بارداری بدون دخول | آیا ممکن است بدون رابطه کامل باردار شد؟

آیا دختر باکره حامله میشود؟ اگر از حاملگی بدون دخول میترسید مطالعه کنید

فهرست مطالب

بارداری بدون دخول

سوالی که برای خیلی از مراجعین ما پیش می اید این است که آیا بدون دخول امکان بارداری وجود دارد؟

اصولا فرآیند حاملگی پیچیده است و بسیاری از زوجین گاهی تا چندین سال موفق به داشتن فرزند نمی‌شوند. اما در این میان مواردی از بارداری بدون دخول نیز مشاهده شده است که باید این مساله مورد توجه دختران باکره و زوجینی که در سلامت کامل هستند و قصد داشتن فرزند دیگری را ندارند؛ قرار گیرد.
بنابراین بهتر از قبل از شروع روابط جنسی خود با شریک زندگیتان با متخصصان مربوطه مشورت کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

در چه صورت بارداری رخ می‌دهد؟

معمولا پس از انزال مردان، حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون اسپرم از طریق مایع منی آزاد می‌شود. برای وقوع حاملگی باید بخش زیادی از این مایع به عمق دستگاه تناسلی زن وارد شود. در واقع اسپرم‌ها به دلیل داشتن تاژک که یک اندام حرکتی سلولی است، می‌توانند از مسیر دهانه رحم وارد رحم و سپس لوله فالوپ شوند و با تخمک آزاد شده در زمان تخمک‌گذاری (معمولا ۶ تا ۷ روز بعد از پایان پریودی) لقاح پیدا کنند. بنابراین برای بالا بردن احتمال وقوع بارداری، حتما باید چندین‌بار مقاربت در روزهای قبل، حین و بعد از تخمک‌گذاری صورت بگیرد. از طرفی طبق بررسی‌ها اسپرم‌ها می‌توانند ۴۸ تا ۷۲ ساعت در بدن زن زنده بمانند که این مساله خود احتمال بارداری را بالا می‌برد.

درصورتی که پروسه های فیزیولوژی دست به دست هم بدهند تا تخمک و اسپرم به هم برسند و بعد ان ها وارد فاز تقسیم سلولی شوند تا بارداری رخ دهد.

برای باردار شدن چندین شرط لازمست :
۱: نعوظ و انزال طبیعی (اگر مرد مشکل در نعوظ و انزال داشته باشد حتی اگر اسپرم‌ها سالم باشند احتمال باروری پایین می آید)
۲: مایع منی سالم ( منی از نظر حجم غلظت سیالی ph رنگ باید نرمال باشد)
۳: اسپرم‌ها ( شکل و مورفولوژی، حرکت، سرعت، زنده بودن، عدم چسبندگی اسپرم‌ها به همدیگر، عدم آنتی بادی ضد اسپرم در سطح آنها بررسی می‌شود)
گریدبندی حرکت و سرعت اسپرمها: A سریع و پیشرونده B کند و پیشرونده C متحرک و غیرپیشرونده D غیرمتحرک
۴: محیط مناسب واژن ( ازنظر ph قلیایی و عدم عفونت و نیز عدم آنتی بادهای ضد اسپرم باید نرمال باشد)
۵: رحم و محیط مناسب رحمی
۶: لوله های فالوپ سالم و بدون انسداد
۷:تخمک اماده باروری

باتوجه به ۷ مورد فوق اگر در هر کدام مشکلی ایجاد شود امکان باروری و لقاح ضعیف می‌شود همانطور که ذکر شد محیط واژن برای حفظ اسپرمهاباید مناسب باشد و ph قلیایی مناسب را داشته باشد و برای حذف محیط نامناسب بهترست انزال در عمق واژن و نزدیک دهانه رحم باشد هرچه این فاصله بیشتر و دورتر باشد امکان آسیب به اسپرمها و کاهش کیفیت اسپرم‌ها بیشتر می‌شود و احتمال باروری کمتر، از طرفی عمر اسپرم در محیط آزاد و خارج از واژن بسیار کوتاهست حدود چند دقیقه با این تفاسیر امکان بارداری بدون دخول بسیار تا بسیار پایین ست اما از آنجا که در گریدبندی تحرک و سرعت اسپرمها عنوان شد، معدود اسپرم‌های سریع و پیشرونده (گرید A) و نیز واژن قلیایی مناسب، ولو و وستیبول (فرج) تحریک شده از نظر ترشحات موکوسی لغزنده، امکان رسیدن اسپرم به محیط رحم بعید نیست هرچند بسیار نامحتمل باشد لذا هر تماس جنسی بیرونی دستگاه تناسلی مرد با زن بدون دخول، را بدلیل اهمیت و عواقب بارداری ناخواسته باید منع نمود.
                                                       

 

بارداری بدون دخول

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

طبق بررسی‌های انجام شده توسط محققان، احتمال بارداری بدون دخول بسیار کم است و شاید کمتر از ده درصد باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که در هر صورت احتمال آن وجود دارد. بنابراین باید اصول مشخصی را در این زمینه رعایت کرد تا بتوان درصد احتمال وقوع آن را به صفر رساند. در ادامه به این نکات توجه کنید:

احتمال بارداری در دختر باکره چقدر است؟

سوالی که خیلی تکرار میشود در این باره و موجب نگرانی است این است که آیا دختر باکره حامله میشود؟ ایا دختر باکره ای تجربه بارداری بدون دخول را دارد؟ در ادامه برای شما توضیح دادیم که چگونه این اتفاق پیش می آید و چگونه میشود  از آن پیشگیری کنیم؟

