بارداری بدون دخول | آیا ممکن است بدون رابطه کامل باردار شد؟

آیا دختر باکره حامله میشود؟ اگر از حاملگی بدون دخول میترسید مطالعه کنید

فهرست مطالب

بارداری بدون دخول

سوالی که برای خیلی از مراجعین ما پیش می اید این است که آیا بدون دخول امکان بارداری وجود دارد؟

اصولا فرآیند حاملگی پیچیده است و بسیاری از زوجین گاهی تا چندین سال موفق به داشتن فرزند نمی‌شوند. اما در این میان مواردی از بارداری بدون دخول نیز مشاهده شده است که باید این مساله مورد توجه دختران باکره و زوجینی که در سلامت کامل هستند و قصد داشتن فرزند دیگری را ندارند؛ قرار گیرد.
بنابراین بهتر از قبل از شروع روابط جنسی خود با شریک زندگیتان با متخصصان مربوطه مشورت کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

در چه صورت بارداری رخ می‌دهد؟

معمولا پس از انزال مردان، حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون اسپرم از طریق مایع منی آزاد می‌شود. برای وقوع حاملگی باید بخش زیادی از این مایع به عمق دستگاه تناسلی زن وارد شود. در واقع اسپرم‌ها به دلیل داشتن تاژک که یک اندام حرکتی سلولی است، می‌توانند از مسیر دهانه رحم وارد رحم و سپس لوله فالوپ شوند و با تخمک آزاد شده در زمان تخمک‌گذاری (معمولا ۶ تا ۷ روز بعد از پایان پریودی) لقاح پیدا کنند. بنابراین برای بالا بردن احتمال وقوع بارداری، حتما باید چندین‌بار مقاربت در روزهای قبل، حین و بعد از تخمک‌گذاری صورت بگیرد. از طرفی طبق بررسی‌ها اسپرم‌ها می‌توانند ۴۸ تا ۷۲ ساعت در بدن زن زنده بمانند که این مساله خود احتمال بارداری را بالا می‌برد.

درصورتی که پروسه های فیزیولوژی دست به دست هم بدهند تا تخمک و اسپرم به هم برسند و بعد ان ها وارد فاز تقسیم سلولی شوند تا بارداری رخ دهد.

برای باردار شدن چندین شرط لازمست :
۱: نعوظ و انزال طبیعی (اگر مرد مشکل در نعوظ و انزال داشته باشد حتی اگر اسپرم‌ها سالم باشند احتمال باروری پایین می آید)
۲: مایع منی سالم ( منی از نظر حجم غلظت سیالی ph رنگ باید نرمال باشد)
۳: اسپرم‌ها ( شکل و مورفولوژی، حرکت، سرعت، زنده بودن، عدم چسبندگی اسپرم‌ها به همدیگر، عدم آنتی بادی ضد اسپرم در سطح آنها بررسی می‌شود)
گریدبندی حرکت و سرعت اسپرمها: A سریع و پیشرونده B کند و پیشرونده C متحرک و غیرپیشرونده D غیرمتحرک
۴: محیط مناسب واژن ( ازنظر ph قلیایی و عدم عفونت و نیز عدم آنتی بادهای ضد اسپرم باید نرمال باشد)
۵: رحم و محیط مناسب رحمی
۶: لوله های فالوپ سالم و بدون انسداد
۷:تخمک اماده باروری

باتوجه به ۷ مورد فوق اگر در هر کدام مشکلی ایجاد شود امکان باروری و لقاح ضعیف می‌شود همانطور که ذکر شد محیط واژن برای حفظ اسپرمهاباید مناسب باشد و ph قلیایی مناسب را داشته باشد و برای حذف محیط نامناسب بهترست انزال در عمق واژن و نزدیک دهانه رحم باشد هرچه این فاصله بیشتر و دورتر باشد امکان آسیب به اسپرمها و کاهش کیفیت اسپرم‌ها بیشتر می‌شود و احتمال باروری کمتر، از طرفی عمر اسپرم در محیط آزاد و خارج از واژن بسیار کوتاهست حدود چند دقیقه با این تفاسیر امکان بارداری بدون دخول بسیار تا بسیار پایین ست اما از آنجا که در گریدبندی تحرک و سرعت اسپرمها عنوان شد، معدود اسپرم‌های سریع و پیشرونده (گرید A) و نیز واژن قلیایی مناسب، ولو و وستیبول (فرج) تحریک شده از نظر ترشحات موکوسی لغزنده، امکان رسیدن اسپرم به محیط رحم بعید نیست هرچند بسیار نامحتمل باشد لذا هر تماس جنسی بیرونی دستگاه تناسلی مرد با زن بدون دخول، را بدلیل اهمیت و عواقب بارداری ناخواسته باید منع نمود.
                                                       

 

بارداری بدون دخول

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

طبق بررسی‌های انجام شده توسط محققان، احتمال بارداری بدون دخول بسیار کم است و شاید کمتر از ده درصد باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که در هر صورت احتمال آن وجود دارد. بنابراین باید اصول مشخصی را در این زمینه رعایت کرد تا بتوان درصد احتمال وقوع آن را به صفر رساند. در ادامه به این نکات توجه کنید:

احتمال بارداری در دختر باکره چقدر است؟

سوالی که خیلی تکرار میشود در این باره و موجب نگرانی است این است که آیا دختر باکره حامله میشود؟ ایا دختر باکره ای تجربه بارداری بدون دخول را دارد؟ در ادامه برای شما توضیح دادیم که چگونه این اتفاق پیش می آید و چگونه میشود  از آن پیشگیری کنیم؟

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره

  • در صورت باکره بودن و عدم امکان دخول در حین رابطه جنسی، سعی کنید از تماس مایع منی با محیط اطراف پرده بکارت جلوگیری کنید. چراکه در صورت انزال در نزدیکی پرده و یا تماس دست یا دستمال آغشته به مایع منی با آن، به دلیل متحرک بودن اسپرم‌ها، امکان ورود آن‌ها از طریق منافذ پرده بکارت و احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد.
  • حتی در صورت برقراری رابطه آنال (مقعدی) به دلیل نزدیک بودن مقعد به پرده بکارت، احتمال ورود مایع منی در اثر انزال در نواحی اطراف مقعد وجود دارد.
  • اگرچه اسپرم فقط مدت کوتاهی در خارج از بدن زندگی می‌کند، اما اگر در همین مدت کوتاه بتواند از پرده بکارت عبور کند و دقیقا مقارن با زمان تخمک‌گذاری زن باشد، احتمال بارداری وجود دارد. اما اگر خارج از زمان تخمک‌گذاری باشد، طبق اصول پزشکی امکان بارداری بسیار بسیار کم است.
  • قبل از انزال مردان، مایعی شفافی به نام پیشاب (پیش از مایع منی) از آلت تناسلی خارج می‌شود که ترشح آن قابل کنترل نیست. این مایع حاوی تعدادی اسپرم است که در صورت تماس آن با محیط اطراف پرده بکارت نیز امکان بارداری وجود دارد.
مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

سوالات متداول در باره بارداری بدون دخول

پرسش و پاسخ در باره حاملگی بدون دخول زیاد است که به تمامی سوالات شما طبق نظر پزشک پاسخ دادیم.

پاسخ ها مورد تایید و از نظر خانم دکتر احیا خان احمدی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان پذیرش۲۴ می‌باشد.

 آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری می‌شود؟

سوالی که بسیاری از دختران باکره از ان ترس دارند و به زبان می اورند این است که، آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری میشود؟

بله! اما احتمال بارداری بدون دخول بسیار بسیار پایین هستش.اما چون اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد، اگر اسپرم اقا روی واژن ریخته شود، امکان حاملگی وجود دارد.

احتمال بارداری با پیشاب در دختر باکره

آیا دختر باکره حامله میشود؟ درصد کمی از اقایان وجود دارند که در پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد. اما مطابق سوال بالا امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد.

میزان دخول برای بارداری؟

میزان دخول برای بارداری چقدر باید باشد؟ برای باردار شدن در رابطه که میزان دخول چه مقدار باشه مهم نیست بلکه مهم این است که مایع وارد واژن یا قسمت ورودی واژن شود یا خیر ؟

آیا برای بارداری حتما باید دخول صورت گیرد؟

هرچند که دخول انجام نشود احتمال بارداری خیلی کمتر می شود ولی درصد خاصی را نمی شود گفت چون بستگی دارد که در چه روزی از سیکل باشد و یا اینکه در آن سیکل تخمک گذاری صورت گرفته است یا خیر و این ها فاکتور های خیلی مهمی هستند ولی اگر مایع وارد قسمت ورودی واژن شود احتمال بارداری وجود دارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب چقدر است؟

چون که اسپرم فقط داخل محیط واژن می تواند زنده بماند و اینکه روی دست و قسمت های مختلف دیکر زنده نمی ماند و اینکه دست آلوده به پیش آب باشد احتمال بارداری وجود ندارد.

احتمال بارداری در روز آخر پریود با پیشاب؟

این امکان وجود ندارد.

ایا برای بارداری دخول کامل لازم است؟

نه لزومی ندارد، اگر مایع منی وارد قسمت ورودی واژن شود، احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد. حتی اگر دخولی صورت نگیرد.

اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری هست؟

آیا برای بارداری زن هم باید ارضا شود؟
بله، پروسه بارداری بدون دخول یا بارداری با دخول کامل ربطی به ارگاسم رسیدن خانم ندارد. و حتی اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری بدون دخول هست.

ایا دختر باکره باردار میشود؟

بله، خیلی موارد نادری وجود دارد که دختر خانم باوجود باکره بودن حامله شده اند.

احتمال بارداری با پیشاب چند درصد است؟

سوال متدوالی که با نوان جوان بسیار از ان هراسان هستند این است که ایا احتمال حاملگی با پیشاب چند درصد است؟
درصد خاصی هنوز در مطالعات تعریف نشده است، چون حتی ممکن است بعضی از آقایون مایع پیشابشان فاقد اسپرم باشد.
و فرد به فرد این میزان تفاوت دارد.

بارداری از روی لباس ممکنه؟

بارداری از روی لباس خیلی بعید است. و همه ی این ها به این بستگی دارد که مایع منی وارد واژن بشود یا خیر؟

ایا با یک بار رابطه حامله میشویم؟

بله امکان آن وجود دارد، ربطی به تعداد دفعات ندارد و با یک بار رابطه شما ممکن است حامله شوید.

احتمال بارداری با مالش

خیر این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب

این امکان اصلا وجود ندارد.

