امکانات پذیرش 24خبرها

نوبت دهی تلفنی ، قابلیت ها و امکانات آن

همه ما روزانه معطلی و اتلاف وقتی که از جانب دیگران تحمیل می‌شود را زیاد تجربه کرده‌ایم. اما خوشبختانه جامعه در حال پیشرفت و رفتن به سمت سیستم ماشینی و خودکار است. بیمارانی که برای نوبت گرفتن از پزشکان بارها و بارها تماس می‌گیرند اما به دلیل تعدد تماس‌ها و خطوط اشغال، ساعت‌ها منتظر می‌مانند مثال عینی این موضوع است. داشتن یک سیستم خودکار برای پاسخگویی به بیماران راه حل این مساله می‌باشد. پذیرش ۲۴ این مساله را یک بار برای همیشه حل کرده و به این موضوع پرداخته است. این نرم افزار برای مدیران مراکز درمانی و پزشکانی که به دنبال بهینه کردن استانداردهای مراکز درمانی و مطب هستند بسیار مناسب است.

می‌توان گفت که نوبت دهی تلفنی ساده‌ترین و رایج‌ترین روش‌ گرفتن نوبت برای بیماران است و همه امکانات و جزئیاتی که در نوبت دهی تلفنی وجود دارد در بقیه روش‌ها نیز اعمال شده است.

یکی از مزایای نوبت دهی تلفنی پذیرش ۲۴ استفاده از زیر ساختی عظیم در مراکز مخابراتی استان‌هاست تا مراکز درمانی بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای در نگهداری از سامانه‌های مخابراتی از این قابلیت بهره‌برداری کنند. ما در هر استان ۱۰۰۰ خط تماس در اختیار مراکز درمانی قرار می‌دهیم تا شما بتوانید ۲۴ ساعته و بدون محدودیت فرایند نوبت دهی مرکز درمانی را انجام داده و جالبتر اینکه علاوه بر آن مراکز درمانی می‌توانند از خطوط خودشان هم برای نوبت دهی استفاده کنند.

بعد از نوبت دهی، پیامکی به بیمار ارسال می‌شود که در چه روز و چه ساعتی در مرکز درمانی حاضر باشد. اما توجه کنید که شماره نوبت به او اعلام نمی‌شود. (در بخش فراخوان علت اعلام ساعت تماس به جای شماره نوبت بیمار به طور کامل توضیح داه می‌شود.)

بیماران مراکز می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را به صورت اتوماتیک از سامانه پذیرش۲۴ دریافت کنند که در ادامه به بخشی از خدمات این سرویس اشاره می‌شود:

 

قابلیت‌های نوبت دهی تلفنی:

نوبت دهی شبانه روزی

بر خلاف بسیاری از سیستم‌های نوبت دهی تلفنی، با استفاده از سیستم پذیرش۲۴ بیماران می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز از طریق تلفن گویا نوبت بگیرند.

انعطاف پذیری در ارتباط با بیماران

در صورتی که افراد نتوانند در تاریخ و ساعت مشخص شده به مرکز درمانی مراجعه کنند، این امکان برایشان وجود دارد که با استفاده از کد رهگیری از طریق تلفن گویا نوبت‌شان را حذف یا جا به جا کنند.

آماده سازی منوی تلفن دقیقا بر اساس نیاز مرکز با این قابلیت‌ها:

 • پیاده سازی سیستم صف

اگر چند نفر در یک زمان با مرکز درمانی تماس بگیرند و بخواهند برای پرسیدن سولات تخصصی با اپراتور صحبت کنند، خطوط اشغال نشده و افراد به نوبت در صف قرار می‌گیرند.

 • امکان اتصال به اپراتور و مشاورین در هر نقطه مورد نیاز بدون نیاز به زیر ساخت اینترنت

گاهی تلفن گویا برای مطب یا مرکز درمانی به تنهایی پاسخگو نیست و لازم است اپراتور و سیستم گویا باهم ترکیب شوند. زمانی که افراد به اپراتور وصل می‌شوند می‌توانند پرسش‌های تخصصی خود را پرسیده و دوباره به سیستم گویا متصل شوند و نوبت خود را بگیرند.

 • امکان ایجاد حالات مختلف در انتخاب پزشک بر اساس سناریوی مرکز

برای شفافیت در امور نوبت دهی بیماران و مدیریت متد نوبت دهی پزشکان، ما این قابلیت را در اختیار شما قرار داده‌ایم که پزشکان بر اساس سناریوی مراکز درمانی در دسترس بیماران قرار بگیرند.

 • امکان انتخاب ساعات کاری مختلف و خدمات متعدد بر اساس نیاز بیمار

اگر یک پزشک در ساعات کاری متفاوت خدمات مختلفی ارائه می‌کند، این قابلیت برای شما وجود دارد که تنوع خدمت در زمان‌های مختلف را در سامانه اعمال کنید و کاملا مدیریت این روند را در دست داشته باشید.

