چگونه می‌توانیم پسر باردار شویم؟

همه ی اطلاعاتی که برای باردار شدن فرزند پسر نیاز دارید بدانید

آیا از راهکارهای پسر باردار شدن به جای دختر آگاهی دارید؟

پسردار شدن ممکن است آرزوی خیلی از افراد باشد. این دسته از افراد برای پسردار شدن راه‌های زیادی را امتحان می‌کنند. برای بارداری جنین پسر شما می‌توانید روش‌های مختلفی را انجام دهید.

این روش‌ها شامل بارداری با توجه به زمان تخمک‌گذاری، تغذیه مناسب برای بارداری پسر و غیره می‌باشد. بدون شک افرادی دوست دارند فرزند پسر داشته باشند برای داشتن فرزند پسر حاضرند همه این روش‌ها را امتحان کنند. شاید برای شما عجیب باشد اما واقعا می‌شود با رعایت چند نکته تا حد زیادی در تعیین جنسیت جنین خود دست داشته باشید. البته این نکته به هیچ عنوان صد در صدی نبوده و خدای متعال تعیین‌کننده اصلی جنسیت فرزندان است. با این وجود با روش‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم، می‌توانید تا حد بسیار زیادی بارداری پسر را تجربه کنید.

وب‌سایت و یا اپلیکیشن پذیرش۲۴ توانسته است به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین؛ امکان مشاوره تلفنی، متنی، صوتی و تصویری با بهترین پزشکان آنلاین طب سنتی و کارشناسان تغذیه در مورد روش‌های موثر در داشتن فرزند پسر را فراهم کند. در ادامه نیز با چندین راهکار در این زمینه آشنا خواهید شد.

چند روز قبل از پریودی فرزند پسر می‌شود؟

طبق اصول طب سنتی، هرچه زمان مقاربت به زمان تخمک‌گذاری زن نزدیک‌تر باشد، احتمال داشتن فرزند پسر بالاتر می‌رود. بنابراین سعی کنید ۶ تا ۷ روز پس از پایان پریودی، به کمک کیت تخمک‌گذاری، زمان دقیق و روتین تخمک‌گذاری خود را بدست آورید تا برای ماه بعد بتوانید اقدام کنید. معمولا در زمان تخمک‌گذاری حرارت بدن زن بالا می‌رود و ترشحات بدن او قوام گرفته و سفید رنگ می‌شوند.

مشاوره آنلاین بارداری

رژیم غذایی زنان برای پسردار شدن 

با توجه به اینکه اسپرم‌های حاوی کروموزوم‌های جنسی X Y (عامل ایجاد جنین پسر) عمر کوتاه‌تری نسبت به اسپرم‌های حاوی کروموزوم‌های X X (عامل ایجاد جنین دختر) دارند، طب سنتی توصیه می‌کند که با خوردن غذاهای حاوی سدیم و پتاسیم بالا دو یا سه ماه قبل از بارداری، می‌توان اسپرم‌های X Y را برای مدت بیشتری در رحم زن نگه داشت تا با تخمک لقاح پیدا کند.

بنابراین با وجود عوارض جانبی نمک زیاد برای بدن، باید مصرف نمک را افزایش داد. مواد غذایی مانند حبوبات (نخود، لوبیا، عدس و غیره)، میوه های خشک، قارچ، موز، مارچوبه، سیب زمینی، سیب و بادام حاوی پتاسیم بالایی هستند.

تغذیه برای پسر دار شدن

با حذف مواد غذایی اسیدی مانند گوشت، محصولات لبنی، تخم مرغ، میوه‌های ترش‌مزه، نوشیدنی‌های گازدار و سرکه از رژیم غذایی خود چند ماه قبل از بارداری، می‌توان احتمال داشتن فرزند پسر را بالا برد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع تغذیه پدر و مادر پیش از بارداری، می‌توانید با دکتر انلاین طب سنتی و تغذیه به ویژه مشاورین حاضر در پذیرش۲۴ مشورت کنید.

