چگونه می‌توانیم پسر باردار شویم؟

همه ی اطلاعاتی که برای باردار شدن فرزند پسر نیاز دارید بدانید

آیا از راهکارهای پسر باردار شدن به جای دختر آگاهی دارید؟

پسردار شدن ممکن است آرزوی خیلی از افراد باشد. این دسته از افراد برای پسردار شدن راه‌های زیادی را امتحان می‌کنند. برای بارداری جنین پسر شما می‌توانید روش‌های مختلفی را انجام دهید.

این روش‌ها شامل بارداری با توجه به زمان تخمک‌گذاری، تغذیه مناسب برای بارداری پسر و غیره می‌باشد. بدون شک افرادی دوست دارند فرزند پسر داشته باشند برای داشتن فرزند پسر حاضرند همه این روش‌ها را امتحان کنند. شاید برای شما عجیب باشد اما واقعا می‌شود با رعایت چند نکته تا حد زیادی در تعیین جنسیت جنین خود دست داشته باشید. البته این نکته به هیچ عنوان صد در صدی نبوده و خدای متعال تعیین‌کننده اصلی جنسیت فرزندان است. با این وجود با روش‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم، می‌توانید تا حد بسیار زیادی بارداری پسر را تجربه کنید.

وب‌سایت و یا اپلیکیشن پذیرش۲۴ توانسته است به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین؛ امکان مشاوره تلفنی، متنی، صوتی و تصویری با بهترین پزشکان آنلاین طب سنتی و کارشناسان تغذیه در مورد روش‌های موثر در داشتن فرزند پسر را فراهم کند. در ادامه نیز با چندین راهکار در این زمینه آشنا خواهید شد.

چند روز قبل از پریودی فرزند پسر می‌شود؟

طبق اصول طب سنتی، هرچه زمان مقاربت به زمان تخمک‌گذاری زن نزدیک‌تر باشد، احتمال داشتن فرزند پسر بالاتر می‌رود. بنابراین سعی کنید ۶ تا ۷ روز پس از پایان پریودی، به کمک کیت تخمک‌گذاری، زمان دقیق و روتین تخمک‌گذاری خود را بدست آورید تا برای ماه بعد بتوانید اقدام کنید. معمولا در زمان تخمک‌گذاری حرارت بدن زن بالا می‌رود و ترشحات بدن او قوام گرفته و سفید رنگ می‌شوند.

مشاوره آنلاین بارداری

رژیم غذایی زنان برای پسردار شدن 

با توجه به اینکه اسپرم‌های حاوی کروموزوم‌های جنسی X Y (عامل ایجاد جنین پسر) عمر کوتاه‌تری نسبت به اسپرم‌های حاوی کروموزوم‌های X X (عامل ایجاد جنین دختر) دارند، طب سنتی توصیه می‌کند که با خوردن غذاهای حاوی سدیم و پتاسیم بالا دو یا سه ماه قبل از بارداری، می‌توان اسپرم‌های X Y را برای مدت بیشتری در رحم زن نگه داشت تا با تخمک لقاح پیدا کند.

بنابراین با وجود عوارض جانبی نمک زیاد برای بدن، باید مصرف نمک را افزایش داد. مواد غذایی مانند حبوبات (نخود، لوبیا، عدس و غیره)، میوه های خشک، قارچ، موز، مارچوبه، سیب زمینی، سیب و بادام حاوی پتاسیم بالایی هستند.

تغذیه برای پسر دار شدن

با حذف مواد غذایی اسیدی مانند گوشت، محصولات لبنی، تخم مرغ، میوه‌های ترش‌مزه، نوشیدنی‌های گازدار و سرکه از رژیم غذایی خود چند ماه قبل از بارداری، می‌توان احتمال داشتن فرزند پسر را بالا برد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع تغذیه پدر و مادر پیش از بارداری، می‌توانید با دکتر انلاین طب سنتی و تغذیه به ویژه مشاورین حاضر در پذیرش۲۴ مشورت کنید.

تغذیه مناسب برای جنین پسر شامل موارد خاصی است که با خوردن و نوشیدن این موارد می‌توانید به صورت کاملا صد در صد جنین پسر داشته باشید. کارشناسان تغذیه معتقد هستند اگر چند هفته قبل از بارداری رژیم غذایی خاصی داشته باشید می‌توانید در جنسیت جنین خود تاثیر بگذارید. اسیدیته بدن با رژیم غذایی تغییر می‌کند و امکان تعیین جنسیت خاص را به مادران و پدران می‌دهد.

برای حفظ حیات اسپرم پسرانه باید محیط بدن مادر کاملا بازی باشد. به همین دلیل از خوردن غذاهایی که محیط را اسیدی می‌کنند باید جلوگیری کنید. برای جنین پسر بهتر است از غذاهای خود را کمی نمکی میل کنید.

