روش‌های ترک اعتیاد به قرص متادون چیست؟

متادون نوعی داروی مخدر صنعتی است. از متادون معمولاً برای ترک اعتیاد هروئین و دیگر مواد مخدر افیونی استفاده می‌شود؛ اما متأسفانه ترک هروئین با قرص متادون، روش درستی نیست و خود قرص متادون اعتیاد اور است. به همین دلیل، برای ترک باید به دکتر ترک اعتیاد مراجعه کرد. همچنین نباید متادون را بیش‌ازحد و بدون تجویز پزشک مصرف کرد؛ اما این روزها شاهد استفاده بیش‌ازپیش این داروی مخدر هستیم. بدین ترتیب، در این مقاله می‌خواهیم در مورد علائم و روش‌های ترک اعتیاد قرص متادون صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه یک فرد معتاد به قرص متادون را بشناسیم؟

مصرف بیش‌ازحد قرص متادون ۵ میلی گرم و سایر دوزهای این قرص می‌تواند باعث اعتیاد شود. معمولاً افرادی که دچار اعتیاد می‌شوند، بیماری خود را انکار می‌کنند و تمایلی به آزمایش اعتیاد به قرص متادون ندارند. با این حال، علائم ظاهری آن‌ها و تغییر رفتاری که دارند، خود گواه همه چیز خواهد بود! اگر با یک فرد معتاد به قرص متادون در یک‌جا زندگی کنید، با تغییر رفتار و ظاهر او متوجه همه چیز خواهید شد.

از بارزترین علایم اعتیاد به قرص متادون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهوع
 • خارش بدن
 • دشواری در تکلم
 • نامنظم شدن تنفس
 • خواب‌آلودگی غیرطبیعی
 • کاهش سرعت حرف زدن
 • تورم صورت و کشیدگی پوست
 • فراموشی، کاهش تمرکز و حافظه

ناگفته نماند که علائم اعتیاد به انواه مواد مخدر، تقریباً یکی است و به‌راحتی می‌توان آن را تشخیص داد.

عوارض اعتیاد به متادون

همان‌طور که گفتیم، مصرف بیش‌ازحد قرص متادون می‌تواند باعث اعتیاد قرص متادون شود؛ اما عوارض دیگری هم در پی دارد مانند تخریب اعضای داخلی بدن و مرگ ناگهانی فرد! اعتیاد متادون می‌تواند به‌شدت روی کبد تأثیر گذاشته و باعث آسیب‌های جبران‌ناپذیری شود؛ مصرف این قرص می‌تواند بالا رفتن آنزیم های کبد و در نتیجه سرطان کبد را منجر شود.

از جمله برخی از مهم‌ترین عوارض اعتیاد قرص متادون می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • افسردگی
 • احساس پوچی
 • اختلالات روانی
 • ضربان نامنظم قلب
 • پوسیدگی دندان‌‌ها
 • عدم ثبات شخصیتی
 • اختلال شدید تنفسی

علاوه بر عوارضی که برای مصرف قرص متادون و اعتیاد به آن نام بردیم، باید بگوییم که ترک یکباره متادون و هرگونه مواد مخدر دیگری اصلاً توصیه نمی‌شود و همه چیز باید تحت نظارت دکتر روانپزشک ترک اعتیاد قرار داشته باشد.

ترک متادون تا چند روز طول میکشد؟

یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین سوال‌ها برای ترک اعتیاد متادون این است که ترک متادون چند روز طول می کشد؟ افراد بسیاری که اعتیاد خود را ترک نمی‌کنند و از ترک آن می‌هراسند، به دلیل همین دوره خماری پس از ترک است. باید بگوییم که اگر ترک اعتیاد تحت نظر پزشک متخصص و در کلینیک‌های معتبر صورت گیرد، خیلی راحت‌تر و سریع‌تر دوره خماری آن تمام می‌شود. همچنین گفتنی است که نشانه‌های ترک اعتیاد قرص متادون یک تا سه روز بعد از آخرین مصرف ظهور کرده و سخت ترین روز ترک متادون، روز ششم است.

اگر ترک قرص متادون ۲۰ و ترک قرص متادون ۴۰ در کلینیک‌های ترک اعتیاد و تحت نظر دکتر روانپزشکی متخصص انجام شود، با کمترین میزان سختی همراه خواهد بود.

بهتر است برای ترک اعتیاد قرص متادون به کلینیک ترک اعتیاد معتبر مراجعه شود؛ اما برای ترک قرص متادون در خانه معمولاً از دو روش نوین و دارویی یا روش سنتی استفاده می‌شود که در ادامه توضیح می‌دهیم:

روش نوین ترک تضمینی متادون

در روش ترک قرص متادون در خانه به‌صورت نوین، از داروهایی مانند بوپرنورفین، نالوکسون و کلونیدین استفاده می‌شود. این داروهای به‌منظور آسان‌ساختن فرآیند ترک و کاهش برخی از علائم دردناک مورد استفاده قرار می‌گیرند. ترک متادون با قرص کلونیدین منجر به کاهش علائمی مانند اضطراب، تحریک، درد عضلانی، عرق کردن، آبریزش بینی و گرفتگی مفصلی می‌شود.

نالترکسون هم یک سم‌زدای قوی است که ۲ یا ۳ روز، علائم ترک را کاهش می‌دهد.

روش سنتی ترک قرص متادون

در روش سنتی ترک اعتیاد به متادون، ترک به‌صورت تدریجی انجام می‌شود. در این روش معمولاً ۵ الی ۷ هفته زمان لازم است. در این روش، ابتدا مصرف متادون را تا ۳۰ میلی گرم در روز کاهش می‌دهند. سپس در هر هفته، مصرف را به میزان ۵ میلی‌ گرم کاهش می‌دهند تا میزان مصرف به ۲۰ میلی گرم برسد. سپس میزان مصرف در هر هفته کم‌تر از ۵ میلی گرم کاهش داده می‌شود تا جایی که به صفر برسد. این روش از ترک ناگهانی متادون و ترک یکدفعه متادون بهتر و مؤثرتر است. با این حال، در صورت مشاهده وسوسه‌های بیش‌ازحد برای مصرف مجدد قرص متادون، به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید.

در این روش درمان ترک قرص متادون بهتر است برای کنترل وسوسه بازگشت، از یک دکتر روانشناسی یا دکتر روانشناس آنلاین کمک گرفت.

اعتیاد به قرص متادون
اعتیاد به قرص متادون

بهترین روش ترک مصرف متادون

همان‌طور که گفتیم برای ترک اعتیاد قرص متادون بهتر است به یک کلینیک معتبر مراجعه شود؛ اما بهترین روش ترک اعتیاد قرص متادون به‌صورت زیر است:

۱. سم‌زدایی تدریجی بدن از متادون

علائم ترک قطعی متادون شدید است و به همین خاطر باید تحت نظارت یک متخصص ترک اعتیاد انجام شود. در روش تدریجی سم‌زدایی بدن از متادون، فرد می‌تواند علاوه بر اعتیاد جسمی، بر اعتیاد روانی خود هم غلبه کند.

۲. سم‌زدایی سریع بدن از متادون

در روش سم‌زدایی سریع، ابتدا معاینات پزشکی و آزمایشات اعتیاد انجام شده و همچنین دوز متادون و مدت زمان مصرف آن توسط پزشکان متخصص بررسی می‌شود. در صورت تأییر پزشک متخصص، می‌توان سم‌زدایی سریع را شروع کرد؛ اما باز هم می‌گوییم که روش تدریجی بسیار بهتر و مؤثرتر است.