تغذیه مناسب برای جنین پسر شامل موارد خاصی است که با خوردن و نوشیدن این موارد می‌توانید به صورت کاملا صد در صد جنین پسر داشته باشید. کارشناسان تغذیه معتقد هستند اگر چند هفته قبل از بارداری رژیم غذایی خاصی داشته باشید می‌توانید در جنسیت جنین خود تاثیر بگذارید. اسیدیته بدن با رژیم غذایی تغییر می‌کند و امکان تعیین جنسیت خاص را به مادران و پدران می‌دهد.

برای حفظ حیات اسپرم پسرانه باید محیط بدن مادر کاملا بازی باشد. به همین دلیل از خوردن غذاهایی که محیط را اسیدی می‌کنند باید جلوگیری کنید. برای جنین پسر بهتر است از غذاهای خود را کمی نمکی میل کنید.

پسردار شدن بدون شک با رژیم غذایی خاص امکان‌پذیر است. مثلا در تحقیقات جدید دانشمندان تغذیه و جنین‌شناسان ثابت شده است که میزان گلوکز بالا در داشتن جنین پسر تاثیرگذار است. به همین دلیل مصرف مواد غذایی دارای گلوکز برای تجربه بارداری پسر پیشنهاد می‌شود. مواد غذایی دارای گلوکز شامل ویتامین ب دوازده، ویتامین ای، ویتامین ث، پتاسیم و کلسیم می‌باشند. البته خوردن صبحانه نیز در جنین پسر بسیار تاثیرگذار است و حتما باید صبحانه میل شود.

البته برای پسردار شدن خوردن مرکبات نیز تاثیر زیادی دارد. مرکبات مانند پرتقال، گریپ‌فروت، نارنگی، لیمو شیرین، نارنج و غیره در داشتن بارداری پسر تاثیر زیادی دارد. این نوع مواد غذایی حالت بدن را قلیایی کرده که محیط خوبی برای بارداری پسر است. شروع رژیم غذایی برای داشتن فرزند پسر بهتر است ۳ ماه قبل از بارداری رژیم غذایی مناسب را رعایت کنید. تغذیه مناسب برای جنین پسر باید حاوی مواد مغذی نیز باشد.

رژیم غذایی مردان برای پسردار شدن

طب سنتی معتقد است که برای پسردار شدن اسپرم مرد باید قوی و پرتحرک باشد که نوع رژیم غذایی در این مساله بسیار موثر است. خوردن موادغذایی مانند سیر، قهوه، موز، گردو، عسل و زنجبیل، نارگیل، انجیر و کشمش،مرکبات، گوشت گاو، گوسفند و یا شترمرغ اثرگذار است.

پسردار شدن با توجه به نکات و شرایط خاصی امکان‌پذیر است. شما با شناخت و رعایت این نکات می‌توانید فرزند پسر داشته باشید. هدف از این مقاله معرفی این نکات و شرایط به شما است. پس برای پسردار شدن با ما همراه شوید.

نحوه نزدیکی و پسردار شدن

در پسردار شدن نحوه نزدیکی نیز مهم است. قدیمی‌ها برای داشتن جنین پسر راهکارهای خاص خود را داشتند و معتقد بودند اگر سر مادر به سمت شمال باشد یا مادر به طرف چپ خود بخوابد، احتمال داشتن جنین پسر وجود دارد. اما امروزه علم ثابت کرده است که جنسیت فرزند را مردها تعیین می‌کنند و مهم‌ترین نکته در این امر زودتر رسیدن اسپرم پسرانه به تخمک است.

به همین دلیل نحوه نزدیکی در بارداری پسر تاثیر دارد. اسپرم مردانه در محیط اسیدی واژن خانم‌ها زنده نمی‌ماند. پس برای جنین پسر باید نفوذ عمیق‌تری را برای اسپرم‌ها داشته باشید. نفوذ عمیق باعث می‌شود اسپرم‌ها به تخمک نزدیک‌تر شوند و در زمان کم‌تر به آن‌ها برسند. هر چه زمان رسیدن به تخمک کم‌تر باشد امکان زنده ماندن اسپرم پسر و در نتیجه پسردار شدن افزایش می‌یابد.

گفت و گو با پزشک متخصص بارداری

دمای بدن خانم‌ها و پسردار شدن

برای پسردار شدن به دمای بدن خانم‌ها توجه زیادی می‌کنند. دمای بدن خانم‌ها در موقع خاصی از ماه بالا می‌رود. بالا رفتن دمای بدن معمولا یک هفته تا ده روز بعد از پریودی اتفاق می‌افتد.

اگر شما به دنبال بارداری پسر هستید باید در این زمان نزدیکی داشته باشید. زمان تخمک‌گذاری برای داشتن پسر موقع مناسبی است. در زمان تخمک‌گذاری که دمای بدن زن نیز افزایش می‌یابد، پسردار می‌شوید. زیرا در این زمان مایع موجود در رحم افزایش یافته و محیط بازی برای اسپرم پسرانه وجود دارد. زمانی که تخمک از درون کیسه خارج می‌شود با درد همراه است،  رابطه جنسی ۲۴ ساعت قبل از تخمک‌گذاری تا ۱۲ ساعت بعد از آن احتمال پسر بودن جنین را افزایش می‌دهد. برای تعیین زمان تخمک‌گذاری می‌توانید به سونوگرافی نیز مراجعه کنید.

گرما و سرما و تاثیر آن برای پسردار شدن

پسردار شدن رابطه مستقیمی با اسپرم وای و ایکس مردان دارد. اسپرم وای، مردانه و اسپرم ایکس زنانه است. برای بارداری پسر باید اسپرم وای زودتر به تخمک برسد. البته محققان معتقد هستند که اسپرم وای تحمل کم‌تری نسبت به گرما داشته و در صورتی که کمی گرم شوند، زودتر از بین می‌روند. به همین منظور باید مردان از گرم کردن نواحی اطراف دستگاه تناسلی خود خودداری کنند. البته حمام آب سرد و کمپرس سرد نیز می‌تواند در تعیین جنین پسر موثر باشد.

قهوه و ارتباط آن با پسردار شدن

برای پسردار شدن بهتر است که مردان قبل از رابطه جنسی قهوه بنوشند. زیرا قهوه و در واقع کافئین انرژی و توان آن‌ها را بالا می‌برد. البته بهتر است که خانم‌ها از قهوه بدون کافئین استفاده کنند.

فصل و تاثیر آن در پسردار شدن

پسردار شدن ارتباط مستقیمی با فصل دارد. معمولا نزدیکی در فصل گرما بارداری دختر و نزدیکی در فصل معتدل بارداری پسر را در پیش دارد. فصل بهار برای بارداری پسر بهترین فصل است.

استرس و تاثیر آن در پسردار شدن

برای پسردار شدن باید استرس بسیار کمی داشته باشید. مردانی که در محیط‌ها پر از استرس کار می‌کنند احتمال بسیار کمی دارد که فرزندشان پسر شود. به همین دلیل باید برای داشتن جنین پسر حتما آرامش داشته باشید. سعی کنید در محیطی آرام نزدیکی و بدون هیچ‌گونه استرسی داشته باشید. البته برای داشتن جنین پسر باید نزدیکی خود را به حداقل زمان برسانید. یعنی سریع و غیر رمانتیک این کار را انجام دهید تا احتمال داشتن جنین پسر را افزایش دهید.

اسپرم فعال برای پسردار شدن

برای پسردار شدن باید اسپرم‌های فعال‌تری داشته باشید. همان‌طور که گفته شد اسپرم‌های وای مقاومت بهتری از خود نشان داده و دیرتر از بین می‌روند. بنابراین برای داشتن فرزند پسر باید اسپرم فعال‌تری داشته باشید. برای این کار باید تعداد رابطه جنسی خود را افزایش دهید. هر چقدر تعداد رابطه جنسی بین زوجین بیش‌تر باشد اسپرم فعال‌تر و در نتیجه احتمال داشتن جنین پسر بیش‌تر است. از این رو بسیاری از افرادی که در اوایل دوره ازدواج خود باردار می‌شوند، پسردار می‌شوند.

