پرده بکارت یا هایمن چیست؟ انواع پرده بکارت با شکل

علائم پاره شدن بكارت؟ تشخيص پارگي بكارت؟ فاصله بكارت از دهانه واژن و سوالات مشابه

پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت از موضوعات سوال برانگیزی است که همچنان، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کند. برای آشنایی با انواع پرده بکارت، ابتدا باید با ساختار و تعریف کلی آن آشنایی یابید. پیش از هر چیز، لازم است بدانید، در ابتدایی‌ترین مراحل رشد و نمو جنین دختر، قسمت ورودی واژن به طور کلی مسدود بوده و با بافت ظریفی پوشیده شده است. این بافت، بعدها به پرده بکارت تبدیل می‌شود. می توانید با متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .

البته، در برخی افراد، از همان بدو تولد، تقسیم سلولی بافت مذکور به شکل کامل انجام می‌گیرد. این افراد، به شکل مادرزاد، فاقد پرده بکارت هستند.

کاربرد پرده بکارت

پرده بکارت باقیمانده یک غشای جدا کننده واژن از دستگاه تناسلی خارجی است، که نقش خاصی ندارد.
ولی اهمیت پرده بکارت در این است که در بعضی از خانم ها این غشا باعث بسته شدن کل ورودی واژن می‌شود، که معمولا باشروع بلوغ و عدم خروج خون قاعدگی و علائم درد و انسداد ادراری مشخص می‌شود.

پرده بکارت از هر نوعی که باشد با دخول دچار پارگی می‌شود.که در معاینه قابل تشخیص است.
پارگی برده بکارت با زمین خوردن و اسب سواری اتفاق نمی افتد.
درصورتی که نوع پرده متخلخل باشد با ورود جسم خارجی هم امکان پاره شدنش وجود دارد.

هایمن چیست؟

پرده بکارت (Hymen) نوعی بافت یا غشاء است که بخشی از دهانه واژن یا کل آن را پوشش می‌دهد. شکل ظاهری و ویژگی‌های کلی هر یک از اندام‌های بدن، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. دستگاه تناسلی زنان و پرده مهبل هم از این قاعده مستثنا نیست. انواع پرده بکارت را می‌توان به قرار زیر تقسیم‌بندی کرد:

انواع پرده بکارت

پرده بکارت تیغه ای مسدود حلقوی ارتجاعی

پرده بکارت حلقوی

پرده بکارت حلقوی همان طور که از نام آن پیدا است، اطراف دهانه مهبل را به صورت حلقه‌ای پوشش می‌دهد. پرده بکارت حلقوی، ممکن است قابل اتساع یا غیر قابل اتساع باشد. لازم است بدانید، پرده حلقوی و قابل اتساع از طریق برقراری رابطه جنسی پاره نشده و خونریزی نخواهد داشت. لبه‌های پرده بکارت حلقوی، ممکن است گرد یا دندانه‌دار باشد.

پرده بکارت ارتجاعی

پرده بکارت ارتجاعی یک غشاء انعطاف پذیر است که از طریق آمیزش جنسی پاره نمی‌شود. در مواردی، ممکن است آسیبی جزئی در پرده بکارت حلقوی ایجاد شود.

از کجا بفهمم ارتجاعی هستم؟

برای تشخیص نوع پرده حتما باید به ماما یا پزشک زنان مراجعه کرد و از دستکاری کردن آن پرهیز نمود.

پرده بکارت دو سوراخی

پرده بکارت دو سوراخی توسط یک تیغه گوشتی که در ورودی واژن قرار دارد به دو بخش تقسیم می‌شود. به همین دلیل، اصطلاحا آن را پرده دو سوراخی می‌نامند.

پرده غربالی 

پرده بکارت غربالی به طور ممتد در عرض واژن قرار گرفته و سطح آن با سوراخ‌های ریز و غربال مانندی پوشیده شده است.

پرده مسدود

پرده بکارت مسدود، یک بافت گوشتی فاقد هر گونه سوراخی است که دهانه مهبل را به طور کامل مسدود می‌کند.و در اندک افراد وجود دارد و این گونه افراد نیاز دارند تا جراحی شوند تا پریود شوند یا بتوانند رابطه داشته باشند.

پرده بکارت تیغه ای

پرده بکارت تیغه‌ای یا دو تکه پرده‌ای است که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد. پرده بکارت دو تکه دارای بافت اضافه‌ای هستند. این بافت اضافه، باعث به وجود آمدن دو سوراخ در واژن میشود

انواع دیگر پرده بکارت مثل دندانه ای، شرابه دار، دیوار دار، مشبک را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید.

انواع پرده بکارت دختران

اهمیت پرده بکارت

اهمیت پرده بکارت، در میان برخی جوامع و اقوام بسیار پررنگ است. در این قبیل جوامع، خونریزی پرده بکارت در شب زفاف، نشانه باکرگی دختر و نداشتن رابطه جنسی پیش از ازدواج است. با این حال، لازم است بدانید، مواردی نظیر استفاده از تامپون و خود ارضایی با اجسام خارجی هم ممکن است موجب پارگی پرده بکارت شود.

پرده بکارت در کدام قسمت واژن قرار دارد؟

بسته به افراد مختلف یک یا دو سانتی متر بعد از ورودی واژن پرده بکارت قرار دارد.

فاصله بکارت از دهانه واژن

درباره فاصله دهانه واژن تا بکارت باید بدانید که پرده بکارت در مدخل واژن در یک یا دو سانتیمتر اول آن قرار دارد.

دلیل خونریزی پرده بکارت

خونریزی پرده بکارت، اغلب در نخستین آمیزش جنسی مشاهده می‌شود. برخلاف آن چه عموم مردم تصور می‌کنند، پرده بکارت، غشاء سختی نیست. بنابراین، به هیچ عنوان، لازم نیست، نخستین رابطه جنسی با زور و فشار بیش از حد همراه باشد.

در واقع، تحریک کامل، آمادگی برای آمیزش و پایین بودن سطح استرس زن، می‌تواند عدم خونریزی پرده بکارت را به همراه داشته باشد. اضطراب و نگرانی بیش از اندازه در اولین رابطه جنسی، موجب می‌شود، مهبل زن به اندازه کافی مرطوب نشود.