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

در ادامه به بررسی و پاسخ برخی سوالات در باره بارداری دختر باکره میپردازیم.

علائم بارداری بدون دخول چیست؟

علائم بارداری بدون دخول نیز مانند بارداری با دخول کامل است که اولین علامت ان تاخیر در زمان پریود است.

علائم حاملگی دختر باکره چیست؟

علائم حاملگی دختر باکره با غیر باکره فرقی نمی‌کند. اولین علامت آن عقب افتادن پریودی است.

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره؟

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بهترین روش جلوگیری برای دختر خانم ها باکره، کاندوم است.
چون هم احتمال بیماری های جنسی را کم می‌کند. و هم اینکه احتمال بارداری بدون دخول و بارداری با دخول کامل را کم میکند.
روش دیگر خوردن قرص های جلوگیری است.

احتمال حاملگی بدون ارضا شدن مرد

ممکن است یک اقا بدون این که به ارگاسم برسد، با همان مقدار اسپرمی که در پیشاب ایشان است، بارداری اتفاق بیوفتد.

آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود؟

بله، ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود چرا که اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد. وقتی وارد قسمت ورودی واژن میشود و خانم در دوره تخمک گذاری باشد احتمال بارداری وجود دارد.
ولی اگر مایع ای وازد قسمت ورودی وازن ریخته نشود احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

ایا بدون ریختن اسپرم داخل واژن احتمال بارداری هست؟

همانطور که در سوالات قبل هم توضیح دادیم امکان بارداری بدون ریختن اسپرم داخل واژن هم وجود دارد. چون اسپرم اقایان امکان و خاصبت بالا روندگی دارد.

ایا با یک بار اسپرم باعث حاملگی میشود؟

بله اگر اسپرم وارد واژن شود و تخمک و اسپرم به هم برسند امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد

احتمال بارداری بدون ریختن اسپرم

این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

هنوز هیچ مطالعه ای انجام نشده که مشخص شود چند درصد از بارداری های ناخاسته از بارداری بدون دخول بوده است ولی به طور کلی خیلی بعید است و احتمال ان کمتر از یک درصد است.

احتمال بارداری با پیشاب در رابطه بدون دخول چقدر است؟

سوالی که خیلی از افراد بعد از رابطه بدون دخول دارند و نگران ان هستند این است که ایا احتمال بارداری با پیشاب وجود دارد؟
جواب این است که، فقط بعضی از اقایون هستند که در مایع پیشاب انها اسپزم وجود دارد. در این اقایانی که در مایع پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد احتمال بارداری با پیشاب هست.و این نیز بستگی به خانم هم دارد که در دوره تخمک گذاری است یا خیر؟

احتمال بارداری از لای پا

اسپرم حداقل تا چند ساعت می‌تواند در محیطی غیر از واژن و محیط بیرون واژن زنده بماند. چون  امکان باقی ماندن اسپرم بر بروی آلت وجود دارد، و اسپرم خاصیت بالا روندگی دارد، حتی اگر دختر باکره باشد با احتمال خیلی کم امکان بارداری وجود دارد. ولی احتمال آنقدر زیاد نیست که خانم بخواهند قرص اورژانسی مصرف کنند. اما اگر نمی‌خواهید ریسک کنید قرص را مصرف کنید، ولی بستگی به سیکل تخمک گذاری خانم هم دارد. اگر اول دوران تخمک گذاری است حتما قرص را مصرف کنند اگر اخر سیکل تخمک گذاری است خیر مصرف نکنند.

لکه بینی بعد از مصرف قرص اورژانسی

سوال بیمار:

من حدود یک ماه پیش یک رابطه جنسی مقعدی داشتم که اخرین روز پریودم انجام شد و محافظت شده نبود مایع منی داخل مقعد ریخته شد و حس کردم ی مقدار روی واژن هم ریخته شده برای پیشگیری از بارداری احتمالی دوتا قرص اورژانسی خوردم حدود یک ساعت بعدش
بعد از دوهفته لکه بینی هام شروع شده و الان که زمان پریودم هست باز لکه بینی دارم و پریود نشدم هنوز
دلیلش بهم ریختن هورموناس یا باید به دکتر مراجعه کنم ؟

پاسخ دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی:

سلام آیا این لکه بینی شما در ادامه همون لکه بینی بعد ازمصرف  قرص اورژانسیست یا بعد از اون لکه بینی ها، یک ماه پاک شدین و مجدد این لکه بینی رو دارین؟

در صورت برقراری یک رابطه جنسی مشکوک با توجه به نکات ذکر شده، توصیه می‌کنیم که از قرص‌های اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده کنید. پزشکان آنلاین زنان و زایمان حاضر در پذیرش۲۴، می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.تاپیک احتمال بارداری با لاپایی نی نی سایت توضیحاتی در باره بارداری بدون دخول را برای کاربران خود توضیح داده است میتوانید مطالعه کنید.

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در باره بارداری و رابطه بدون دخول، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به آن ها در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

دریافت مشاوره درباره‌ی بارداری بدون دخول با دکتر زنان و زایمان

 

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

دکتر زهرا بهرامی

دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و ارشد روانشناسی از دانشگاه کرج هستند. مشاوره و فعالیت ایشان در زمینه‌های مشاوره بلوغ، مشاوره بارداری، درمان بیماری‌های زنان، پاپ اسمیر، مراقبت‌های بارداری و زایمان فیزیولوژیک، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تنظیم خانواده، مشاوره تعیین جنسیت، مشاوره سکسولوژی و سکس درمانگر و… است.