پسر دار شدن

نقش داروهای گیاهی برای پسردار شدن

طبق اصول طب سنتی برای دختردار شدن، مصرف رازیانه یک ماه قبل از بارداری بسیار موثر است. در مقابل خوردن ماهی یکبار دمنوش تخم کاسنی، گل بنفشه، پوست هلیله زرد، گل محمدی و بهمن پیچ به اندازه ۲ گرم از هرکدام به صورت جداگانه، برای پسردار بسیار موثر است. توصیه می‌کنیم حتما در این زمینه با کارشناسان طب سنتی برای پیشگیری از بروز هرگونه عارضه جانبی مشورت کنید.

دسترسی به وب‌سایت پذیرش ۲۴ و نحوه دانلود اپلیکیشن آن بر روی تلفن همراه بسیار آسان است. شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین؛ امکان مشاوره تلفنی، متنی، صوتی با پزشکان آنلاین زنان و زایمان متخصص تعیین جنسیت جنین را داشته باشید.در صورتی که جنسیت جنین برای شما مهم است، از این فرصت غیرحضوری استفاده کنید.

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در زمینه بارداری و مسائل مربوط به آن، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به سوالات شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

سوالات متداول درباره پسردار شدن

پاسخ سوالات تحت نظر و مورد تایید خانم دکتر سها میرضا متخصص زنان و زایمان می‌باشد.

چند روز بعد از پریودی فرزند پسر میشود؟

روشی که از نظر علمی برای تعیین جنسیت پذیرفته شده است در موارد IVF امکان پذیر است در سایر روشهای باروری تغییرات رژیم غذایی و زمان نزدیکی ،تنها ممکن است احتمال را تغییر دهد.

از لحاظ طب سنتی چگونه پسر دار شویم؟

مثلا مصرف مواد حاوی کلسیم و منیزیوم احتمال دختر دار شدن و نصرف مواد حاوی سدیم و پتاسیم احتمال پسر دار شدن رو بیشتر میکند ولی هنوز تاثیر آنها به وضوح مشخص نیست.

بهترین زمان برای بارداری پسر؟

چند ادعا مبنی بر نزدیکی در اولین نشانه های تخمک گذاری،به ارگاسم رسیدن خانم در هنگام نزدیکی و نفوذ عمیق آلت مرد در ایجاد جنین پسر مطرح شده است ولی در مطالعات علمی تایید نشده اند و فعلا در حد فرضیه هستند.

مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

مشاوره آنلاین بارداری

۳.۵/۵ (۳۱ نظر)

منبع
Ultrasound Images of Your Growing Baby Boy

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
192 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
فاطمه
فاطمه
8 ماه قبل

سلام و عرض ادب
من پریودی های نامنظم دارم یعنی هرماه با ماه دیگه فرق میکنه این ماه میتونم باکمک کیت های تخمک گذاری روز تخمک گذاری رو مشخص و نزدیکی داشته باشم که به فرزند دلخواهم که پسره برسم؟
البته کم و بیش برای تغذیه ام رعایت کردم و قرص های ویتامین هم خوردم…

مهسا
مهسا
در پاسخ به  فاطمه
7 ماه قبل

سلام من ۲۵ هرماه پریودمیشم زمان پریودیم ۵روزه چندروزبعدازپریودی نزدیکی داشته باشه باشم که بچم پسربشه؟

مهسا
مهسا
در پاسخ به  مهسا
6 ماه قبل

سلام سوال مه همینه امروز پریودی چهارم است روزی چندم همبستر شوم پسر دارشوم

معصومه جهاندوست
معصومه جهاندوست
در پاسخ به  مهسا
2 ماه قبل

سلام من ۴۲ سالمه دختر خدا بهم داده ۱ پسر اژ خدا میخوام چه روشی باید انجام بدم

فرزانه
فرزانه
در پاسخ به  معصومه جهاندوست
2 ماه قبل

سلام من پریودم ۳۱ روزه هستش امروز ۱۰پریودم هستش چه روزی واسه پسردار شدن اقدام کنم.