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره

  • در صورت باکره بودن و عدم امکان دخول در حین رابطه جنسی، سعی کنید از تماس مایع منی با محیط اطراف پرده بکارت جلوگیری کنید. چراکه در صورت انزال در نزدیکی پرده و یا تماس دست یا دستمال آغشته به مایع منی با آن، به دلیل متحرک بودن اسپرم‌ها، امکان ورود آن‌ها از طریق منافذ پرده بکارت و احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد.
  • حتی در صورت برقراری رابطه آنال (مقعدی) به دلیل نزدیک بودن مقعد به پرده بکارت، احتمال ورود مایع منی در اثر انزال در نواحی اطراف مقعد وجود دارد.
  • اگرچه اسپرم فقط مدت کوتاهی در خارج از بدن زندگی می‌کند، اما اگر در همین مدت کوتاه بتواند از پرده بکارت عبور کند و دقیقا مقارن با زمان تخمک‌گذاری زن باشد، احتمال بارداری وجود دارد. اما اگر خارج از زمان تخمک‌گذاری باشد، طبق اصول پزشکی امکان بارداری بسیار بسیار کم است.
  • قبل از انزال مردان، مایعی شفافی به نام پیشاب (پیش از مایع منی) از آلت تناسلی خارج می‌شود که ترشح آن قابل کنترل نیست. این مایع حاوی تعدادی اسپرم است که در صورت تماس آن با محیط اطراف پرده بکارت نیز امکان بارداری وجود دارد.
مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

سوالات متداول در باره بارداری بدون دخول

پرسش و پاسخ در باره حاملگی بدون دخول زیاد است که به تمامی سوالات شما طبق نظر پزشک پاسخ دادیم.

پاسخ ها مورد تایید و از نظر خانم دکتر احیا خان احمدی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان پذیرش۲۴ می‌باشد.

 آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری می‌شود؟

سوالی که بسیاری از دختران باکره از ان ترس دارند و به زبان می اورند این است که، آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری میشود؟

بله! اما احتمال بارداری بدون دخول بسیار بسیار پایین هستش.اما چون اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد، اگر اسپرم اقا روی واژن ریخته شود، امکان حاملگی وجود دارد.

احتمال بارداری با پیشاب در دختر باکره

آیا دختر باکره حامله میشود؟ درصد کمی از اقایان وجود دارند که در پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد. اما مطابق سوال بالا امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد.

میزان دخول برای بارداری؟

میزان دخول برای بارداری چقدر باید باشد؟ برای باردار شدن در رابطه که میزان دخول چه مقدار باشه مهم نیست بلکه مهم این است که مایع وارد واژن یا قسمت ورودی واژن شود یا خیر ؟

آیا برای بارداری حتما باید دخول صورت گیرد؟

هرچند که دخول انجام نشود احتمال بارداری خیلی کمتر می شود ولی درصد خاصی را نمی شود گفت چون بستگی دارد که در چه روزی از سیکل باشد و یا اینکه در آن سیکل تخمک گذاری صورت گرفته است یا خیر و این ها فاکتور های خیلی مهمی هستند ولی اگر مایع وارد قسمت ورودی واژن شود احتمال بارداری وجود دارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب چقدر است؟

چون که اسپرم فقط داخل محیط واژن می تواند زنده بماند و اینکه روی دست و قسمت های مختلف دیکر زنده نمی ماند و اینکه دست آلوده به پیش آب باشد احتمال بارداری وجود ندارد.

احتمال بارداری در روز آخر پریود با پیشاب؟

این امکان وجود ندارد.

ایا برای بارداری دخول کامل لازم است؟

نه لزومی ندارد، اگر مایع منی وارد قسمت ورودی واژن شود، احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد. حتی اگر دخولی صورت نگیرد.

اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری هست؟

آیا برای بارداری زن هم باید ارضا شود؟
بله، پروسه بارداری بدون دخول یا بارداری با دخول کامل ربطی به ارگاسم رسیدن خانم ندارد. و حتی اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری بدون دخول هست.

ایا دختر باکره باردار میشود؟

بله، خیلی موارد نادری وجود دارد که دختر خانم باوجود باکره بودن حامله شده اند.

احتمال بارداری با پیشاب چند درصد است؟

سوال متدوالی که با نوان جوان بسیار از ان هراسان هستند این است که ایا احتمال حاملگی با پیشاب چند درصد است؟
درصد خاصی هنوز در مطالعات تعریف نشده است، چون حتی ممکن است بعضی از آقایون مایع پیشابشان فاقد اسپرم باشد.
و فرد به فرد این میزان تفاوت دارد.

بارداری از روی لباس ممکنه؟

بارداری از روی لباس خیلی بعید است. و همه ی این ها به این بستگی دارد که مایع منی وارد واژن بشود یا خیر؟

ایا با یک بار رابطه حامله میشویم؟

بله امکان آن وجود دارد، ربطی به تعداد دفعات ندارد و با یک بار رابطه شما ممکن است حامله شوید.

احتمال بارداری با مالش

خیر این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب

این امکان اصلا وجود ندارد.

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

در ادامه به بررسی و پاسخ برخی سوالات در باره بارداری دختر باکره میپردازیم.

علائم بارداری بدون دخول چیست؟

علائم بارداری بدون دخول نیز مانند بارداری با دخول کامل است که اولین علامت ان تاخیر در زمان پریود است.

علائم حاملگی دختر باکره چیست؟

علائم حاملگی دختر باکره با غیر باکره فرقی نمی‌کند. اولین علامت آن عقب افتادن پریودی است.