۳.۲/۵ (۱۷ نظر)

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.6K پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
بانو
بانو
1 سال قبل

سلام من باکره هستم با پسری از روی شلوار تقریبا۵۰دقیقه رابطه داشتم شلوارم ساپورت بود و اون شلوراک پوشیده بود، دستم رو به شلوارش کشیدم خیس بود بعد همون دستم رو به واژنم حدود چنددقیقه کشیدم و یکم فشار، نزدیک پریودم بود و حالا من پریود نشدم احتمال داره باردار باشم؟قرص دوفامد هم ۶روز مصرف کردم ولی پریود نشدم

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  بانو
1 سال قبل

سلام
احتمال بادرای وجود ندارد و اینکه اگر تا ۱۰ روز از زمان پریودیتون گذشته محض احتیاط یک تست بیبی چک بدید اگر منفی شد باید آمپول پروژسترون بزنید .

زری
زری
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر منو پارنترم رابطه لاپایی داشتم ک اب منی لاپای من خارج شد و من با دستمال ان را پاک کردم و خودمو سریع شستم احتمال بارداری هست؟؟من باکره ام

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  زری
1 سال قبل

سلام
بله.

0000
0000
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

خانم دکتر من عقدم ورابطع داشتیم ولی لاپاوقتی ارضاشدمایشوریخت وسط پاهام ولی من سری رفتم شوستم میشه حامله شم

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  0000
1 سال قبل

سلام
اگه مایع منی وارد واژن نشه امکان بارداری نیست اگه شک دارین قرص اورژانسی تا ۷۲ ساعت مهلت دارین بخورین.

توحید
توحید
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

بیشتر از ۷۲ ساعت شده باشه باید چیکار کرد

ثممیین
ثممیین
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
10 ماه قبل

با قرص اورژانسس احتمال بارداری بازم وجود داره یا نگران نباشیم؟

یاسمن
یاسمن
در پاسخ به  ثممیین
8 ماه قبل

با مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری وجود داره یا خیر؟

خدیجه
خدیجه
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
2 ماه قبل

سلام و شبتون بخیر
من باکره ام و یه رابطه کوتاه بدون دخول ب نامزدم داشتم در ۷ دی و روز ۱۶ دی پریود شدم و من دقیق نمیدونم که مایع منی روی واژنم ریخته شد یا خیر و قتی مایع روی بدنم ریخته شد سریع لباسم کشید بالا و نیم ساعت بعد که رسیدم خونه رفتم سرویس بهداشتی بدنم شستم و لباس عوض نکردم
آیا امکان داره باردار بشم؟! خیلی نگرانم هر چقد مطلب میخونم بیشتر نگرانم میکنه
ممنون میشم جوابمو بدید
مچکر

zahra
zahra
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید.من حدود یماه پیش با همسرم حدود ۲ تا س بار رابطه لا پایی داشتم و کاملا تمام قسمتا خیس بود حدود ۱۰ دقیقه تا ۱۵ بعد رفتم شستم خودمو.امکان داره باردار باشم؟چجوری پیشگیری کنم؟با قرص درست میشه؟

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  zahra
1 سال قبل

یکماه پیش رابطه داشتین
اگه بعدش دیگه پریود نشدین است بارداری انجام بدین

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
6 ماه قبل

سلام من حدود یکماه پیش رابطه داشتم و باکره هستم از لای پا مقدار کمی منی به وا

اسد نیا
اسد نیا
در پاسخ به  kralice_kurgu
6 ماه قبل

سلام !
من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم البته بین پاهاش، ولی دستم آلوده به منی بود و بعدش با دستمال پاکش کردم، بعد از پاک کردن با همان دستم فرج نامزدم رو مالیدم، آیا ایشون حامله میشه؟

Ahmad
Ahmad
در پاسخ به  اسد نیا
6 ماه قبل

سلام خسته نباشی من با نامزدم رابطه داشتم پرده شو زدم ولی آب منی و اسپرمم رو توش خالی نکردم آیاامکان بارداری وجود دارد

متین
متین
در پاسخ به  اسد نیا
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید . امکان بالا رفتن اسپرم از ران به سمت واژن هست ؟ و اینکه اگر دست اغشته به منی را فقط با اب بشوریم و بعد به واژن دست بزنیم ، در این دوصورت امکان بارداری ان هم در دختر باکره وجود دارد ؟

محمد
محمد
در پاسخ به  متین
3 ماه قبل

سلام سوال منم همینه یا باردار میشه؟!