 • قابلیت اخذ کد ملی و احراز هویت بیمار

هنگام گرفتن نوبت، سامانه پذیرش ۲۴ از بیمار کد ملی می‌خواهد و اعتبارسنجی انجام می‌دهد. یعنی اگر کد ملی ۴۴۴۰۰۸۷۶۵۴ است، در صورتی که یک یا چند رقم کم و زیاد یا اشتباه وارد شود، سامانه اعلام می‌کند که کد ملی که بیمار وارد کرده‌ اشتباه است و از او درخواست اصلاح می‌کند.

 • امکان تغیر حالات پاسخگویی در ساعات مختلف شبانه روز

قابلیت دیگر سیستم نوبت دهی تلفنی پذیرش ۲۴، امکان پاسخگویی متفاوت در ساعات مختلف بر اساس نیاز پزشک است. مثلا پزشک می‌تواند به سامانه اعلام کند که فقط برای دو هفته آینده نوبت بده، امروز برای شیفت شب نوبت بده و …
نکته اینجاست که شما می‌توانید حالات مختلفی را برای پاسخگویی در سیستم تعریف کنید.

 

نوبت دهی تلفنی پذیرش 24

 

 یکپارچگی کامل نوبت‌های رزرو شده با سامانه مرکزی

پذیرش۲۴ یک دیتابیس متمرکز دارد و همه روش‌های نوبت دهی(تلفنی، حضوری، اینترنتی، تلگرام، اپلیکیشن و USSD) از یک دیتابیس متمرکز نوبت دهی انجام می‌دهند. بنابراین هیچ گونه تداخلی در سیستم نوبت دهی به وجود نمی آید.

 امکان اتصال مستقیم به سوئیچ بانکی برای پرداخت هزینه

پذیرش۲۴ تنها سامانه‌ ایست که این امکان را به وجود می‌آورد تا بیماران شما بعد از اتمام فرایند نوبت دهی حق ویزیت را به صورت تلفنی به حساب مطب یا مرکز درمانی واریز کنند.

 

امکانات نوبت دهی تلفنی:

ابزار چارت ساز تلفنی

 • امکان تعریف کلیه مراحل چارت تلفنی به صورت فلوچارت
 • امکان آپلود فایل های صوتی داخل ساختار یکپارچه مدیریت رسانه
 • امکان انتشار چارت تلفنی ساخته شده به صورت خودکار روی سرور تلفنی مرتبط
 • امکان اجرای وب سرویس
 • امکان اجرای توابع عملیاتی
 • امکان اجرای عملیات های مقایسه ایی
 • امکان تعریف شرط و حلقه های پیشرفته
 • امکان فعال سازی پرداخت امن ویژه بیماران
 • امکان ثبت لاگ کلیه مراحل اجرای چارت تلفنی اختصاصا به ازای هر تماس از هر بیمار

 

وجود تعدادی از چارتهای تلفنی پرکاربرد به صورت پیشفرض

 • گرفتن اولین نوبت خالی
 • پیشنهاد نوبت در صورت عدم تمایل بیمار
 • امکان گرفتن نوبت در تاریخ خاص
 • امکان جابجایی نوبت
 • امکان حذف نوبت
 • امکان پیگیری نوبت
 • امکان اتصال به اپراتور
 • امکان ثبت اطلاعات بیمار (کدملی و شماره موبایل)

و خلاصه اینکه هر نوع مرکز درمانی با هر تعداد پرسنل و با هر نیازی در زمینه نوبت دهی، این امکان برایشان وجود دارد که مطابق با نیازهای خود از پذیرش۲۴ استفاده کنند.

 

برای آشنایی بیشتر با ویژگی های نوبت دهی تلفنی و تحولات زیرساختی آن لطفا به مطالب زیر مراجعه فرمایید.

تحول در زیر ساخت نوبت دهی تلفنی پذیرش۲۴

زیرساخت نوبت دهی تلفنی پذیرش ۲۴ 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

 1. سلام من به دنبال شماره شما برای سفارش سیستم نوبت دهی تلفنی برای یک مرکز درمانی دذر اصفهان هستم اما شماره ای پیدا نمیکنم میشه به من ایمیل بزنید یا شماره بهم ایمل بزنید .

 2. سلام من به دنبال شماره شما برای سفارش سیستم نوبت دهی تلفنی برای یک مرکز درمانی در اصفهان هستم اما شماره ای پیدا نمیکنم
  میشه لطفا در کنار مزایای تماس تلفنی شماره رو هم در سایت قرار دهید یا به ایمیل ارسال نمایید
  ممنون

  1. سلام و عرض ادب دوست عزیز …. اظلاعات تکمیلی از طریق ایمیل برای شما ارسال شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن