مشاوره پزشکی رایگان

مشاوره پزشکی رایگان

امروزه به دلیل پر مشغله شدن انسان ها و ساعات کاری بالا اکثر مردم نمی توانند به صورت حضوری برای مشاوره پزشکی به مطب پزشکان مراجعه کنند. و یا گاهی مردم به علت وضعیت اقتصادی شان قادر نیستند برای گرفتن مشاوره از پزشک هزینه ای بپردازند. بنابر این پزشکان از طریق سامانه ها و اپلیکیشن هایی برای خود شرایط مشاوره دادن به بیماران را فراهم کرده اند و یا این که این مشاوره ها اگر چه حضوری و یا غیر حضوری باشند، به صورت رایگان به بیماران ارائه می‌ شود. در واقع این مشاوره‌ رایگان هم تبلیغی است برای پزشک و هم بیمار را به سمت و سوی پزشک مورد نظر سوق می دهد. همچنین در این شرایط و با وجود ویروس کرونا مشاوره های پزشکی رایگان در این ایام به صورت تلفنی نیز صورت می‌ گیرد.

در مشاوره پزشکی رایگان چه خدماتی ارائه می شود؟

شما در مشاوره پزشکی رایگان می توانید تمامی سوالات خود را که مربوط به بیماری تان می باشد از پزشک بپرسید و یا این که می توانید این سوالاتتان را به صورت مشاوره پزشکی رایگان از چندین متخصص بپرسید تا به جواب واحد و قابلی برسید. گاهی اوقات ممکن است سوالی را فراموش کنید و از پزشک نپرسیده باشید. در این صورت می توانید پس از بازگشت خود اگر به صورت تلفنی هم مشاوره رایگان امکان دارد سوالتان را از پزشک بپرسید. با وجود داشتن مشاوره پزشکی رایگان دیگر نیازی نیست شما هر بار برای پرسیدن سوالاتی از پزشک، مبلغی را به عنوان ویزیت بپردازید.

مشاوره پزشکی تلفنی رایگان

مشاوره پزشکی تلفنی رایگان برای مواقعی می باشد که پزشک به راحتی در دسترس شما نباشد و در مطب حضور نداشته باشد. همچنین ممکن است پزشک روز های محدودی در مطب و بیمارستان حضور داشته باشد و شما در آن روز ها شرایط مراجعه را نداشته باشید در این صورت مشاوره پزشکی تلفنی رایگان بهترین راه است. همچنین شرایط دیگری مانند نیمه شب، روز تعطیل و … وجود دارد که شما نمی توانید به صورت حضوری به مطب پزشک مورد نظر مراجعه کنید. در این صورت می توانید به صورت تلفنی مشاوره رایگان خود را دریافت نمایید. یکی دیگر از فواید مشاوره تلفنی رایگان این است که دیگر نیازی نیست ساعت‌ ها در مطب پزشک به انتظار بنشینید و وقتتان را هدر دهید.

مشاوره پزشکی رایگان از طریق اپلیکیشن

البته گاهی اوقات به دلیل هزینه بالای مشاوره تلفنی پزشکان اپلیکیشن‌ هایی را در نظر می گیرند که به صورت مستقیم بتوانند برای انجام مشاوره با بیمار ارتباط برقرار کنند.‌که در این اپلیکیشن ها پزشک می تواند حتی در روز های تعطیل هم به بیماران مشاوره دهد. همچنین ارتباط گرفتن با پزشک به منظور مشاوره در اپلیکیشن ها امکان ارسال عکس و فیلم آزمایش ها و داروها را نیز دارد. البته مشاوره تلفنی و یا غیر حضوری ممکن است مانند مشاوره حضوری رایگان نباشد و به دلیل ارتباط نداشتن به صورت حضوری ممکن است سوالات جا به جا پاسخ داده شود و یا این که پزشک منظور بیمار و برعکس بیمار منظور پزشک را متوجه نشود.

روش نوبت گیری مشاوره پزشکی رایگان

همان طور که گفتیم مشاوره پزشکی رایگان به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت می‌ گیرد که روش و نوبت‌ گیری هر کدام نیز متفاوت است. برای مثال روش نوبت گیری مشاوره پزشکی رایگان حضوری باید از طریق تماس تلفنی قبل از مراجعه صورت پذیرد و یا این که گاهی اوقات ممکن است شما به صورت سرزده به مطب پزشک بروید و پس از ساعاتی نوبت مراجعه شما به اتاق پزشک شود. که این روش بسیار زمان گیر است اما ممکن است فرد یا افرادی که این روش را بیشتر بپسندند. و اما روش نوبت گیری مشاوره پزشکی رایگان غیر حضوری دارای مراحلی است گه شما باید حتما آن ها را رعایت کنید.