این امر، اگر با فشار و اعمال زور از طرف مرد توأم باشد منجر به ایجاد پارگی و خونریزی خواهد شد. بنابراین، عدم خونریزی پرده بکارت به معنای مرطوب بودن دهانه واژن و نرمی و ملاطفت مرد در هنگام دخول است.

نکته

 • پرده بکارت از مقدار اندکی رشته‌های عصبی برخوردار است. به همین دلیل، پارگی آن با درد زیادی همراه نخواهد بود.
 • توجه داشته باشید، برای حفاظت از سلامت جسمی و روحی بانوان، لازم است رابطه جنسی در نهایت آرامش انجام گیرد. به همین منظور، بهتر است در هنگام خستگی و اضطراب از آمیزش خودداری کنید. این امر، به ویژه درباره نخستین رابطه جنسی مصداق دارد.


فعالیت های آسیب زننده به پرده بکارت

پارگی پرده بکارت برای بسیاری از خانواده‌ها و جوامع موضوع بسیار حساس و شبهه برانگیز است. بسیاری از افراد، با ساختار پرده مهبل آشنایی چندانی ندارند. همین امر، ممکن است، سوء تفاهم‌های فراوانی را ایجاد کند. مراجعه به متخصص زنان و زایمان و انجام معاینات و مشاوره‌های لازم، به شما کمک خواهد کرد با انواع پرده بکارت و دلایل پارگی آن آشنا شوید.

دلایل پارگی پرده بکارت

موارد زیر، شایع‌ترین دلایل پارگی پرده بکارت به حساب می‌آیند:

 • آمیزش جنسی
 • خودارضایی از طریق دخول اجسام خارجی
 • استفاده از تامپون
 • وارد شدن ضربه‌های شدید به واژن

سقوط از ارتفاع و پاره شدن پرده بکارت

بسیاری از افراد، پارگی پرده بکارت را با وقایعی نظیر سقوط از ارتفاع در ارتباط می‌دانند. لازم است بدانید، این طرز تفکر اشتباه است. با این حال، ممکن است پس از اتفاقاتی مانند سقوط از بلندی یا بعد از فعالیت‌‌هایی از قبیل، کوهنوردی یا حمل اجسام سنگین، شاهد خونریزی دستگاه تناسلی باشید.

جای نگرانی نیست! خونریزی یا لکه‌بینی، حاصل وارد آمدن فشار بر رحم است. ناگفته پیدا است که باید با دقت هر چه تمام‌تر از سلامت اندام‌های خود مراقبت کرده و به هیچ عنوان، بدن خود را تحت فشار قرار ندهید. با این حال، این امر، با پاره شدن پرده بکارت در ارتباط نیست. به خاطر داشته باشید، پارگی پرده تنها در صورت دخول ناشی از آمیزش یا وارد کردن اجسام خارجی به واژن اتفاق می‌افتد.

فعالیت‌های ورزشی و پاره شدن پرده بکارت

برخلاف تصور عمومی، انجام ورزش‌هایی نظیر دوچرخه‌سواری، سوارکاری، رقص و بسیاری از فعالیت‌های مشابه به پرده بکارت آسیبی وارد نمی‌کند. در واقع، فقط ضربات سنگین به ناحیه مهبل و وارد شدن اجسام خارجی در واژن مشکل‌ساز خواهد بود.

خودارضایی و پاره شدن پرده بکارت

خودارضایی و پاره شدن پرده بکارت، می‌توانند تأثیر مستقیمی بر یکدیگر داشته باشند. در اغلب موارد، خودارضایی با وارد کردن برخی اجسام خارجی به داخل واژن همراه است. با توجه به محل قرارگیری پرده بکارت، انجام این کار می‌تواند با پارگی همراه باشد. به علاوه، ضربه نیز می‌تواند منجر به پارگی پرده شود. با این حال، اگر خودارضایی به روشی غیر از موارد یاد شده انجام شود با پارگی و خونریزی توأم نخواهد بود.

علائم پاره شدن پرده بکارت

علائم پاره شدن پرده بکارت از فردی به فرد دیگر متفاوت است. همان طور که پیش‌تر هم گفته شد، شدت علائم به ساختار، ضخامت و نوع پرده بستگی دارد. در مواردی، ممکن است آسیب دیدن این بخش از اندام تناسلی زنانه با خونریزی و احساس درد خفیف همراه باشد. با این حال، هیچ یک از این نشانه‌ها مبنای مناسبی برای تشخیص پارگی به حساب نمی‌آیند. در صورت بروز حادثه و برای اطمینان از سلامت پرده بکارت، لازم است به پزشک زنان و زایمان مراجعه کنید.

مقدار خونریزی در پاره شدن بکارت

پارگی پرده بکارت در همه افراد با خونریزی و درد همراه نیست. در واقع، این امر به نوع و ضخامت پرده بستگی دارد. به عنوان مثال، در کسانی که دارای پرده حلقوی یا ارتجاعی هستند، پارگی معنایی نخواهد داشت. این موضوع، درباره سایر افراد اندکی متفاوت است. برخی اشخاص، تنها به مدت یک یا دو دقیقه، چند قطره خون را مشاهده خواهند کرد. این در حالی است که خونریزی ناشی از پاره شدن پرده بکارت در سایر افراد، ممکن است متوالی باشد. این امر، ناشی از ایجاد آسیب در نواحی اطراف مهبل است. از عوامل تأثیرگذار در شدت خونریزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضخامت پرده بکارت
 • نوع پرده بکارت
 • شدت دخول
 • عدم آمادگی زن برای برقراری رابطه جنسی
 • خشکی واژن
  پرده بکارت یا هایمن (hymen)، در خانم‌ها دارای انواع مختلفی است. مهبل برخی خانم‌ها، به صورت مادرزاد فاقد پرده است. این در حالی است که برخی دیگر، دارای پرده‌ای ضخیم و یکپارچه هستند. شایع‌ترین نوع پارگی پرده بکارت، ناشی از اولین آمیزش جنسی است. به این ترتیب، پرده مهبل در چند جا دچار پارگی شده و  به بخش‌های ختلفی تقسیم می‌شود. در اغلب موارد، این قطعات تا زمان به دنیا آمدن نخستین فرزند در اطراف واژن باقی می‌ماند.