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره؟

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بهترین روش جلوگیری برای دختر خانم ها باکره، کاندوم است.
چون هم احتمال بیماری های جنسی را کم می‌کند. و هم اینکه احتمال بارداری بدون دخول و بارداری با دخول کامل را کم میکند.
روش دیگر خوردن قرص های جلوگیری است.

احتمال حاملگی بدون ارضا شدن مرد

ممکن است یک اقا بدون این که به ارگاسم برسد، با همان مقدار اسپرمی که در پیشاب ایشان است، بارداری اتفاق بیوفتد.

آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود؟

بله، ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود چرا که اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد. وقتی وارد قسمت ورودی واژن میشود و خانم در دوره تخمک گذاری باشد احتمال بارداری وجود دارد.
ولی اگر مایع ای وازد قسمت ورودی وازن ریخته نشود احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

ایا بدون ریختن اسپرم داخل واژن احتمال بارداری هست؟

همانطور که در سوالات قبل هم توضیح دادیم امکان بارداری بدون ریختن اسپرم داخل واژن هم وجود دارد. چون اسپرم اقایان امکان و خاصبت بالا روندگی دارد.

ایا با یک بار اسپرم باعث حاملگی میشود؟

بله اگر اسپرم وارد واژن شود و تخمک و اسپرم به هم برسند امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد

احتمال بارداری بدون ریختن اسپرم

این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

هنوز هیچ مطالعه ای انجام نشده که مشخص شود چند درصد از بارداری های ناخاسته از بارداری بدون دخول بوده است ولی به طور کلی خیلی بعید است و احتمال ان کمتر از یک درصد است.

احتمال بارداری با پیشاب در رابطه بدون دخول چقدر است؟

سوالی که خیلی از افراد بعد از رابطه بدون دخول دارند و نگران ان هستند این است که ایا احتمال بارداری با پیشاب وجود دارد؟
جواب این است که، فقط بعضی از اقایون هستند که در مایع پیشاب انها اسپزم وجود دارد. در این اقایانی که در مایع پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد احتمال بارداری با پیشاب هست.و این نیز بستگی به خانم هم دارد که در دوره تخمک گذاری است یا خیر؟

احتمال بارداری از لای پا

اسپرم حداقل تا چند ساعت می‌تواند در محیطی غیر از واژن و محیط بیرون واژن زنده بماند. چون  امکان باقی ماندن اسپرم بر بروی آلت وجود دارد، و اسپرم خاصیت بالا روندگی دارد، حتی اگر دختر باکره باشد با احتمال خیلی کم امکان بارداری وجود دارد. ولی احتمال آنقدر زیاد نیست که خانم بخواهند قرص اورژانسی مصرف کنند. اما اگر نمی‌خواهید ریسک کنید قرص را مصرف کنید، ولی بستگی به سیکل تخمک گذاری خانم هم دارد. اگر اول دوران تخمک گذاری است حتما قرص را مصرف کنند اگر اخر سیکل تخمک گذاری است خیر مصرف نکنند.

لکه بینی بعد از مصرف قرص اورژانسی

سوال بیمار:

من حدود یک ماه پیش یک رابطه جنسی مقعدی داشتم که اخرین روز پریودم انجام شد و محافظت شده نبود مایع منی داخل مقعد ریخته شد و حس کردم ی مقدار روی واژن هم ریخته شده برای پیشگیری از بارداری احتمالی دوتا قرص اورژانسی خوردم حدود یک ساعت بعدش
بعد از دوهفته لکه بینی هام شروع شده و الان که زمان پریودم هست باز لکه بینی دارم و پریود نشدم هنوز
دلیلش بهم ریختن هورموناس یا باید به دکتر مراجعه کنم ؟

پاسخ دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی:

سلام آیا این لکه بینی شما در ادامه همون لکه بینی بعد ازمصرف  قرص اورژانسیست یا بعد از اون لکه بینی ها، یک ماه پاک شدین و مجدد این لکه بینی رو دارین؟

در صورت برقراری یک رابطه جنسی مشکوک با توجه به نکات ذکر شده، توصیه می‌کنیم که از قرص‌های اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده کنید. پزشکان آنلاین زنان و زایمان حاضر در پذیرش۲۴، می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.تاپیک احتمال بارداری با لاپایی نی نی سایت توضیحاتی در باره بارداری بدون دخول را برای کاربران خود توضیح داده است میتوانید مطالعه کنید.

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در باره بارداری و رابطه بدون دخول، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به آن ها در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

دریافت مشاوره درباره‌ی بارداری بدون دخول با دکتر زنان و زایمان

 

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

دکتر زهرا بهرامی

دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و ارشد روانشناسی از دانشگاه کرج هستند. مشاوره و فعالیت ایشان در زمینه‌های مشاوره بلوغ، مشاوره بارداری، درمان بیماری‌های زنان، پاپ اسمیر، مراقبت‌های بارداری و زایمان فیزیولوژیک، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تنظیم خانواده، مشاوره تعیین جنسیت، مشاوره سکسولوژی و سکس درمانگر و… است.

۳.۲/۵ (۲۲ نظر)

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
2K پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بانو
بانو
2 سال قبل

سلام من باکره هستم با پسری از روی شلوار تقریبا۵۰دقیقه رابطه داشتم شلوارم ساپورت بود و اون شلوراک پوشیده بود، دستم رو به شلوارش کشیدم خیس بود بعد همون دستم رو به واژنم حدود چنددقیقه کشیدم و یکم فشار، نزدیک پریودم بود و حالا من پریود نشدم احتمال داره باردار باشم؟قرص دوفامد هم ۶روز مصرف کردم ولی پریود نشدم

دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  بانو
2 سال قبل

سلام
احتمال بادرای وجود ندارد و اینکه اگر تا ۱۰ روز از زمان پریودیتون گذشته محض احتیاط یک تست بیبی چک بدید اگر منفی شد باید آمپول پروژسترون بزنید .