در مرحله اول باید در نظر بگیرید پزشک مورد نظرتان مشاوره رایگان خود را به صورت تلفنی و یا به صورت اپلیکیشنی انجام می دهد. پس از فهمیدن این مرحله و شناخت پزشک خود از این بابت می توانید روشی که پزشک مورد استفاده قرار می دهد را پیش رو بگیرید. اگر این روش تماس تلفنی است باید ساعات ارتباط برقرار کردن را پیگیری کنید و در ساعات مشخص با پزشک خود تماس بگیرید. اما اگر این روش اپلیکیشنی است که اکثراً در هر زمان و هر بازه زمانی می توانید پیام خود را برای پزشکتان بفرستید تا او در زمان مقرر به شما پاسخ دهد و با شما ارتباط اپلیکیشنی برقرار کند.

۱/۵ (۱ نظر)
-->

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
60 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شهناز سجادی فر
شهناز سجادی فر
20 ساعت قبل

سلام دخترم ۲۵ ساله هست چهار ساله که استفراغ مزمنی گریبانگیرش شده.به این شکل که با یه مریضی کوچک مثلا سرما خوردگی استفراغ شروع میشه و حتی با خوب شدن سرماخوردگی استفراغ همچنان ادامه داره.ودراثر این استفراغ درد در یک طرف قفسه سینه اش ایجاد میشه و بمرور تنگی نفس هم پیش میاد . هزار تا دکتر بردم ولی همه گفتند هیچ مشکلی نداره. آخه پس ما چیکار کنیم؟

زهره
زهره
1 روز قبل

البته باشگاه هم میروم

زهره
زهره
1 روز قبل

هردوسینه هام یک هفته میشه درد میکنه الان نزدیک پریودی هم نیستم

ساغر
ساغر
7 روز قبل

دکتر زنان

ساغر
ساغر
12 روز قبل

سلام. خواهر زاده ام ۶ ماهشه. تمام دهنش آفت زده. علتش چیه و باید چی کار کنیم؟

علی
علی
13 روز قبل

سلام چرا من هرروز سردرد وچشم درد دارم چیکار باید بکنم

حسین
حسین
14 روز قبل

سلام من تو کار با تینر سر کار دارم به مدت تقریبا ۱۰ ساعت آیا به ریه ها آسیب میرسانه؟

سمیرا
سمیرا
14 روز قبل

سلام من ۱۱روزپیش عمل جدارشکم اندرمتریوزانجام دادم بعد۶روزیکم پله رفتم بالاپایین شدم دیدم داره خون میادازیه گوشه چندلکه بعدرفتم جادکترخودم گفت بیادخوبه گفت بخیت جیزی نیست دیردزم رفتم جاجراح گفت خون موندس زاه میری میادبیادخوبه امروزاحساس دردکردم میسوخت خون می اومدچکارکنم تابندبیادیاتموم شه

سمیرا
سمیرا
در پاسخ به  سمیرا
14 روز قبل

سلام من ۱۱روزپیش عمل اندرمتریوزجدارشکم انجام دادم روزششم یکم پله رفتم وتوماشین نشستم ولی مراقب بودم دیدم بعدش دردگزفت وخون اومدخوناغلیظ کمی سیاه گاهی روشن رفتم جاپزشکم گفتن چیزی نیست بیادخوبه بعدرفتم جاجراح گفت خون موندس راه بروبیادامروزراه رفتم ووقی بلندشدم تیرکشیدجاش یکم وسوخت وبازخون اومدچکارکنم امکان داره ازداخل بخیه بازشده باشه یدجوش نخورده باشه

ایرج
ایرج
15 روز قبل

ازمایش داشتم چجوری بفرستم

مریم
مریم
19 روز قبل

سلام داخل چشم خون جم شده انگار رگ پاره شده باید ب پزشک مراجعه کنم؟

عبدالهی
عبدالهی
19 روز قبل

سلام دکتور ببخشید سوال تار شدن چشم سرگیجه بالا رفتن فشار خون احتمال کردند هستش آخه چند نفر گرفته

....
....
در پاسخ به  عبدالهی
17 روز قبل

سلام خسته نباشید
ترخدا میشه جواب سوال منو بدید
من اشتباهی با مسواک کسی ک اچ پی وی داشت مسواک زدم
ولی اون شخص زگیل یا مشکلی در دهانش نداشت
من خودمم یه دز واکسن گارداسیل زدم
حالا مشکلی برام پیش نمیاد؟؟؟