پسردار شدن بدون شک با رژیم غذایی خاص امکان‌پذیر است. مثلا در تحقیقات جدید دانشمندان تغذیه و جنین‌شناسان ثابت شده است که میزان گلوکز بالا در داشتن جنین پسر تاثیرگذار است. به همین دلیل مصرف مواد غذایی دارای گلوکز برای تجربه بارداری پسر پیشنهاد می‌شود. مواد غذایی دارای گلوکز شامل ویتامین ب دوازده، ویتامین ای، ویتامین ث، پتاسیم و کلسیم می‌باشند. البته خوردن صبحانه نیز در جنین پسر بسیار تاثیرگذار است و حتما باید صبحانه میل شود.

البته برای پسردار شدن خوردن مرکبات نیز تاثیر زیادی دارد. مرکبات مانند پرتقال، گریپ‌فروت، نارنگی، لیمو شیرین، نارنج و غیره در داشتن بارداری پسر تاثیر زیادی دارد. این نوع مواد غذایی حالت بدن را قلیایی کرده که محیط خوبی برای بارداری پسر است. شروع رژیم غذایی برای داشتن فرزند پسر بهتر است ۳ ماه قبل از بارداری رژیم غذایی مناسب را رعایت کنید. تغذیه مناسب برای جنین پسر باید حاوی مواد مغذی نیز باشد.

رژیم غذایی مردان برای پسردار شدن

طب سنتی معتقد است که برای پسردار شدن اسپرم مرد باید قوی و پرتحرک باشد که نوع رژیم غذایی در این مساله بسیار موثر است. خوردن موادغذایی مانند سیر، قهوه، موز، گردو، عسل و زنجبیل، نارگیل، انجیر و کشمش،مرکبات، گوشت گاو، گوسفند و یا شترمرغ اثرگذار است.

پسردار شدن با توجه به نکات و شرایط خاصی امکان‌پذیر است. شما با شناخت و رعایت این نکات می‌توانید فرزند پسر داشته باشید. هدف از این مقاله معرفی این نکات و شرایط به شما است. پس برای پسردار شدن با ما همراه شوید.

نحوه نزدیکی و پسردار شدن

در پسردار شدن نحوه نزدیکی نیز مهم است. قدیمی‌ها برای داشتن جنین پسر راهکارهای خاص خود را داشتند و معتقد بودند اگر سر مادر به سمت شمال باشد یا مادر به طرف چپ خود بخوابد، احتمال داشتن جنین پسر وجود دارد. اما امروزه علم ثابت کرده است که جنسیت فرزند را مردها تعیین می‌کنند و مهم‌ترین نکته در این امر زودتر رسیدن اسپرم پسرانه به تخمک است.

به همین دلیل نحوه نزدیکی در بارداری پسر تاثیر دارد. اسپرم مردانه در محیط اسیدی واژن خانم‌ها زنده نمی‌ماند. پس برای جنین پسر باید نفوذ عمیق‌تری را برای اسپرم‌ها داشته باشید. نفوذ عمیق باعث می‌شود اسپرم‌ها به تخمک نزدیک‌تر شوند و در زمان کم‌تر به آن‌ها برسند. هر چه زمان رسیدن به تخمک کم‌تر باشد امکان زنده ماندن اسپرم پسر و در نتیجه پسردار شدن افزایش می‌یابد.

گفت و گو با پزشک متخصص بارداری

دمای بدن خانم‌ها و پسردار شدن

برای پسردار شدن به دمای بدن خانم‌ها توجه زیادی می‌کنند. دمای بدن خانم‌ها در موقع خاصی از ماه بالا می‌رود. بالا رفتن دمای بدن معمولا یک هفته تا ده روز بعد از پریودی اتفاق می‌افتد.

اگر شما به دنبال بارداری پسر هستید باید در این زمان نزدیکی داشته باشید. زمان تخمک‌گذاری برای داشتن پسر موقع مناسبی است. در زمان تخمک‌گذاری که دمای بدن زن نیز افزایش می‌یابد، پسردار می‌شوید. زیرا در این زمان مایع موجود در رحم افزایش یافته و محیط بازی برای اسپرم پسرانه وجود دارد. زمانی که تخمک از درون کیسه خارج می‌شود با درد همراه است،  رابطه جنسی ۲۴ ساعت قبل از تخمک‌گذاری تا ۱۲ ساعت بعد از آن احتمال پسر بودن جنین را افزایش می‌دهد. برای تعیین زمان تخمک‌گذاری می‌توانید به سونوگرافی نیز مراجعه کنید.

