و نتیجه بهتری را به دنبال داشته باشد.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در مواردی، ترمیم بکارت قابل تشخیص است. باقی ماندن اثرات جراحی، به ویژگی‌های فیزیکی فرد و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان بستگی دارد. با این حال، اغلب پزشکان با انجام معاینه می‌توانند ترمیم بکارت را تشخیص دهند.

ترمیم بکارت پزشکی قانونی

معاینه ترمیم بکارت پزشک قانونی و دریافت گواهی سلامت در میان بسیاری از خانواده‌های سنتی رایج است. برای انجام این کار، لازم است فرد به محل پزشکی قانونی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد. بنا به اصل رازداری، گواهی مورد نظر، فقط به فرد مراجعه کننده تحویل داده می‌شود.

برای ترمیم پرده بکارت و انجام مشاوره‌های مربوط به آن، لازم است به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان وزایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر آنلاین زنان مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

سوالات درباره ترمیم پرده بکارت

در ادامه خانم دکتر احیا خان احمدی متخصص زنان و زایمان به سوالات شما در ارتباط با “ترمیم بکارت” پاسخ داده اند. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید، می‌توانید در انتهای مقاله ثبت کنید.یا از ایشان مشاوره آنلاین دریافت کنید.

نحوه تشخیص دخول پزشکی قانونی

تشخیص دخول با روگاهای واژن و شکل ورودی واژن هست.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در معاینه کاملا مشخص است که پرده سالم است یا نه.
و در پرده حلقوی و ارتجاعی که پارگی ندارد براساس اون ربان های واژن و شکل ورودی واژن میشود تشخیص داد که قبلا دخول داشتن یا خیر؟

پرده بکارت ترمیم میشود؟

دوختن پرده بکارت در ایران غیر قانونی است ولی در ایران گاها بعضی از پزشکان زنان و زایمان این کاررو انجام میدهند.

عمل ترمیم بکارت چگونه است؟

این عمل سرپایی است. و در حد بیست دقیقه است.

دوختن پرده بکارت چگونه است؟

در دولایه پرده دوخته میشود.

ایا ترمیم بکارت درد دارد؟

بستگی به پزشک انجام دهنده ان دارد.

مزایا عمل دوختن بکارت

در اولین رابطه دختر خونریزی  دارد.

شیاف پرده بکارت

این محصول کاملا تبلیغاتی است و هیچ تاثیری ندارد.

عوارض دوختن بکارت

این عمل هم مانند عمل های دیگر عوارض خاص خودش را دارد.
عفونت، خونروزی، گوشت اضافه از عوارض احتمالی این عمل است.

شرایط ترمیم پرده بکارت

هرچقدر زودتر باشد اثر بهتری دارد و راحت تر دوخته میشود. ولی محدودیت تایمی وجود ندارد اگر بقایای پرده باقی مونده باشد.

ترمیم بکارت قابل تشخیص است؟

در معاینه این عمل کاملا مشخص میشود.

گواهی سلامت بعد از ترمیم

برخی از متخصصان گواهی سلامت را برای ازدواج میدهند. ولی برای پزشک قانونی هرچه که در معاینه دیده شود را گواهی میدهند.

ترمیم پرده بکارت پزشکی قانونی

معاینه ترمیم بکارت پزشک قانونی و دریافت گواهی سلامت در میان بسیاری از خانواده‌های سنتی رایج است. برای انجام این کار، لازم است فرد به محل پزشکی قانونی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرد. بنا به اصل رازداری، گواهی مورد نظر، فقط به فرد مراجعه کننده تحویل داده می‌شود.

مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد، فقط و فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز را دارد، و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو و راه های درمانی معرفی شده، با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

گفت و گو آنلاین، تلفنی و متنی با متخصص زنان و زایمان

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

۳.۷/۵ (۲۷ نظر)

منبع
Hymen Restoration

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.6K پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سما
سما
3 روز قبل

من تو یه سایتی خوندم طرف بعد دو ماه ترمیم بچه داداش رو که ۷ الی ۸ کیلو وزن داره بغل کرده احساس سوزش کرده تو قسمت واژن

بعد دکتره جواب داده باید مراقب میبودی حتما باز شدی

یکی نوشته ۱۲۰ رو تو خونه خوابیده تا بکارتش خوب بشه ، بعد تجربشو توصیه کرده بود به بقیه