آیتاز
آیتاز
در پاسخ به  اسد نیا
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم ولی اب ریخت روم سریع تمیز کردم الان وقت پریودیم گذشت ایا من باردار شدم بدون دخول بوده

زهرا مرادی
زهرا مرادی
در پاسخ به  kralice_kurgu
2 ماه قبل

سلام من ۱۵دی با نامزدم رابطه لا پایی داشتم ک هیچگونه منی روی من نریختن ولی از زمان پریودی من ۷ روز گذشته پریود نشدم ممکنه باردار باشم

یسنا احمدی
یسنا احمدی
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

سلام خانو آیا از پشت سکسی داشته باشه باعث بارداری میشل نه

محمدرضا
محمدرضا
در پاسخ به  یسنا احمدی
5 ماه قبل

مگه ازپشتم کسی حامله میشه پس جلوبرای چی هستش برای قشنگیه

سارا محمدی
سارا محمدی
در پاسخ به  زری
8 ماه قبل

حالا بعدش چیشد عزیزم؟

زهرا بهاری
زهرا بهاری
در پاسخ به  زری
3 ماه قبل

الان حالت خوبه واس دوستای منم همین اتفاق افتاده ممنون میشم جواب بدی؟

ارغوان
ارغوان
در پاسخ به  زری
2 ماه قبل

سوال منم هست خیلی مهم

ابی
ابی
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

آیا دختر ها میتوانند از طریق ناف باردار بشن؟

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  ابی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

۰۰۰۰
۰۰۰۰
8 ماه قبل

سلام خانم دکتر من باکره هستم ۲روز پیش بانامزدم رابطه بدون خدول داشتم نمیدونم مایع وارد بدنم شده یا نه از طرفی هم پریود هام همیشه نامنظم هست مثلا۱۸روز قبل پریود شده بودم امروزهم شدم البته فقط درحد لکه هست ایا احتمال بارداری وجود داره؟

مرضیه
مرضیه
10 ماه قبل

سلام اگر دختر با یک رابطه جنسی دچار لک بینی بشه آیا این نشان بارداری، واگر هست چه کنه سقط بشه وبه پرده بکارت آسیبی نرسه

محمد رضا
محمد رضا
1 سال قبل

دکتر من روزی ۵ بار جغ میزنم ترو خدا کمکم کنید ممنونم

ژینا
ژینا
در پاسخ به  محمد رضا
4 ماه قبل

خسته نباشی دلاور

پیمان
پیمان
در پاسخ به  محمد رضا
1 ماه قبل

دمت گرم دلاور

ویدا فولادی
ویدا فولادی
1 سال قبل

سلام خانم دکتر خسته نباشید دختر من ۱۲ سالشه یه بار ماهانه شد خیلی طول کشید یه بار هم شد اونم خیلی طول کشید یه بار هم شد اونم خیلی طول کشید یه بار هم شد تو یک آذر شده بود باید تو یک یا دو دی بشه نشده الان هفده بهمن که نشده دارم از نگرانی میمرم تو رو خدا بگید دارم از نگرانی میمرم

مهدیس
مهدیس
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من رابطه از پشت داشتم و مقداری از آب منی روی پشت ریخته شد سریعا شستم خودمو اما میخواستم ببینم که آیا امکان بارداری وجود دارد؟

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  مهدیس
1 سال قبل

سلام
رابطه ای که شما داشتید باعث بارداری نمیشه .
نگران نباشید .

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
6 ماه قبل

سلام حدود یکماه پیش من پریود بودم و الکل مصرف کرده بودیم رابطه با نامزدم داشتم و باکره هستم نمیدونم شاید مقداری اب منی وارد شده باشه و من شستم بدنم رو و استرس داشتم دارو گیاهی گرم مصرف کردم و چند روز زودتر از موعود پریود شدم اما زودتر تموم شدم بنظرتون احتمال بارداری وجود داره چون نوشته بود بخاطر مصرف الکل ممکنه کمتر پریودی بعدی رخ بده لطفاً جواب بدین

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
6 ماه قبل

یعنی میشه بخاطر مصرف دارو های گرم پریود شده باشم و حاملکی باشه؟

مااهک
مااهک
1 ماه قبل

سلام
رابطه از پشت داشتم با کاندوم ولی وقتی ارضا شد کاندوم پاره شد و ابش ریخت داخل مقعد.وقتی التشو در اورد ابش ریخت بیرون و حس میکنم ک ریخت داخل یا رویه واژن ایا احتمال بارداری وجود داره؟لطفا اگه امکانش هست سری جواب بدین خیلی استرس دارم

ana
ana
1 ماه قبل

سلام من چند وقتیه که خود ارضایی میکنم بعد یه بار در حال خود ارضایی بودم از واژنم خون اومد بعد تا ۲۰ روز لکه بینی داشتم احتمال داره پرده بکارتم پاره شده باشه

Last edited 1 ماه قبل by ana
معصومه
معصومه
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من با پارتنرم رابطه مقعدی داشتم
حس میکنم مقداری اب منی اطراف پردم ریخته شده
و خانواده ی سختگیری دارم
خیلی استرس دارم و چنتا سوال دارم خواهش میکنم جواب بدید
۱-میخواستم بدونم بعد از ۸روز علائمی برای این موضوع هست؟
۲-بعد از رابطه فورا با مایع دسشویی کل اطراف رو شستم آیا احتمال هست؟
۳-چه ماده ی طبیعی بدون ضرر هست تا اگر احتمالی هست از بین بره
۴-در صورت مثبت بودن بیبی چک برای دفع جنین سریع ترین راه چیه اونم بدون اطلاع کامل خانواده؟

مریم عباسی
مریم عباسی
1 ماه قبل

سلام من چهار پنج روز پیش با نامزدم رابطه از پشت داشتیم فاصله بدنشون با پشتم کم بود بعد از خروج متوجه شدم که مقداری از اسپرم به جلوی بدنم اومده نمی دونم به داخل رحمم رفته یا نه ولی زود رفتم دستشویی شستم حالا نمی دونم امکان بارداری هست یا نه آیا من باردارم می شم یا نه

