زود انزالی چیست و چگونه درمان میشود؟

زود ارضایی چگونه درمان میشود و علت زود انزالی در مردان متاهل و مجرد

فهرست مطالب

زودانزالی چیست؟

امروزه، آشنایی با روش‌های درمان زود انزالی در اقایان یکی از رایج‌ترین موضوعاتی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است. زود انزالی مردان مشکل نسبتا شایعی است که به سادگی می‌تواند کیفیت زندگی جنسی و روابط عاطفی افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد.

مطالعات نشان می‌دهند، چیزی در حدود یک سوم آقایان از عارضه انزال زودرس رنج می‌برند. این امر می‌تواند تبعات روانی و عاطفی بسیار زیادی نظیر اضطراب، ناامیدی و کم‌رنگ شدن روابط عاطفی شرکای جنسی را به دنبال داشته باشد.

طیف قابل توجهی از آقایان به واسطه دست‌وپنجه نرم کردن با این عارضه از برقراری رابطه جنسی اجتناب می‌کنند. خوشبختانه، این روزها روش‌های درمانی گوناگونی وجود دارند که به بهبود این مشکل کمک می‌کنند.

اصطلاح انزال زودرس به زبان انگلیسی

انزال زودرس در زبان انگلیسی با اصطلاحات Premature Ejaculation یا PE، Rapid Ejaculation و Early Ejaculation شناخته می‌شود.

انزال چیست؟

خروج و آزاد شدن مایع منی از آلت تناسلی را اصطلاحا انزال می‌نامند. این امر عمدتا با اوج گرفتن لذت ناشی از برقراری رابطه جنسی و ارگاسم همراه است.

زود انزالی مردان چیست؟

زود انزالی مردان نوعی اختلال جنسی است. افراد مبتلا به این عارضه هیچ‌گونه کنترلی بر انزال و ارگاسم خود ندارند. به واسطه این امر، مرد در فاصله اندکی پس از آغاز فعالیت جنسی یا حتی به محض برانگیختگی جنسی، ارگاسم و انزال را تجربه کند.

این امر رابطه جنسی و حیات عاطفی زوجین را تحت تاثیر قرار داده و فرصت لذت بردن از رابطه را از طرف مقابل می‌گیرد. بررسی‌ها نشان می‌دهند، در حدود یک سوم از مردان در فاصله سنین ۱۸ تا ۵۹ سالگی اختلال انزال زودرس را تجربه می‌کنند. در اغلب موارد، زود انزالی مردان بین یک تا سه دقیقه پس از مقاربت روی می‌دهد.

انواع زود انزالی مردان

زود انزالی مردان را به طور کلی می‌توان به دو گروه دسته‌بندی کرد:

زود انزالی مادام‌العمر یا اولیه

زود انزالی اولیه به این معنی است که کلیه روابط جنسی شما از ابتدای امر تا کنون تحت تاثیر این عارضه بوده است.

زود انزالی اکتسابی یا ثانویه

زود انزالی ثانویه به این معنی است که شما در طول زندگی جنسی خود، بارها انزال طولانی مدت‌تری را تجربه کرده و اخیرا یا در دوران خاصی دچار انزال زودرس شده‌اید.

علائم زود انزالی در آقایان

کلیه آقایان ممکن است در مقاطعی از زندگی با عارضه انزال زودرس مواجه شوند. حتی برخی از مردان هر چند وقت یک‌بار زود انزالی را تجربه می‌کنند. به خاطر داشته باشید، این اتفاق تنها زمانی نگران‌کننده بوده و به عنوان یک اختلال شناخته می‌شود که به طور مکرر یا برای مدتی طولانی روی دهد.

از مهم‌ترین علائم PE مردان می‌توان به کوتاه بودن زمان مقاربت اشاره کرد. همان طور که پیش‌تر هم گفته شد، در اثر این اختلال زمان آغاز رابطه جنسی تا انزال ممکن است بین یک تا سه دقیقه یا کم‌تر طول بکشد.