گرما و سرما و تاثیر آن برای پسردار شدن

پسردار شدن رابطه مستقیمی با اسپرم وای و ایکس مردان دارد. اسپرم وای، مردانه و اسپرم ایکس زنانه است. برای بارداری پسر باید اسپرم وای زودتر به تخمک برسد. البته محققان معتقد هستند که اسپرم وای تحمل کم‌تری نسبت به گرما داشته و در صورتی که کمی گرم شوند، زودتر از بین می‌روند. به همین منظور باید مردان از گرم کردن نواحی اطراف دستگاه تناسلی خود خودداری کنند. البته حمام آب سرد و کمپرس سرد نیز می‌تواند در تعیین جنین پسر موثر باشد.

قهوه و ارتباط آن با پسردار شدن

برای پسردار شدن بهتر است که مردان قبل از رابطه جنسی قهوه بنوشند. زیرا قهوه و در واقع کافئین انرژی و توان آن‌ها را بالا می‌برد. البته بهتر است که خانم‌ها از قهوه بدون کافئین استفاده کنند.

فصل و تاثیر آن در پسردار شدن

پسردار شدن ارتباط مستقیمی با فصل دارد. معمولا نزدیکی در فصل گرما بارداری دختر و نزدیکی در فصل معتدل بارداری پسر را در پیش دارد. فصل بهار برای بارداری پسر بهترین فصل است.

استرس و تاثیر آن در پسردار شدن

برای پسردار شدن باید استرس بسیار کمی داشته باشید. مردانی که در محیط‌ها پر از استرس کار می‌کنند احتمال بسیار کمی دارد که فرزندشان پسر شود. به همین دلیل باید برای داشتن جنین پسر حتما آرامش داشته باشید. سعی کنید در محیطی آرام نزدیکی و بدون هیچ‌گونه استرسی داشته باشید. البته برای داشتن جنین پسر باید نزدیکی خود را به حداقل زمان برسانید. یعنی سریع و غیر رمانتیک این کار را انجام دهید تا احتمال داشتن جنین پسر را افزایش دهید.

اسپرم فعال برای پسردار شدن

برای پسردار شدن باید اسپرم‌های فعال‌تری داشته باشید. همان‌طور که گفته شد اسپرم‌های وای مقاومت بهتری از خود نشان داده و دیرتر از بین می‌روند. بنابراین برای داشتن فرزند پسر باید اسپرم فعال‌تری داشته باشید. برای این کار باید تعداد رابطه جنسی خود را افزایش دهید. هر چقدر تعداد رابطه جنسی بین زوجین بیش‌تر باشد اسپرم فعال‌تر و در نتیجه احتمال داشتن جنین پسر بیش‌تر است. از این رو بسیاری از افرادی که در اوایل دوره ازدواج خود باردار می‌شوند، پسردار می‌شوند.

پسر دار شدن

نقش داروهای گیاهی برای پسردار شدن

طبق اصول طب سنتی برای دختردار شدن، مصرف رازیانه یک ماه قبل از بارداری بسیار موثر است. در مقابل خوردن ماهی یکبار دمنوش تخم کاسنی، گل بنفشه، پوست هلیله زرد، گل محمدی و بهمن پیچ به اندازه ۲ گرم از هرکدام به صورت جداگانه، برای پسردار بسیار موثر است. توصیه می‌کنیم حتما در این زمینه با کارشناسان طب سنتی برای پیشگیری از بروز هرگونه عارضه جانبی مشورت کنید.

دسترسی به وب‌سایت پذیرش ۲۴ و نحوه دانلود اپلیکیشن آن بر روی تلفن همراه بسیار آسان است. شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین؛ امکان مشاوره تلفنی، متنی، صوتی با پزشکان آنلاین زنان و زایمان متخصص تعیین جنسیت جنین را داشته باشید.در صورتی که جنسیت جنین برای شما مهم است، از این فرصت غیرحضوری استفاده کنید.

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در زمینه بارداری و مسائل مربوط به آن، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به سوالات شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

سوالات متداول درباره پسردار شدن

پاسخ سوالات تحت نظر و مورد تایید خانم دکتر سها میرضا متخصص زنان و زایمان می‌باشد.

چند روز بعد از پریودی فرزند پسر میشود؟

روشی که از نظر علمی برای تعیین جنسیت پذیرفته شده است در موارد IVF امکان پذیر است در سایر روشهای باروری تغییرات رژیم غذایی و زمان نزدیکی ،تنها ممکن است احتمال را تغییر دهد.

از لحاظ طب سنتی چگونه پسر دار شویم؟

مثلا مصرف مواد حاوی کلسیم و منیزیوم احتمال دختر دار شدن و نصرف مواد حاوی سدیم و پتاسیم احتمال پسر دار شدن رو بیشتر میکند ولی هنوز تاثیر آنها به وضوح مشخص نیست.