نشانه های ترک قرص متادون

فردی که دچار اعتیاد قرص متادون شده است، پس از ترک آن، علایم و نشانه‌هایی خواهد داشت که عبارت‌اند از:

 • گیجی
 • یبوست
 • سرگیجه
 • حالت تهوع
 • درد عضلانی
 • تعریق شدید
 • مشکلات خواب
 • مشکل در تنفس

در برخی شرایط علائم ترک اعتیاد قرص متادون ممکن است به‌حدی شدید باشد که فرد نشانه‌های زیر را تجربه کند:

 • افسردگی
 • بی‌خوابی
 • آبریزش بینی
 • لرز و گرگرفتگی
 • بی‌قراری و اضطراب
 • درد عضلانی یا درد مفاصل
 • تمایل شدید به مصرف متادون

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم علائم و روش‌های ترک اعتیاد قرص متادون را برایتان شرح دهیم. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد. همان‌طور که گفتیم بهتر است برای ترک اعتیاد متادون بدون درد و اصولی به یک کلینیک معتبر مراجعه شود. همچنین در مورد ترک قرص متادون در خانه صحبت کردیم که این روش هم بهتر است تحت نظارت دکتر متخصص ترک اعتیاد و دکتر روانشناسی عمومی انجام شود. امیدواریم در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ داده باشیم.

 

گفتگوی آنلاین با روانشناس

۳.۸/۵ (۶۷ نظر)

منبع
nhs

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.2K پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
روح الله
روح الله
14 ساعت قبل

با سلام به همه دوستان روح الله هستم یک بیمار البته همه بدنها مثل هم نیستم من الان ۲ ساله که پاکم فقط تجربه خودم رومیگم من اول الکل مصرف میکردم بعداز ۵ سال تریاک هم باهش چندروز درمیان مصرف کردم بعدازچندسال به تریاک وشیره گرفتارشدم دیگه الکل کمترمیخوردم بعدازحدود۱۵سال فکرترک کردم بهم دکترمتادون۴۰داد۱سال متادون خوردم ترک که نکردم که هیچ خودش دوباره به به موادمصرفیم اضافه شددوباره شیره میخوردم ومتادون هم میبایست بخورم که بتونم راه برم همش عرق سرد ازسروکله ام میریخت توی سرمادیگه خسته شدم فقط خودت باید بخاهی کسی نمیتونه کمکت کنه یکباره۲سال پیش تصمیم به ترک کردم ولی خیلی سخته باید امیدوارباشیدخدابزرگه تجربه من هروقت درد میومدسراغم ژلوفن میخوردم وگاباپنتین۳۰۰یکی بیشترنه وکلاسهای معتادان گمنام بریدتاآخرعمر و۲چیزسمه یکی گرسنگی وتنهایی ازاینا دوری کنید هردردی هم میادباید با این۲تاقرص تا۲ماه همراه داشته باشیدوبدنتونه محروم نکنید آب هم بزوربخورید قرص ب کپلکس وویتامین سی و دی هم چندماه اول بخوریددیگه توکل به خدابدنتادرد نکنه خودشه بازسازی نمیکنه وریشه جنسینگ وگاوزبان هم برای تقویت مغزمصرف کنید فدای شما راهنمایی هم خواستید۰۹۱۳۷۶۴۵۵۲۰

ناشناس
ناشناس
1 روز قبل

دوستان بزرگترین و مرگبارترین اشتباه اینه که وقتی توی ترک هستی یا نیستی میخوای جایگزین کنی ب۲ بخوری تداخل پیش میاد سم زدایی که یک هفته باید بشه توی چندساعت جوری میندازت که باید آمبولانس ببرت.تجربه ترک ترامادول شیره شیره دراگون داشتم غیر درد مرگم نزد ولی این متادون مادر تمام خماری هارو داره مخصوصا بخوای B 2 بخوری آروم بشی میمیری

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  ناشناس
1 روز قبل

باید بری پزشک عمومی یا بیمارستان بهت سرم دگزا بدن چندتا چیز هم داخلش میزنن که آرومت میکنه. بعد سرم تازه نفس میکشی. بعد میری خونه هر دوازده ساعت ناپروکسن و استامینوفن و رینوفلکس میخوری و قبل خواب هم کلنازپام ۱ میخوری بخوابی. اگر خیلی بدشانس باشی هم برای درد پا غیر اینا کرم پیروکسیکام بمال.اینا واسه کسی هست که بخواد مردانه دیگه این ننگ رو پاک کنه. آب هم زیاد بخورید.

نوید
نوید
پاسخ به  ناشناس
18 ساعت قبل

داداشای گلم فقط دوماه تحمل کنید راحت میشین من هم ضعف اعصاب داشتم هم کبدم داغون بود ولی ترک کردم تونستم پس شما هم میتونید فقط از داروی جایگزین اصلا وابدا استفاده نکنید

رضا
رضا
1 روز قبل

سلام.دوستان اول انگیزه.دوم مصرف کم کم بعد فقط کار کار کار.هم عرق در میاره سم زدایی میشی هم خسته شب راحت می‌خوابی

مجید
مجید
1 روز قبل

دوستان از عطاری قرص جدوار خیلی عالیه بدنو گرم می‌کنه دردم میگیره روزی سه تا ۵تا مصرف کنید
خالصه چیزای گرم بخورید سیگار نکشید یا خیلی کم.
بعد داداشا هر الو خوردنی .یه………‌…..داره تحمل کنید

Ali
Ali
2 روز قبل

من بیشتر مواد هارو مصرف کردم خوشبختانه سابقه مصرف متادون رو نداشتم هر موادی که مصرف کنین ترکش یه خماری داره نمیشه مفت از دستش در رفت بیشتر داروهای آرامبخش رو بی نهایت مصرف کردم العان ۱۰ سال به بالاعه چیزی مصرف نمیکنم حتی سیگار نمی گم همیشه حالم خوبه اما از اون زمان اعتیادم بهترم متاسفانه داروهایی که مصرف کردم العان با عوارضش روبرو شدم و عصبی هستم و مشکلاتی دیگه برام پیش اومده ازتون خواهش میکنم اگه اول راه هستید هرچه زودتر قط مصرف کنین چون این قصه سر دراز داره
۰۹۰۱۰۵۵۹۶۴۲
این شمارمه خواستید زنگ بزنید خوشحال میشم راهنمایی کنم
علی هستم

آخرین ویرایش 2 روز قبل توسط Ali
میلاد
میلاد
3 روز قبل

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
من به مدت ۷ سال اعتیاد داشتم اول شیره و تریاک شروع کردم بعدش متادون شد به مدت ۴ سال
چندبار یهویی اقدام به ترک کردم اما نشد نهایتا ۴ تا ۵ روز دوام میاوردم چون ترک متادون تازه بعداز ۵ روز شروع میشه و ۴ روزه بعدش تموم میشه
اما من روزی یک قرص ۴۰ و یک عدد قرص ۲۰ مصرف داشتم و هفته ۱۰ تا ۱۵ میل کم کردم
مصرفم اومد هر ۲۴ ساعت یک عدد قرص ۵
و روزی دوساعت با تاخیر میخوردم تا شد هر ۴۸ ساعت یه قرص ۵ و تمام شد خیلی راحت کلا ۳روز تا ۴ روز خمار بودم اما قابل تحمل بود
ببین دوستان پاکی سخت نیست ولی غیرت میخواد
هرکی غیرت داره یا علی
بذار کنار تهش هیچی نیست بخدا
بخاطر فقط و فقط خودت
به امید پاکی همه…