اینا واقعی نیست ، زخم بعد چهارده روز شروع میکنه جوش خوردن تا یک الی یک ماه و نیم دیگه کامل جوش خورده مگه طرف بیماری داسته باشه نهایت دو ماه بعد از اون جای زخما شروع به ترمیم میکنن

ندا
ندا
3 روز قبل

خانما پرده وجود داره
بعضیا خونریزی میده بعضیا نمیده
قبل از اینکه بری تو رابطه یه معاینه برو ببین پردت از چه نوعی هست
بسته به تعداد رابطه و ضخامت و نوع پرده میشه تصمیم گرفت آیا ترمیم فایده ای دارد یا ندارد

پیش هر کسی برای انجام اینکار نرید

و کلام آخر اینکه : بیاید جلوی این فرهنگ سرکوب گر بایستید ، راستش رو بگید
نه به ترمیم بکارت
خیلی بار روانی داره

ندا
ندا
3 روز قبل

من فقط یه چیز میخوام به دکتر ها بگم و بس

کسی که میاد بکارت ترمیم کنه تو فشار روحی روانی خیلی زیادیه ، از ترس آبروش میاد، یا فریب خورده یا نامزد بوده یا تجاوز یا کنجکاوی و ..

لطفا در مورد نخ بخیه مراحل جراحی و مراقبت ها تا بهبودی کامل توضیحات درست بدید

بابا این گره بخیه هارو درست بزنید، یارو از استرس عملی کرده از نظر روحی روانی داغونه

ناشناس
ناشناس
4 روز قبل

سلام ببخشید من بخاطر شلوار تنگ پوشیدن به فورشت آسیب رسیده بود رفتم دکتر گفت پرده نداری باید ترمیم کنی بخدا من اصن هیچ رابطه ای نداشتم ولی کیست دهانه رحم داشتم چند سال به خاطر کم رویی مطرح نکردم تا بزرگ شد درد میکرد دیگه مجبور شدم رفتم جراحی کردم الان ۱۵ سال از اون ماجرا میگذره میتونه مال اون کیست بوده باشه و اینکه ترمیم کردم همه چی خوب پیش رفت تا اینکه بعد دو ماه و ده روز یبوست شدید شدم و ترمیم دوباره پاره شده الانم داغونم چکار باید بکنم خیلی اذیت شدم سر ترمیم کارم شده غصه و گریه زاری نوبت دکتر گرفتم برا ده روز دیگه راهنماییم کنید لطفا دارم دیوونه میشم بخاطر کاری که نکردم حتی تو عمرم به قرآن یه دوست پسر نداشتم

بی نام
بی نام
5 روز قبل

سلام.من ۲۵ سالم بود که ازدواج کردم و اولین رابطه رو برقرار کردم.توی شهر زندگی میکنم و همه جوره آزادبودم و بروز میگشتم،کلی آدم دورم بودن ولی معتقدبودم که رابطه فقط باید با همسر باشه.من بعداز چندسال بدلیل اعتیادایشون جداشدم ازهمسرم.درسته تو زندگیم اذیت شدم ولی خوشحالم که دلیل پرده نداشتنم یک اتفاق شرعی و قانونی بوده،و از یه طرفم ناراحتم که به دست یه آدم بی ارزش….از همه ی خانمهای عزیز میخوام که خیلی خیلی مراقب سلامت جنسی و روحی خودتون باشین.پرده نداشته باشین آرامش ندارین.نذارید هرکسی به حریمتون واردبشه،همه ارزششو ندارن.

ناشناس
ناشناس
6 روز قبل

من دوستم رابطه مقعدی داشت ولی الت اصلنن داخل واژن نشدع خود ارضایی هم داشت بدون دخول و واژنشم تنگه حتی انگشتم اگ بخوای ببری تو بزور میره ایا امکان داره پرده پاره شده باشه هبچ علائم دردی یا خونریزیم نبوده اصلن فقط الان میترسه پرده نداشته باشه ؟

سعید
سعید
8 روز قبل

خب در رابطه با نگرانی خانوم ها اگه پرده یا همون هایمن توسط شی یا چیز دیگه از بین رفته خب تو ازمایش مشخص میشه که رابطه جنسی نداشته طرف پس اگه هزینه اش رو ندارید میتونید مثلا از مدرسه یا ی ارگانی نامه بگیرید و ترمیم کنید یا دخول و رابطه بحثش جداست که خب همه هم حساس نیتن میتونید با پسری ازدواج کنید که باکره گی براش مهم نباشه