بایدها و نبایدهای پرده بکارت

از اصلی‌ترین بایدها و نبایدهای پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از وارد کردن اجسام خارجی از جمله، تامپون به واژن خودداری کنید.
 • از برقراری رابطه جنسی همراه با زور و فشار خودداری کنید.
 • در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی مراقب باشید.
 • از وارد آمدن ضربات سنگین بر مهبل جلوگیری کنید.
 • از حمل و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید.
 • برای اجتناب از آسیب احتمالی به پرده بکارت و دیواره‌های واژن، در هنگام اولین آمیزش، باید به اندازه کافی تحریک شده و آماده باشید.
 • در هنگام برقراری رابطه جنسی، می‌توانید از ژل‌ها و لوسیون‌های مخصوص استفاده کنید.
 • دفعات نخست برقراری رابطه جنسی، ممکن است با درد توأم باشد. برای کاهش آن، می‌توانید از داروی بی‌حسی موضعی استفاده کنید.
 • پس از نخستین آمیزش، بهتر است به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرده و از راهنمایی‌های وی بهره‌مند شوید.

پارگی پرده بکارت در افراد مختلف با علائم متنوعی همراه است. نوع و ضخامت پرده از اصلی‌ترین عومل موثر بر شدت خونریزی و درد ناشی از پاره شدن آن به حساب می‌آیند. معاینه توسط متخصص زنان و زایمان، بهترین روش کسب اطلاع در این مورد است.

پارگی پرده بکارت در برخی فرهنگ‌ها و جوامع سنتی از حساسیت زیادی برخوردار است.
پرده بکارت، غشاء ظریفی است که در دهانه مهبل دوشیزگان قرار دارد و از بروز عفونت جلوگیری می‌کند.
انجام برخی اقدامات و فعالیت‌ها، آن را دچار پارگی و آسیب می‌کنند. در این صورت، فرد می‌تواند با مراجعه به متخصص زنان و زایمان، جراحی ترمیم پرده بکارت را انجام دهد.
بدیهی است که پیش از هر کاری، بهتر است با پزشک مشورت کرده و از میزان آسیب وارده و راه‌کارهای احتمالی آن آگاهی یابید. سایت یا اپلیکیشن پذیرش ۲۴ به شما کمک می‌کند، به صورت شبانه‌روزی و آنلاین با بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان و متخصصان حوزه زنان و زایمان، در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنید.با کلیک کردن روی متن دکتر زنان آنلاین مستقیم به صفحه انتخاب پزشک منتقل شوید.

عوامل موثر در پارگی پرده بکارت

پارگی پرده بکارت، اغلب حاصل وارد شدن جسم خارجی به واژن یا تحمل ضربات سخت به این ناحیه است. در این صورت، فرد می‌تواند احساس درد یا خونریزی را تجربه کند. با توجه به تنوع مدل‌های پرده مهبل، آسیب‌های وارده به آن نیز ممکن است دارای انواع گوناگونی باشد. از عوامل موثر در پارگی پرده بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رابطه جنسی همراه با دخول
 • خودارضایی با وارد کردن جسم خارجی در واژن
 • انجام جراحی‌های سنگین در ناحیه لگن
 • بروز تصادف، همراه با تحمل ضربات و فشار شدید در ناحیه لگن و واژن
 • تجاوز جنسی
 • انجام برخی فعالیت‌های سنگین

حلقوی ارتجاعی پاره می شود؟

با زایمان بله ولی با رابطه جنسی خیر ممکن است خونزیزی یا پارگی اتفاق نیوفتد.

در ابتدای این عنوان لازم به ذکر است که ترمیم واقعی که غیرقابل تشخیص نباشد تقریبا غیر ممکن است. روش های معمول باید با اطلاع و رضایت همسر یا حکم پزشکی قانونی صورت بگیرد. این مطالب پزشکی است و مبنای استناد متن نیست. برای دریافت اطلاعات معتبر تر و مرتبط با سوال مورد نظر خود، بهتر است با پزشکان زنان و زایمان ارتباط بگیرید.

روش‌های ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت، اغلب به روش جراحی صورت می‌گیرد. با این حال، ممکن است این کار به شیوه‌های دیگری نیز انجام شود. از رایج‌ترین روش‌های ترمیم بکارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از کپسول ترمیم بکارت
 • ترمیم بکارت با گیاهان دارویی
 • جراحی پرده بکارت

پرده بکارت اسیب دیده

قابل تشخیص بودن پرده بکارت

در مواردی، ترمیم بکارت قابل تشخیص است. باقی ماندن اثرات جراحی، به ویژگی‌های فیزیکی فرد و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان بستگی دارد. با این حال، اغلب پزشکان با انجام معاینه می‌توانند ترمیم بکارت را تشخیص دهند.

تشخیص پارگی پرده بکارت

تشخیص پارگی پرده بکارت توسط خود فرد با عکس یا آینه امکان پذیر نیست و حتما باید توسط پزشک متخصص زنان و زایمان معاینه انجام شود و گواهی سلامت یا عدم سلامت پرده بکارت به شخص داده شود.

علائم نداشتن بکارت

یکی از اصلی ترین علائم و نشانه های نداشتن پرده بکارت که بین مردم شایع است عدم خونریزی در اولین رابطه جنسی است که البته این عدم خونریزی ممکن است مربوط به دلایل دیگری باشد.

آزمایش پرده بکارت

بر خلاف باور عمومی، آزمایش بکارت به معنای آزمایش سلامت پرده نبوده و تنها به منظور دریافت گواهی انجام نمی‌شود. مراجعه به متخصص زنان و زایمان و انجام آزمایش مذکور به آگاهی از میزان ضخامت پرده و آشنایی با نوع پرده مهبل کمک می‌کند. به این ترتیب، فرد می‌تواند برای به حداقل رساندن مشکلات احتمالی، آمادگی داشته باشد.

توصیه ما به شما این است که علاوه‌بر استفاده از راهکارهای این مقاله، حتما از نظر پزشکان متخصص در این زمینه نیز استفاد کنید تا بتوانید این مشکل را اصولی درمان کنید.

آزمایش بکارت قبل از ازدواج اجباری است؟

خیر این آزمایش اجباری نیست اما بسته به سنت و فرهنگ خانواده ها ممکنه در برخی خودشون اجبار کنند و گواهی بگیرند.