چه عواملی باعث زود انزالی در مردان می‌شوند؟

براساس مطالعات، عوامل روانشناختی گوناگون نظیر اضطراب، نگرانی و استرس به شکل قابل توجهی می‌توانند در بروز عارضه PE موثر باشند. در عین حال، بسیاری از افراد در نخستین تجارب جنسی خود با این مشکل روبه‌رو می‌شوند. بنابراین، کم‌تجربگی را نیز می‌توان از عوامل موثر در بروز این اختلال به حساب آورد.

طبیعی است که مولفه‌های روانشناختی، دائمی نبوده و به تدریج می‌توانند برطرف شوند. از طرف دیگر، با افزایش سن و بالا رفتن تجربه افراد می‌توانند راه‌کارهای مناسبی را برای به تاخیر انداختن انزال بیاموزند. در مجموع، دلایل موثر بر زود انزالی اقایان را می‌توان چنین برشمرد:

 • عدم اعتماد به‌نفس
 • افسردگی
 • سابقه سوء استفاده جنسی چه در قالب سوء استفاده‌گر و چه در قالب قربانی
 • احساس گناه
 • اضطراب
 • نگرانی از انزال زودرس
 • استرس درباره برخورداری از تجربیات جنسی محدود
 • مشکلات عاطفی با شریک جنسی یا نارضایتی از رابطه فعلی
 • ابتلا به برخی بیماری‌ها و شرایط جسمانی
 • بالا و پایین رفتن غیر عادی میزان برخی هورمون‌ها نظیر تستوسترون
 • التهاب پروستات یا مجرای ادرار

چه زمانی برای زود انزالی به پزشک مراجعه کنیم؟

زود انزالی در موارد حاد می‌تواند روابط عاطفی و خانوادگی افراد را دچار اختلال کرده و مشکلات روحی و روانی متعددی را به دنبال داشته باشد. بنابراین، در صورت مشاهده هر یک از نشانه‌های زیر لازم است هر چه سریع‌تر به پزشک مراجعه کنید.

 • ایجاد عدم اعتماد به‌نفس، نگرانی و اضطراب
 • تردید درباره توانایی در برقراری یک رابطه جسنی لذت‌بخش
 • عدم برقراری روابط صمیمانه با شریک جنسی
 • انزوای جنسی
 • تجربه مداوم انزال زودرس در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه

متخصص آنلاین سلامت جنسی

تشخیص زود انزالی در اقایان

روند تشخیص و درمان زود انزالی در اقایان ابتدا می‌تواند با مراجعه به پزشک داخلی و انجام مراقبت‌های اولیه آغاز شود. با این حال، در ادامه بهتر است فرآیند تشخیص توسط متخصص اورولوژی و یک روانشناس دنبال شود. اورولوژیست پزشکی است که در زمینه سلامت سیستم ادراری و عملکرد جنسی مردان تخصص دارد.

موفقیت در امر درمان زود انزالی در اقایان مستلزم پاسخ‌گویی دقیق به سوالاتی است که پزشک متخصص درباره سابقه پزشکی و زندگی جنسی شما مطرح می‌کند. چند نمونه از پرسش‌های رایجی که در هنگام مشاوره آنلاین یا حضوری با اورولوژیست و به منظور درمان زود انزالی اقایان باید پاسخ دهید عبارتند از:

 • چند وقت است از نظر جنسی فعال هستید؟
 • از چه موقعی فکر کردید ممکن است به عارضه زود انزالی دچار شده باشید؟
 • تاکنون چند بار انزال زودرس را تجربه کرده‌اید؟
 • زمان انزال شما چقدر است؟
 • آیا داروی خاصی مصرف می‌کنید؟
 • آیا تاکنون انزال استاندارد و طبیعی را تجربه کرده‌اید؟

علاوه بر سوالات یاد شده، احتمالا انجام آزمایش هورمونی خون ضرورت خواهد داشت. این آزمایش غالبا برای اندازه‌گیری سطح تستوسترون بدن تجویز می‌شود.

مدت زمان استاندارد و طبیعی انزال آقایان چند دقیقه است؟

رابطه جنسی یک ارتباط دو جانبه است و از نظر مدت و تکنیک باید به شیوه‌ای انجام گیرد که بتواند رضایت هر دو طرف را برآورده کند. بنابراین، نمی‌توان مدت زمانی قطعی و استاندارد را برای انزال تعیین کرد. در واقع، مدت زمان انزال افراد بسته به طیف بسیار متنوعی از متغیرها ممکن است متفاوت باشد.

براساس مطالعات سازمان بهداشت بریتانیا و طی بررسی‌های انجام شده بر روی ۵۰۰ زوج از ۵ کشور مختلف، میانگین زمان استاندارد انزال آقایان چیزی در حدود ۵.۵ دقیقه است. با این حال، در برخی موارد مدت انزال تا ۱۰ دقیقه با بیش‌تر نیز می‌تواند افزایش یابد.

درمان زودانزالی آقایان

روش‌های درمان زود انزالی در اقایان

گزینه‌های معمول درمان زود انزالی اقایان شامل تکنیک‌های رفتاری، بی‌حسی موضعی، مصرف برخی داروها و مشاوره است. به خاطر داشته باشید، یافتن درمان موثر یا ترکیبی از روشهای درمانی مفید و ثمربخش ممکن است نیازمند شکیبایی و صرف وقت باشد. در این میان، احتمالا ترکیب رفتار درمانی و درمان‌های دارویی موثر خواهد بود.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از تکنیک‌های رفتاری

در برخی موارد، درمان زود انزالی در اقایان ممکن است شامل تمهیدات ساده‌ای برای به تاخیر انداختن انزال باشد. از این میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خودارضایی پیش از برقراری رابطه جنسی
 • استفاده از سبک‌ها، حالت‌ها، الگوهای رفتاری و روش‌های قرارگیری‌ مختلف برای به تاخیر انداختن انزال
 • پرهیز از مقاربت در بازه‌های زمانی تعیین شده

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از خودارضایی

برای این منظور، توصیه می‌شود یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی خودارضایی کنید. انجام این کار به شما کمک خواهد کرد انزال خود را در طول رابطه با شریک جنسی به تعویق بیاندازید.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از تمرینات کف لگن

ضعیف بودن عضلات کف لگن می‌تواند در انزال زودرس موثر باشد. در این قبیل موارد، تمرینات کف لگن (Kegel exercises) می‌تواند به تقویت این عضلات کمک کند. برای انجام این تمرینات لازم است مراحل زیر را رعایت کنید:

 • ابتدا باید عضلات کف لگن خود را شناسایی کنید. برای شناسایی عضلات کف لگن باید با منقبض کردن ماهیچه‌ها جریان ادرار یا خروج گاز از بدن خود را کنترل یا متوقف کنید. پس از شناسایی و تعیین ماهیچه‌های مذکور در هر حالتی می‌توانید از این تکنیک بهره جوئید.
 • در مرحله بعد، لازم است عضلات کف لگن را منقبض کرده و برای مدت ۳ ثانیه ثابت نگه‌دارید. سپس، ماهیچه‌های خود را رها کرده و ۳ ثانیه منتظر بمانید. این روند را چند بار پشت سر هم تکرار کنید. در روزهای متمادی و در حال انجام کلیه فعالیت‌های روزمره تمرینات Kegel را انجام دهید.
 • تمرکز خود را حفظ کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه، تا جای ممکن بر روی منقبض کردن عضلات کف لگن خود تمرکز کنید. در حین این تمرینات، فقط عضلات کف لگن را سفت کرده و ماهیچه‌های شکم، ران یا باسن خود را جمع نکنید.
 • در طول این تمرین آزادانه تنفس کرده و از حبس کردن نفس اجتناب کنید.
 • این کار را روزانه سه نوبت، هر نوبت ۱۰ بار و حداقل به مدت ۱۵ روز انجام دهید.
 • این تمرین را در حالت ایستاده، نشسته و خوابیده تکرار کنید.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از تکنیک فشار مکث

ممکن است پزشک معالج استفاده از روشی به نام تکنیک فشار مکث را توصیه کند. برای این منظور، لازم است فعالیت جنسی خود را مطابق معمول آغاز کنید. به محض احساس آمادگی برای انزال، فعالیت را متوقف کرده و از شریک جنسی خود بخواهید محل اتصال آلت تناسلی شما به شافت را برای مدت چند ثانیه فشار دهد.