زری
زری
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر منو پارنترم رابطه لاپایی داشتم ک اب منی لاپای من خارج شد و من با دستمال ان را پاک کردم و خودمو سریع شستم احتمال بارداری هست؟؟من باکره ام

دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  زری
2 سال قبل

سلام
بله.

0000
0000
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
2 سال قبل

خانم دکتر من عقدم ورابطع داشتیم ولی لاپاوقتی ارضاشدمایشوریخت وسط پاهام ولی من سری رفتم شوستم میشه حامله شم

دکتر زهرا بهرامی
پاسخ به  0000
2 سال قبل

سلام
اگه مایع منی وارد واژن نشه امکان بارداری نیست اگه شک دارین قرص اورژانسی تا ۷۲ ساعت مهلت دارین بخورین.

توحید
توحید
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
2 سال قبل

بیشتر از ۷۲ ساعت شده باشه باید چیکار کرد

ثممیین
ثممیین
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

با قرص اورژانسس احتمال بارداری بازم وجود داره یا نگران نباشیم؟

یاسمن
یاسمن
پاسخ به  ثممیین
1 سال قبل

با مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری وجود داره یا خیر؟

سحر
سحر
پاسخ به  یاسمن
7 ماه قبل

سوال من اینه با وجود خوردن قرص اورژانسی احتمال بارداری هست

خدیجه
خدیجه
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

سلام و شبتون بخیر
من باکره ام و یه رابطه کوتاه بدون دخول ب نامزدم داشتم در ۷ دی و روز ۱۶ دی پریود شدم و من دقیق نمیدونم که مایع منی روی واژنم ریخته شد یا خیر و قتی مایع روی بدنم ریخته شد سریع لباسم کشید بالا و نیم ساعت بعد که رسیدم خونه رفتم سرویس بهداشتی بدنم شستم و لباس عوض نکردم
آیا امکان داره باردار بشم؟! خیلی نگرانم هر چقد مطلب میخونم بیشتر نگرانم میکنه
ممنون میشم جوابمو بدید
مچکر

Soniy
Soniy
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
5 ماه قبل

سلام‌‌‌‌
چند‌روزه‌تست‌حاملگی‌مشخص‌میشه‌بعد.رابطه

فاطی
فاطی
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
4 ماه قبل

سلام خسته نباشین
من ١٧ روزازپریودی قبلیم گذشته وهرپریودی ٢٨ روزطول میکشه من الان دردپریودب دارم وباهمسرم رابطه داشتم ومایه منی روریخته داخل واژن کامل قبل ازاون هم حدود٣سال پیشگیری داشتیم امکان بارداری وجودداره؟

مریم
مریم
پاسخ به  فاطی
3 ماه قبل

سلام دوستان من دهم مریض شدم تا ۱۷ دهم ولی امروز با پارتنرم لاپایی داشتیم ولی خیلی کم از اسپرم ریخت روی واژنم من باکره ام آیا امکان بارداری هست یا خیر؟خیلی استرس دارم

مریم
مریم
پاسخ به  مریم
3 ماه قبل

ببخشید میخواستم به خانم دکتر بگم برای شما اومد شرمنده

مریم هرمزی
مریم هرمزی
پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

من با نامزدم رابطه داشتم اما آب شهامت خود را داخل واژن نریختند بیرون ریختن آیا احتمال بارداری وجود دارد یا خیر با تشکر

رضایی
رضایی
پاسخ به  مریم هرمزی
2 ساعت قبل

بلع

مریم هرمزی
مریم هرمزی
پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

چرا شرمنده خانم دکتر

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

با یه درصد خیلی خیلی کم باه

راضی
راضی
پاسخ به  فاطی
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر، ببخشیدمن دوهفته پیش پریدیم خشک شد، ومن بعددوهفته بااقام نزدیکی داشتم امااون چون بچه دوست داره ولی کمی ازاقتصادمیترسه برای همین من مایه منی همسرمو بعدیک دقیقه باظرف داخل سرویس بهداشتی بردم وسریع باانگشتم واردرحم وواژن کردم اونم سروپازیادباانگشتم زدم ایااحتمال بارداری هست؟

ب امید خدا
ب امید خدا
پاسخ به  راضی
2 ماه قبل

چ کاریه ؟؟؟؟

خانم الهایی
خانم الهایی
پاسخ به  ب امید خدا
19 روز قبل

سلام خسته نباشید من خانم الهایی هستم اومدم از خانم دکتر بپرسم

خانم الهایی
خانم الهایی
پاسخ به  خانم الهایی
19 روز قبل

من یک هفته پریودیم تموم شده وقتش عروسیم بود شوهرم ۱۶ روزه ریخت شاید حامله ام

سید امیری
سید امیری
پاسخ به  راضی
2 ماه قبل

سلام.من دو بار دوست دخترم رابطه انجام دادم وهیچ اب منی وارد وارژن نشد میترسم بار دار شه ایا امکان بارداری هست یا خیر و اگر هست باید از کدام قرصی استفاده کنم با تشکر