زمان مناسب برای ترمیم پرده بکارت

زمان مناسب برای ترمیم بکارت، از محدودیت چندانی برخوردار نیست.در مقاله نکاتی که درباره ترمیم پرده بکارت باید بدانید! کاملا درباره این موضوع توضیح داده ایم.

پرده بکارت و فورشت

من دوروز قبل یه رابطه داشتم که اتفاقی آلت بهم برخورد کرد ولی وارد نشد، همون لحظه درد و سوزش گرفتم و اندازه چند سر سوزن خون قرمز رنگی اومد، بعدش به ماما مراجعه کردم که گفت ناحیه ساعت شش پرده آسیب دیده که خیلی کمه و باید ترمیم کنی ولی چون گفت اگر امروز ترمیم کنی اصلا مشخص نمیشه و خیلی اصرار داشت به ترمیم ترسیدم که نکنه چیزی نشدن باشه و الکی ترمیم کنم ، برای همین فرداش رفتم متخصص زنان که دید و گفت پرده سالمه خونریزی ام میتونه بخاطر فورشت باشه…قبلا هم من نامزدی داشتم که جدا شدم و پزشکی قانونی تو نامه نوشته پرده حلقوی قابل اتساع، نمیدونم چیو باور کنم آیا حرف ماما رو باور کنک یا پزشکی قانونی که میگه حتی با دخول هم پاره نمیشه، خودم هم که نگاه میکنم قسمتی که واژن تموم میشه و میخواد برسه به مقعد یه سوراخ خیییییلی ریز هست که حس میکنم سوزش از اونه ، میشه بگید فورشت قابل مشاهده خودم هست یانه؟من چیکار کنم حرف کدومو باورکنم خواهش میکنم جواب بدید

سلام وقت بخیر وقتی دخولی صورت نگرفته پس مسئله پارگی بکارت رد میشه به نظر من ممکنه فورشت یعنی ورودی واژن همون جایی که خودتون مشاهده کردید یه خراش سطحی برداشته باشه نگران نباشید

شما می‌توانید از طریق مشاوره با پزشکان و دکتر زنان انلاین ، پاسخ مناسب پرسش‌های خود را بیابید. نصب اپلیکیشن پذیرش ۲۴ بهترین راه برقراری ارتباط با حاذق‌ترین پزشکان ایران به حساب می‌آید.

مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

گفت و گو با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان

دکتر ندا اکتابانی

دکتر ندا اکتابانی متخصص بهداشت باروری، کارشناس مامایی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و رتبه اول دکتری تخصصی بهداشت باروری در سال ۹۳ دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.
فعالیت و مشاوره‌های ایشان در زمینه‌های بیماری‌های رحمی، کیست‌های تخمدان، عفونت زنان، مشاوره در زمینه پرده بکارت، روش‌های پیشگیری از بارداری، مشاوره ازدواج و قبل از بارداری، درمان کیست تخمدان، اختلالات هورمونی، غربالگری سرطان دهانه رحم و پستان، درمان خونریزی‌های غیر طبیعی زنان، سکسولوژی و بیماری‌های زنان و زایمان، عفونت‌های زنان و درمان عوارض یایسگی، مشاوره تعیین جنسیت و بیماری‌های مقاربتی و… است.

دکتر سها میررضا

دکتر سها میررضام، متخصص زنان و زایمان، فارغ التحصیل در سال ۹۰ دوره عمومی دانشگاه تهران و دوره تخصص دانشگاه شهید بهشتی در سال ۹۲ هستند.
مشاوره و فعالیت ایشان در زمینه‌های زنان، زایمان و نازایی، جراحی زنان به روش لاپاراتومی، لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی، درمان عفونت لگن، مراقبت‌های دوران بارداری، درمان نازایی و تلقیح اسپرم به روش IUI، درمان بیماری‌های مقاربتی زگیل تناسلی، سوزاک و سیفلیس، آمادگی برای زایمان و… است.

۳.۵/۵ (۱۳ نظر)

منبع
Lose” Your Virginity

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.2K پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهاره
بهاره
23 ساعت قبل

خودارضایی کردن بانل آب آیا می‌تواند به پرده بکارت آسیب بزند لطفا پاسخ بدهید لطفا

زهرا
زهرا
3 روز قبل

سوال داشتم آیا از پشت کرده باعث پاره شدن پرده نمیشه ؟

کمیا
کمیا
4 روز قبل

سلام پرده من حلقویه و از داخل واژنم انگار یه تیکه گوشته و اون سوارخه زیرشو نمیبینم اصلن سه چهار روز پیش با نامزدم بودم و لا پایی بود ولی یه دفه به دهانش رفت و درد زیادیشم‌نداشت ولی دیدم او گوشته پایین واژنم زخم شده و از اون خون میومد ولی از طرفی میترسم که نکنه پردم پاره شدع باشه خونوادم خیلی مذهبین میترسم بفهمن لطفن کمکم کنین

کمیا
کمیا
4 روز قبل

پارگی پرده حلقوی چطوریه؟ ینی وقتی پاره بشه اگه از تو اینده نگا کنی خودت میتونی ببینیش سوراخه؟ من با نامزدم رابطه داشتم که دخول انجام نشد ولی در حین لاپایی یه لحظه به لبش برخورد کرد و من دردم گرفت و یه قطره خون‌اومد بعد دیدم تیکه پاینش زخمی شده و خون امده ولی یه قطره بود ولی بعد که نگا کردیم نه سوراخ شده بود نه چیزی امکانش هس پاره شدع باشه؟

سمیرا
سمیرا
4 روز قبل

سلام وقت بخیر خسته نباشید ببخشید اگر آلت مرد فقط مالید بش روی وژان باز هم پرده آسیب میبینه یا نه

ناشناس
ناشناس
6 روز قبل

یه سوال پرده بکارت پاره شده چ شکلکی…پرده بکارت سالم چ شکلکی لطفن جواب بدین؟؟؟

ااااا
ااااا
13 روز قبل

سلام من پرده بکارتم ارتجاعی هس
اگ سکس داشته باشم بعدا هم معلوم میشه ک ارتجاعیه یا اینکه نه