بهار
بهار
در پاسخ به  مهسا
4 ماه قبل

سلام من امروز ۱۵پریود شدم ۶روزه میخوام که بچم پسر باشه چند روزاز پریودم نزدیکی داشته باشم

زهرا
زهرا
در پاسخ به  بهار
2 ماه قبل

سلام برای پسر داره شدن توزی میخام

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  مهسا
2 ماه قبل

سلام فاطمه،۴۰سالمه ودوستدارم دوقولوبارداربشم چکارکنم

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  فاطمه
2 ماه قبل

شش بار پشت سرهم بدون مکث کردن سکس کنید پشت سرهم

پذیرش
پذیرش
در پاسخ به  فاطمه
2 ماه قبل

دوستدارم دوقولو پسربشه

زهرا
زهرا
در پاسخ به  فاطمه
2 ماه قبل

سلام پسر دا ری

عسل
عسل
در پاسخ به  مهسا
2 ماه قبل

سلام من ۲۱هرماه پریود میشم زمان پریودم ۵روزه چند روز بعد از پریودی نزدیکی داشته باشم که بچم پسر بشه؟

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  فاطمه
1 ماه قبل

من دوتادختردارم به خاست خداسومی دوست دارم پسرباشه چیکارکنم

صفاری
صفاری
1 سال قبل

باسلام خانم دکتر من در رژیم پسر دار شدن هستم برا م دکتر قرص لتروزول با آمپول تجویز کرده فلیکولم ۲۲است آیا عوارضی ندارد من یه بار اقدام کردم ولی پری شدم هفت ساله طبیعی پیشگیری میکنم فلیکولم برا بارداری خوبه یا ضعیف هس

کارشناس ارشد زهرا قربانی
در پاسخ به  صفاری
1 سال قبل

وقتی فردی رژیم پسردار شدن میگیرد، توصیه می‌شود یکبار نزدیکی در زمان تخمک‌گذاری انجام بده. یکبار نزدیکی در سیکل اتفاق میافتد که شانس بارداری را کم می‌کند. در کل برای خانوم‌های زیر ۳۵ سال یکسال زمان داده میشه برای باردار شدن و اگر بارداری اتفاق نیافتاد بررسی و درمان بیشتر را توصیه می‌کنیم.
اگر بعد از شش ماه از این درمان‌های که می‌گیرید نتیجه مطلوب نگرفتید از باز بودن لوله‌های رحم مطمئن شوید و همسرتون هم یک آنالیز اسپرم بدهد.
یکبار اقدام کردن و یکبار پریود شدن به معنای مشکل داشتن نیست چون شانس باروری در ماه و در سیکل باروری در حالت خیلی خوشبینانه ۵۰ درصد هست. پس ناامید نشوید و مرتب اقدام کنید و در نظر داشته باشید که نزدیکی جنسی محدود میتواند شانس بارداری را کمی کاهش دهد.

پریسا
پریسا
1 سال قبل

سلام ببخشید من دو تا دختر دارم میخوام این سری بچه پسر باشه چیکار کنم ممنون

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  پریسا
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

مینا
مینا
در پاسخ به  پریسا
9 ماه قبل

سلام خانم دکتر ببخشید من یه دختر دارم میخام باردارشم ولی دوست دارم پسر بشه امروزم دوروزه پاک شدم چکار باید بکنم کی باید اقدام کنم

کریمی
کریمی
در پاسخ به  مینا
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید یکی دختر دارم میخوام دومیش پسر باشه امروز هفت روزه که پاک شدم برای پسر دارشدن باید چند روز ازپریودی بگذره

Aaa
Aaa
در پاسخ به  کریمی
3 ماه قبل

سلام ۱۰روز باید بگذره

مرسل
مرسل
در پاسخ به  پریسا
6 ماه قبل

من دو دختر دارم میخواهم سومش بچه باشد

اکرم
اکرم
در پاسخ به  مرسل
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید ایا برای پسر دار شدن عمل جراهی هم داریم

مفید
مفید
در پاسخ به  مرسل
3 ماه قبل

سلام من دو دختر دارم میخوام پسر دارشم چکار باید بکنم

سمیه
سمیه
1 سال قبل

سلام من دوتا دختر دارم حالا میخوام اقدام کنم برای پسر دارشدن ایا باید کار خاصی انجام دهیم ؟