Melika
Melika
11 روز قبل

من ۱۳ سالگی پردمو از دست دادم اون موقع نمیدونم پرده چیه انگشت کردم خون اومد الان ۱۵ سالمه خیلی پشیمونم نمیدونم چیکار کنم یکی ی راهی بهم بده استرس دارم هرشب نمیتونم بخوابم اصلا

زهرا
زهرا
12 روز قبل

سلام من یک هفته هست ترمبم بکارت انجام دادم کاملا هم درحال استراحت بودم ولی الان دوسه روزه نگاه ک میکنم انکار بخیه هام باز شدن… بازم میشه ترمیم انجام بدم یا نه

سمیه
سمیه
پاسخ به  زهرا
3 روز قبل

بخیه باز بشه میوفته بیرون ، چرا نگاه میکنی؟ اون نخ ها گره های بخیس شاید بلند گرفته گره هاشو
ببین توروخدا فقط دو هفته استراحت کن بعد دیگه خطر بخیه رد میشه تا یه ماهم مراقبت کن
اگر زندگیتو ول کنی همش اونجاتو چک کنی دیوونه میشی از نظر روحی روانی

ناشناس
ناشناس
14 روز قبل

سلام خواهش میکنم جواب بدین خیلی استرس دارم چند روز دیگه عروسیمه داخل آینه که نگاه میکنم یه لایه گوشت مانند وسط واژن میبنم که وسط همون لایه خون قائدگی خارج میشه انگار به هم چسبیده هستند و پایینش یه ذره سوراخه آیا پردم سالمه …

مانی
مانی
19 روز قبل

ماشالله همه پرده ها از دم زدن

زهرا
زهرا
پاسخ به  مانی
18 روز قبل

سلام من دختری۲۸ساله هستم نامزد داشتم وپردمو زد از هم جدا شدیم الان پیش خانوادم نگفتم و میخام هرجور شده درستش کنم باید چیکار کنم

مریم
مریم
پاسخ به  زهرا
9 روز قبل

سوال منم هست

Melika
Melika
پاسخ به  مانی
11 روز قبل

هعی

آرزو
آرزو
20 روز قبل

کسی دکتر آشنا داره تهران توروخدا کمک کنید سردختره زده میشه اگه باباش بفهمه

دخترم
دخترم
پاسخ به  آرزو
9 روز قبل

سلام گلم کسیو پیدا کردید؟

ریحانه
ریحانه
22 روز قبل

ببخشید من یه هفته پیش رابطه داشتم سر الت رفت تو و خون اومد فک کنم پرده پاره شده امکانش هست بدون جراحی پرده رو ترمیم کرد
با ورزش کگل پرده ترمیم میشه؟

دکتر زهرا عسکری پذیرش 24
دکتر زهرا عسکری پذیرش 24
پاسخ به  ریحانه
19 روز قبل

نه عزیزم ترمیم با جراحی فقط انجام میشه

مینا
مینا
23 روز قبل

سلام من ۱۴ سالمه من از ۱۲ سالگی خود ارضایی انجام میدادم ونمی دونستم که پرده ای هست و اسم این کاری که میکنم خود ارضاییه و اینا من انگشتمو فرو کردم ولی هیچ خونی نیامد و من وقتی که فهمیدم که به مردم اسیب زدم افسره شدم . میخواستم بگم اگر ورزش کگل و انجام بدم تا زمانی که بزرگ بشم ترمیم میشه یا نه؟؟؟ لطفا جواب بدید

الال
الال
24 روز قبل

خانما این عمل خیلی برای کسی که انجامش میده پر استرس هست ، به نظرم به همسرتون همون اول راستش رو بگید ، معیار سنجش خودتون رو بکارت قرار ندید