مهسا
مهسا
13 روز قبل

سلام من چند سال پیش خود ارضای کردم و اوایل خیلی درد نداشت ولی نمیفهمم که حالا پرده دارم یا نه میشه بگوید چطو کنم اونم با دست نی بلکه اول ها با ریمل بعد با پیچ کش نمیفهمم حلا چطو کنم

سید
سید
14 روز قبل

این چه کاری که دختران باخودشان میکنندخود ارضایی گناه بزرگی هست چرادست میبریدبه جایی که تخصص ندارید مشکل درست میکنید برای خودتان بهترین راه ازدواج ازراه حلال است قبل ازعقدزن ومردراحت باهمدیگر صحبت کنندبگویندمن شهوتی هستم هرشب یا یک شب درمیان بایدنزدیکی کنیم زودانزالی هم نباشداینقدرنزدیکی بکنیدهم لذت ببرید هم سیرشویدمثل لیسیدن واژن نوک پستان زیرگلو دست زدن به تمام اندام همدیگرولیسیدن آلت مردچه کیفی ولذتی داره بهترین راه کاری به مقعدهم نداشته باشی درآینده خدای نکرده دچارمشکل میشویداگرهم مشکی داریدباپزشک مراجعه کنیدخانم به پزشک خانم آقاباپزشک آقا(وسلام)

گلافشان
گلافشان
19 روز قبل

سلام اندام تناسیلی من از قسمت بالای آن ادرار خارج میشود و قسمت پایین خون قاعدهگی بیرون میشود آیا به مشکل روبرو میشوم لطفا کمکم کنید

ع،ا،ن
ع،ا،ن
19 روز قبل

وقتی زن احمقه وزن نیس بای دوری رابر نزدیکی ترجیح وجرق علیه السلام رامقدم دانست ممکن تصمیم دارم اگه هرچقدربر ام هزینه سوخت باشه بابک خنثی ازدواج دائمی کنم آرزومه اماپیداکردنش سخته و شیرینی سنگین هم درراهه از۳۵هرچه پا یینترباشه بهتر،،ازعمرم خیرندیدم پولش بلامانع،مشهدم،تاباشدکی این هدیه ی بی انتها اسانسی باشد

احسان
احسان
پاسخ به  ع،ا،ن
10 روز قبل

واقعا

حمید
حمید
پاسخ به  ع،ا،ن
4 ساعت قبل

۰۹۱۰۸۵۰۶۶۴۵خانمی

رها
رها
22 روز قبل

با سلام سوالی داشتم از خدمتتون
آیا در رابطه دهانی از طریق وارد کردن زبان به واژن موجب آسیب رسیدن به پرده بکارت میشه ؟

جلال
جلال
پاسخ به  رها
12 روز قبل

نه پاره نمیشه به شرطی که از دندون استفاده نکنی

احسان
احسان
پاسخ به  جلال
10 روز قبل

خخخخخ

سهیلا
سهیلا
24 روز قبل

پرده بکارت با خود ارضایی پاره میشه؟؟
۱۶ سالم بود من خود ارضایی کردم انگشتم داخل واژنم بردم تقربیا ی سال میگذره الان خیلی میترسم هیچ خون ریزی اون موقع ندیدم موقع پریودم از اون موقعه ب بعد دردش شدید تر شد خیلی می‌ترسم ت رو خدا راهنمای کنید وقتی واژنم دست میزنم یک بافت نازک U شکل احساس میکنم انتهایی واژنم هس ممکنه اون پرده بکارت باشه یا ن؟؟

احسان
احسان
پاسخ به  سهیلا
10 روز قبل

از پرده‌ خود خبر نداری

نرگس
نرگس
30 روز قبل

میشه با حراحی پرده بکارت رو ترمیم کرد؟ طرف مقابل نمیفهمه؟

Hoseyn
Hoseyn
پاسخ به  نرگس
8 روز قبل

ن کجامیفهمه

مرجان
مرجان
1 ماه قبل

سلام من که با آینه نگاه میکنم یه پرده هست که وسطش خون قائدگی خارج میشه بعد پایینش هم یه سوراخ کوچلو هست من پرده دارم خیلی ناراحتم بخدا شب ها خوابم نمیبره

زهرا
زهرا
پاسخ به  مرجان
1 ماه قبل

منم

سارا
سارا
پاسخ به  مرجان
26 روز قبل

نگران نباش بابا اگه داری دیگه چته

الهام
الهام
پاسخ به  مرجان
25 روز قبل

سلام .یکی از انواع هایمن ها ،نوع دو سوراخی هست که با تشریحی که شما از بکارت خود دارید ،احتمالا از این نوع هست .در هر حال بهترین راه جهت رفع شک و استرس به وجود امده ، مراجعه به پزشک متخصص زنان و انجام معاینه‌های مربوطه است .

محمد
محمد
پاسخ به  مرجان
11 روز قبل

تو پرده داری نترسا

حنانه
حنانه
1 ماه قبل

سلام تو رو خدا جواب بدین من داخل آینه که نگاه میکنم یه لایه گوشت وسط واژن میبنم که وسط همون لایه خون قاعدگی خارج میشه و انگار روی هم خوابیدن و پایین لایه یه سوارخ کوچلو هست آیا پرده ام سالمه تو رو قرآن جواب بدین دارم دیوونه میشم

سارا
سارا
پاسخ به  حنانه
26 روز قبل

اره بابا سالمه مگه به خودت شک داری که نداری

نشناس
نشناس
پاسخ به  سارا
24 روز قبل

جوری که این متن ها نوشتن آدم به خودش شک میکنه والا حق بهش میدم

محمد
محمد
پاسخ به  حنانه
11 روز قبل

با کسی رابطه نداشته باشی حله…. چیزیش نمیشه…

گلافشان
گلافشان
1 ماه قبل

سلام اندام تناسلی من قسمت بالای آن ادرار خارج میشود واز قسمت بایین آن خون قاعده بیرون میشود میشه بگی کدام نوع پرده را دارم با مشکلی روبرو میشوم یا که خیر

الهام
الهام
پاسخ به  گلافشان
25 روز قبل

سلام .مجرای ادرار و هایمن (پرده بکارت)هر دو از قسمت‌های تشکیل دهنده واژن هستند و هیچ ارتباطی غیر از این باهم ندارند.مجرای ادرار لوله‌ای است که ادرار را از مثانه به خارج از بدن منتقل می‌کند. دهانه این مجرا در زیر کلیتوریس، مستقیما بالای دهانه مهبل، قرار دارد.