بهترین زمان برای بارداری پسر؟

چند ادعا مبنی بر نزدیکی در اولین نشانه های تخمک گذاری،به ارگاسم رسیدن خانم در هنگام نزدیکی و نفوذ عمیق آلت مرد در ایجاد جنین پسر مطرح شده است ولی در مطالعات علمی تایید نشده اند و فعلا در حد فرضیه هستند.

مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

مشاوره آنلاین بارداری

۳.۳/۵ (۸ نظر)

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

منبع
Ultrasound Images of Your Growing Baby Boy

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
129 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
فاطمه
فاطمه
2 ماه قبل

سلام و عرض ادب
من پریودی های نامنظم دارم یعنی هرماه با ماه دیگه فرق میکنه این ماه میتونم باکمک کیت های تخمک گذاری روز تخمک گذاری رو مشخص و نزدیکی داشته باشم که به فرزند دلخواهم که پسره برسم؟
البته کم و بیش برای تغذیه ام رعایت کردم و قرص های ویتامین هم خوردم…

مهسا
مهسا
در پاسخ به  فاطمه
1 ماه قبل

سلام من ۲۵ هرماه پریودمیشم زمان پریودیم ۵روزه چندروزبعدازپریودی نزدیکی داشته باشه باشم که بچم پسربشه؟

مهسا
مهسا
در پاسخ به  مهسا
19 روز قبل

سلام سوال مه همینه امروز پریودی چهارم است روزی چندم همبستر شوم پسر دارشوم

صفاری
صفاری
8 ماه قبل

باسلام خانم دکتر من در رژیم پسر دار شدن هستم برا م دکتر قرص لتروزول با آمپول تجویز کرده فلیکولم ۲۲است آیا عوارضی ندارد من یه بار اقدام کردم ولی پری شدم هفت ساله طبیعی پیشگیری میکنم فلیکولم برا بارداری خوبه یا ضعیف هس

کارشناس ارشد زهرا قربانی
در پاسخ به  صفاری
8 ماه قبل

وقتی فردی رژیم پسردار شدن میگیرد، توصیه می‌شود یکبار نزدیکی در زمان تخمک‌گذاری انجام بده. یکبار نزدیکی در سیکل اتفاق میافتد که شانس بارداری را کم می‌کند. در کل برای خانوم‌های زیر ۳۵ سال یکسال زمان داده میشه برای باردار شدن و اگر بارداری اتفاق نیافتاد بررسی و درمان بیشتر را توصیه می‌کنیم.
اگر بعد از شش ماه از این درمان‌های که می‌گیرید نتیجه مطلوب نگرفتید از باز بودن لوله‌های رحم مطمئن شوید و همسرتون هم یک آنالیز اسپرم بدهد.
یکبار اقدام کردن و یکبار پریود شدن به معنای مشکل داشتن نیست چون شانس باروری در ماه و در سیکل باروری در حالت خیلی خوشبینانه ۵۰ درصد هست. پس ناامید نشوید و مرتب اقدام کنید و در نظر داشته باشید که نزدیکی جنسی محدود میتواند شانس بارداری را کمی کاهش دهد.

پریسا
پریسا
9 ماه قبل

سلام ببخشید من دو تا دختر دارم میخوام این سری بچه پسر باشه چیکار کنم ممنون

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  پریسا
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

مینا
مینا
در پاسخ به  پریسا
3 ماه قبل

سلام خانم دکتر ببخشید من یه دختر دارم میخام باردارشم ولی دوست دارم پسر بشه امروزم دوروزه پاک شدم چکار باید بکنم کی باید اقدام کنم

مرسل
مرسل
در پاسخ به  پریسا
19 روز قبل

من دو دختر دارم میخواهم سومش بچه باشد

سمیه
سمیه
1 سال قبل

سلام من دوتا دختر دارم حالا میخوام اقدام کنم برای پسر دارشدن ایا باید کار خاصی انجام دهیم ؟

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  سمیه
1 سال قبل

سلام بله برای تعیین جنسیت حتما تحت نظر باشید با رژیم غذایی فقط بیست درصد احتمال پسر دارشدن وجود دارد برای قطعیت این موضوع باید از کاشت جنین در کلینیک های ناباروری استفاده کنید

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 سال قبل

سلام من یک ساله از دواج کردم میخوام بچه اولم پسر بشه لطفا راهنمایی کنید

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

بهتره یک سری اقدانات قبل از بارداری شامل آزمایشات، قرص های تقویتی رو شروع کنید
ولی برای اینکه بچه اولتون پسر باشه میتونید از رژیم های غذایی دو ماه تا سه ماه قبل از اقدام استفاده کنید ولی این رژیم ها صدردرصد نیستند
۲۰ درصد احتمال جنس پسر رو افزایش میده
در مورد رژیم های غذایی در سایت وجود دارد میتونید مطالعه کنید .