به این ترتیب، تمایل شما به ارگاسم کاهش یافته و می‌توانید فعالیت خود را از سر بگیرید. این کار را چندین بار تکرار کنید. به تدریج بدن شما به این مکث‌ها عادت خواهد کرد. در نهایت، بدون کمک شریک جنسی هم می‌توانید روند انزال را به تاخیر بیاندازید.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از تکنیک آمیزش منقطع

آمیزش منقطع هم یکی از روش‌های دیگری است که برای درمان زود انزالی اقایان توصیه می‌شود. در این روش، پیش از رسیدن به اوج لذت و ارگاسم لازم است فعالیت جنسی را برای مدت کوتاهی متوقف کنید. به این ترتیب، احساس لذت در شما کاهش یافته و انزال به تعویق می‌افتد. این تکنیک را تا زمانی تکرار کنید که کنترل انزال امکان‌پذیر شود.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از کاندوم

استفاده از کاندوم معمولا حساسیت آلت تناسلی مردان را کاهش داده و به تاخیر انزال کمک می‌کند. امروزه، انواع متنوعی از این محصول وجود دارند که به آن‌ها کاندوم تاخیری می‌گویند.

بخش داخلی این کاندوم‌ها به برخی مواد بی‌حسی نظیر بنزوکائین یا لیدوکائین آغشته است. کاندوم‌های تاخیری هم درست مانند سایر کاندوم‌ها از جنس لاتکس هستند؛ با این تفاوت که از ضخامت بیش‌تری برخوردارند. مجموعه این عوامل در کاهش حساسیت آلت مردانه و به تاخیر انداختن انزال موثر است.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از کرم بی‌حسی موضعی

اغلب کرم‌های بی‌حسی در کلیه داروخانه‌ها و بدون نیاز به تجویز پزشک در دسترس قرار دارند. مصرف این کرم‌ها حساسیت آلت تناسلی را کاهش داده و از این طریق انزال را به تاخیر می‌اندازد. برای کسب بهترین نتیجه، لازم است ۱۰ تا ۱۵ قبل از برقراری رابطه جنسی از این کرم استفاده کرده و صبر کنید تا جذب شود. سپس، مطابق معمول می‌توانید فعالیت جنسی خود را انجام دهید.

درمان زود انزالی در اقایان با استفاده از اسپری لیدوکائین

اسپری لیدوکائین هم درست مانند کرم‌های بی‌حسی موضعی عمل می‌کند. بنابراین، کافی است ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل از رابطه جنسی آن را روی آلت خود اسپری کنید. به خاطر داشته باشید، مصرف بیش از حد اسپری لیدوکائین و کرم‌های بی‌حسی ممکن است با برخی عوارض جانبی بالقوه نظیر کاهش میل جنسی و از دست دادن حساسیت موقتی همراه باشد.

درمان زودانزالی آقایان

درمان زود انزالی در اقایان با کمک طب سنتی

درمان گیاهی زود انزالی

برخی روش‌های پیشنهادی طب سنتی برای درمان انزال زودرس عبارتند از:

مصرف کندر

روزانه قطعه کوچکی کندر را به مدت چند دقیقه مانند آدامس جویده و پس از خارج شدن عصاره، تفاله را دور بیاندازید. این کار را چندین ماه تکرار کنید.

ترکیب کندر، سیاهدانه، مصطکی و عسل

دو قاشق غذاخوری کندر، دو قاشق غذاخوری سیاهدانه و یک قاشق غذاخوری مصطکی را با هم ترکیب کرده و به خوبی آسیاب کنید. حالا، مقداری عسل را به این ترکیب افزوده و آن را داخل ظرف مناسبی بریزید. روزانه، سه قاشق چای‌خوری از این معجون را نوش جان کنید.

دم‌نوش گل میخک

مقداری گل میخک خشک شده را در یک فنجان آب جوش ریخته و ۵ دقیقه صبر کنید تا دم بکشد. در صورت تمایل، این جوشانده را همراه با عسل یا نبات نوش جان کنید.

دمنوش زنجبیل و عسل

یک قطعه زنجبیل تازه یا یک قاشق چای‌خوری پودر زنجبیل را در یک فنجان آب جوش ریخته و صبر کنید تا دم بکشد. این جوشانده را همراه عسل نوش جان کنید.