رضایی
رضایی
پاسخ به  سید امیری
2 ساعت قبل

بله

دکتر احیا خان احمدی
دکتر احیا خان احمدی
پاسخ به  فاطی
1 ماه قبل

اگه قرص جلوگیری نمی خورید احتمال بارداری هست

Maha
Maha
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
15 روز قبل

ببخشید رابطه مقعدی وقتی آب منی ب بیرون ریخت شود روی واژن احتمال بارداری هست بعد چند ساعت قرص الدی ۴تا مصرف کرد دوباره ۱۲ساعت بعد ۴دیک استفاده کرد امکان داره

zahra
zahra
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
2 سال قبل

سلام خسته نباشید.من حدود یماه پیش با همسرم حدود ۲ تا س بار رابطه لا پایی داشتم و کاملا تمام قسمتا خیس بود حدود ۱۰ دقیقه تا ۱۵ بعد رفتم شستم خودمو.امکان داره باردار باشم؟چجوری پیشگیری کنم؟با قرص درست میشه؟

دکتر زهرا بهرامی
پاسخ به  zahra
2 سال قبل

یکماه پیش رابطه داشتین
اگه بعدش دیگه پریود نشدین است بارداری انجام بدین

kralice_kurgu
kralice_kurgu
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

سلام من حدود یکماه پیش رابطه داشتم و باکره هستم از لای پا مقدار کمی منی به وا

اسد نیا
اسد نیا
پاسخ به  kralice_kurgu
1 سال قبل

سلام !
من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم البته بین پاهاش، ولی دستم آلوده به منی بود و بعدش با دستمال پاکش کردم، بعد از پاک کردن با همان دستم فرج نامزدم رو مالیدم، آیا ایشون حامله میشه؟

Ahmad
Ahmad
پاسخ به  اسد نیا
1 سال قبل

سلام خسته نباشی من با نامزدم رابطه داشتم پرده شو زدم ولی آب منی و اسپرمم رو توش خالی نکردم آیاامکان بارداری وجود دارد

متین
متین
پاسخ به  اسد نیا
1 سال قبل

سلام خسته نباشید . امکان بالا رفتن اسپرم از ران به سمت واژن هست ؟ و اینکه اگر دست اغشته به منی را فقط با اب بشوریم و بعد به واژن دست بزنیم ، در این دوصورت امکان بارداری ان هم در دختر باکره وجود دارد ؟

محمد
محمد
پاسخ به  متین
1 سال قبل

سلام سوال منم همینه یا باردار میشه؟!

احمد
احمد
پاسخ به  متین
4 ماه قبل

چیشد اخر ؟

آیتاز
آیتاز
پاسخ به  اسد نیا
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم ولی اب ریخت روم سریع تمیز کردم الان وقت پریودیم گذشت ایا من باردار شدم بدون دخول بوده

نلتتیی
نلتتیی
پاسخ به  اسد نیا
6 ماه قبل

شد یا نشد

زهرا مرادی
زهرا مرادی
پاسخ به  kralice_kurgu
1 سال قبل

سلام من ۱۵دی با نامزدم رابطه لا پایی داشتم ک هیچگونه منی روی من نریختن ولی از زمان پریودی من ۷ روز گذشته پریود نشدم ممکنه باردار باشم

هادی
هادی
پاسخ به  زهرا مرادی
4 ماه قبل

چی شد آخرش؟؟ ماهم این مشکل پیش اومده برامون الانم استرس داریم

یسنا احمدی
یسنا احمدی
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
2 سال قبل

سلام خانو آیا از پشت سکسی داشته باشه باعث بارداری میشل نه

محمدرضا
محمدرضا
پاسخ به  یسنا احمدی
1 سال قبل

مگه ازپشتم کسی حامله میشه پس جلوبرای چی هستش برای قشنگیه

رضا
رضا
پاسخ به  محمدرضا
6 ماه قبل
گل آقا
گل آقا
پاسخ به  یسنا احمدی
11 ماه قبل

ازپشت مامان نمیشی،نترس،فقط بده

رضا
رضا
پاسخ به  گل آقا
6 ماه قبل

دهنت

سلام
سلام
پاسخ به  یسنا احمدی
5 ماه قبل

اصل بده

حسینی
حسینی
پاسخ به  یسنا احمدی
5 ماه قبل

در صورتیکه منی بالای واژن شما ریخته باشه احتمال بارداری وجود داره

علی
علی
پاسخ به  یسنا احمدی
2 ماه قبل

تو فقط بده از پشت کاری به حامله شدن نداره فقط بپا مشگل دستشویی پیدا نکنی بابا سیلت بیرون نزنه

Eli
Eli
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
3 ماه قبل

سلام من عقدم وباکره ام همسرم تمام منی را داخل واژنم ریخت بعد از اون بلند شدم و منی از واژنم خارج شد لباسمو عوض کردم و دسشویی رفتم ک تقریبا یکساعت بعد قرص ال دی جلوگیری خوردم در یک روز دوتا خوردم آیا امکان بارداری هست ؟باید چیکار کنم ؟

سارا محمدی
سارا محمدی
پاسخ به  زری
1 سال قبل

حالا بعدش چیشد عزیزم؟

زهرا بهاری
زهرا بهاری
پاسخ به  زری
1 سال قبل

الان حالت خوبه واس دوستای منم همین اتفاق افتاده ممنون میشم جواب بدی؟

ارغوان
ارغوان
پاسخ به  زری
1 سال قبل

سوال منم هست خیلی مهم

گل آقا
گل آقا
پاسخ به  ارغوان
11 ماه قبل

ازعقب دادی؟؟؟شیطون؟؟

محقق
محقق
پاسخ به  گل آقا
3 ماه قبل
گل آقا
گل آقا
پاسخ به  زری
11 ماه قبل

شوگرددی میخای منم بیام؟؟؟

ابی
ابی
پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
2 سال قبل

آیا دختر ها میتوانند از طریق ناف باردار بشن؟

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
پاسخ به  ابی
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