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  سمیه
1 سال قبل

سلام بله برای تعیین جنسیت حتما تحت نظر باشید با رژیم غذایی فقط بیست درصد احتمال پسر دارشدن وجود دارد برای قطعیت این موضوع باید از کاشت جنین در کلینیک های ناباروری استفاده کنید

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 سال قبل

سلام من یک ساله از دواج کردم میخوام بچه اولم پسر بشه لطفا راهنمایی کنید

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

بهتره یک سری اقدانات قبل از بارداری شامل آزمایشات، قرص های تقویتی رو شروع کنید
ولی برای اینکه بچه اولتون پسر باشه میتونید از رژیم های غذایی دو ماه تا سه ماه قبل از اقدام استفاده کنید ولی این رژیم ها صدردرصد نیستند
۲۰ درصد احتمال جنس پسر رو افزایش میده
در مورد رژیم های غذایی در سایت وجود دارد میتونید مطالعه کنید .

مریم
مریم
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 سال قبل

سلام دکتر من ۲ سال ازدواج کردم جلوگیری میکردم بیشتر جلو گیری طبیعی بود الان میخوام برا بارداری اقدام کنم میخوام پسرخاله چیکار باید بکنم

نادری
نادری
1 ماه قبل

سلام من ۳۰ سالمه دو دختر دارم از قرص ال دی برای جلو گیری استفاده میکنم برای پسر دار شدن باید چیکار کنم.

ثریا 29
ثریا 29
1 ماه قبل

سلام خوبی عزیزم من چکار داور که گفتی نتوم بیخرم از چه رولش استفاده کنم سوزان جلوگیریم وست باش دودخترم پسر ندارم

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام
خسته نباشید من ۱۷ماه قبل پریود شدم
هر ماه دو ماه جلو میفته
الان دقیق نمی‌دونم که
تو چه زمانی از کیت استفاده کنم تا روز تخمک گذاری مو پیدا کنم برای پسر میخوام اقدام کنم
لطفاً راهنمایی کنید

رایان
رایان
2 ماه قبل

باسلام آیامردی که قلیون میکشه تاثیری درجنسیت جنین دارد؟

رایان
رایان
2 ماه قبل

سلام آیا مردی که قلیون میکشه تاثیری درجنسیت جنین دارد

لیلا
لیلا
2 ماه قبل

سلام من۳۱ سالمه چه آزمایشی باید انجام بدم که مطمئن بشم جنین پسر باردار بشم من ۲تا دختر دارم

سید
سید
2 ماه قبل

سلام
رژیم و دکتر و روز تخمک گذاری همش چرت هست ،تا خداوند عالمین نخواد هیچ چیزی رقم نمیخوره .فقط توکل به خدا

فاطمه
فاطمه
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید هزینه ivfچقدر هست برای فرزند پسر

شعبانی
شعبانی
2 ماه قبل

سلام من چهار تا دختر دارم ومی خواهم یه پیر داشته باشیم می شه راهنمایی کنین ممنون ۳۸ سالمه

سمیه ویردی
سمیه ویردی
2 ماه قبل

سلام من دستگاه ای یو دی دارم پریود هام همچند روز جلو تر هست میخوام برای پسر دارشدن اقدام کنم سر دخترم دوسال طول کشید احتمال داره تنبلی شدید داشته باشم ممنون راهنمایی کنید

پروین بسحاق
پروین بسحاق
2 ماه قبل

سلام من ۴۴سالم قصدبارداری دارم ۴دختردارم میخوام پسردارشم

مهناز
مهناز
2 ماه قبل

سلام من تخمکام خیلی ضعیف شدن چون قرص جلوگیری میخوردم تا قاعدگیم عقب بزنه به دلایلی الان روز۱۳تخمکام۷..۵بودن چه قرصی بخورم قوی شن الان روز اولمه میخام همین ماه حامله شم من یه بار بدون هیج داروی دوماه بعد عروسی باردار شدم الان خودم دستی دستی برای خودم مشکل درست کردم…و اینکه دکتر متفورمین داد گفت بخور تا عید خوب میشی ولی من عجله دارممیخام همین ماه حامله شم و این که یکی باشه قرصی که فقط یک قولو حامله شم ..ممنون میشم رهنمای کنید …پسر دخترم فرقی نداره یک پسر دارم هرچی خدا به خاد⁦❤️⁩