دمنوش گل‌گاوزبان و سنبل‌الطیب

ترکیب یک قاشق غذاخوری گل‌گاوزبان و یک قاشق چای‌خوری سنبل‌الطیب، یک عدد لیموعمانی یا دو عدد عناب را با یک و نیم لیوان آب را داخل یک قابلمه کوچک یا شیرجوش بریزید. ظرف را برای مدت ۲۰ دقیقه روی شعله کم قراردهید. این جوشانده را با عسل شیرین کرده و روزانه یک فنجان نوش جان کنید.

مشاوره آنلاین درمان زودانزالی با طب سنتی

زود انزالی در مردان همان اختلال نعوظ است؟

انزال زودرس (PE) و اختلال نعوظ (ED) دو عارضه کاملا متفاوت هستند. با این حال، زود انزالی مردان می‌تواند با اختلال نعوظ همراه باشد.

علاوه بر موارد یاد شده، تغییر سبک زندگی، استراحت کافی، تغذیه مناسب و استفاده از مکمل‌های غذایی حاوی زینک و منیزیوم در درمان زود انزالی در اقایان تاثیرگذار است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر، توصیه می‌کنیم همین حالا از طریق مشاوره آنلاین با متخصصان سلامت جنسی و پزشکان پذیرش ۲۴ تماس بگیرید.

ویزیت متخصص سلامت جنسی

۳.۵/۵ (۱۷ نظر)

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
عضویت
Notify of
guest
60 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
علیرضا نادری از خراسان رضوی شهرستان کاشمر
علیرضا نادری از خراسان رضوی شهرستان کاشمر
5 روز قبل

سلام من دوسال ونیم پیش عمل کلستاتوم گوش چپ انجام دادم حالا شنوایی هم ندارم وطرف چپ صورتم کمی ورم کرده باید چکار کنم

احمد
احمد
21 روز قبل

زود انزالی دائمی را چگونه تداوی نماییم

سمندر
سمندر
22 روز قبل

چگونه می توانیم زن را زود انزال کنیم

محمد رضا س
محمد رضا س
27 روز قبل

سلام من ۵۵ سال دارم یک ساله بی میلی وزود انزالی و آلتم زاویه ای شده وقرص تادافیل مصرف کردم تعصیری نمی کنه خیلی اذیت میشم و درضمن فقط مخدر مصرف دارم لطفآ راهنمایی کنید مچکرم

یه بنده خدا
یه بنده خدا
1 ماه قبل

سلام زمان ارضا شدنم ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه اس، الان زود ارصایی دارم یا نه؟

حامد
حامد
در پاسخ به  یه بنده خدا
20 روز قبل

اره

تیمور اکبری
تیمور اکبری
1 ماه قبل

من آقا هستم ۲۹سالمه و زود انزالی دارم چطور میتونم درمان شم

منصور
منصور
4 ماه قبل

برای زود انزالی چه داروی را استفاده کنیم

حسین موسوی
حسین موسوی
4 ماه قبل

سلام
زود انزالی شدید دارم نمیدونم چکار کنم

تینا
تینا
5 ماه قبل

شوهر منم تا دخول انجام میشه سریع ارضا میشه من خودم ‌زمان زیادی هم برای ارضا نمیخوام اما این دیگه خیلی زود ارضا میشه اصلا قبول هم نمیکنه مشگل داره میگه نرماله من خیلی اذیت میشم کم کم به فکر خود ارضایی دارم می افتم با خودم میگم این که سریع ارضا میشه پس منم مشگلی نداره جدا ا ز رابطه خود ارضایی کنم چون شنیده بودم ادم با خود ارضایی دیگه میلی به نزدیکی نداره پس واسه من چه فرقی داره