امید
امید
1 ماه قبل

سلام آیا خوردن واژن زمان پریود شدن را عقب می اندازد یا نه؟

نامزد ❤️‍
نامزد ❤️‍
1 ماه قبل

سلام ببخشید من نامزد هستم با همسرم از پشت رابطه داشتم ولی اینکه داخل بره نه فقط ب صورت عشق بازی همسرم از پشت خودش ب من مالید آیا امکان بارداری وجود داره هیچ منی هم روی من نریخته خودش گفت حدود ۲۰ رو ز یا ۲۵ روز میشه چیکار کنم راه هست ب ای جلو گی ی لز بارداری در این مدت ۲۰ روز کمک کنید ترو خدا

مبینا
مبینا
1 ماه قبل

سلام من باکرم . با دوست پسرم بدون لباس خوابیدیم . بعد از اینکه ارضا شد آبش رو ریخت روی واژنم . بعد از سه روز ld خوردم و تا یک هفته ادامه دادم .
با این حال امکان بارداری هست ؟

مریمم
مریمم
2 ماه قبل

سلام من باکره هستم حدود دو ماه پیش با پارتنرم رابطه داشتم اما بدون دخول ولی موقع ارضا آبش روی واژنم ریخته شد من سریع شستم بعد از چند روز پریود شدم
آیا امکان بارداری هست
؟

سیما
سیما
2 ماه قبل

سلام من و نامزدم از طریق لای پا رابطه برقرار کردیم
ولی مایع منی با واژن برخورد نکرد
میخوام بدونم چقدر قبل از انزال مایع پیش اب میاد
ممکنه پیش اب اومده باشه متوجه نشده باشیم ؟
چون حدودا پنج دقیقه طول کشید تا مایع منی بیاد و تو اون تایم اصلا با من برخوردی نداشت

لیلا
لیلا
2 ماه قبل

سلام من یک دختره باکره هستم و ازپشت بانامزدم رابطه داشتم وقتی خودش رو ریخته داخل مقعد من هیچی نداشتم بریزه رو واژگون
ولی الان ۹روز هروقت پریودم گذشته و پریودنشدم و خلی میترسم چیکار کنم ک پریود بشم اصلا احتمال حامله شدن ازپشت هست؟

هلنا
هلنا
2 ماه قبل

من همین الان رابطه داشتم ولی آبش نریخت داخل واژنم امکان داره من حامله بشم پریودم امروز تموم شد ولی الان خونریزی دارم

اسما
اسما
2 ماه قبل

سلام من دخترم با نامزدم سکس لاپایی داشتیم ولی هیچ آب منی رو واژنم نریخت ولی از رمان پربودم گذشته خیلی میترسم لطفاً کمکم کنید

بدون نام
بدون نام
2 ماه قبل

سلام خاستم بپرسم آیا کسی با مایع خودارضایی خودش حامله میشود؟

عماد محمد
عماد محمد
2 ماه قبل

سلام خسته نباشین ما چند وقته قصد بچه دارشدن داریم امابعد دخول کلا اسپرم ها دوباره به بیرون برگشت میکنن انگار یه مانعی وجود داره که نمیزارن اسپرمها به داخل رحم برن اگه امکان داره دلیلش رو بگین ممنون

عماد محمد
عماد محمد
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید ما میخوایم بچه داربشیم اما هنگام دخول اسپرم ها به داخل رحم نمیرن بعداز خول هرچه اسپر هست دوباره به بیرون برگشت میکنند انگارواژن کلا مسدودشده

الناز
الناز
2 ماه قبل

سلام توروخدا راهنمایی کنید من باکره هستم ودر روز ۷تم قاعدگی ک هیچ ترشهی نداشتم برای اولین بار با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم وفقط در حد مالش و متاسفانه درست در لحظه ارضا شدنش کاندوم پاره شد ومقداری از منی روقسمت بالای واژینالم ریخت ومطمئن نیستم دیگه کجا ریخت سریعا پاک کردم و بعداز ۵دقه به طور کامل شست‌وشو انجام دادم حالا ۱۳ روز از اون روز میگذره و من هنوز هیچ قرصی مصرف نکردم نمیدونم چیکار باید بکنم همچنین علائمی از بارداری مثل تکرار ادرار و خستگی رو دارم نکنه باردارشده باشم تورو خدا بگید چه قرصی بخورم ک کار ساز باشه واینکه چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا دارم از استرس میمیرم

بی نام
بی نام
در پاسخ به  الناز
2 ماه قبل

برو بمیر.