مهران
مهران
20 روز قبل

سلام من ۳۷ سالمه توده ۴ سانتی در کلیه سمت چپ داشتم بد خیم بود گرید ۲ فقط کلیه درگیر بود جراحی کردم توده رو برداشتن خواستم بدونم احتمال عودش هست؟

حسن دانش
حسن دانش
22 روز قبل

سلام قرص ب۲ مصرف میکنم بعد غلضت خون دارم دکتر استراتژیک تجویز کرده قرص چربی خون این دوتا باهم مردی ندارد

احسان
احسان
23 روز قبل

سلام من حدود ۱۲ روز فشارم پایین بود بعد بمدت یک هفته علائم کرنا لرز و ضعف داشتم بعد الان بمدت یک هفته عفونت بینی سینوزیت گلو درد گرفتم مثل علائم سرماخوردگی مطمئنم تا یک هفته دگ هم خوب نمیشم واقعا چه بیماری گرفتم چرا طول کشید؟؟

فرزین فرجی
فرزین فرجی
24 روز قبل

سلام ۲۱ساله هستم درد شدید در چپ بیضه: در بعضی مواقع. با فاصله ی طولانی مدت. یک بار بعد از غذا خوردن دردی. در طرف چپ. بیضه و. طرف چپ الت. حس میشه. ک. سخت هستش
که. در حالت نشسته. درد یکم. ساکت میشود. و درحال حرکت. درد. بیشتر میشود. بعد. بیضه. طرف. چپ. دراز وسنگین میشود. تا وقتی ک درد ساکت شود وبه حالی نرمال برگردد
تا حالا. سه بار این. مشکل. پیش امده است
هر بار. دوماه یکبار یا سماه یکبار

زهرا
زهرا
25 روز قبل

سلام برای سردرد پزشک متخصص مغز و اعصاب باید بدن بیمار رو خم معاینه کن

پرستواسدی
پرستواسدی
26 روز قبل

وقتتون بخیر یسوال داشتم برای زودجوش خوردن بخیه باید چه مکملی استفاده کرد .ایا قرصی هس که توی روند جوش خوردن بخیهای بدنی تاثیرگذار باشه ممنون میشم جواب بدین .

فاطمه شیدایی
فاطمه شیدایی
1 ماه قبل

سلام من کرونا دارم دو شب قبل بعد سرم زدن دچار تپش قلب شدید کلافگی و تعریق خیلی زیاد شدم بصورتی که انگار با لباس رفتم تو استخر اینقدر لباسم خیس میشد اب از سر و صورت و بدنم میریخت و نمیتونستم نفس بکشم انگار نفس تو گلوم مانده بود نه پایین میرفت نه بالا می امد حتی سرفه هم نمیتونستم بکنم ۱۱۵ امد فقط یه سرم بهم زد رفت چند ساعتی خوابم برد باز با تشویش از خواب پریدم دیدم تمام لباس و تنم غرق ابه میخواستم لطف کنید بهم بگید علتش چیه ایا ریه ام اب اورده و احتیاج هست برم اسکن بدم

اعظم
اعظم
1 ماه قبل

سلام من قرص ال دی میخورم کم خونی شدیدهم دارم قرص آهنم میخورم وبه علت وزن کمم اشتها اورم میخورم میخواستم بدونم هیچ کدوم ازاینا تداخلی درال دی نداره؟

اعظم دارابی
اعظم دارابی
1 ماه قبل

سلام ببخشیدمن قرص ال دی استفاده میکنم بعداینکه ۲۱عددقرص تموم میشه بعد۵روزپریدمیشم میخواستم بدونم طی این ۵روزکه قرص نمیخورم بایدروش طبیعی برای نزدیکی داشته باشم یا نه همون قرص اثرخودش روکرده ؟

...
...
1 ماه قبل

سلام
عذرمیخوام من ی تومورمغزی دارم ک نیاز ب جراحی داره و دوره قاعدگیم با زمان جراحی یکیه
این مشکلی ایجاد نمیکنه یا باید عقب بیفته؟

منیره
منیره
1 ماه قبل

سلام پدرمن ۸۱ سالشه کنترل ادراربیشتروقتهانداره امکان داره ازپروستاتش باشه

ابراهیمی
ابراهیمی
1 ماه قبل

سلام. همسرم گلو درد و سرفه همراه خلط دارن که دکتر قرص جوشان اسستین تجویز کرده . همسرم هم فشار خون دارن و هم دیابتی هستند و انسولین مصرف میکنند. آیا مصرف قرص جوشان اسستین براشون مشکل ساز نمیشه . ممنون از راهنماییتان