Griffin
Griffin
24 روز قبل

سلام من یه پسر ۲۷ساله هستم از اول زندگی به هیچ دختری نگاه نکردم فقط گاهی اوقات با خانم های که برای پول بوده رابطه داشتم.
وقتی سوال هاتون رو دیدم حالم خراب شد،،!
منم حتما مشکل دارم که اصلا پی ناموس کسی نیستم نه که آلت کار نکنه خشتک جر میده شقامم کاسبیه و خیلی هم به پوست میخوره ولی رد میدم.
الان بخواهم ازدواج کنم یا دنبال یه بچه خیلی کوچیکم که نشون کنم با طربیت خانوادگی خودم بزرگ بشه.که نمیشه!
یا باید یه زن بیوه بگیرم که این ادعا رو نداشته باشد:
وگرنه با این موقعیت که دختر ۱۲ساله میگه نمی‌دونستم پرده چیه پاره شد مگه میشه بدونی سکس چیه و اونو ندونی.
حالا میبینی یکی جلو رو نگه داشته ولی عقب کرده گاراژ؛
این پسر های نسل هشتاد م که نمی‌دونم فازشون چیه افتخار می‌دونن دختر مردم رو بی آبرو کنن همچین میگن تا حالا فلاغقدر پرده زدم که انگار حکم المپیک دارند به رخ میکشند«
البته حق دارند حیونی ها نسل قبل بهشون زیادی محبت کردن عقده ای شدن.
بکارت اگه دو قطره خون بود که یه گاو شب زفاف سر ببرید شما فردا روز باید مادر بشید و بچه‌ها تون بتونن به پاکی و نجابت تتون قسم بخوره والا عمل هیجی تقدیر نمیکنه فقط خودتون رو گول میزنید.
حالا ممکن پردم رو عمل نکردم که نظر بدم ولی ۱۴تا جای مختلف م جراحی شده همشونم ناقص شده که بیمارستان و قانونی عمل کردم.. حالا شما میخواهید قیر قانونی عمل کنید چی بشه*
بازم ببخشید حرفام حیچ کمکی بهتون نمیکنه ولی نتوانست نگم

مینا ۱۱
مینا ۱۱
28 روز قبل

و همون جوری خون میاد کسی متوجه نمیشه تو رو خدا جواب بدین

کوروش
کوروش
پاسخ به  مینا ۱۱
23 روز قبل

پردتو زدن؟

ارنیکا
ارنیکا
پاسخ به  مینا ۱۱
22 روز قبل

اره

مینا ۱۱
مینا ۱۱
28 روز قبل

سلام پرده بکارت کع عمل بشه دوباره مثل شب اول میشه

فاطمه
فاطمه
30 روز قبل

سلام دکتر تو کرمان سراغ دارین

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام خانم دکتر پرده بکارتم متاسفانه با انگشتم آسیب دیده میشه ترمیم کرد

سما
سما
1 ماه قبل

سلام ببخشید چجوری میتونم ترمیم کنم

دکتر
دکتر
پاسخ به  سما
17 روز قبل

بیا تا من اول یکم بکنمت

ملیکا
ملیکا
پاسخ به  سما
15 روز قبل

سلام ببخشید کسی که چندین بار رابطه داشته و اصلا پرده نداره میتونه دوباره پرده رو ترمیم کنه

ملیکا
ملیکا
1 ماه قبل

.

پریا
پریا
1 ماه قبل

آیا بکارت با انگشت از بین میرت

پریسا
پریسا
1 ماه قبل

سلام کهنوج یا جیرفت هسته دکترپرده ترمیم کنه لطفا خبری بهم بد

گیلانی
گیلانی
پاسخ به  پریسا
23 روز قبل

بله

صدف
صدف
1 ماه قبل

سلام ببخشید من تقریباً الان۳هفته که ترمیم بکارت داشتم و امروز رابطه از عقب داشتم به نظرتون امکان پارگی پرده بکارت هست ؟؟؟؟

مهسا
مهسا
پاسخ به  صدف
29 روز قبل

کجا انجام دادی؟ درد داری؟

پونه
پونه
پاسخ به  صدف
26 روز قبل

چرا کسی جوابشو نداده؟ شما از دکترت پرسیدی؟
منم همین مشکلو دارم. دکترمم مسافرته. نمیدونم چه خاکی به سر بریزم الان

م.ن
م.ن
پاسخ به  صدف
22 روز قبل

مجبوری اینقدر بدی، خب کمتر بده

نیلوفر
نیلوفر
1 ماه قبل

بعد یه سوال من ۱۲ سالمه احتمال داره اگه رابطه جنسی نداشته باشم هایمنم دوباره ترمیم بشه خودش