Waz
Waz
در پاسخ به  الناز
1 ماه قبل

الان پریود شدی؟

Mahsa
Mahsa
در پاسخ به  الناز
1 ماه قبل

چیشود آخرش ؟

فاطمهه
فاطمهه
2 ماه قبل

سلام من ۲۱سالمه و ۹مازدواج کردم وازابان ماه اقدام ب بارداری کردم ایا چه مدت طول میکشه ک بارداربشم

Shabnam
Shabnam
2 ماه قبل

سلام من بد نلمزدم یه رابطه داشتیم ک هر دو شورت و شلوار داشتیم بعد از حدود ۵ یا ۱۰ رفتم دستشویی خودمو بشورم دیدم یه لکه خیس پشت شلوارم یکم پایین از کمر و روی شورتم نزدیک به پشت شورت هست خیلی نگرانم ک منی بوده ایا احتمال بارداری هست و اینکه این رابطه یه روز مانده به اتمام پریودی اافاق افتاد ینی تو دوره پریودی ولی اخراش

عسل سادات
عسل سادات
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من باکره هستم .ونامزدم .موقع ارضا یک قطره چکید فوری پاک کردم .امکان حاملگی وجود داره ؟؟؟

Hani
Hani
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر من باکره هستم حدود ۱۱ آذرماه با نامزدم رابطه لاپایی داشتم مایع منی اصلا نزدیک دهانه واژن نبود ولی ترس ازاینکه مبادا حواسمون نبوده دستی اغشته به مایع منی باشه نیم ساعت بعداز رابطه یک قرص۱/۵ ارژانسی خوردم یه هفته بعد در تاریخ۱۸ آذرماه مقداری خونریزی داشتم که نیاز به نوار بهداشتی خیلی نداشت شب۷دی کمر درد حالت پریودی داشتم و هشتم اذرماه در حد۳روز خونریزی ک شبیه پریود بود و قشنگ خون از بدنم خارج ک‌میشد میفهمیدم اما باخونریزی کمتر الان میترسم حامله شده باشم یا عوارض قرص باشه

سارا
سارا
2 ماه قبل

سلام من سه هفته پیش دخول کوتاه مدت داشتم اما چند دقیقه قبل از ارضا شدن خارج کردیم
امروز باید پریود میشدم اما نشدم
احتمال بارداری هست؟؟؟؟

R.r.a
R.r.a
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
من پرده ‌بکارت دارم و حدودا ۱۰روز مونده بود به تایم پریودم که با نامزدم رابطه‌ی بدون دخول(لاپایی) و رابطه‌ی دهانی داشتیم احتمال میدادیم که پیشاب به واژن من برخورد کرده باشه. حدودا ۱ الی ۲ساعت دیگه خودم رو شستم و برای اطمینان بیشتر روز دوم قرص اورژانسی لوونورژسترول با فاصله ۱۲ ساعت مصرف کردم و در طول ۶ روزی که به تایم پریودم مونده بود ۳گرم زعفران خوردم(یک روز در میان ۳ تا ۴لیوان) و ۱ روز با تاخیر پریود شدم رنگ خونم یه مدت روشن و یه مدت تیره بود امروز که روز آخر پریودمه شکمم صدا میده ۳روز اخر پریودمم همیشه لکه بینی دارم میخاستم بدونم با انجام این کارها باز هم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟ امکانش هست وقتی پریود شدم بازم حامله باشم؟ بار اولمه یه مقدار نگرانم ممنون میشم اگه راهنمیایی کنید

Parimo
Parimo
2 ماه قبل

سلام من حدود ۴یا ۳ هفته پیش با نامزدم رابطه ای بدون دخول داشتم و منی همسرم خیلی واضح روی واژنم ریخته شد و با دستمال پاک کردم نزدیک ب ۵ روزه پشت سر هم حالت تهوه دارم و تنگی نفس ایا امکان بارداری وجود دارد؟

ایلار
ایلار
در پاسخ به  Parimo
2 ماه قبل

بله حتما یک تست انجام بدین

مریم
مریم
2 ماه قبل

آیا امکان دارد شخص باردار پریود شود ؟

سمیه امینی
سمیه امینی
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر من ۲۸ هر ماه پریود میشم ولی این ماه هنوز پریود نشدم وروزهای ۵و۶ این ماه رابطه داشتم و هم تست خون دادم وتست بی بی چک که هردو منفی بوده ولی هنوز پریود نشدم میشه لطف کنید وراهنمایی کنید

نام
نام
3 ماه قبل

سلام ‌من‌کیست دارم احتمال داره بارداری‌بشم

Baran
Baran
3 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
عذر میخوام من با نامزدم رابطه داشتم اما دخولی انجام نشده و من باکره هستم و در هنگام رابطه هیچ مقدار اسپرمی به ناحیه تناسلی من برخورد نداشته اما حس میکنم که پیش اب نامزدم به قسمت واژنم برخورد کرده باشد…ایا احتمال بارداری وجود دارد؟؟در ضمن همون روز عصرش من پریود شدم…
اگه بارداری ممکن است باید چه دارویی مصرف کنم برای جلوگیری؟؟

فاطمه
فاطمه
3 ماه قبل

سلام باکره هستم یه هفته پیش با نامزدم معاشقه داشتم من فقط شورت پام بود ولی نامزدم کامل لخت بود و مایه منی خودشو وسط پام ریخت البته قرص اورژانسی مصرف کردم و یه بار دیگه ام این اتفاق افتاد ولی قرص نخوردم احتمال اینکه باردار بشم هست؟؟

رها
رها
3 ماه قبل

سلام
من در دوران عقد هستم و حدود چهار روز پیش با همسرم نزدیکی داشتیم
همسرم آب منی رو روی کمر من ریخت
و من باید تو این چند روزه پریود میشدم اما نشدم
آیا امکان بارداری وجود داره؟

زهرا
زهرا
3 ماه قبل

سلام من به تجویز پزشک هر شب قرص ال دی مصرف میکنم
در همین حین رابطه بدون دخول داشتم ک مایع منی روی واژنم ریخته شد البته من نیم ساعت بعد اون ناحیه رو شستم و طبق هر شب یه قرص مصرف کردم آیا امکان بارداری هست؟

معصومه
معصومه
3 ماه قبل

سلام من عقدم نامزدم ارضاشدریخت روواژن پنج روزقبل قاعدگیم هنوزپریودنشدم ایاامکان حامله شدن هس؟

زهرا
زهرا
3 ماه قبل

وقتی مرد خالی میشود چیکار کنم کاملن از بدنم خودم بیرون میاد کسی بلد جواب بده

بی نام
بی نام
در پاسخ به  زهرا
2 ماه قبل

درشو سریع ببند تا نریزه بیرون.