رضا
رضا
در پاسخ به  تینا
1 ماه قبل

سلام اهل کجا هستی

saman
saman
در پاسخ به  تینا
30 روز قبل

من اصلا بیشتر وقتها ارضاء نمیشم و وقتی هم ارضاء میشم بدن درد شدید دارم

حامد
حامد
در پاسخ به  تینا
20 روز قبل

ارضا شد سریعا حالت تناسلی شوهرت رو بخور

محمود
محمود
5 ماه قبل

من زود ارضامیشم خواهشن درمانش بهم بگین زندکیم داره خراب میشه

حسن جمالی
حسن جمالی
5 ماه قبل

چگونه از زود انزالی خلاص بشم

reza
reza
5 ماه قبل

درود اندازه آلت تناسلی مردانه چقد باشه توی رابطه مشکلی پیش نمیاد؟

هیلا
هیلا
در پاسخ به  reza
11 روز قبل

۱۰سانت

علی احمد
علی احمد
5 ماه قبل

چگونه از زود انزالی خلاص شویم

مجتبی
مجتبی
5 ماه قبل

سلام من چند روز خیلی سریع انزال میشم قبلاً این اتفاق رو تجربه نکردم خیلی سریع

سامان
سامان
5 ماه قبل

سلام زود انزالی دارم راهنمایم کنید

وحید
وحید
6 ماه قبل

سلام زود انزالی دارم زیر یک دقیقه

امیر عباس
امیر عباس
6 ماه قبل

سلام وقت تون بخیر از زود انزالی رنج میبرم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

علی
علی
در پاسخ به  امیر عباس
5 ماه قبل

سلام زودانزالی دارم

قمبر
قمبر
6 ماه قبل

زود انزالی دارم

حیدر
حیدر
8 ماه قبل

وای چرا همه زود انزالی دارن

مرادی
مرادی
8 ماه قبل

سلام زودانزلی خیلی شدید دارم راهنما یم کنید.

سمیر
سمیر
9 ماه قبل

زودانزالی دارم

علی
علی
9 ماه قبل

سلام دکتر من ۲۸سال دارم زود انزالی شدیدی دارم حدود ۱۵ساله خود ارضایی میکنم

اصغر
اصغر
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

سلام دکترمن ۴۰سال دارم وازبیماری زودانزالی رنج میبرم لطفامراراهنمایی کنید

سارا
سارا
9 ماه قبل

با سلام همسر من زود انزالی داره ولاغر وکم خونی داره پلاکت خونش پایین می خواستم بپرسم چکار بیاد انجام بده

saman
saman
در پاسخ به  سارا
30 روز قبل

من اصلا ارضاء نمیشم ،وقتی هم میشم بدن درد شدید دارم خیلی عذاب آور شده واسم دکتر

فیروز
فیروز
10 ماه قبل

سلام من زود انزالی دارم منو راهنمایی کنید ممنونم از لطف شما

فیروز
فیروز
10 ماه قبل

سلام من زود انزالی دارم منو راهنمایی کنید ممنونم از لطف شما

لنگری
لنگری
10 ماه قبل

سلام

اصغر
اصغر
1 سال قبل

سلام
من ۵۰ سال دارم از زود انزالی رنج میبرم دکترارولوژی رفتم بعضی داروها رومی خورد پادرد عجیبی میگیرم و ترک می کنم راه هل چیست۰باتشکر

محسن
محسن
1 سال قبل

سلام بنده زود انزال هستم ودر نعؤظ دچار اختلال شدهام چه کنم متشکرم

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام خوبید بنده ۵۱ سال دارم از زود انزالی رنج میبرم خیلی زود ارصا میشم همین که دخول انجام میشه من ارصا میشم خیلی سخته برام لطفا راهونمایی کنید

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام من زود انزالی دارم و خیلی کلافه هستم ومیترسم زندگیم از من بپاشد لطفا راهنماییم کنید

دکتر سید ناصر سید اسماعیلی
دکتر سید ناصر سید اسماعیلی
پزشک متخصص
در پاسخ به  محمد
1 سال قبل

زودانزالی با درمان دارویی قابل اصلاح هست و مشاوره بشین با توجه به شرح حال شما دارو تجویز می شود

محمدرضا
محمدرضا
1 سال قبل

سلام خوبید من زودر انزالی دارم با خود ارضایی لطفا کمکم کنید

فاطمه
فاطمه
1 سال قبل

سلام خسته نباشین مشکل زودانزالی شوهرم داره خیلی عذاب میکشه لطفاً راهنمای کنین ممنون میشم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص کلیه و مجاری ادرار گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص کلیه و مجاری ادرار