مریم
مریم
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
6 ماه قبل

سلام دکتر من ۲ سال ازدواج کردم جلوگیری میکردم بیشتر جلو گیری طبیعی بود الان میخوام برا بارداری اقدام کنم میخوام پسرخاله چیکار باید بکنم

فاطمه
فاطمه
3 روز قبل

سلام وقتتون بخیر سه فرزند دختر دارم میخام فرزند پسری هم داشته باشم راهکار صدرصدی چیه

فاطمه
فاطمه
3 روز قبل

من ۳تا دختر دارم آیا برای پسر دار شدن ۱۰۰درصدی راهکاری هست

پریسا
پریسا
20 روز قبل

سلام‌‌‌.باتزریق‌آمپول‌احتمال‌صددرصد‌پسردار‌شدن‌هست

مردانی
مردانی
27 روز قبل

با سلام من دوشنبه شب پریود شدم و تا روز پنجشنبه پریود بود وروز جمعه و شنبه پاک بودم و دیشب نزدیکی داشتیم آیا زمان نزدیکی خوبه برا فرزند پسر ممنون میشم از جواب تون

ذکيه
ذکيه
1 ماه قبل

سلام داکتر صاحب میشه براى باردار شدن پسر رهنماییکنید تشکر

مهسا
مهسا
1 ماه قبل

سلام فرزنددوم که زایمان کردم هموریید گرفتم اگه فرزند دیگه بخام بیارم طبیعی زایمان کنم مشکلی برام پیش نمیاد

مریم
مریم
1 ماه قبل

سلام من ۴۰ سالمه آیا می تونم پسر دار بشم

س .م
س .م
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۴۰ سالم دوسقط .یکی به دنیا اومد نارس بود ۵ماه فوت شد الان به دخترسالم ۶ساله دارم میتونم بارداربشم ممنون ازراهنمایی تون

پریسا
پریسا
1 ماه قبل

سلامتی مهم تره تا جنسیت

ربابه طاهری
ربابه طاهری
1 ماه قبل

لطفا بهم کمک کنید دراین مورد

ربابه طاهری
ربابه طاهری
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید میگم من دوتا بچه دارم یکش دختر هس یکشیم پسر اما پسرم سرش کوچیک هس اما ۱۲ ساله هس میخوام دوباره باردارشم اما میخوام پسر باشه ایا اگه پسر باشه خطر داره یانه

فاطیما
فاطیما
1 ماه قبل

سلام برای عفونت زنانه چه دارو هایی کوثر هستند

آسیه
آسیه
2 ماه قبل

سلام خوبین من یه دختر دارم میخام پسر دار بشم باید چند روز بعد از پریودم نزدیکی کنم

فاطمه
فاطمه
2 ماه قبل

سلام من یه دختر دارم میخوام بچه بعدپسر شد باید چکارکنم

نازنین
نازنین
2 ماه قبل

سلام میخواستم بدونم ک واسی کاشت بچه باید چه کار انجام بدم

ستایش
ستایش
2 ماه قبل

میخایم ک پسردار شوم میشه برم بک راه حل بگوین چند ما میشه کوشش میکنم اما موفق نمیشم

زینب
زینب
2 ماه قبل

سلام خانم دکتر من دوتادختردارم الان ۲۵ ساله هستم خیلی خودم وشوهرم دوستداریم پسرداربشیم چیکارکنم چون یه دونه فرزنددیگ بیشترنمیخوایم ودوست ندارم سومی هم دخترباشه راهنماییم کنید

دکتر
دکتر
در پاسخ به  زینب
2 ماه قبل

سلام من پریودی منظم دارم چهاردهم هرماه,,,,تخمک کذاری کی میشه,,,میتونین پاسخ بدین,,,باتشکر

حسانی
حسانی
در پاسخ به  دکتر
1 ماه قبل

میخام بچم پسر باشه چهار تا دختر دارم چند بار اقدام کردم حامله نشدم ۴۰ساله هستم

مینا
مینا
در پاسخ به  زینب
19 روز قبل

من نمیدونم دخترات چیکارت کردن که انقدر پسر دوستی باور کن این دختر که بعد کمکت کیکنه پسرا میرن و عروس ها دیگه نمیزارن رنگشونو ببینی من یه دختر دارم سه تا پسر همشون ازدواج کردن من حدود سه سال هستش که مریضم و. نمیتونم غذا درست کنم و. یکم که روی پام وایمیسم میوفتم روی زمین
به پسرام زنگ زدم بیان ببرنم دکتر ولی هر کدومشون یه بهونه اورد الان دخترم که همیشه عصای دستم و کمک حالمه خدا براش خوب بخواد اگه اون نبود نمیدونسم چیکار کنم الهی خدا به همه دختر بده دختر نعمت رحمته خدا همه دخترا رو سفید بخت کنه