سوفیا
سوفیا
4 روز قبل

البته گاهی شده که قرص بیست رو هم نصف کردم ولی کلامیخوام نخورم

سوفیا
سوفیا
4 روز قبل

سلام یک قرص بیست در روز ،
چطور میشه ترک کرد

مهدیار
مهدیار
4 روز قبل

سلام دوستان من یه مدتی متادون چهل میخوردم اما از شش ماه پیش تدریجی کمش کردم و الان دو ماهه که دارم قرص پنج میخورم ولی هر کاری کردم نتونستم از پنج کمتر بخورم لطفا راهنماییم کنید

ممد
ممد
5 روز قبل

داداش تجربه خدم هست و خیلی هم عالیه به نظرم فقط کافیه ۲ هفته هیچی هیچی حتی سیگار هم مصرف نکنی
بعد دو هفته
بشینید یک پک ماری جوانا بگیرید بکشید
طوری نعشه میشد که قفل میکنید بعدش یک هفته همین طوری فقط گل بکشید
گل ضررش از سیگار کمتره
ماری جوانا خاصیت داه دوستان
مثل سگ فقط گل بکشید ممنون

فاا
فاا
پاسخ به  ممد
3 ساعت قبل

واقعا ک .اون بنده خدا میخواد ترک کنه

سعید
سعید
6 روز قبل

سلام داداش های گلم من ۷ سال پیش مصرف تریاک داشتم بده سه سال کشیدن تو خونه ترک کردم ولی بددوسال ترک گیر متادون افتم چهار سال دارم هر ۲۴ساعت یک عدد ۴۰مصرف داشتم ولی الان شیش روزه ترک کردم فقط بخاطر همسرم چون بده ده سال ازدواج زدمش حالم از خودم بهم مخورد ولی سختی بدن در همه رو تحمل میکنم فقط به آرزوی سلامتی شما و خودم

رسول
رسول
پاسخ به  سعید
5 روز قبل

داداش گلم سلام
اول از دل خانومت در بیار …..بهترین پرستار همون خانومته
یاعلی

رسول
رسول
پاسخ به  سعید
5 روز قبل

داداش گلم سلام
اول از دل خانومت در بیار …..بهترین پرستار همون خانومته
یاعلی

سیاوش
سیاوش
6 روز قبل

سلام دوستان همدرد من هنوز مصرف دارم میخوام از امروز ترک کنم چکارکنم ؟ کمپ چند بار رفتم تریاک رو ترک کردم اما ترک این یکم سخته

اریا
اریا
6 روز قبل

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید منم روزی دوتا چهل صب دوتا شب مصرف میکنم الان میخوام کنارش بزارم خسته شدم

رسول
رسول
پاسخ به  اریا
5 روز قبل

تا پایین بخون همه توضیح دادن
یه هفته درمیون نصف دوزت رو کم کن
بعد به ۲۰ که رسید ۵تا۵تا

مسعود
مسعود
6 روز قبل

سلام من روزی سه گرم تریاک میکشیدم الان ۳۰ روزه دارم متادون میخورم اولین روز ۶ تا قرص پنج خوردم بعد کم کردم تا روز بیستم رسوندم به روزی یک دونه
الان روزی نصف قرص میخورم
‌بنظرتون الان باید چکار کنم
فکرم درگیره میترسم این نصف رو نخورم درد بیاد سراغم

رسول
رسول
پاسخ به  مسعود
5 روز قبل

نه دادا…..بنظر من….دوسه روزم ۵بخور ولی اصلا ادامه نده که از چاله به چاه میوفتی

مجید
مجید
پاسخ به  مسعود
1 روز قبل

سلام نصف قرص متادون نصف کن

امید
امید
6 روز قبل

سلام من متادون مصرف میکنم صورتم لک شده آیا با ترک متادون لک صورتم از بین می‌ره چکار کنم راهنمایی کنید لطفا

اریا
اریا
6 روز قبل

سلام بچها من آفرین ۷سال مصرف کننده هستم اولش تریاک بعدشم شیره که آخر شروع کردم برای ترک شیر مصر ف متادون اما بعد یک سال جایگزین کردم دوبار شیره حتی جایگزینش منو عذاب میداد بعد ۹ روز دیگه شیره جواب گو بود که ی سال مصرف کردم تا دوباره انداختم رو شربت و قرص الا ن نزدیک دوسال که متادون چهل مصرف میکنم دوتا صب و دوتا هم شب الان خسته شدم میخوام ترک کنم دوستان عزیز راهنمایی کنید به امید پاکی همه هم دردام

محمد
محمد
7 روز قبل

سلام من روزی یک عدد۴۰ مصرف میکردم الان دو روزه مصرف نمیکنم تا جند روز اذیت میشم

نرگس
نرگس
پاسخ به  محمد
6 روز قبل

سلام میشه به من راهنمایی برسونید من همسرم گذاشتم کمپ واسه ترک متادون یک سال می‌خورده حالاسر دوهفته می‌خوام درش بیارم کارم درسته یا غلط نمیتونم بیشتر بمونه خانوادش میفهمن

رسول
رسول
پاسخ به  نرگس
5 روز قبل

خانم جان بهتر بود میبردی کلینیک
من کمپ بودم …..آب یا نوشیدنی درست هم به آدم نمیدن
مشکلات تازه بعداز کمپ شروع میشه
اگر فکر می‌کنید لغزش نمیکنه بعد دوره حداقل ۲۱ روزه از کمپ دربیارید
ولی مراقبت اصلی و درد دقیقا بعد از کمپ شروع میشه تا ۲۰ روز بعداز کمپ
فقط غذای گرمی و نوشیدنی گرمی مثل آویشن و زنجبیل یا زیره با عسل

گفتم چون خودم تجربه کردم

رسول
رسول
پاسخ به  محمد
5 روز قبل

اگه میتونی کمترش کن بعد ترک ….ولی روز ۶و۷ یکم سختی داری بعدشم بیخوابی

محسن محمودی
محسن محمودی
پاسخ به  محمد
4 روز قبل

نهایتا۷روز اوج درد شما از ۲روز بعد شروع میشه و تا روز۷ الی ۱۰کاملا تموم میشه درد زیاد شما تا ۴روز هست. من ۳۶سالمه از ۱۷سالگی شیره تریاک استفاده میکردم از۲۴سالگی فقط متادون الان ۱۰سال روزی یک خشاب ۴۰استفاده میکردم و الان به لطف خدا و همت خودم ۱۹روز پاکم داروهای الان اصلا اشغالن داداش گلم من رفتم پیش چند تا پزشک بهترین دارو شیاف ناپروکسن، کلونیدین و فلوکسامین بهت قول شرف میدم که سالم میشی به شرطی گوش به حرف دوست رفیق نکنی و باید ذهنت رو با فیلم،اهنگ،بازی با موبایل یا هرچی سرگرم کنی اگر بهش فکر کنی تا اخر عمرت عذاب میکشی بگو یا علی شروع کن

خودم
خودم
پاسخ به  محمد
57 دقیقه قبل

۱۲۰روز

شاهرخ ۲۵
شاهرخ ۲۵
7 روز قبل

دوستان کسی کمک خواست درخدمتم تجربه خودمو دراختیارتون بگذارم انشاالله به امید پاکی همه

علی
علی
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
6 روز قبل

سلام من یکروز قرق مصرف نکردم بایدچکارکنم دارم کار هم میکنم هنوز انگار خمار نشدم

اریا
اریا
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
6 روز قبل

سلام دو ست عزیز میشه. راهنمای کنی

مهدی
مهدی
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
6 روز قبل

سلام روش ترک چطوره

رسول
رسول
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
6 روز قبل

سلام داداش
من روزی ۲تا ۴۰ میخوردم
الان حدود ۲۰روز از ترکم گذشته
بی‌خوابی و بی‌حالی چقدره؟

اریا
اریا
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
6 روز قبل

من سخت اذیت میشم

سعید
سعید
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
6 روز قبل

سلام داداش من الان چهار پنج روز که متادون روکنار گذاشتم قبلا تجربه ترک تریاک روبه اندازه دوسال داشتم ولی باز به گیراینافتادم تو بهم بگو چطور راحت بشم

سید
سید
پاسخ به  شاهرخ ۲۵
1 روز قبل

سلام میشه ب پکیچ ک تواینستا تبلیغ میکنن اعتماد کرد .پکیچ ترک متادون لطف رهنمایی کنید

شاهرخ ۲۵
شاهرخ ۲۵
7 روز قبل

بدترین مواد متادون هست ادم نابود میکنه روح روان ادم درگیر میکنه کامل تخریبت میکنه مردانگیت میگیره بی وجودت میکنه تورو خدا سمتش نرید وحشت ناکه عوارضش ولی اگه مردباشی میتونی تو خونه هم ترک کنی من این مدت هرساعت کامنت های دوستان میخودم وروحیه گرفتم روزها اول میگفتم خدایا میشه منم روزی اعلام پاکی کنم امروزخدا روشکر ۵۵روز گذشت وتونستم دارم زندگی میکنم ولذت میبرم

شاهرخ ۲۵
شاهرخ ۲۵
7 روز قبل

سلام بچه ها میخوام بهتون بگم اصلا ازترک نترسید من خودم امرورز ۵۵روزه ترک کردم الان تمام علام رفع شده تنها عرق ریربغل وداغی کف پا که خیلی خیلی کم شده سوزش تمام شده خوابم هم درست شده خداوشکر حوصله وکاردارم خیلی خوبم خداروشکر
من بچه ها به مدت ۸سال مصرف کننده بودم که چهارسال اول تریاک وچهارسال بعدمتادون دیگه خسته شده بودم افسردگی وخیلی چیزها دیگه واقعا متادون اخرش خودکشی یا خوابی یا نعشه

فقط خدا
فقط خدا
8 روز قبل

سلام دوستان من تو ۱۱روز پاکی هستم شکر خدا دوستان خوبم ازتون خواهش میکنم من نوکر همه شما عزیزان دیگه سمت این نرین و به خودتون و خانواده هاتون فکر کنیدو احترام خدا شاهده اینقدر پشیمون اینقدر پشیمون که حاضر نیستم تو اینه نگاه خودم کنم شب خواب دیدم رفتم دم یه مغازه هر چقدر گریه زاری کردم یک دونه بهم نداد صبح با اینکه هیچ کدوم از اعضای خانواده خبر نداشتن صبح پا شدم سیگار رو در سطل زباله و به شرکت زنگ زدم که من مریضم و مرخصی گرفتم الان شکر خدا پاکم سیگار رو هم کنار گذاشتم دوتا رو باهم بدون مراجعه به پزشک و هیچ گونه مصرف قرصی به امید پاکی تمام عزیزان و هم وطن های عزیزم

رضا
رضا
8 روز قبل

سلام من روزی ۲عدد ۴۰مصرف میکردم دیگه خسته شده بودم تا این که اومدم آروم آروم ترک کردم اینو بگم شاید به در کسی بخوره هر سه روز در دز های بالا تا یک عدد ۲۰هر ۳روز یک عدد ۵کم میکردم و بعد یک نصفه ۵در هر سه روز کم کردم تا رسیدم به یک عدد پنج بعد هر سه روز یک چهارم پنج و الانم رسوندمش به یک چهارم پنج .من بی حال بودم و یک کم درد قابل تحمل داشتم و آنهم با خوردن روزی ۴شات قهوه بر طرف میکرد ۷۰درصد بی حالی و دردمو .یه سوال من به محض اینکه یک چهارم ۵رو نمیخورم یه نگرانی و بی قراری شدیدی بدنمو میگیره .من زحمت کشیدم رسیدم به اینجا وبسیار انگیزه بالایی دارم آیا میشه ب۲تا چندروز جایگزین کنم یه چه کاری انجام بده برای قطع کامل

رضا
رضا
پاسخ به  رضا
7 روز قبل

با سلام خدمت شما دوست عزیز نگران نباش همون یک چهارم رو نخور هیچی نیست نترس فقط داری تلقین میکنی خودتو سرگرم کن وبهش فکر نکن فقط خواهشن ب ۲ نخور چون بدنت سم زدایی کامل نشده

رسول
رسول
پاسخ به  رضا
6 روز قبل

داداش حجامت و بادکش گرم هم خیلی خوبه

کسری
کسری
8 روز قبل

سلام من ۴هفته است تر‌ک کردموخداروشکرحالم خوبه،اشتهام خوب شده مشگل خاب هم ندارم،توخونه ترک ‌کردم البته رفتم دکتراعصاب وروان بهم دارودادازمایش عدم اعتیاد دیروزرفتم،منفی بودخداروشکرهنوزیکم بی حالی ،ابریزش بینی خیلی کم دارم ولی درکل خوبم انشاله پاکی همه عزیزان

ابولفضل
ابولفضل
پاسخ به  کسری
6 روز قبل

سلام مصرفتون چی بود؟

وحید
وحید
8 روز قبل

سلام بچه های همدرد وقتی حرفاتون گوش می‌کنم امیدوار میشم من الان تو ترک تدریجی هستم رسوندم به ۳تا نصف قرص ۵ میل دم همتون گرم

امیر
امیر
9 روز قبل

همسفرهای پاکی به امید پاکی همتون من بعد ۲۵سال مصرف الان تودوازدهمین روز پاکی ام البته با کمک از خداوندوبامصرف اب فراوا‌ن وریختن اب روی پا وشیاف دیکلوفناک فقط تواین مدت ۶ساعت خوابیدم راهنمایی کنید برای خواب چه باید کرد

رسول
رسول
پاسخ به  امیر
6 روز قبل

بی‌خوابی رو نمیشه کاری کرد
من رفتم دکتر گفت فقط با ماساژ شدید گوش روزی ۴بار و قرصhi ssLep یکم کمتر بشه
نیم ساعت بیشتر میخوابی فقط
تا ۴۰ روز که شنیدم عادیه….