هعی لوله گاز
هعی لوله گاز
1 ماه قبل

سلام
حدود ۱۰ یا ۱۱ سالم بود
با حرفای بقیه وسوسه شدم و چیزی به حدود ۲ سانت پهنا و ۵ سانت طول کردم تو
و کمتر از یک دقیقه کشیدم بیرون
نه خون داشت نه درد نه هیچ چیز دیگه ای
ولی فرداش اولین روز پریود شدنم بود
الان وقتی نگاش میکنم یه لایه گوشتی هست که از بالا به پایین وصل شده
با دوربین گوشی که نگاه میکنم شبیه هیچکدوم از عکسای واژن نیست و این رو هم بگم که خیلی تنگه خیلیییی طوری که بند انگشت کوچیکه هم نمتونم بکنم تو
خانواده مذهبی دارم و این چیزا براشون مهمه لطفا بدون هیچ شوخی جواب بدید دوستان:”((

احمد
احمد
پاسخ به  هعی لوله گاز
1 ماه قبل

احمد

سارا
سارا
پاسخ به  هعی لوله گاز
26 روز قبل

سلام عزیزم عیب نداره نگران نباش این راز رو توی دلت نگه دار و هر موقع سنت بیشتر شد برو ترمیمش کن و اگر هم دوست داری ازدواج نکن و به پدر مادرت بگو من علاقه ای به ازدواج کردن ندارم و اگر هم حالت خیلی بده میتونی ورزش کگل کنی تا ۱سال این ورزش رو انجام بدی پردت دوباره رشد میکنه و خود به خود ترمیم میشه خودش نگران نباش

لیلا
لیلا
پاسخ به  سارا
15 روز قبل

سلام. چه ورزشی

محمد
محمد
پاسخ به  هعی لوله گاز
11 روز قبل

چرا خودتو میترسونی سالمی بابا

احسان
احسان
پاسخ به  هعی لوله گاز
10 روز قبل

من کی پسرم هچی نمدونم میگم پرده داری خیال تو راحت خخخ

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

من زهرا هستم ۱۳ روز پیش پیام فرستادم ولی جوابی نگرفتم خواهش میکنم ج بدین

مریم
مریم
1 ماه قبل

ایا‌با‌انگشت‌دست‌هم‌پرده‌پاره‌میشه

سارا
سارا
پاسخ به  مریم
26 روز قبل

اره با هر جسمی پردرو پاره میکنه لطفاً مواظب به پرده خودتون باشید چون مگر خیلی شانس داشته باشی انگشت بکنی در واژن خودت پردت پاره نشه

Niayesh
Niayesh
1 ماه قبل

سلام من از کوچیکی خود ارضای می کردم الان هم ۱۴ سالمه الان چند وقته وقتی خود ارضای میکنم کمرم درد میگیره ایا ممکنه پردم پاره شده باشه؟

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  Niayesh
1 ماه قبل

سلام. اول اینکه سعی کن خودارضایی رو ترک کنی. دوم اینکه اگه انگشت داخل واژن رفته باشه بله احتمال داره پرده آسیب دیده باشه ولی برای اطمینان به پزشک متخصص مراجعه کن

سارا
سارا
پاسخ به  Niayesh
26 روز قبل

سلام عیب نداره برو یا ازمایش بده یا هم اگر نمیتونی ازمایش بدی ورزش کگل رو انجام بده تا ۱ سال این ورزش رو انجام بدی پردت خود به خود رشد میکنه و ترمیم میشه نگران نباش

negin
negin
پاسخ به  Niayesh
6 روز قبل

سلام عزیزم اصلا نگران نباش من از سن شما خود ارضایی میکردم و مثل شما بودم و خیلیم میترسم الان۱۷سالمه عقد کردم ازمایش دادم یک ماه پیش و پرده بکارتم سالم بود

آخرین ویرایش 6 روز قبل توسط negin
ناشناس
ناشناس
پاسخ به  negin
20 ساعت قبل

ورزش کگل چ ورزشیه چطوری باید انجام بدیم؟

3921338646
3921338646
1 ماه قبل

سلام من در سن ۱۲ سالگی با دیدن فیلمی که دوستم نشانم داد جسمی در واژن فرو کردم میتونم بپرسم چه اتفاقی برام افتاده
ترو خدا جواب بدید

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط 3921338646
مرتضی
مرتضی
پاسخ به  3921338646
1 ماه قبل

سلام. بستگی داره چی فرو کرده باشید و تا کجای واژن فرو کرده باشید. الاایوحال مراجعه به پزشک متخصص

سارا
سارا
پاسخ به  3921338646
26 روز قبل

سلام دوست عزیز
احتمال داره که پردت پاره شده باشه چون با هر جسمی که داخل واژن خودت فرو کنی پرده پاره میشه حتی با خلال دندان هم

محمد
محمد
پاسخ به  3921338646
11 روز قبل

این دیگه ۱۰۰درصد پردت رفته

لیلا
لیلا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیرمن در عرض ۵ دقیقه رابطه جنسی خون لخته اومد اون چیه سراپرده بکارتم پاره شده

سارا
سارا
پاسخ به  لیلا
26 روز قبل

سلام وقت شما هم بخیر
خب کار اشتباهی کردی ورزش کگل رو انجام بده تا ۱سال بعد ۱سال پردت خود به خود رشد میکنه و ترمیم میشه

محمد
محمد
پاسخ به  سارا
11 روز قبل

رابطه جنسی هم داشته باشی ورزش انجام بدی پرده بر میگرده خوش به حال دخترا عجب شانسی آوردن……والا دا

مطهره
مطهره
1 ماه قبل

سلام امکان داره که پرده بکارت بدون خونریزی پاره بشه

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  مطهره
1 ماه قبل

سلام بله میشه

سارا
سارا
پاسخ به  مطهره
26 روز قبل

سلام اگه با انگشت بکنی خونریزی نداره ولی اگر با چیز های دیگه ای مثل رابطه جنسی خونریزی داره

سارا
سارا
پاسخ به  مطهره
13 روز قبل

سلام.پرده بکارت با انگشت خون نمیاد ولی با چیز های دیگه خون میاد

ساجده
ساجده
1 ماه قبل

سلام
ببخشید آیا پرده میتونه با فشار آب پاره بشه؟ وآیا خودارضایی برا خانم ها ضرر داره؟آیا دخول از مقعد ضرر داره؟

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط ساجده
مرتضی
مرتضی
پاسخ به  ساجده
1 ماه قبل

سلام. در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم. در مورد سوال دومتون خودارضایی خانم و آقا نداره کلا مضره ترک کنید. رابطه از مقعد به صورت لاپایی بوده یا دخول کامل؟

فریبا
فریبا
1 ماه قبل

سلام میخوام پرده بکارت خوده جور کنم

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام تو خدا جواب بدین من چند وقت دیگه عروسیم داخل آینه که نگاه میکنم یه تیکه گوشت وسط واژن میبنم و خون قاعدگی از وسط همون گوشت خارج میشه ولی سوارخش مشخص نیست انگار گوشت ها حالت چسبیدیگی به همم دارن و پایین همون گوشت یه سوارخ خیلی کوچیکی هست آیا پرده سالمه

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  زهرا
1 ماه قبل

سلام. خب چه کاریه مراجعه کنید به پزشک متخصص

زهرا
زهرا
پاسخ به  مرتضی
1 ماه قبل

نمی تونم به پزشک مراجعه کنم من رابطه هم نداشتم به خدا قسم ولی نمیدونم چرا این شکلی

سارا
سارا
پاسخ به  زهرا
26 روز قبل

نگران نباش مال همه اینجوریه خب

سارا
سارا
پاسخ به  زهرا
26 روز قبل

سلام عزیزم نگران نباش تا الان رابطه جنسی با کسی داشتی یا خیر اگر نداشتی خب پس سالمه و اگر هم داشتی پاره هست … نگران نباش پرده همه اینجوریه

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من چند وقت دیگه عروسیم داخل آینه که نگاه میکنم یه تیکه گوشت وسط واژن میبنم که خون قائدگی وسط همون گوشت خارج میشه آیا پرده سالمه ؟؟ خواهش میکنم جواب بدین پایین همون گوشته یه خورده سوراخ هست دلیلش چیه….جواب

...
...
1 ماه قبل

سلام من چن ماه پیش رابطه داشتم اما از واژن نبود از مقعد بود پس از رابطه به سرویس رفتم خون دیدم برای چیه

کریم
کریم
پاسخ به  ...
1 ماه قبل

چیزی نیست نگران نباش فقط پاره شدی

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  ...
1 ماه قبل

سلام. به پزشک متخصص مراجعه شود

بینام
بینام
1 ماه قبل

سلام ببخشید خون پرده بکارت مثل خون پریودی لخته ایه؟

سارا
سارا
پاسخ به  بینام
26 روز قبل

سلام اره خب چون خون یکیه عزیزم

حمیرا
حمیرا
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر، با انگشت کردن هم پرده پاره میشه؟؟؟ تا که خون از واژن نیاد پرده پاره میشه؟؟؟

صمیرا
صمیرا
پاسخ به  حمیرا
1 ماه قبل

آره عشقم تو فقط انگشت کن فدات بشم

ملیسا
ملیسا
پاسخ به  صمیرا
25 روز قبل
مرتضی
مرتضی
پاسخ به  حمیرا
1 ماه قبل

سلام. بله با انگشت کردن هم پاره میشه

سارا
سارا
پاسخ به  حمیرا
26 روز قبل

سلام وقت شما هم بخیر ، با انگشت واژن خون نمیاد ولی رابطه جنسی اگه داشت باشی خون میاد

دوستی
دوستی
2 ماه قبل

سلام من باکره هستم ولی یبار آب پر فشار شد بدنم سوخت دیروز هم نوره استفاده کردم خیلییی سوزش داشتم امروز هم ترشحات زرد داشتم و کمر درد الان نزدیک پریودمم هست بنظرت هایمن آسیب دیده خیلیییی نگرانمممم‌!

سارا
سارا
پاسخ به  دوستی
26 روز قبل

سلام عزیزم نه پاره نشده چون با فشار اب پرده پاره نمیشه فدات شم فقط رابطه جنسی و انگشت کردن
کمر دردتم مال اینکه نزدیکیه پریودیته

بی نام
بی نام
2 ماه قبل

سلام . امکان داره هفته قبل سوراخ کوچیک باشه ولی بعد بزرگ بشه؟ امکانش هست له خاطر سن رشد باشه !؟ یا داره نصف میشه؟؟

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  بی نام
1 ماه قبل

سلام. سوراخ چی منظورتون هست؟

ثمین
ثمین
2 ماه قبل

امکان داره توی سن رشد سوراخ بزرگ بشه؟ یا نشون دهنده نصف شدنش هست؟

آخرین ویرایش 2 ماه قبل توسط ثمین
مرتضی
مرتضی
پاسخ به  ثمین
1 ماه قبل

سلام. سوراخ چی منظورتونه؟

دکتر جانی سینز
دکتر جانی سینز
2 ماه قبل

سلام من مشاوره رایگان میدم برای دخترا پسر هم بود اشکال نداره ( لغایتن بالای ۱۸ سال)
هرکاری داشتید فقط خبر بدید لوله کشی _ پیک _
پلیس _و……….