زهرا کاظمی
زهرا کاظمی
2 ماه قبل

سلام و عرض ادب .برای بچه دار شدن چند بار باید اقدام کرد .اگر هر هفته دو یا س بار اقدام کنی و تا فهمیدن بار دار شدن بشی نزدیکی داشته باشی مشکلی دارد

زهرا کاظمی
زهرا کاظمی
2 ماه قبل

سلام برای بچه دار شدن چند بار باید اقدام کرد .آیا چند بار اقدام کرد ینی تا بفهمی ک بارداری اقدام کنی مشکلی داره ؟

بصیره خدا دادی
بصیره خدا دادی
2 ماه قبل

سلام خانم دکتر من ۴۰ روزه باردارم مخام بچه ام پسر باشه باید چی کار کنم؟

قیتیول
قیتیول
در پاسخ به  بصیره خدا دادی
2 ماه قبل

سلام روزتون بخبر

ززززز
ززززز
2 ماه قبل

سلام من دوتادختردارم وپسرمیخوام چیکاربایدبکنم تمامی نکات بالارورعایت میکنم میخوریم ولی بازم ترس ازدختردارشدن دارم

صحرا
صحرا
3 ماه قبل

سلام من قصدبارداری دارم ومدتیه لکه بینی دارم احتمال هست باردار باشم

رها
رها
3 ماه قبل

سلام خوبی. من نزدیکی کردم بعد این که شش روز از پریودم تموم شد دوست دارم بچه ام پسر شه راهنمایی کنید ممنونم

رجبی
رجبی
3 ماه قبل

سلام ببخشید من ی سوال داشتم اینکه دو تا پنج روز بعد پریودی رابطه داشت حتما دختر میشه ؟ و اصلا امکان پسردار شدن نداره ؟

ملیکا
ملیکا
3 ماه قبل

روش باردار شدن پسر

مهدیس
مهدیس
3 ماه قبل

سلام من ۲۵ روزه باردارم از کجا زودتر بفهمم جنین جنسیتش چیست من یک دختر دارم ومیخوام این هم پسر باشه..

لیلا
لیلا
3 ماه قبل

سلام من شکر دودختر دارم مخواهم صاحب پسر شوم چه باید کنم

خانم نادری
خانم نادری
3 ماه قبل

سلام من

چهار دختر دارم می خوام پسر دار شوم

دنیا
دنیا
3 ماه قبل

سلام من دوتا دختر دارم یکی پسر هالا هم حامله هستم اینم دختر هس میخام زایمان کردم دوباره حامله بشم چون پسرم داداش میخاد باید چند وقت بگذره چیکار کنم

طیبه
طیبه
3 ماه قبل

سلام خسته نباشی من ۵ پریوید شدم رفتم دکتر برام چنتا قرص و سه تا انپول برام تجویز کرد بهم گفت این انپول ها باید ۸ ۹ ۱۰ پریود بزنی اسم انپول هست سینال اف چن روز بعداز این انپول نزدیکی بکنم

سمیه شیرواتی
سمیه شیرواتی
3 ماه قبل

سلام من بچم اسالشه دوتادختر دارم الان قص پسردارشدن دارم چیکازکنم

بانو
بانو
3 ماه قبل

میخواهم پسر دار شوم لطفآ رهنمایی کنید

tara
tara
4 ماه قبل

باسلام من حدود ۱۰ساله ازدواج کردم ی دختر۷ساله دارم الانم عفونت زیادی دارم دکترای زیادی هم رفتم ازبین نمیره برای بارداری دوم مشکل سازهست چ دارویی مصرف کنم ممنونم از راهنماییتون برام فرق نمیکنه دختر یاپسرسالم باشه

نفس
نفس
4 ماه قبل

سلام من دوساله عروسی کردم جلوگیری طبیعی داشتم الانم امروز پریود شدم میخوام بعد پریود حامله بشم و بچه اولیم به امید خدا سلام باشه ولی همسرم پسر دوسداره چیکاربکنم