نازنین
نازنین
در پاسخ به  مینا
19 روز قبل

حرف بیخود نزن بابا ، عشق است پسر ، تو اگه مادری بیخود میکنی فرق میذاری ، البته بنظرم دروغ میگی کلا

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  نازنین
12 روز قبل

برات متاسفم انگار خودت یک زن نیستی که عشق است پسر میگی حتما خودتم برای مادرت هیچ غلطی نمیکنی پسراش کمکش میکنن

نازنین
نازنین
در پاسخ به  فاطمه
8 روز قبل

برو برا خودت متاسف باش، انگار باید همه زنا بگن دختر ، اتفاقا کاملا برعکسه حرف مفت شماست

باران
باران
3 ماه قبل

سلام ببخشیدخسته نباشیدمیخواستم بپرسم من ۳روزکامل پریودمیشم خودمم پریودهام ۲۸ روزه هستش چندش بایدرابطه داشته باشم تا بچه ام پسرباشه ممنون

نفس
نفس
در پاسخ به  باران
3 ماه قبل

روز دوم پریودم دو ماه رژیم غذایی دارم برای پسر دار شدن میشه راهنمای کنی ممنون میشم

کدوتنبل
کدوتنبل
در پاسخ به  نفس
2 ماه قبل

نخیر شما پریود ک معمولا ۷روز هست تموم شد پاک شدی ۷تا۸روز دیگ هم باید نزدیکی نداشته باشی ک دقیقا روز ۱۵و۱۶میشه دقیقا موقه تخم گذاری .نزدیکی عمیق و مصرف گرمیجات و شوریجات برای زن و موز و قهوه برای مرد بسیار موثره

نازنین
نازنین
در پاسخ به  نفس
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من دو تا دختر دارم ولی بچه سومم نخوام پسر باشه آیا راه حلی هست

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  باران
2 ماه قبل

چگونه پسر دار شوم

افسون
افسون
3 ماه قبل

من میخام پسرداربشم چیکارکنم

آیسان
آیسان
3 ماه قبل

سلام من دو تا دختر دارم میخوام یه پسر داشته باشم

زهرا
زهرا
3 ماه قبل

آیا دوازدهم پریدی میتونی نزدیکی داشته برای پسر دار شدن

زهر ا
زهر ا
3 ماه قبل

برا دوقلو پسر چه قرص ودارویی باید بخوریم

نفس
نفس
در پاسخ به  زهر ا
3 ماه قبل

اینم یکی از سوال های منه

فرشته
فرشته
در پاسخ به  زهر ا
2 ماه قبل

سلام خانم دکتر من قصد بچه دار شدن دارم دوست دارم بچم پسر بشه چیکار کنم؟

رها
رها
4 ماه قبل

سلام من ۴۰ سالم هست میخوام برای بادوم بارداریشم یدختر۱۰ ساله دارم میتونم پسر داربشم، باتوجه به سنم دیر نیست؟

جهان
جهان
در پاسخ به  رها
3 ماه قبل

من میخوام باردار بشم ۴۰ سالمه آیا راهکاری برای پسر دار شدن هست

مریم
مریم
در پاسخ به  رها
1 ماه قبل

آیا من ۴۰سالم است می توانم پسر دار شوم

مدینه
مدینه
4 ماه قبل

دلم میخواد دوقلو پسر بیارم

زهرا
زهرا
5 ماه قبل

سلام من لوله سمت راست ندارم آیا پسر دار میشوم

نظری
نظری
6 ماه قبل

ببخشید تو بیست‌و سه هفته گفتن دختره

نظری
نظری
6 ماه قبل

سلام من الان بیست‌و سه هفته هستم توچهارده هفته گفتن پسره ولی الان رفتم گفتن پسره من تو اوایل حاملگی همش چیزهایی ترش مثل پرتقال هویچ موز اینا دوست داشتم چیزایی شور وتورم را زیاد دوست داشتم الان گیج شدم قبلا هم دوتا دختر دارم دوست داشتم پسردار بشم همه علاعم نشون میداد پسره

سانیا صوفی
سانیا صوفی
در پاسخ به  نظری
4 ماه قبل

سلام من پریودم منظمه. چندمین روز اقدام بارداری کنم بچم پسر شه

فرشته
فرشته
در پاسخ به  سانیا صوفی
3 ماه قبل

۱۴ روز قبل از پریودی یعنی زمان تخمک گذاری ،،از ۲۴ ساعت قبل از تخمک گذاری تا ۱۲ ساعت بعدش نزدیکی داشته باشین احتمال پسر دار شدن رو بالا میبره