محمد....
محمد....
پاسخ به  امیر
5 روز قبل

درود ب همدردای عزیزم دوست عزیز وبزرگوارم
سعی کن حداقل یک ماه وهر ۵روز ی آمپول تقویتی ونروبیون بزنی هم سرم وهم آمپول ب مدت یک ماه بعد آن هر ۲۰ روز ب مدت ۴ ماه بعد آهن هر ماه یک آمپول تقویتی یا سرم نگران خوابتم نباش دوس عزیز از روز اول تا ۴۰ روز خواب کم خواهی داشت بعد آن هر روز ۵ الا ده دقیقه ب خوابت اضافه خواهد شد اینم بگم برو ی پاماد ویکس بگیر بزن ب پا ودستات اللخصوص ب گلو وقفسه سینه تا تنفست هم زود خوب شه تا میتونی آب انار واب بخور تا سم کامل از بدنت بکشه بیرون ب امید روزی که در خاک عزیزم ایران هیچ کس وهیچ احدی اعتیادی ب هیچ چیز نداشته باشه ب امید آرزوی تن درستی برای شما تک تک همدردای عزیزم

Ali
Ali
پاسخ به  امیر
2 روز قبل

یکم تحمل کن آفرین بهت یکم دیگه تحمل کنی خوابت هم تنظیم میشه و برو به جلسات naکه خودم خیلی ساله به همه چی معتاد بودم ولی الان خوبم

امیر
امیر
9 روز قبل

همسفرهای پاکی امشب بعد۱۵سال مصرف خرکی قرص متادون تودوازدهمین شب پاکیم فقط بیخوابی منو کشته نمیدونم چکارکنم

ناجی
ناجی
پاسخ به  امیر
8 روز قبل

سلام
از عطاری اسطوخودوس بگیر و زنجبیل را بکوب با نبات دم کن بخور روزی ۳ تا ۵ بار

گمنام
گمنام
پاسخ به  امیر
6 روز قبل

من هم مشکل تو رو داشتم رفتم پیش متخصص . بهم کلونیدین داد با سرامین . داروها خیلی بهم کمک کرد

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  امیر
2 روز قبل

استامینوفن و ناپروکسن و رینوفلکس هر ۱۲ ساعت بخور برای درد فقط یک بسته از هر کدوم بگیر. برای خواب دیازپام بگیر فقط برای خواب شب. شب اگر پاهات درد گرفت کرم پیروکسیکام نیم درصد بگیر بمال. مثل بچه نوزاد میخوابی. فقط اینکه دیازپام بیشتر از یک بسته مصرف نکنی.

امید
امید
9 روز قبل

سلام دوستان من متاسفانه تو تصادف پای راستم و چند تا از مهره های کمرم پلاتین دارم که بینهایت عذابم میده بخاطره اینکه درد نکشم روزی دو تا چهل مصرف دارم ولی دیگع توان مالیشو ندارم دیروز و امروز دیگه نخوردم ولی دارم از درد نابود میشم فقط منتظرم صبح بشه برم قرص بگیرم ولی بازم میگم نه تحمل کنم ولی واقعا از روزی که تصادف کردم دردش بیشتره و روحی روانی بشدت درگیرم نمیدونم چکار کنم
بنظرم کم کم بزاری کنار خیلی باید بهتر باشه…

گمنام
گمنام
پاسخ به  امید
6 روز قبل

دوست من از بین همه داروهای مسکن و ضد درد دقیقا بدترینش رو انتخاب کردی . من از تجربه خودم برات میگم شاید بهت کمک کرد. من اولین مصرفم سال ۱۳۸۸ بود و آخرین بارش هم ۳ ماه پیش. سه بار یهویی ترک کردم بعد از کلی بدبختی و زجر کشیدن دوباره با یه وسوسه و یا با دیدن یکی از دوستان هم درد فرایند ترک شکست میخورد. تا اینکه تصمیم گرفتم از ترک تدریجی استفاده کنم. روزی که شروع به ترک کردم مصرفم ۴قرص ۴۰ میلی گرم بود. هر ده هفته ۱۰ میلی گرم کم میکردم . این کار رو ادامه دادم تا مصرفم رسید به ۱۰ میلی گرم در روز. دو هفته ۱۰ میلی گرم استفاده کردم . بعدش ۵ میلی گرم دیگه کم کردم . یک هفته هر ۲۴ ساعت ۵ میلی گرم و بعد از اون هم یک هفته نصف ۵ میلی گرم. سر یک هفته گذاشتم کنار. به غیر از بی خوابی مشکل دیگه ای نداشتم که اونم به مدت سه هفته کلونیدین و سرامین خوردم و تمام.

گمنام
گمنام
پاسخ به  گمنام
6 روز قبل

البته اشتباهی نوشتم هر ده هفته که درستش هر هفته است . هر هفته ۱۰ میلی گرم کم میکردم

شاهرخ ۲۵
شاهرخ ۲۵
9 روز قبل

سلام ۵۳روزگذشت انگار همین دیروز بود

محمد
محمد
10 روز قبل

هم دردای من محمد هستم ۶ ماه تمام پاکی مصرف روزی دو عدد متادون چهل ترک یابویی وقتی بقیه تونستند شما هم میتونید

محمد
محمد
پاسخ به  محمد
7 روز قبل

تو ۶ماه حالت خوبه بود

حسن
حسن
10 روز قبل

سلام دوستان

برای هر مقدار مصرف ، حتی کم با پزشک ترک اعتیاد
یا اعصاب روان هماهنگ کنید …
ترک کردن فقط درد کشیدن نیست ، مواد با همه ی بدن و بیشتر اعصاب روان و مغز درگیره …
ترک راحته ، با دارو راحت تره نهایت ده روز ولی اگه یکدفه ترک کنید علائمش روانیش یک عمر با ادم میمونه …
خودم شب هشتم ترک متادون زیر نظر پزشک با سه قرص میخورم …

ستایش
ستایش
پاسخ به  حسن
7 روز قبل

میشه اسم قرص هاروبگید

امیر
امیر
10 روز قبل

سلام به دوستان عزیز من روزی ۱۴۰ سی سی مصرف داشتم یدفعه گذاشتم کنار ….هیچی نیست فقط به پاکی فکر کنید….الان روز ۳۲ هست …نمیگم سخت نیست اتفاقا خیلی هم سخته …ولی تمومی داره

هوشنگ
هوشنگ
پاسخ به  امیر
7 روز قبل

گوخوردی۱۲۰سیسس متادون درد نداره مگه داری بابچه صحبت میکنی

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  هوشنگ
2 روز قبل

سلام عزیز من دوستانی داشتم که با لیوان متادون می‌خوردند و الان توی خاک اند. میشه ولی نابود میشی بعد چند سال…

ابولفضل
ابولفضل
پاسخ به  امیر
6 روز قبل

سلام

رضا
رضا
10 روز قبل

سلام من ۱۲ سال مصرف متادون داشتم قبلش به ترامادول اعتیاد داشتم اونایی که تجربه ترک داشتن لطفا توضیح بدن بیشترین زمانیکه ممکنه علایم ترک در بدن باشه چه مدته من بعد ۱۵ روز پاکی البته با کمک روانپزشک و تجویز دارو هنوز اسهال شدید و کمی پا درد و بیقراری دارم . و سوال دیگه اینکه ایا بعد ترک روزی خواهد رسید که شبیه کسی باشیم که هیچوقت هیچ موادی مصرف نکرده منظورم مشکلات روحی روانی هست

کارو
کارو
پاسخ به  رضا
9 روز قبل

تا دوماه این مشکل من داشتم البته کمروپادر کارهای سنگین نمیتونی بری

محمد....
محمد....
پاسخ به  رضا
5 روز قبل

آب رو ولرم کن رفته رفته آب رو سردکن تونستی با سرد پاهات رو بشور آب انار واب زیاد بخور تا سم از بدنت بکشه بیرون در ضمن از داروخانه ی پامات ویکس بگیر قشنگ بزن ب پاهات دستات وقفسه سینت ب امید پاکی آن روز هم دیر نیست از روز اول بشاش وشاد خواهی شد واز همه مهمتر برو کلاس تنها درد بدن نیست اصلا مغزت باید از دور وپاک بشه تا میتونین برین کلاس یاحق