نیلوفر
نیلوفر
1 ماه قبل

و اگه بخوام چند سال دیگه عمل کنم مشگلی نی میشه؟؟
هزینه اش چقدره؟؟

Mouri
Mouri
پاسخ به  نیلوفر
24 روز قبل

کدوم شهر؟

نیلوفر
نیلوفر
1 ماه قبل

سلام من ۱۲ سالمه با دوست پسرم رابطه جنسی از جلد داشتم و تا ته کرد توم و خون اومد هایمن مو از دست دادم میخواستم بیبنم بعدا اگه بخوام ازدواج کنم و پیش دکتر نرم آیا شوهرم متوجه میشه قبلا رابطه داشتم??
و

سارا
سارا
پاسخ به  نیلوفر
26 روز قبل

سلام اره.متاسفانه اگر هم نری دکتر همسرت بخواد رابطه جنسی باهات برقرار کنه دیگه خون نمیاد چون از قبل رابطه داشتی پس بهتره زود تر بری دکتر و ترمیمش کنی عزیزم

مانی
مانی
پاسخ به  نیلوفر
19 روز قبل

پشمام

Mmmm
Mmmm
پاسخ به  مانی
8 روز قبل

ماشالله فعالی ها

mahdiz
mahdiz
1 ماه قبل

سلام تو اهواز کسی واس ترمیم سراغ دارین؟

heaven
heaven
1 ماه قبل

سلام ببخشید من چهار روز پیش ترمیم بکارت داشتم….. الان رابطه از عقب و یا دست. و اینا مشکلی نداره؟…

صدف
صدف
پاسخ به  heaven
1 ماه قبل

سلام ببخشید من تقریباً الان۳هفته که ترمیم بکارت داشتم و امروز رابطه از عقب داشتم به نظرتون امکان پارگی پرده بکارت هست ؟؟؟؟

مانی
مانی
پاسخ به  صدف
19 روز قبل

چند روز نمیدادی ک الان استرس نداشته باشی مگ مجبوری

پروانه
پروانه
پاسخ به  heaven
1 ماه قبل

کجا برم برای معایه پرده بکارتم

ستاره
ستاره
1 ماه قبل

سلام خسته‌ نباشید من الآن دو هفته هستش ک ترمیم کردم از تو بخیه زدن . اگه بخیه ها کنده بشن خون میاد ؟؟

یاس
یاس
پاسخ به  ستاره
1 ماه قبل

هزینه ترمیم تون چقد شد

سارا
سارا
پاسخ به  یاس
26 روز قبل

حدودا قیمتش ۱۰ میلیون

....
....
پاسخ به  سارا
19 روز قبل

عزیزم میشه بگی کجا عمل کردی؟؟
منم دنبال دکترم لطفا

دنیا
دنیا
1 ماه قبل

برا ترمیم بکارت مزاحم شدم

محمد
محمد
1 ماه قبل

من وکیل پایه یک دادگستری هستم وپسرم ببینید اولا ترمیم پرده بکارت برای گول زدن همسر جرم بزرگی محسوب میشه ثانیا به راحتی در یک نگاه پزشک قانونی تشخیص میده وثالثا به نظر من انسان باید همشه راستشو بگه خوب تره تا این که بخواهد دروغ بگه چون حتما یه روزی پیش میاد که طرفین زندگی زیبا خود را به خاطر همین موضوع از دست میدند من خواهش می کنم همیشه راست بگویید تا خدا در پشت وپناهتان باشد

ملیکا
ملیکا
پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

حالا کوو ادمای درستی مث شما اینا همشون دوست پسرداشتن بیشعورن والا

حانیه
حانیه
پاسخ به  محمد
23 روز قبل

اینجا چیکار میکنی؟

میلاد
میلاد
پاسخ به  حانیه
13 روز قبل

پرده بکارت جراحی بشه به خوبی معلوم نیس

مهی
مهی
1 ماه قبل

خب چرا از همون روش گیاهی استفاده نمیکنه کسی؟!
از روش گیاهی میشه پرده بکارت ترمیم بشه؟! باهمون گیاه ماریانا
یکی جواب بده ممنونم

سحر
سحر
1 ماه قبل

سلام من وقتی ۱۵ سالم بود با پسر عموم رابطه داشتم اونموقع نمیدونستم پرده چی الان ک چند سال گذشته نمیدونم باید چیکار کنم نمیتونم برم دکتر بهمگفتن چند سال ک بگذره خودش ترمیم میشه. درست لطفا بهم جواب بدین

ملیکا
ملیکا
پاسخ به  سحر
1 ماه قبل

اخه دخترپونزده ساله باید این کاراکنه

سارا
سارا
پاسخ به  ملیکا
26 روز قبل

خب اتفاقه پیش میاد چون اونم ندونسته چیه برای همین این کارو کرده

سارا
سارا
پاسخ به  سحر
1 ماه قبل

اره ترمیم میشه

سارا
سارا
پاسخ به  سحر
26 روز قبل

نه چرت گفتن باید یا ورزش کگل انجام بدی یا استفاده از گیاه و برخی از میوه ها یا ترمیمش کنی

نگار هستم در ساوه
نگار هستم در ساوه
1 ماه قبل

رابطه داشته ام اونم قصد سکس نداشتیم در حد یک لاپایی بود نمیدونم چی شد یه کوچولو درد گرفت و خون اومد
و رلم گفت من حسی نکردم بره داخل
آیا پرده بکارت رو از دست دادم
و می‌خوام برم متخصص پرده بکارت درد داره یا نه با لیزر انجام می‌خوام بدم

نگار هستم در ساوه
نگار هستم در ساوه
پاسخ به  نگار هستم در ساوه
1 ماه قبل

ممنون میشم کمکم کنید

سارا
سارا
پاسخ به  نگار هستم در ساوه
26 روز قبل

اره یا لیزر کن یا ورزش کگل رو انجام بده

نازگل
نازگل
پاسخ به  سارا
22 روز قبل

کگل چیه

زهرا
زهرا
پاسخ به  نگار هستم در ساوه
13 روز قبل

دکتر شیروانی مطبش روبه روی ساختمان مرواریده

اسما
اسما
1 ماه قبل

سلام من ۱۴ سالم بود الان یک چند ماه میشه که فهمیدم پردم پاره شده من نمیدونستم اصلن چیه نمیدونم چیکار کنم الان بعد کا فهمیدم چیه دیدم که پاره شده اصلن خونی هم نیومد من استرس دارم برای آیندم چیکار کنم میشه کمک کنین

AHmad
AHmad
پاسخ به  اسما
1 ماه قبل

باید با خانوادت در میان بزاری

مهسا
مهسا
1 ماه قبل

برای ترمیم بکارت مزاحم شدم

سحر
سحر
1 ماه قبل

سلام ببخشید من ۲ سالی هست پردم از دست دادم دوس پسرم بهم گفت ک منو میخاد واقعا برای ازدواج بهش اعتماد کردم پردمو زد ولی هیچ خونی نیومد ولی درد داشتم چیکار کنم میترسم هیچ وقت نیاد خاستگاریم میشه پردمو دوخت استرس دارم

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط سحر
مبینا
مبینا
پاسخ به  سحر
1 ماه قبل

منم همین تجربرو داشتم اونم امروز و واقعا استرس خیلی شدیدی رومه

سارا
سارا
پاسخ به  مبینا
26 روز قبل

عیب نداره عزیزم میتونی ورزش کگل رو انجام بدی خیلی راحت و بدون هزینس و یک سال انجام بدی کم کم خودش دوباره پردت رشد میکنه و ترمیم میشه یا لیزر کن و یا برو پیش دکتر ماما و بدوزش

ارنیکا
ارنیکا
پاسخ به  سارا
22 روز قبل

سلام ،لیزر چطوریه ؟ تو معاینه مشخصه؟

امید
امید
پاسخ به  سحر
1 ماه قبل

اره میشه ولی هزینه داره

معصی
معصی
پاسخ به  سحر
29 روز قبل

مال منم همینطوری بود خونریزی نداشتم بار اول پاره نشد ولی بار دوم پاره شد اونم بدون خونریزی بود اما بعدش رفتم ترمیم کردم نگران نباش

زهرا
زهرا
پاسخ به  معصی
13 روز قبل

چقدر طول کشید تا بخیه هات اوکی بشن؟

سارا
سارا
پاسخ به  سحر
26 روز قبل

اره میشه بدوزی هزینشم حدودا ۱۰ میلیون یا میتونه لیزرم کنی من پیشنهاد میکنم که ورزش کگل رو انجام بده و بدون هزینه هم هست یا برو ترمیمش کن

زهرا
زهرا
پاسخ به  سارا
13 روز قبل

این ورزشی که میگی اصلا جواب میده خودت امتحانش کردی؟

مهتاب
مهتاب
1 ماه قبل

سلام آیا دکتر خوب در اصفهان برای ترمیم بکارت هست؟

ندا
ندا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من دوروز میشه پرده بکارتمو ترمیم کردم ولی الان روز سومه پریود شدم باید چکار کنم بدنم عفونت نکنه و الانم نمی تونم با دکترم حرف بزنم ترخدا بهم بگید چکار کنم بدنم عفونت پیدا نکنه یا عملم چیزیش نشه

هستی
هستی
پاسخ به  ندا
1 ماه قبل

کجا‌ ترمیم کردین‌؟میشه‌ کمکم‌ کنید

احمدی
احمدی
پاسخ به  هستی
1 ماه قبل

کجا ترمیم کردین

سارا
سارا
پاسخ به  هستی
26 روز قبل

هر شهری یک ماما داره یا اگه میخوای بهتر برات ترمیمش کنن برو تهران یا توی شهر خودتون برو بیمارستان

ننن
ننن
پاسخ به  ندا
1 ماه قبل

کجا جراحی کردی

Anna
Anna
پاسخ به  ندا
1 ماه قبل

فعلا آنتی بیوتیک بخور مثلا سفکسیم یا جنتامایسین تزریق کن یکی دو بار تا رفتی پیش دکتر عفونت نکنه

میسا
میسا
پاسخ به  ندا
1 ماه قبل

سلام عزیزم کجا انجام دادی؟

ثنا
ثنا
پاسخ به  ندا
1 ماه قبل

کجا ترمیم کردی عزیزم

س.ک
س.ک
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید دختر من یکسال ونیم عقد کرده والان در حال جدایی هست ونزدیکی داشته میشه دوباره پرده بکارت دوخت خیلی نگران هستم

سارا
سارا
پاسخ به  س.ک
26 روز قبل

سلام دوست عزیز
اصلا نگران نباش اگر ترمیم کنه دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته

ف ر ش ت ه
ف ر ش ت ه
1 ماه قبل

سلام زندگی که به آخر نرسیده بهتره با این موضوع کنار بیایین و به زندگی خودتون ادامه بدین هیچ کس مهمتر از خودتون نیست پس بخاطر شوهری که ندارین و خوانواده ای که قراره ولتون کنه زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنین

مژگان
مژگان
1 ماه قبل

سلام دوستان لطفاً نگران نباشین بدون استرس و ترس جلو برین کسی که شمارو میخواد باید بدون پرده هم بخواد وگرنه همون بهتر که نخواد

علی
علی
پاسخ به  مژگان
1 ماه قبل

اون ادم شاید سالم زندگی کرده باشه و به رابطه‌ی بعد ازدواج شاید اعتقاد داشته باشه فقط؟

نیما
نیما
پاسخ به  مژگان
1 ماه قبل

چرت پرت نگو زن. اگه یه مرد کلی فحشا یا فساد بکنه تو میری باهاش زندگی کنی؟
پسر ها هرچقدر شهوتی باشند و یه زمانی هرکاری کنن. ولی وقتی بزرگ بشن و سن ازدواج برسه صدرصد دنبال یونیک و تک و سالم و دست نخورده ها میرن.
نه دختری که خودشو جر داده.

تازه یه ور قضیه اینه که پسری که سالم زندگی کرده دیونه نیست که بیاد پول و مهریه کسی رو بده که سالم زندگی نکرده و نادانی کرده و تو بپچگی و جهالت اومده دست دوم کرده خودشو

خانوم خسروانی
خانوم خسروانی
1 ماه قبل

سلام من پرده ام حلقوی بوده وپاره شده بالیزرمیشه ترمیمش کرد؟هزینه اش چقدره؟دکترخوب بهم معرفی کنید؟

سارا
سارا
پاسخ به  خانوم خسروانی
26 روز قبل

سلام اره عزیزم چرا نشه میشه هزینشم حدودا ۱۰ میلیون میشه هر شهری یک دکتر خوب داره عزیزم