آسیه
آسیه
در پاسخ به  فرشته
2 ماه قبل

یعنی چطور

کدوتنبل
کدوتنبل
در پاسخ به  سانیا صوفی
2 ماه قبل

اگ زمان پریودت ۷روزه .۷الی ۸روز بعدش ک اگ حساب کنی از روز اول پریودی روز ۱۵و ۱۶میشه موقه تخمگذاری و بهترین زمان برای بارداری پسرهستش همچین مصرف پتاسیم و گرمیجات و سوریجات برای شما و مصرف موز و قهوه برای مرد توصیه میشود

sahar ghorbani
sahar ghorbani
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر من پی سی او دارم و دوفاستون مصرف میکنم ممکنه یه ماه بیست و چهار روزه پریود شم،یه ماه بیست و شش روزه گاهی هم۳۰روزه،این ماه قصد بارداری دارم،روز سیزده سیکل،صبح زود دردزیادی توی تخمدان چپم احساس کردم که مدتش طولانی بود نسبت به دو روز قبل که فقط تیر میکشید،این میتونه حتما درد ازاد شدن تخمک باشه؟واینکه من قصد بارداری دختر دارم،روز ده سیکل هم رابطه داشتم،امروز که روز سیزده سیکل هست،احتمال زنده موندن اسپرم داخل رحم وجود داره؟واگرنه این درد نشان دهنده ی ازاد شدن تخمک باشه و من رابطه برقرار کنم،حتما پسر میشه؟چند روز بعداز تخمک گذاری شانس دختر وجود داره؟

زهرا حیدری
زهرا حیدری
8 ماه قبل

سلام خانم دکتر دو تا دختر دارم.۱۱و۶سال دارن حالا دلم دو قلو پسر میخواد چه کار کنم ؟سن خودم۳۰سال هست.ممنون میشوم اگر راهنمای کنید.

فاطمه حبیبی
فاطمه حبیبی
9 ماه قبل

سلام خانم دکترخسته نباشید میخوای دوقلوپسر بیاری بایدچکارکنی من یه دختر سه ساله دارم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  فاطمه حبیبی
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

سلمانزاده
سلمانزاده
1 سال قبل

برایبررای پسردار شدن چیکارکنم سنمم ۴۲هست دوتا دختر دارم ممنونم

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  سلمانزاده
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
برای پسر شدن یکسری اصول هست که باید رعایت کنید و اگر کامل رعایت کنید بازم ۷۰ درصد ممکنه نتیجه بگیرین ولی برای نتیجه قطعی از روش‌های لقاح آزمایشگاهی یا IUI استفاده کنید.

آمنه موسوی
آمنه موسوی
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
11 ماه قبل

سلام خسته نباشی من الان ۳ماه زایمان کردم مبشه الان برای پسر دار شدن اقدام کنم ۴دختر دارم

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  آمنه موسوی
11 ماه قبل

حداقل ۶ماه فاصله بندازین

آسیه
آسیه
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
2 ماه قبل

چه نوع اصولی است خانم دکتر

مهین
مهین
1 سال قبل

روش نزدیکی برای بارداری پسر با حالت عادی فرق میکنه ؟ اصلا این موضوع تضمین میکنه که بچه پسر بشه یا دختر ؟ چند روز بعد از پریودی فرزند پسر میشود ؟ میشه با جزئیات بگین

مرضیه
مرضیه
1 سال قبل

بارداری پسر چطوره ؟ من هنوز جنسیت بچم مشخص نیست میخوام بدونم علائمی میشناسید که بتونم زودتر متوجه بشم بچم جنسیتش چی هست ؟

مهلا
مهلا
1 سال قبل

دکترای پلتفرم شما میتونن برنامه ای برای پسردار شدن تضمینی بدن ؟ کدوم دکتر میتونن راهای پسردار شدن تضمینی رو بهم بگن معرفی میکنین ؟ میشه پایین هر مقالتون پزشکایی هم که در اون حوزه تخصص بیشتری دارند رو معرفی کنید

منصوره
منصوره
1 سال قبل

زمان تخمک گذاری برای بارداری پسر چه زمانی در بازه ی سیکل پریودی است ؟

فخری
فخری
1 سال قبل

چند روز بعد از قاعدگی جنین پسر میشود؟ من معمولا هفته اول هر ماه پریود میشم

مریم
مریم
در پاسخ به  فخری
1 سال قبل

سلام اگه من ۱۵این ماه پریود شدم زمان تخمگذاری کیه ممنون

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  مریم
1 سال قبل

سلام اگر سیکل های منظمی دارید ۲۹ ماه روز تخمکگذاری هستش

مهسا
مهسا
در پاسخ به  مریم
29 روز قبل

سلام من دوتا دختر دارم میخوام یه دونه پسر داشته باشم چیکار کنم

حامده
حامده
1 سال قبل

روش های پسردار شدن قبل از بارداری چی هست ؟ من اگر بچم دختر بشه اصلا نمیتونم نگهش دارم باید بچم پسره بشه یکی دختر دارم و الان واقعا فقط پسر میخوام میشه راهنمایی کنین