گل آقا
گل آقا
پاسخ به  بانو
11 ماه قبل

۵۰دقیقه؟؟ماشاالله عجب کمرسفتی؟؟؟

ناشناس
ناشناس
2 ساعت قبل

سلام خواهش میکنم دکتر جواب منو بدین من در دستشویی مدرسه خودارضایی کردم و بیشترش رو تو توالت ریختم ولی دستم منی بودشلنگ دستشویی رو کثیف کردم آیا امکان دارد پسری دستش به آن بخورد و مادرش هم پیدایش شود و دستشان به بخورد و آن مادر دستش را به واژن بزند باردار می شود خواهش میکنم جوابمو بدین

آخرین ویرایش 2 ساعت قبل توسط ناشناس
ناشناس
ناشناس
2 ساعت قبل

سلام

مریم0000
مریم0000
22 ساعت قبل

در صورتی که مایع منی از رو شکم نزدیک واژن شود و بعد از رابطه شستشو انجام شود و دو روز بعد از رابطه همسرم پریود شود وجود دارد

هانیه
هانیه
1 روز قبل

سلام باکره هستم با نامزدم لاپایی انجام دادیم فرداش روی لباس زیرم لکه ی تیره بود؟؟

هانی
هانی
4 روز قبل

سلام من باکره ام و با نامردم بعد از تموم شدن پریودیم سخ بار از عقب رابطه داشتیم ک اب منیشو همونجا ریخت ومن الان سه روز از زمان پریودیم میگذره و نشدم ایا امکانش هس باردر باشم؟

اسما
اسما
4 روز قبل

راهنمایی در شادyoung15

سعیدی
سعیدی
5 روز قبل

سلام خسته نباشید
من دو روز بعد تموم شدن پریودیم اولین رابطه رو داشتم به طول دوروز من برای محاکمه کاری هر دو روزم قرص اورژانسی خوردم بعد ی هفته لکه دیدم ی چیز شبیه پریودی ولی مثل قبل هیچ دل درد یا کمر دردی ندارم .این لکه بینی برای چیه احتمال داره باردار باشم

تنها
تنها
7 روز قبل

سلام اگه کرم مالیده در بیاد احتمال بارداری وجود دارد یا نه

تنها
تنها
پاسخ به  تنها
7 روز قبل

جواب بدهید تورو خدا

یاسمین
یاسمین
8 روز قبل

سلام من ی هفتس ازدواج کردم با شوهرم رابطه داشتم اسپرمشو ریخت توی واژنم بعد از دو دیقه بلند شدم احساس کردم اون اسپرمش ک توی واژنم ریخته بود بازگشت کرد بعدش روز بعدش دوباره رابطه برقرار کردیم ابشو ریخت توی واژنم بعد تا نیم ساعت بلند نشدم بعد ک بلند شدم احساس کردم یکم خیس شدم احتمال داره باردار بشم یا نه؟

ااااا
ااااا
10 روز قبل

احتمال بارداری از عقب وجود داره اگه پسر خودشو داخل دختر خالی کنه از عقب دختر با کره باشه امکان بارداری وجود داره؟!

مهتی
مهتی
11 روز قبل

سلام ایا با مالش الت زن و مرد بهم و امدن پیشاب مرد روی واژن زن احتمال بارداری هست،؟چند درصد احتمال داره

اسما
اسما
11 روز قبل

راهنمایی در شادyoung15

اسما
اسما
11 روز قبل

سلام راهنمایی در شادyoung15

شیما
شیما
14 روز قبل

سلام باکره هستم با پارنترم از روی لباس زیر رابطه داشتم وقتی ارضا شد جدا شد ازم فرداش پریود شدم قهوه ای رنگ بود زدم گوگل گفت که لانه گزینیه ولی بعد دو روز از قهوه ای عادی شد ی سر ی هفته پاک شدم بعضی وقتا حالت تهوع دارم ولی خوب منی طرف واژنم نریخته بنظر خودمم حالت تهوع بخاطر استرسه بنظر شما باردارم؟؟

Maha
Maha
15 روز قبل

ببخشید رابطه مقعدی وقتی آب منی ب بیرون ریخته بشه رو قسمت واژن بعد کامل شسته بشه بعد چند ساعت قرص الدی ۴عدد دوباره ۱۲ساعت بعد ۴تا دیک احتمال بارداری وجود دار

Maha
Maha
15 روز قبل

سلام رابطه مقعدی اگر آب منی ب بیرون ریخت بشه ب قسمت واژن بعد چند ساعت قرص الدی مصرف کرد ۴تا ۱۲ساعت بعد ۴تا تکرار شد باشه احتمال بارداری وجود دار

محمد
محمد
15 روز قبل

سلام و خسته نباشید
من امشب با دوس دخترم رابطه داشتم
متأسفانه آب منی من رو قورت داد
امکان داره حامله بشه؟
خیلی استرس دارم

اسما
اسما
18 روز قبل

راهنمایی در شادyoung15

خانم
خانم
21 روز قبل

چرا کسی به سوال من جواب نمیده

خانم
خانم
21 روز قبل

سلام ببخشید من میخواستم بدونم که اگه یک زن پرده اش سالم باشه و حامله بشه و زایمانشم طبیعی باشه وقتی که موقع زایمان دکتر نگاه کنه که ببینه آیا دهانه رحم باز شده یانه از روی پرده بکارت معلوم میشه دهانه رحم اگه زودتر جواب بدید ممنون میشم با تشکر ترو خدا کمکم کنید

خانم
خانم
پاسخ به  خانم
21 روز قبل

لطفاً همین الان جواب بدید خواهش میکنم

خانوم ابی
خانوم ابی
22 روز قبل

آخرین ویرایش 22 روز قبل توسط خانوم ابی
نازنین
نازنین
26 روز قبل

سلام‌وقتتون بخیر
من‌رابطه داشتم بعد از دفعه اول دوساعت بعد دوباره رابطه داشتم و پارتنرم ادارار نکرده بودن
ایا احتمال بارداری وجود داره در این‌صورت