....
....
پاسخ به  سارا
19 روز قبل

توی تهران کرج یا اصفهان دکتر میشه معرفی کنی؟ لطفا

بابونه محمدی .
بابونه محمدی .
2 ماه قبل

سلام من یی دختر ۲۱ ساله هستم تو سن ۷ ساله گی بهم تجاوز کردن بدون رضایت از ترس خانواده این راز را تا الان پنهان کردم و مدت چند ماهی میشه همراه با دوست پسرم رابطه گرفتم چندین دفعه در رابطه اول با دوست پسرم هیچ خونی نیامد و فقط درد شدید داشتم الان میخام این بکارت را ترمیم کنم به مشاوره تون اخلاصمندانه نیاز دارم و با من همکاری و مهربانی نماید من واقعین دگه نمیخام رابطه جنسی داشته باشم میخام رو شهوتم غالب شوم و میخام مثل دختر که چند سال پیش بودم باشم خواهش میکنم با من همکاری کنید عذاب وجدان داره منو میکوشه . مشهد مقدس زنده گی میکنم لطفاً یی جراح خوب را بهم معرفی کنید خیلی ممنون تون میشم .

فریبا حاجی موسایی
فریبا حاجی موسایی
پاسخ به  بابونه محمدی .
1 ماه قبل

کدوم محدوده هستید

ملیکا
ملیکا
پاسخ به  بابونه محمدی .
1 ماه قبل

باباتودیگه کی هستی واااای هفت سالگی

سارا
سارا
پاسخ به  بابونه محمدی .
26 روز قبل

سلام عزیزم اول برو یک ازمایش بده اگر پاره نبود خب چه بهتر اما اگر بود برو یا لیزر کن یا ترمیمش کن یا هم ورزش کگل رو انجام بده

الیسا
الیسا
پاسخ به  سارا
20 روز قبل

ورزش کگل چیه عزیزم

سهیلا
سهیلا
2 ماه قبل

سلام ۱۷ سالمه ۱۵ سالم که بود نمی دونستم پرده بکارت چیه از ژلت استفاده کردم برای خودارزایی و حدود سه چهار قطره خون قهوه ازم اومد ایا بکارتم و از دست دادم ؟؟
و در ازمایش قبل از ازدواج مشخص میشه ؟؟

محمد
محمد
پاسخ به  سهیلا
1 ماه قبل

بله

zahra
zahra
پاسخ به  سهیلا
1 ماه قبل

اگه درد داشت و چند روز پشت سرهم خونریزی کردی پرده ات را از دست دادی اگه نه ک تنها با ژیلت پرده از دست نمیره من ۱ ماه پیش نامزد کردم بردیم آزمایش گرفتن ازم اگه ببرن ازمایش نشون داده میشه

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط zahra
سارا
سارا
پاسخ به  سهیلا
26 روز قبل

سلام نه بابا اگر اینجوری بود دیگه کسی نباید از ژیلت استفاده میکرد چه ربطی داره نگران اصلا نباش هیچ اتفاقی با ژیلت نیوفتاده

سهیلا
سهیلا
2 ماه قبل

سلام ۱۷ سالمه ۱۵ سالم که بور نمی دونستم پرده بکارت چیه از ژلت استفاده مردم برای خودارزایی و حدود سن چهار قطره خون قهوه از اومد ایا بکارتم و از دست دادم ؟؟

نام کوثر احمدی
نام کوثر احمدی
2 ماه قبل

من در اولین باریکه عادت ماهوار شدم انگشت تو واژن کردم
الان چندین سال از اون موضوع میگذره
هنوز مجرد هستم یکی گفت با انجام این کار امکان پاره شدن پرده بکارت داره
الان چطور اطمینان حاصل کنم پرده بکارتش سالمه
و من هیچ وقت در موقع عادت ماهوار شدن درد ندارم ؟؟
میشه خواهشاً کمکم کنید توضیح بدین چکار کنم

سارا
سارا
پاسخ به  نام کوثر احمدی
26 روز قبل

اره متأسفانه پردتو از دست دادی و البته بهتره بری ازمایش بدی اگر پردت پاره شده بود برو یا ترمیم یا لیزر و من پیشنهادم اینه که برو ورزش کگل رو انجام بده هم بدون هزینه همم راحت

شکیلا
شکیلا
2 ماه قبل

سلام

دکمه بازگشت به بالا