یکتا
یکتا
در پاسخ به  حامده
1 سال قبل

سلام. چند روز بعدازعادت احتمال بچه (پسر) زیاد .چکارکنگ بچم پسر باشه

نازگل
نازگل
در پاسخ به  حامده
19 روز قبل

چرا مگه دختر چشه دخترا ماهن خدا لعنت کنه کسایی رو که حاضرن بخاطر پسر، بچه دختر رو بکشن من ارزومه دختر داشته باشم ولی دختر خدا بهم نداد

نازنین
نازنین
در پاسخ به  نازگل
19 روز قبل

برو جمع کن بابا ، تو اگه مادری پسرتو خودتو دوس داری نه اینکه بیای ضدش نظر بدی

محدثه
محدثه
1 سال قبل

رژیم غذایی مردان برای پسردار شدن با زنان یکیه؟ مثلا اینکه میگن سردی بخورن بچشون پسر میشه مثلا هر دومون باید سردی بخوریم ؟

نفیسه
نفیسه
1 سال قبل

برای پسر دار شدن چه زمانی باید اقدام کنیم ؟ بهترین زمان لقاح برای پسردار شدن دقیقا چند روز بعد از تخمک گذاری هستش ؟

نازنین
نازنین
1 سال قبل

تغذیه برای پسر دار شدن رو هم دکتراتون میدن؟ تضمینیه؟

سوده
سوده
1 سال قبل

برای پسردار شدن چه کنیم؟ من از بس ژنم همه خانوادم خانما مشکلات رحمی داشتن و اذیت شدن اصلا دلم نمیخواد بچم دختر بشه باید چیکار کنم دقیقا

ساحل
ساحل

سلام دوست گرامی وقت بخیر من دوتا دختر دارم ۴ ساله و ۴ ماهه من ۲۳ سالمه الان میخوام دوقلو پسر دارشم لطفا جواب بدین

نازگل
نازگل
در پاسخ به  سوده
19 روز قبل

خدا به هر کسی دختر نمیده دختر داشتن لیاقت میخواد که هر کسی نداره مث همه شماها که عاشق پسرین دوست دارم ببینم بعدا این پسرا چه گلی بع سرتون میزنن ول میکنن میرن دخترا دلسوز پدر مادرن

نازنین
نازنین
در پاسخ به  نازگل
19 روز قبل

حرف مفت نزن بابا ، عشق است پسر ، تو برو ده تا دختر بیار چکار بقیه داری ، درضمن تو در سطحی نیستی که بگی کدوم لیاقت میخوان

مهدیه
مهدیه
در پاسخ به  نازنین
10 روز قبل

لطفا مودبانه جواب همدیگرو بدید وبرا نظرات بقیه احترام قائل باشید.

مهدیه
مهدیه
در پاسخ به  نازگل
10 روز قبل

احسنت واقعا حرفتون منطقیه ولی آدمیزاد هر دوتا جنسش رو دوست داره داشته باشه.

نازنین
نازنین
در پاسخ به  مهدیه
8 روز قبل

کجای حرفش منطقیه ؟ از هر زاویه ای ببینیم حرف این خانم و تایید کردن شما فقط از کسایی بر میاد که عقده ی خاصی تو دلشون هست و مجبورن این شکلی بیان خالی کنن

ایدا
ایدا
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید،برای پسر دار شدن باید چکار کنم ،لطفا راهنمایی کنید

مریم
مریم
2 ماه قبل

سلام روز بخیر، من دیابتی هستم میخوام بچه دار بشم، میگن شرایط قبل از اقدام بارداری ودوران بارداری برای افراد دیابتی کمی مشکله،
واسه شرایط من که دیابت دارم باید چه اقداماتی انجام بدم؟
میخوام دوقلو باردار بشم
آیا واسه دوقلوزایی راهی هست؟
البته من وآبجیم دوقلو هستیم وکلا ژن دوقلو زایی در خانواده داریم

آسیه
آسیه
2 ماه قبل

من الان پریود هستم چه وقت تخمک گذاری
کنم رهنمایی کنین ممنون میشم

انیس
انیس
در پاسخ به  آسیه
20 روز قبل

سلام من می‌خوام باردارشم.میخوام بچه ام پسرباشه.راهنماییم کنین ممنون

ستایش
ستایش
2 ماه قبل

سلام برای تعیین جنسیت پسر قبل از بارداری چه تغذیه موثر هستش میشه لطفا راهنمای کنید

اعظم
اعظم
2 ماه قبل

سلام من الان۵روز از پریودی گذشته ایا الان نزدیکی کنیم بچمون پسر میشه

دکمه بازگشت به بالا