زهرا فتحی پوریان
زهرا فتحی پوریان
30 روز قبل

سلام وقتتون بخیر
من با نامزدم رابطمون در حد دست بود اصلا رابطه نداشتم باکره ام احتمال داره با پیشاب الوده به دست باردار شم چون احساس سر درد و اینا دارم خیلی نگرانم

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من باکره ام با دوست پسرم رابطه داشتم و آب منی شو خوردم دستمم آب منی بود با دستمال پاک کردم خونه رفتم دست زدم به واژنم امکان بارداری هست؟
اینجا نوشته با دست باردار میشن درست هست؟

هستی
هستی
1 ماه قبل

سلام من باکره هستم و حدوده ۲ ماه پیش برای اولین بار با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم و قبل اینکه ارضا بشه اسپرمش و دور از من ریخت ولی من ۲ ماهه پریود نشدم آیا امکان داره باردار باشم؟

samiradehghani3350@gmail.com
samiradehghani3350@gmail.com
پاسخ به  هستی
27 روز قبل

اوسکول برو آزمایش بده بابا تو دیگه بارداری

خانم
خانم
1 ماه قبل

ایارابطه بدون دخول وجودداردک مردمایع منی روبریزه روی واژن یاداخل واژن احتمال بارداری وجودداردیاخیر

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

سلام روز بخیر خانم دکتر ببخشید من یه سوالی داشتم 
من حدود یک ماه و نیم پیش رابطه مقعدی داشتم و آب منی وارد بدنم شد بعد از گذشت چند روز حدود ۳ روز خونریزی داشتم پریود شدم و بعدش کامل قطع شده الان تو ی این ماه پریود نشدم میخواستم بدونم ممکنه باردار باشم؟

آیلینم
آیلینم
1 ماه قبل

سلام من با رلم رابطه مقعدی داشتم و بعدش آبش یکم ریخت روی بدنم دقیق نمیدونم کجا ریخت و اون میگه پاک کردم ولی من وقتی رفتم خونه دیدم که روی واژنم هست و پاک کردم ازون قضیه ۱۹روز میگذره و من از تایم پریودیم ۱۳ روز گذشته و هنوز پریود نشدم
باکره هستم و سر این قضیه خیلی میترسم
و اینک زیر شکمم خیلی درد میکنه کمرمم بعضی وقتا درد میکنه میشه کمک کنید ممنون

آیلینم
آیلینم
1 ماه قبل

سلام من با رلم رابطه مقعدی داشتم و اون آبش یکم ریخت روی بدنم دقیق نمیدونم کجا ریخت و اون میگه پاک کردم ولی من وقتی رفتم خونه دیدم روی واژنم هست و پاک کردم الان ازون روز ۱۹ روز میگذره و یه هفته قبل پریودیم بود الان ۱۳ روز از تایم پریودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم…
احتمال حاملگی هست؟ و اینک سر این قضیه خیلی استرس داشتم و الانم زیر شکمم درد میکنه و کمرم ولی هنو پریود نشدم به کمک نیاز دارم خیلی میترسم

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط آیلینم
مینا
مینا
1 ماه قبل

سلام من رابطه داشتم هیچگونه دخولی انجام نشده و فقط بین پاهام ریخته شد و روی بدنم چند روز قبل پریودیم بود و پریود شدم بعداز اون رابطه ای نداشتیم تا پریودی بعدی ک یک شب قبلش رابطه بدون دخول داشتیم الان ۴روز پریود نشدم امکان حاملگی هست

محدثه..!
محدثه..!
1 ماه قبل

آیا رابطه از پشت باعث حاملگی می شود؟

ناشناس 1
ناشناس 1
1 ماه قبل

سلام آیا از مقعد احتمال بارداری هست ک آب داخل مقعد خالی بشه ولی به واژن اصلا مالیده نشه

گلی
گلی
1 ماه قبل

سلام خسته نباشین ۱۹سالمه یه ساله ازدواج کردم من نمیدونستم قرص اورژانسی درسال باید دوبار استفاده بشه من هرموقع برای جلوگیری از بارداری مصرف میکردم ولی الان که قصد بارداری دارم رابطه منظم داشتم و جلوگیری اصلا نکردم ولی پریود شدم میترسم باردار نشم باید چیکار کنم میشه لطفا راهنماییم کنید و بگین چقدر طول میکشه باردارشم ممنونم

ایدا
ایدا
1 ماه قبل

توروخدا جواب بدین
رابطه نداشتیم ولی آلت تناسلی از پشت نزدیک واژن من بود و پیشابش اومد و من سریع رفدم چند بار با دستمال کاغذی پاکش کردم سریع تند تند لباسامو عوض کردم
بعد من همیشه چن روز عقب جلو میوفته پریودم منظم نیس در هرصورت
الان من استرس دارم کع حامله باشم و من تقریبا این موقع ها پریود میشدم و الان نشدم توروخدا جواب بدین

سهیلا
سهیلا
پاسخ به  ایدا
10 روز قبل

قرص ضد بارداری بخوری بعد پریود عقب جلو می افته

احمد
احمد
1 ماه قبل

سلام ببخشید یه سوال داشتم

احمد
احمد
پاسخ به  احمد
1 ماه قبل

سلام با نامزدم شوخی کردم مقداری اسپرم از زیر شورت و شلوار نزدیک واژنش خورد احتمال حاملگی هست ممنونم از راهنمایی