محدثه
محدثه
1 ماه قبل

سلام وقت تون بخیر
وقتی پریود میشم درد وحشتناک تو ناحیه زیر شکمم دارم غش میکنم از، قرص استامینیفون، ژلوفن، مفنامیک اسید استفاده میکنم اصلا هیچ تاثیری نداره

سارا
سارا
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
توی سونوگرافی کبد زده گرید۲و اکوی افزایش یافته یعنی چی ؟درمان داره؟

سیده فاطمه
سیده فاطمه
1 ماه قبل

سلام. من دوماه غده هیپوفیزم که ورم داشت عمل کردم ولی الان هرچی بیشترمیگذره سردردم بیشترمیشه و سایزغده قبلا بود ۱۳ ولی الان شد ۱۰،چیکارباید بکنم

علی
علی
1 ماه قبل

اگر قرص جویدنی به اشتباه قورت داده شود آیا امکان دارد بلافاصله یه قرص جویده شود؟

فاطمه بخشی
فاطمه بخشی
1 ماه قبل

سلام ،مادرم مچ پاهایش غش غش میکنه اما درد نمیکنه مشکلش چیه

خدیجه حبیبی
خدیجه حبیبی
1 ماه قبل

ودر ضمن واکسن کرونا هم زدم

خدیجه حبیبی
خدیجه حبیبی
1 ماه قبل

سلام. من هرروز تب می کنم. نمیدونم چرا

نازنین
نازنین
1 ماه قبل

سلام، وقتتون بخیر
من اشتباهی کاپ قاعدگیم در سنگ توالت حین خارج کردن افتاد، ایا قابل استفاده است یا باید دور بیندازم، اگه قابل استفاده است چطوری استریل کنم، فکر نکنم با یه جوشاندن ساده بشه استفاده کرد.

امین
امین
1 ماه قبل

سلام
جوانی ۳۶ ساله هستم و وزنم حدود ۵۴ کیلو بوده قبلا… الان چندماهی شده وزن کم میکنم و شلوارام برام گشاد شدن و…
علایم مریضیم:
خستگی
ضعف عضلات
بدن درد
سوزش روی ران پا
کم کردن وزن الکی
هر چند ماه یک شکم درد شدید یک ساعته
هر یکی دوماه یک ساعت سوزش در آلت مردانه ام و در مقعد دارم
رنگم زرده البته ۱۰ یا ۱۵ ساله که رنگم کمی زرد هست
احساس میکنم گوشت بدنم داره اب میشه و استخون های قفسه سینم بیرون زده…

شکر خدا، حالت تهوع و استفراغ و اسهال اصلا ندارم، هیچ وقت…

لطفا کمکم کنید و راهنمایی!!!
ممنون و سپاسگذارم.

زینب
زینب
1 ماه قبل

سلام خسته نباشین من حدود دوساله که زخم دهانه رحم دارم بادارو خوب نشدم دکتر میگه باید فریز کنی ایا جز فریز راه کاره دیگه ای هست

فخاری
فخاری
1 ماه قبل

باسلام من انجیر خشک کردم الاندیدم یه عالمه زنبور روی انجیرا جمع شدن میخواستم بدونم اگه انجیرهاروبخوریم مسموم نمیشیم وآیاخطرناک هست یانه

ستار
ستار
1 ماه قبل

آیا نزدیکی بر روند شیمی درمانی تأثیر دارد ؟

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام هفته ۳۳ بارداری هستم ۲۵خرداد آزمایشcbcدادم پلاکت خونم۱۳۷بوددوباره۱۸تیرماه آزمایش تکرار شد پلاکت۱۲۶بود وباز۵مرداد ماه تکرار آزمایش پلاکت۱۱۳رو نشون داد.چیکار باید کنم پلاکت بره بالا؟؟خدایی نکرده خطری برا جنینم وجود نداشته باشه

حسین منصوری
حسین منصوری
1 ماه قبل

میخوام بدونم علت نامتقارق صورتم چیه ودرماشن چطوریه

دالوند
دالوند
1 ماه قبل

زدن آمپول ویتامین ب کمپلکس و ب ۱۲ چند روز یک مرتبه باید انجام داد

پریا
پریا
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید شش روز از موعد پریودیم میگذره نزدیک ده روزه حالت تهوع و شکم درد دارم بی بی چک استفاده کردم منفی بود ممکن هست باردار باشم؟