رها
رها
4 ماه قبل

سلام من یه دختر دارم میخوام این پسر باشه چکار کنم

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  رها
3 ماه قبل

سلام من دوتادختردارم می خواهم این پسرباشه

زهرا
زهرا
در پاسخ به  فاطمه
2 ماه قبل

سلام من سه دختر دارم پسر می خواهیم لطفن راهنمایی می خواهم

بسعاد
بسعاد
5 ماه قبل

سلام من سه تادختر دارم حوالت میخوام باردار بشم چه تور پسر؟ دار بشم

سمیرا
سمیرا
5 ماه قبل

سلام من باردار بودم ولی هفته هشتم رفتم دکتر گفت قلب جنین نمیزنه ،سقط کردم ،بعد از چند ماه می تونم دوباره باردار بشم

انینا
انینا
5 ماه قبل

سلام خانوم دکتر من میخوام پسردار بشم چند ماه قبل از بارداری باید رژیم غذایی داشته باشم و روز چندم بعداز پریودی رابطه داشتم باشم ممنون میشم

لاله‌غیوری
لاله‌غیوری
5 ماه قبل

سلام‌خانم‌دکتر‌من‌یک‌ماهه‌رژیم‌گرفتم‌ودیروز‌دستگاهمو‌درآوردم‌وامروزهم‌پریود‌ماهیانم‌تموم‌شده‌‌برای‌پسردارشدن‌زمان‌مناسب‌برای‌نزدیکی‌کی‌هست‌خودم‌بچه‌اولم‌پسر‌ودومی‌دختر‌۲۸سالمه‌پریودهاهم‌هرماه‌یک‌روز‌کمتر‌ویایک‌روز‌بشتر‌می‌افته‌‌

رضایی
رضایی
5 ماه قبل

سلام منسلام من سی وپنج ساله هستم دو تادختر دارم دوست دارم بچه بعدی پسر باشه سه ماه رژیم غذایی گرفتم دکتر به من گفت هفتم با چهاردهم پروید اقدام کن من اقدام کردم نتیجه نگرفتم زمان تخمک گزاری من چند روز قبل از پروید هست قاعدگی منظمی هم دارم لطفا من را راهنمایی کنید

فاطمه
فاطمه
6 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر سه فرزند دختر دارم میخام فرزند پسری هم داشته باشم راهکار صدرصدی چیه

فاطمه
فاطمه
6 ماه قبل

من ۳تا دختر دارم آیا برای پسر دار شدن ۱۰۰درصدی راهکاری هست

پریسا
پریسا
6 ماه قبل

سلام‌‌‌.باتزریق‌آمپول‌احتمال‌صددرصد‌پسردار‌شدن‌هست

مردانی
مردانی
6 ماه قبل

با سلام من دوشنبه شب پریود شدم و تا روز پنجشنبه پریود بود وروز جمعه و شنبه پاک بودم و دیشب نزدیکی داشتیم آیا زمان نزدیکی خوبه برا فرزند پسر ممنون میشم از جواب تون

ذکيه
ذکيه
7 ماه قبل

سلام داکتر صاحب میشه براى باردار شدن پسر رهنماییکنید تشکر

مهسا
مهسا
7 ماه قبل

سلام فرزنددوم که زایمان کردم هموریید گرفتم اگه فرزند دیگه بخام بیارم طبیعی زایمان کنم مشکلی برام پیش نمیاد

مریم
مریم
7 ماه قبل

سلام من ۴۰ سالمه آیا می تونم پسر دار بشم

س .م
س .م
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۴۰ سالم دوسقط .یکی به دنیا اومد نارس بود ۵ماه فوت شد الان به دخترسالم ۶ساله دارم میتونم بارداربشم ممنون ازراهنمایی تون

پریسا
پریسا
7 ماه قبل

سلامتی مهم تره تا جنسیت

ربابه طاهری
ربابه طاهری
7 ماه قبل

لطفا بهم کمک کنید دراین مورد

ایدا
ایدا
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید،برای پسر دار شدن باید چکار کنم ،لطفا راهنمایی کنید

دکمه بازگشت به بالا