محمد
محمد
10 روز قبل

بیشتر از یک سال و نیم میشه ترک کردم قرص رو ولی بعضی مواقع مخصوصا گل کشیدن پیشونیم خیس عرق میشه قبلا اینجوری نبودم اگه کسی میدونه دلیلشو بهم بگه

ناصر
ناصر
10 روز قبل

دوستان سلام من یک دو ماه هر چند روز یکبار قرص خوردم الان چهار روزه هیچی نخوردم هیچ علائمی مثل درد یا خماری ندارم بنظرتون معتادش نشدم؟

وحید
وحید
12 روز قبل

سلام من قرص متادون مصرف می‌کنم میخام ترک کنم. یهویی بزارم کنار. الان دراگون مصرف میکنم ۴روزه متادون نخوردم لطفا کمک کنید

مهدیار
مهدیار
پاسخ به  وحید
5 روز قبل

سلام دوستان من به مدت سه سال هر روز چهل میلیگرم متادون خوردم اما از شش ماه پیش شروع کردم به کم کردنش الان دو ماهه که دارم یک قرص پنج میلیگرم میخورم اما نمیدونم الان باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

وحید
وحید
12 روز قبل

سلام وقتتون بخیر من الان سه روز متادون نمی‌خورم و جایگزین کردم تا بتونم خماری تحمل کنم. چیکار کنم خیلی میترسم از ترک یابویی

حسین
حسین
14 روز قبل

●با سلام خدمت دوستان عزیز
□ اول باید بگم که قبل هر چیز تصمیم و اراده خودتون بسیار مهمه.بدونید این مواد مخدر افیونی(متادون و ب۲و…..)اولین چیزی رو که شما میگرن☆تمرکز☆ شما هستش.بدونید شما یک انسان هستید و قدرت مقابله با هر چیزی رو داریدپس اول رو تمرکزتون کار کنید.با تمرکز همه چی رو بدست میارید.
□ دوم اینکه کسی با ترک مواد کسی نمرده پس نترسید.شجاع باشید.تمام این دردها و التهاب و اظطراب ها با تمرکز بروی هدف آیندتون به راحتی قابل تحمل هستش.
□ سوم اینکه هیچ کس به انداز خودت نمیتونه بهت تو ترک و سم زدایی کمک کنه.تو میدونی چرا رفتی تو این مواد و الان تو این دنیای جدید بعد ترک فقط تو میدونی داری چی میکشی.پس تمرکزت رو از دست نده از همه مطالب مجربان استفاده کن،مشاوره بگیر ولی این یادت نره تا خودت نخوای نمیشه.به آیندت فکر کن برنامه ریزی یادت نره پایانش قشنگه دنیای آینده بسیار زیباست.
□ سخن پایانی:من با هفده سال مصرف تریاک.ترامادل.متادون دارم باهاتون حرف میزنم.بدونید همه،حرفای بقیه رو به ما دیکته میکنن یا دارو به ما تجویز میکنن.من منکر دارو و درمان نیستم ولی کسی کلید مغزت نداره دست خودته.ممنون

کسری
کسری
پاسخ به  حسین
8 روز قبل

سلام ،ممنون ازتجربیاتت خیلی خوب گفتی افرین به امیدپاکی بدون تاریخ

حسین
حسین
14 روز قبل

●با سلام خدمت دوستان عزیز
□ اول باید بگم که قبل هر چیز تصمیم و اراده خودتون بسیار مهمه.بدونید این مواد مخدر افیونی(متادون و ب۲و…..)اولین چیزی رو که شما میگرن☆تمرکز☆ شما هستش.بدونید شما یک انسان هستید و قدرت مقابله با هر چیزی رو داریدپس اول رو تمرکزتون کار کنید.با تمرکز همه چی رو بدست میارید.
□ دوم اینکه کسی با ترک مواد کسی نمرده پس نترسید.شجاع باشید.تمام این دردها و التهاب و اظطراب ها با تمرکز بروی هدف آیندتون به راحتی قابل تحمل هستش.
□ سوم اینکه هیچ کس به انداز خودت نمیتونه بهت تو ترک و سم زدایی کمک کنه.تو میدونی چرا رفتی تو این مواد و الان تو این دنیای جدید بعد ترک فقط تو میدونی داری چی میکشی.پس تمرکزت رو از دست نده از همه مطالب مجربان استفاده کن،مشاوره بگیر ولی این یادت نره تا خودت نخوای نمیشه.به آیندت فکر کن برنامه ریزی یادت نره پایانش قشنگه دنیای آینده بسیار زیباست.
□ سخن پایانی:من با هفده سال مصرف تریاک.ترامادل.متادون دارم باهاتون حرف میزنم.بدونید همه،حرفای بقیه رو به ما دیکته میکنن یا دارو به ما تجویز میکنن.من منکر دارو و درمان نیستم ولی کسی کلید مغزت نداره دست خودته.ممنون

سعید بدبخت
سعید بدبخت
15 روز قبل

چرا ادمین جواب نمیده بیشتر ای نشانها برای همه هست ولی جوابی نداریم

رضا
رضا
16 روز قبل

سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم متادون چهل مصرف داشتم الان نه روزه که پاکم اما با عرض معذرت به شدت کمرم سست شده و زود انزالی شدید دارم حتی تو خواب ارزاع میشم آیا راهی هست یا داروی داره اگر کسی میدونه ممنون میشم کمکم کنه

حامد
حامد
پاسخ به  رضا
11 روز قبل

طبیعیه برای بعد ترک ، از اسپری تاخیری استفاده کن

گمنام
گمنام
پاسخ به  حامد
6 روز قبل

این بنده خدا داره میگه تو خواب ارضا میشه شما میگی اسپری تاخیری بزن!!!

محمدرضا
محمدرضا
پاسخ به  رضا
10 روز قبل

عزیز.یقین داشته باش این مشکلت رفع میشه.اصلا نگران نباش.شاید بین یک تا دوماه .بسته به تغذیه و بدن داره.

گمنام
گمنام
پاسخ به  رضا
6 روز قبل

بعد از ترک این مشکلات طبیعیه و معمولا واسه اکثر افراد پیش میاد . شما الان تو فرایند ترک هستید و مهمترین چیزی هم که باید روش تمرکز کنی ترک متادون هست. انشالله بعد از اینکه پاک شدی میری سراغ مشکل دوم . شما الان بیای دوباره واسه رفع زودانزالی خودت رو درگیر یه سری داروی دیگه بکنی از چاله به چاه افتادنه.

پوریا
پوریا
پاسخ به  رضا
3 روز قبل

سلام دوست عزیز چیزی نیس طبیعیه حل میشه نیازی ب دارو نیست تا ۱۰ روز دیگع کاملا درست میشه

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  رضا
2 روز قبل

متادون باعث ناتوانی جنسی میشه. بعد مدتی خوب میشی فقط زیر نظر دکتر عمومی نه ترک اعتیاد برو.