پریا
پریا
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید شیش روزه از موعد پریودم میگذره نزدیک ده روزه حالت تهوع دارم و شکم درد بی بی چک استفاده کردم منفی بود آیا ممکن هست باردار باشم؟

غزاله
غزاله
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من دخترم و ‌۱۶ سالمه
چند سال پیش یه لکه خیلییییی کوچیک رو سینم دیدم
چون پوستم سفیده زیاد مشخص نبود فقط اگه دقت میکردم میدیدمش
رنگش یه خرده از پوستم روشن تره ولی خیلی مشخص نیست
دیگه پیگیری نکردم تا اینکه الان نصف سینم و گردنم تا پایین صورتم همون رنگی شده
ینی یکی دو درجه از پوستم روشن تر
حالا به نظرتون قارچه؟
یا بیماری پوستی؟
به دکتر مراجعه کنم؟
ممنون میشم پاسخ بدید

محدثه
محدثه
در پاسخ به  غزاله
1 ماه قبل

سلام عزیزم دوستم ازین لکه ها داره رفته دگتر گفته اگزما هست باید بری دکتر پوست

فاطمه قنوات پور
فاطمه قنوات پور
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
پسر ۷ ساله ای دارم که حدود ۱ سال هستش بوی عرق خیلی بد و تند و تیزی داره، بسیار زیاد هم تعریق داره، میخواستم بپرسم باید به چه تخصصی مراجعه کنم؟

میثم
میثم
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
تقریبا بیش از یک سال میشه زیر شکم خیلی میسوزه، بیشتر سمت چپ شکم ، بعد زیر نافم هم نفخ کرده، اولاش دردش کم بود الان خیلی هس جوری ک بعضی وقتا دردش میزنه ب سینم و قلبم میاد تا سمت چپ گردنم لطفا راهنمایی کنید علتش چی هس . با تشکر

حسن
حسن
2 ماه قبل

بنده یک هفته پیش عمل هیپوسپادیاز انجام دادم مجرد هستم سن من هم ۲۸ می باشد مشکل من اینه که در انگام نعوظ شبانه و صبحگاهی دچار درد شدید میشوم به خاطر بخیه هام می خواستم بدونم راهی هست که بشه به مدت ۱۰ روز از نعوظ جلوگیری کرد از شدت درد داره منو میکشه دکتر خودم به من داروی تواب اور تجویز که که اسمش زانیسد هست که جوابگو نیست از شدت درد هیچ خوابی ندارن

اسماعیل
اسماعیل
2 ماه قبل

سلام میخوام بدونم مشکلم چیه من چند سال پیش بخاطر مصرف متادون بخاطر اعتیاد ایست قلبی کردم و با کمک شوک قلبی ب زندگی برگشتم دوباره ولی بعد از چندسال درگیر دردی که هرچند وقت یا چند روز یکبار مثل این که چطور ادم دست میزنه به برق برق میگیره مثل همین حس دردی توی قلبم مثل این برق میگیره یا یهو تیر میکشه قلبم ولی من دوباره حالا ۵۰ روزه متادون میخورم دوباره ولی دوباره چند روز اول قفسه سینه ام درد میکرد و حالا قلبم تیر میکشع و درد میکنه ایا مشکلی است ایا متادون بخورم بخاطر اعتیادی که دوباره شروع شده خطری ب وجود میاد؟ممنون میشم کمکم کنید؟

لیلا
لیلا
2 ماه قبل

سلام چند ماهه یک لک دونه دونه قهوه‌ای روی سینه ام میبینم میترسم

سعیده موسوی
سعیده موسوی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید چشم پسر ۷ساله من با چوب درخت خراش برداشته نمیتونه چشمش رو باز کنه روی پلک کمی ورم کرده وآبریزش وترشح داره روی سفیدی چشم لکه های خونی وجود داره
لطفا راهنمایی کنید

هادی
هادی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید من وقتی هندوانه میخورم متفوع من قرمزه برنج میخورم زرده سبزی میخورم سبزه ابگوشت میخورم قهوه ایه شکم درد ندارم و در روز پنج شیش بار سرویس میرم میشه بگین چمه

فواد حکیمی
فواد حکیمی
2 ماه قبل

سلام الان بنده متوجه نشدم پاستا و نوشابه با هم خوردم چه کنم؟

محمدحسین محمودی
محمدحسین محمودی
2 ماه قبل

سلام علیکم ، گروه خونی A2 مثبت هم داریم؟ انتقال خون گفتن این گروه خونی هستی وچون گروه ضعیفی هست به کار بیماران نمی آید

دکمه بازگشت به بالا