اسما
اسما
1 ماه قبل

رهنمایی در شادyoung15

نفس
نفس
1 ماه قبل

ایا دختراز پشت میشه حامله شد یا نع

ملی
ملی
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من رابطه دخول داشتم با نامزدم اما ارضا نشد حتی روی بونم هم ارضا نشد بازم میترسم ایا احتمالش هست

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام .من و پارتنرم رابطه داشتیم اما مایع منی روی کمر ایشون ریخته شد و رابطه لاپایی بود و این رابطه ۲۳روز بعد از پریودی انجام شد و البته که پریودی ایشون سه روزس .میخوام بدونم با وجود پاک کردن منی از روی آلت و مالیدن الت به لای واژن امکان بارداری هست؟ایشون باکرن و بیشتر از ۷۲ ساعت از رابطمون میگذره؟

مرسی

ممد
ممد
2 ماه قبل

سلام اگر مایع قبل منی همون انزلی به انگشت بخوره و بعد از ۱۰دقیقه و یک ربع با دست زدن به چند چیز مثله لباس و شروار و بعد به ورودی خانوم بره حامله میشه؟

......
......
2 ماه قبل

سلام من با نامزدم رابطه بدون محافظت داشتم تازه از پریودم گذشته بود ولی قبل اینکه انزال بشه کشیدن بیرون الان از پریودم یک ماه گذشته میخواستم بدونم امکان بارداری هست؟

علی
علی
2 ماه قبل

سلام
من رابطه لاپایی داشتم اما با پلاستیک فریزر
دفعه اول آبم نیومده بود ولی روی شکم پارتنرم یه چیزای سفیدی بود که با دستمال پاک کرد
دفعه دوم آبم اومد که آلتم ۵ سانت پایین تر از واژن بود و اسپرم رو داخل فریزر ریختم

ایا احتمالش هست؟

بی نام
بی نام
2 ماه قبل

بی نام

خانوم اقای رضا
خانوم اقای رضا
2 ماه قبل

سلام با تجربه ها میشه کمک کنید
من و نامزدم که یک ساله عقدیم لاپایی داشتیم و مالش نامزدم وقتی لاپایی گذاشته بود بعد داشتیم لب میگرفتیم حواسمون نبود نتونس خودشو کنترل کنه مایع منی کامل ریخت روی واژنم و بعدش با دستمال پاک کرد و دوباره شروع کرد به مالش نقطه جی و دوباره منی ریخت و اینبار پاک نکردیم و حس میکنم مایع منی وارد واژن و رحم شده واقن میترسم چون باکره هستم و باید ۲ سال دیگه عقد بمونیم الانم حامله بشم واقن نمیتونیم جمعش کنیم چی کار بکنم رابطه دهانی هم داشتیم قبل از مالش و لاپایی چی کار کنم قرص نخوردم بعدش چون نمیتونستم

ارش
ارش
پاسخ به  خانوم اقای رضا
2 ماه قبل

یه ۹ماه دیگه مامان میشی

،،،،
،،،،
پاسخ به  خانوم اقای رضا
13 روز قبل

من سه بار با شلوار روی فرش فقد جلومو مالیدم به فرش پریود بودم بعد رفدم سونو اثری نبودش احتمال بار داری هست یک با تجربه بگه

فاطمه
فاطمه
2 ماه قبل

سلام من و نامزدم یه رابطه از معقد داشتیم ک کاندوم پاره شد و توی معقد ریخت ایا این احتمال وجود دارد که باردار شوم چون ۳ روز از پریودیم گزشته

همتا
همتا
2 ماه قبل

من از روز هفتم پریودم نزدیکی داشتم و بعدش احساس حاملگی دارم چون همش حالت تهوع و درد زیر شکمم گاهی اوقات داشتم ولی الان یک لکه خونی دیدم و دو روز هست دیگ خونی ندیدم میخام ببینم حامله ام یانه

زهرا
زهرا
2 ماه قبل

سلام من باکره ام
وقتی رابطه از پشت داشته باشی وقتی اسپرم داخل بریز احتمال بارداری میشه
ما وقتی رابطع انجام میدم همیشه اسپرم داخل میریزع ولی این بار شک دارم
ولی خب بعد اینکه می‌ریخت من ب سرویس بهداشتی میرفتم همش میومد بیرون

آخرین ویرایش 2 ماه قبل توسط زهرا
samiradehghani3350@gmail.com
samiradehghani3350@gmail.com
پاسخ به  زهرا
27 روز قبل

نمیشی بابا اصلا نمیشه امکانش نیست نگران نباش

خانم
خانم
2 ماه قبل

سلام من بانامزدم رابطه مقعدی داشتیم بعدابشو ریخت داخل بعد ک تمام شد من بلندشدم ابش ازپشتم ریخت بیرون ممکنه بااینکارپرده بکارتم اسیب دیده باشه؟

خانوم اقای رضا
خانوم اقای رضا
پاسخ به  خانم
2 ماه قبل

ن نگران نباش گلم

نفس
نفس
پاسخ به  خانوم اقای رضا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر میخام بدونم دختر از پشت خامله میشه یا نع

دلبر از قصره دیو
دلبر از قصره دیو
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من کیستک دارم و قرص میخورم بخاطرش ، پریودمم نامنظمه هرزگاهی منظم میشه . اخرین بار پریودیم ۲۳ اذر بود ک از اون ب بعد پریود نصدم و رابطه جنسیم از پشت بود و خالی شده بود اونم . بیبی چک هم تست کردم ولی منفی اورد
احتمال باردار بودنم هست؟

من خیلی خودارضایی میکنم حالم بد میشه
من خیلی خودارضایی میکنم حالم بد میشه
2 ماه قبل

ناشناس

دکمه بازگشت به بالا