محمد
محمد
17 روز قبل

هم درد های من محمد هستم ۵ ماه و۱۷ روز پاکی مصرف روزی ۲ عدد متادون ۴۰ ترک یابویی وقتی بقیه تونستند شما هم میتونید

سعید بدبخت
سعید بدبخت
پاسخ به  محمد
15 روز قبل

راهش رو پیدا کردی برا منم بفست

وحید
وحید
پاسخ به  محمد
12 روز قبل

داداش چند روز اذیت شدی داداش

وحید طیبی
وحید طیبی
پاسخ به  محمد
9 روز قبل

سلام دوست عزیز همدرد طیبی هستم مشاور ترک اعتیاد بعد از ترک به علت مساییلی که در اینجا نمیگنجد بدن ضعیف شده ..بهترین راهکار برای این مسئله استفاده از مولتی ویتامین ول من و جلوگیری از رابطه جنسی و خود ارضایی حداقل تا ۴۰ روز مشکلاتذبه مرور زمان آهسته رفع میشود عجله نکنید

ابولفضل
ابولفضل
پاسخ به  محمد
6 روز قبل

سلام میشه کمکم کنی؟

سیف اله آرویی
سیف اله آرویی
18 روز قبل

سلام درد قرص وشربت بعد چن روز شروع میشه

حامد
حامد
پاسخ به  سیف اله آرویی
11 روز قبل

از ۲۴ ساعت باید اولین علایم شروع میشه ، سخت ترین روز روز ششمه و هفت تا ده روز علایم فیزیکی ادامه داره بعد علایم روانی شروع میشه که بهتره در کلاس های ان ای شرکت کنی ، چون ترک کردن راحت تر از نگه داشتن بعد ترکه

سیف اله آرویی
سیف اله آرویی
18 روز قبل

سلام دوستان روزی سه تا چهل مصرف میکردم الان سه روزه مصرف نمیکنم چقدر درد داره تا خوب بشم

امیر
امیر
پاسخ به  سیف اله آرویی
18 روز قبل

۲۰ روز درد داری داداش جان تحمل کن ی عمر راحت شی

یه کورد
یه کورد
پاسخ به  سیف اله آرویی
15 روز قبل

داداش میتونی زیاد نمونده . به امید پاکیت

امیر
امیر
پاسخ به  سیف اله آرویی
14 روز قبل

من بعد دوازده سال بامصرف ۲تا۴۰و۵تا۵ امشب شب هفتم پاکیمه دردپا فقط دارم که با ریختن اب خوب میشه. از قرص منیزیم و مولتی ویتامین ازروزششم قافل نشیدودرروزهای یک تاپنج هم شیاف دیکلوفناک جواب میده فقط بیخوابی داره تحمل کنید خود کرده را تدبیر نیست به امید پاکی همتون

حامد
حامد
پاسخ به  سیف اله آرویی
11 روز قبل

سلام ، من تا روز پنجم‌ بجز بی خوابی مشکلی نداشتم ، ولی از روز ششم اصل داستان شروع شد ، حتما حتما به یک دکتر ترک یا اعصاب روان مراجعه کنید پول یه ویزیت میدید دیگه ، در عوض هم ترکتون خیلی راحت تر میشه هم مشکلات روانی حین ترک یا بعدش براتون به وجود نمیاد ، یکی از مشکلات ترک خودسرانه سندرمه ترکه که کل زندگیت چه با مواد چی بی مواد تحت تاثیر میزاره ….حتما برید به اعصاب روان خوشگلتر و راحت تر ترک کنید … با دو سه تا قرص ساده

اشکان
اشکان
پاسخ به  سیف اله آرویی
10 روز قبل

تازه میخاد دروازه جهنم باز بشه به روت

محسن
محسن
پاسخ به  اشکان
1 روز قبل

ای ول

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  سیف اله آرویی
2 روز قبل

سه روز درد اصلیت هست بعدش ضعیف میشی تا چند وقت و بعد خوب میشی. برو دکتر عمومی قشنگ براش تعریف کن روبراه میشی فقط سمت دکتر ترک اعتیاد که دنبال سود مواد فروشی هست نرو

مجید چالوسی
مجید چالوسی
18 روز قبل

سلام دوستانی که قرص متادون مصرف میکنید
واقعیت اینه که تمام قرصهای متادونی ک توی بازار هستن تقلبی هستن، پس شما درواقع مقدار خییلی کمی متادون مصرف میکنید و ترکش زیاااد سخت نخواهد بود، اگه روزی ۴ تا ۴۰ میخوری، درواقع داری ۵۰ میلیگرم متادون مصرف میکنی، چون قرصا به شدت ناخالص هستن
من چندوقت پیش خریت کردم دوتا قرص بی۲ گذاشتم زیر زبونم، شدیداً خمار شدم بعدش ۲ تا متادون۴۰ خوردم، اگه اونا متادون اصلی بودن باید میمردم، همه میدونن مصرف همزمانش آدمو میکشه، اما نمردم، چرا؟ چون متادونا واقعا متادون نیستن
پس از ترکش نترسید، با مسکن‌های معمولی میتونید ترک کنید، بقرآن عین حقیقته، یاحق

آخرین ویرایش 18 روز قبل توسط مجید چالوسی
حامد
حامد
پاسخ به  مجید چالوسی
11 روز قبل

متادونی که شما گرفتی ناخالص بوده ، این و برا همه تجویز نکن برادر

حسن
حسن
پاسخ به  مجید چالوسی
10 روز قبل

دمت گرم من ۱۰سال تریاک می کشیدم الان با قرص متادون دارم ترک می کنم خیلی راحتم

سعید
سعید
پاسخ به  حسن
9 روز قبل

داداش متادون نخور ،همون تریک بکشی بهتره ولی متادون نخور اگر بشینه تو بدنت تازه باید بدترین خماری رو پس بدی بعد ترک متادون

سام
سام
پاسخ به  حسن
8 روز قبل

خبر نداری داری چی میخوری تریاک یک دفعه ترک کن خیلی بهتره ازاینکه چند سال قرص بخوری بعد دیگه نتوانی ترکش کنی

اشکان
اشکان
پاسخ به  مجید چالوسی
10 روز قبل

اینو قبول دارم.چون خودم فقط با قرصای مخصوص مهردارو جواب گرفتم،وقتی مال شرکتای دیگه رو میخرم واقعا جواب نمیده..تدریجی بزارید کنار

ابولفضل
ابولفضل
پاسخ به  مجید چالوسی
6 روز قبل

داداش دمت گرم واقعا روحیه گرفتم

سیاوش
سیاوش
پاسخ به  مجید چالوسی
6 روز قبل

خیلی هم درد داره ولی دیگه کسی که میخواد سالم بشه باید تحمل کنه کم کم ترک کردن بنظرم بهتر

علی نقده
علی نقده
19 روز قبل

سلام من ۶ماه متادون ۵ مصرف میکنم لطفا برای ترک راهنماییم کنید

امیر
امیر
پاسخ به  علی نقده
18 روز قبل

دیگه ۵ چیزی نیست در مقابل کسی که چند تا ۴۰ میخورده درسته خماری داره ۵ هم ولی مس اب خوردن بکن بنداز بیرون نزار ۵ بشه ۱۰ بد ۱۰ بشه ۴۰ مواد نامرده همه از کم شروع کردن نا امید نباش

یه کورد
یه کورد
پاسخ به  علی نقده
15 روز قبل

داداش تو میتونی . من روزی یه چهل و یه ۲۰ قرص مصرف میکردم . الان روز ۱۷ سالمیمه . با توکل به خدا شروع کن . بعدش فقط ویتامین زیاد آب زیاد مصرف کن روزانه

حسن
حسن
پاسخ به  یه کورد
10 روز قبل

افرین حیف پول بدیم این اشعالارو بخریم کاش تریاک بودن روزی ۵۰۰تومن حیفه

سیاوش
سیاوش
پاسخ به  علی نقده
6 روز قبل

داش هنوز زیاد مصرف نداری از همینجا برگرد بخدا عاقبت نداره این زیاد درد نداره

اصغر
اصغر
19 روز قبل

بهترین راه ترک مواد ومشتقات در زمان حداقل ۳ ماه قبل ازترک به روش تدریجی کم بشه ونهایتا از پا وکار نمی افتید یهویی ترک کردن نابود میکنه اگه ترک کردیدقرص بی دو حداکثر یک چهارم در زمان خماری زیرزبان تا لغزش نکنید کف پاها وساق پا باروغن چرب شود به امید بهبودی همه .