احمد محمودی
احمد محمودی
در پاسخ به  پشتیبانی پذیرش24
7 ماه قبل

سلام من زود انزالی دارم

saman
saman
در پاسخ به  فاطمه
30 روز قبل

منم مشکل دیر انزالی و اصلا نشدن دارم خیلی عذاب میکشم

هیلا
هیلا
در پاسخ به  saman
11 روز قبل

الان من دنبال کسی هستم ک بیادمنوارضاکنه میتونی

محمد
محمد
در پاسخ به  هیلا
2 روز قبل

سلام.من میتونم .کجایی؟

حامد
حامد
در پاسخ به  فاطمه
20 روز قبل

سلام دمنوش گل میخک بهش بده یا هروز ورزش های کمر و شکم رو انجام بده تا ماهیچه ها قوی بشه پدر رابطه هم میخواد به ارگاسم برسه محل اتصال رو شما فشار بدید تا عقب بیفته

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام من رضاهستم از رابطه جنسی باهمسرم زود انزال می شوم چه کار کنم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  رضا
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص کلیه و مجاری ادرار گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص کلیه و مجاری ادرار

saman
saman
در پاسخ به  پشتیبانی پذیرش24
30 روز قبل

سلام من مشکل ارضاء نشدن دارم به شکلی که بیشتر اوقات ارضاء نمیشم و بدن درد شدید میگیرم،بالای یک ساعتم به خودم فشار آوردم ولی نمیشه که نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید

سعید
سعید
1 سال قبل

سلام من چهل سال دارم واز زود انزالی در رابطه با همسرم مشکل دارم و هیچ بیماری ندارم وبدنی سالم دارم

دکتر رسول اسماعیلی
در پاسخ به  سعید
1 سال قبل

درود برشما. از علل زود انزالی میتوان به مصرف سیگار و الکل، اختلال نعوظ، بعضی بیماریها و بعضی داروها و… اشاره کرد.‌ به طور کلی مشکل زودانزالی با کنترل و رفع علل زمینه ای، انجام تکنیکهای مناسب و مصرف داروهای مناسب قابل رفع خواهد بود.

saman
saman
در پاسخ به  دکتر رسول اسماعیلی
30 روز قبل

دکتر سلام لطفا به سوال منم پاسخ بدید

قاسمی
قاسمی
1 سال قبل

سلام من آقای ۳۸هستم ومشکل زود انزالی دارم ودرضمن سال ۹۲پیوند کبد شده‌ام لطفاً راهنمایی کنید

امیر
امیر
در پاسخ به  قاسمی
9 ماه قبل

سلام من‌زود انزالی دارم واز عاقبت این کار میترسم چون مجبورم مواد مخدر استفاده کنم ترس از این دارم معتاد شم خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنون

Dnan
Dnan
در پاسخ به  امیر
22 روز قبل

مصرف مواد بدترش میکنه جانم

اکبر جلالوند
اکبر جلالوند
1 سال قبل

سلام. پنجاه ساله هستم بدنی سالم دارم عذاب زود انزالی روانییم کرده بیست ساله هیچگونه مصرف مواد ندارم..چکار کنم؟

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  اکبر جلالوند
1 سال قبل

سلام با توجه به سن شما نیاز به آزمایشات هورمونی دارید گاهی اوقات با دارو این مشکل حل می‌شود چرا به دکتر ارولوژیست مراجعه نمیکنید حتما کارساز خواهد بود

saman
saman
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
30 روز قبل

سلام دکتر من مشکل ارضاء نشدن دارم و گاهی اوقات اصلا ارضاء نمیشم خیلی واسم عذاب آور شده وقتی هم ارضا میشم بدن درد شدید دارم

saman
saman
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
30 روز قبل

لطفا به سوال منم پاسخ بدید .به خودم فشار میارم یک ساعتم طول میکشه ولی ارضاء نمیشم که نمیشم به حدی که بدن درد شدید میگیرم حتی حالت تهوع هم گاهی اوقات دارم

دکمه بازگشت به بالا