Zzzz
Zzzz
3 ماه قبل

سلام من حدودا ی هفته مونده به تاریخ پریودم بعد از پشت با نامزدم‌ رابطه داشتم و باکره ام و اون‌ آبشو‌ ریخت پشت امکان بارداری هست؟

آرزو
آرزو
3 ماه قبل

سلام،یه سوال داشتم.امروز رابطه بدون دخول محافظت نشده داشتم و حس میکنم پیشاب به واژنم خورد و ما رابطه رو تقریبا ۱۵دقیقه ادامه دادیم ولی بعد اون تایم دوش گرفته شد.یک هفته مونده به پریودم و باکره هستم.میخواستم بپرسم امکان بارداری وجود داره و نیاز به قرص اورژانسی هست یا نه؟ممنون میشم جوابگو باشید

زهرا
زهرا
در پاسخ به  آرزو
3 ماه قبل

پریود شدید؟

منم
منم
در پاسخ به  زهرا
2 ماه قبل

شما شدین؟

بی نام
بی نام
در پاسخ به  آرزو
2 ماه قبل

خیلی هم خوب.

نجمه
نجمه
3 ماه قبل

سلام ما رابطه لای پای داشتیم من شلوار لی پام بود و اون شورت ایا امکان بارداری هست؟ سریع تمیز کردم

مریم
مریم
3 ماه قبل

سلام روز بخیر من رابطه مقعد داشتم و تمام منی پشتم خالی کرد بعد دو هفته زمان پریود م ۴ بود همیشه نخیر داشت ۸پریود شدم ولی این ماه از پری ۱۲روز گذشته پری نشدم احتمال دارد بار دار باشم

Madisa
Madisa
3 ماه قبل

۱۲ ساعت بعد از رابطه مقعدی و آغشته شدن واژن به منی ، قرص تک دوزی مصرف کردم. ایا باز هم احتمال بارداری هست؟ بعد از گزشت ۶ روز نه لکه بینی دارم نه پریود شدم. حالت تهوع و همور شدن دل دارم. گاهی هم گُر میکشم.

ناشناس
ناشناس
در پاسخ به  Madisa
2 ماه قبل

سلام الان در چه حالین میشه لطفا جواب بدین؟
میخوام ببینم بلاخره پریود شدین یا نه

نیلوفر
نیلوفر
3 ماه قبل

سلام یک ماه پیش رابطه داشتم بعد اون دوهفته بعدش پریود شدم الان یکم پریودیم یک هفته عقب افتاده احتمال داره حامله باشم

زهرا بهاری
زهرا بهاری
3 ماه قبل

سلام دوست من از پشت با شخصی رابطه داشت بعد آب اون ب ناحیه واژن میریزه سریع پاک میکنه و بیست دیقه بعد هم میشور الان امکانش هست ک باردار باش؟

ناشناس
ناشناس
3 ماه قبل

سلا بعد از یک روز که دوره پریودم تموم شده بود آیا امکان وجود دارد با پیشاب حاملگی رخ بده؟

اسرا
اسرا
3 ماه قبل

ـ….

اسرا
اسرا
3 ماه قبل

اسرا
اسرا
3 ماه قبل

سلام دست من آغشته به مایع منی بود شستم خشک کردم بعد از ۳٠ دقیقه دستمو به خودم زدم احتمال بارداری وجود داره که مایع رو پوستم مونده باشه؟؟چون چندروزی از پریودم گذشته ولی نشدم

Last edited 3 ماه قبل by اسرا
بی نام
بی نام
در پاسخ به  اسرا
2 ماه قبل

اگه با خودتون کاری نکرده باشین.

زهرا
زهرا
3 ماه قبل

سلام من با نامزدم ی رابطه داشتیم که از جلو بود ولی دخول نبود بعدشم وقتی ارزا شد آبش را رو من ریخت و به مدت نیم ساعت رو هم خوابیده بودیم الان ترس از این دارم که آیا احتمال بار دار شدن من اس یا نه لطفا جواب بدین ممنون میشم

Nfs
Nfs
3 ماه قبل

سلام من و نامزدم رابطه لاپایی داریم و چند بار حین ارضا دستش ک ب اب منی خودش خورده ب واژن من زده و دو س بارم بعد ارضا شدن الت تناسلی خودش رو ب ماله من مالیده بار اول قرص اورژانسی مصرف کردم اما حالا زمان پریودم رسیده با اینکه همیشه چند روز جلوتر میوفتاد این سری عقب افتاده علتش میتونه از مصرف قرص اونم نزدیک زمان پریودی باشه؟

دکمه بازگشت به بالا