سام
سام
19 روز قبل

سلام برای آرمش و پرت کردن هواس در دوره ترک فقط موزیک گوش بدهید به موزیک های آرام البته بعد روز۶

امیر
امیر
پاسخ به  سام
15 روز قبل

سلام بنده نیز بعد ۱۲سال مصرف روزی دوتا۴۰ و۵تا۵میل امشب توروزششم پاکی ام شبا اصلا خواب ندارم ازدردپا وبیقراری دست وپا دارم میمیرم لطفا راهنمایی کنید این حالت تا کی ادامه داره

black
black
21 روز قبل

سلام خدمت همه هم دردام.من روزی صد سی سی شربت صبح صد سی سی شب میخوردم هفت سال همین روال بوده عین اب میخوردم بدون هیچ نعشه گی و فقط جهت سر پا بودن.دوستان اشتباه گفتن بهمون مواد بده باید میگفتن ایقدر خوبه که یه بار بزنی عاشقش میشی و خانواده زن و بچتونو براش میدید بره پس نباید بزنی اون بار اوله نزنی دیگه نمیزنی.الان یکماهه پاکم باید دوماه دیگه درد بکشم چون حقمونه بزار زجر بکشی تا از دماغتون در بیاد بیرون اخر عاقبت کارت ببینی هر چی زجر بیشتر بکشی پخته تر میشیدبعد هر سختی خوشیه.هیچ داروی نخورید اب درمانی بهترینه خیلی فشار زیاد شد نهایت برید دکتر بهتون کلونیدین با نظارت کامل بخورید. بده عزیزا کدئین و قرصای اعتیاد اور دیگه نخورید سریع جایگزین میشه فقط اب زیاد.به دوستانی که دارن ترک میکنن تبریک میگم چون بلاخره فهمیدن عشق فقط خانوادس نه نعشه گی زود گذر

محمد
محمد
پاسخ به  black
19 روز قبل

سلام داداش..

یه کورد
یه کورد
پاسخ به  black
15 روز قبل

دمت گرم داداش واقعا ایوال داری . موفق باشی ارزو سلامتی واسه همه همدردا

Yasi
Yasi
پاسخ به  black
1 روز قبل

دمتگرم

محمد
محمد
21 روز قبل

سلام من یک ماهه به یکباره مصرف قرص ۲۰ متادون که روزی یکی مصرف میکردم بعد از این مدت درد مفصل کم خوابی گور گرفتگی کف پادارم الان زدن سرم وتقویتی کمک به بهبود یا شما داروی که بهم کمک میکنه بگید با تشکر

omidcowboy
omidcowboy
پاسخ به  محمد
21 روز قبل

سلام داداشم پاکیت بی تاریخ باشه همیشه‌. داداش تو میگی درد مفصل داری بی خوابی داری یا … ولی بخدا اینا اصلا درد نیس یا گذریه بعد از ۱ ماه تموم میشه ولی درد واقعی شکستن دل پدر مادره.از دست دادن جوانی بدن آبرو و غیرته.رفتن زن و بچه از دست دادن خونه زندگیه. دردلی واقعی اینان. کاش اعتیاد فقط شلاقش جسمی بود من همیشه مواد میزدم ولی نیس هیچوقتم نمیشه. رفیق ازت میخوام روحتو قوی کنی صبر صبر صبر داشته باشی. درست میشه ایشالا. ما ۱ روزه معتاد نشدیم پس ۱ روزه هم پاک نمیشیم. به خودت زمان بده. موفق باشی

امیر
امیر
پاسخ به  omidcowboy
14 روز قبل

عالی وتاثیرگذار

مجید
مجید
22 روز قبل

سلام دوستان شاید باورش براتون سخت باشه ولی من روزی ۱۲۰سی سی شربت می‌خوردم بد انداختم قرص ۴۰قهوای روزی۲۳تا این که الان دارم میگم امتیازی نداره برای من. ۱۰روز یه دونه ۴۰ خوردم الان ۳تا ۵دارم میخورم .ببین فقط خدا و خدا

omidcowboy
omidcowboy
پاسخ به  مجید
21 روز قبل

برگرفته شده از کتاب خرها پرواز میکنند و گاوها باور میکنند

مجید
مجید
پاسخ به  omidcowboy
14 روز قبل

قشنگم .این چیزا افتخار نیست بحث من مصرف سنگینیه که کردم و از لحاظ اینک بشه ترک کرد میشه.بعدش من از تجربه خوبم میگم مثل تو یه ته سیگار با یه استامینوفن کدئین خورده باشم برم NA بیا این جا پنفلدها رو بگم اصطلاحات انجمنی بگم به به چه چه .نه زیبا روی من .من تجربه کردم .تو که هیچی نیازی نیست حرفاما برای تو توضیح یا ثابت کنم .ولی کسی خاست روزانه شربتی که من گرفتم از کلینیک‌های دولتی که ثبت شده قرص‌هایی که روزانه گرفتم مشاهده کنید باز هم میگم فقط برای اینکه بگم با این دوز مصرف میشه ترک کرد. بعد رفیقم خوشگلم من کسایی دور و برم بودن تو مصرف مواد و قرص که اگه تو می‌دیدی سنگکوب میکردی. من خودم ۱۰ سال � تمام انجمن‌ها آشنا هستم ۹۰ درصد مردم هم آشنا هستند. من تهران تشریف دارم در خدمت همه دوستان هستیم

حسین
حسین
پاسخ به  omidcowboy
10 روز قبل

بیشتر از سه چهار تا قرص ییست آدمو میندازه داش اینا همش کوسشعره روزی ۲۵تا نمیدونم روزی ۳۹تا

مجید
مجید
پاسخ به  حسین
1 روز قبل

خخخخخخخخخخ باورش سخت نه .باشه ولی از خدا می‌خوام هیچ وقت این روزا رو نبینید .امین

سلام خوبی حاجی من پنچ. روزی میشه ترک کردم دردفید
سلام خوبی حاجی من پنچ. روزی میشه ترک کردم دردفید
پاسخ به  omidcowboy
2 روز قبل
Ali
Ali
پاسخ به  omidcowboy
2 روز قبل
یه کورد
یه کورد
پاسخ به  مجید
15 روز قبل

چی میگی بشر . تو اصلا مصرف کننده نبودی

مجید
مجید
پاسخ به  یه کورد
1 روز قبل

دل به دریا زدگان ….خنده به سیلاب کنند،،!!!

دکمه بازگشت به بالا