عسل
عسل
پاسخ به  دکتر جانی سینز
1 ماه قبل

میشه با من کمک بکنی تا بدانم پرده ام سالمی یا خیر ؟؟

دکتر
دکتر
پاسخ به  عسل
1 ماه قبل

درخدمتم بفرمائید

گلافشان
گلافشان
پاسخ به  دکتر
1 ماه قبل

لطفا جوابم بدهید

مانلی
مانلی
پاسخ به  دکتر جانی سینز
1 ماه قبل

توروحت هههههه

سحر حسینی
سحر حسینی
2 ماه قبل

لطفا رهنمایی کنید خیلی خیلی نگرانم

سحر حسینی
سحر حسینی
2 ماه قبل

سلام من با قیتک تو رحمم میمالیدم در حدی که خیلی خوشم میامد اینکارو میکردم آیا پرده ام آسیب دیده

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  سحر حسینی
1 ماه قبل

چی

زهرا
زهرا
2 ماه قبل

سلام ببخشید ی سوالی داشتم
ببیند فقد با یک بار انگشتر کردن واژن ب طور اتفاقی ممکنه پرده پاره بشه بدون درد و خونریزی هم باشه فقد چند ثانیه این اتفاق افتاد

سارا
سارا
پاسخ به  زهرا
26 روز قبل

سلام با یک بار انگشت نه با چند ثانیه هم پرده پاره نمیشه عزیزم نگران نباش

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  سارا
3 روز قبل

اگر با انگشت ظربات زیادی بزنیم و چند بار تکرار بشه چی؟؟ پارگی وجود داره یا نه؟ ولی خودمون حس نکنیم و نفهمیم…

ناشناس
ناشناس
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر من خیلی میترسم پرده نداشته باشم ولی چیزی هم نکردم داخل پرده ام فقط روش را مالیدم آیا ممکنه پرده ام بره؟خیلی فقط استرس دارم

masomeh
masomeh
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

ن خیرم

ثمین
ثمین
2 ماه قبل

من هفته پیش تو آینه دیدم سوراخم کوچیک بود ولی الان بزرگتر شده

ثمین
ثمین
پاسخ به  ثمین
2 ماه قبل

امکان داره به خاطر فشار یهویی آب باشه؟

ثمین
ثمین
پاسخ به  ثمین
2 ماه قبل

آسیب دیده؟

اکرم
اکرم
پاسخ به  ثمین
19 روز قبل

سلام من پرده م پاره شد دکتر سپتوم داشتم تیکه شو برداشتم_طول میکشه دوبار پردم پارشده به طول کامل باز نشده _صبر کنید تا ۳ روز زخم نشه _ دوبار واژنم بازبشه_شوهرم علاقه بچه داره

ثمین
ثمین
2 ماه قبل

چرا تایید نمیشه

ثمین
ثمین
پاسخ به  ثمین
2 ماه قبل

امکان سوراخ کوچیک بزرگ بشه؟

ثمین
ثمین
پاسخ به  ثمین
2 ماه قبل

هفته قبل با اینه دیدم کوچیک بود این هفته بزرگتر شده

Amir
Amir
پاسخ به  ثمین
1 ماه قبل

باید بررسی بشه

ووو
ووو
2 ماه قبل

سلام . ببخشید آیا با فشار آب پرده آسیب میبینه یا پاره میشه؟

حوا
حوا
2 ماه قبل

میشه یه دختر کلا پرده نداشته باشه؟؟ این طبیعیه؟؟

...
...
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

امکان داره

...
...
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

بله

ثمین
ثمین
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

بله

ثمین
ثمین
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

بله

ثمین
ثمین
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

بله

ثمین
ثمین
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

بله

ککن
ککن
پاسخ به  حوا
1 ماه قبل

نه

حوا
حوا
2 ماه قبل

سلام پرده بکارت تو چن سالگی تشکیل میشه؟؟؟

ثمین
ثمین
پاسخ به  حوا
2 ماه قبل

از ۳ تا ۵ سالگی

....
....
2 ماه قبل

ثمین
ثمین
پاسخ به  ....
2 ماه قبل

امکان داره سوراخ کوچیک باشه ولی به خاطر سن رشد بزرگ بشه؟

....
....
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر خانوم دکتر
من قبلاً نه رابطه جنسی داشتم نه چیزی
دوروزه قبل وقتی رفتم سرویس بهداشتی یه قطره خون دیدم بعد که فکر کردم پریودیم ولی بعد اون اصلا چیزی ندیدم و هنوزم پریود نشدم اون قطره خون ممکنه ربطی به پرده بکارت داشته باشه ؟

زینب حسینی
زینب حسینی
پاسخ به  ....
2 ماه قبل

سلام

جلال
جلال
پاسخ به  ....
12 روز قبل

خیر

مهناز
مهناز
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید من بچه بودم ۸-۷ سالم بده بچه بودم به مغزم نرسیده میرفتم دستشویی آب دستشویی باز میکردم که حال کنم به واژینال میگرفتم بافشار زیاد الان ۱۸ سالمه میترسم میخواستم بپرسم که پاره شده دکترم نمیتونم برم و من هنوز به مامان بابام نگفتم

ثمین
ثمین
پاسخ به  مهناز
2 ماه قبل

آیا با فشار آب پرده نصف میشه؟ یا امکان داره سوراخ کوچیک بزرگتر بشع؟

آخرین ویرایش 2 ماه قبل توسط ثمین
احمد
احمد
2 ماه قبل

سلام من دیروز رابطه داشتم با دوست دختر که میگفت پرده دارم و دخول انجام شد ولی خون ریزی نکرد ولی میگفت با ادرار خون ریزی کردم و فرداش میگفت کمی خون ریزی دارم و در حد یک قطره کمتر به من خون نشون داد آیا او پرده داشته یا خیر ؟

Mmmm
Mmmm
2 ماه قبل

دوستان قبل از ازدواج رابطه برقرار کنید بگای سگ میروید با ترمیم هم ببرن تست بکارت مشخص میشه بهترین راه اینه پاکی خودتون حفظ کنید وگرنه همین دوست پسرتون باهاتون ازدواج نمیکنه و بخاطر یک حماقت یک عمر پشیمانی دارید

مریم
مریم
پاسخ به  Mmmm
2 ماه قبل

کسی که با عشقش هر کاری کرده رها شده چیزی از پاکیش کم نمیشه اینا نشونه ارزش گذاری نیست
وقتی شما میتونی به یکی ایراد بگیری که شغلش باشه این کارا

ناشناس
ناشناس
2 ماه قبل

وقتی توی پرده چیز سفید رنگی دیده بشه پرده پاره شده

مریم
مریم
پاسخ به  ناشناس
2 ماه قبل

نه بابا این چه چرتیه کی گفته اصلا پرده وجود نداره دور هایمنه که اصلا خودت نمیتونی ببینی

زهرا
زهرا
پاسخ به  ناشناس
2 ماه قبل

چجوری مثلا ؟؟؟

بی نام
بی نام
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

نه

دکمه بازگشت به بالا