بارداری بدون دخول | آیا ممکن است بدون رابطه کامل باردار شد؟

آیا دختر باکره حامله میشود؟ اگر از حاملگی بدون دخول میترسید مطالعه کنید

فهرست مطالب

بارداری بدون دخول

سوالی که برای خیلی از مراجعین ما پیش می اید این است که آیا بدون دخول امکان بارداری وجود دارد؟

اصولا فرآیند حاملگی پیچیده است و بسیاری از زوجین گاهی تا چندین سال موفق به داشتن فرزند نمی‌شوند. اما در این میان مواردی از بارداری بدون دخول نیز مشاهده شده است که باید این مساله مورد توجه دختران باکره و زوجینی که در سلامت کامل هستند و قصد داشتن فرزند دیگری را ندارند؛ قرار گیرد.
بنابراین بهتر از قبل از شروع روابط جنسی خود با شریک زندگیتان با متخصصان مربوطه مشورت کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

در چه صورت بارداری رخ می‌دهد؟

معمولا پس از انزال مردان، حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون اسپرم از طریق مایع منی آزاد می‌شود. برای وقوع حاملگی باید بخش زیادی از این مایع به عمق دستگاه تناسلی زن وارد شود. در واقع اسپرم‌ها به دلیل داشتن تاژک که یک اندام حرکتی سلولی است، می‌توانند از مسیر دهانه رحم وارد رحم و سپس لوله فالوپ شوند و با تخمک آزاد شده در زمان تخمک‌گذاری (معمولا ۶ تا ۷ روز بعد از پایان پریودی) لقاح پیدا کنند. بنابراین برای بالا بردن احتمال وقوع بارداری، حتما باید چندین‌بار مقاربت در روزهای قبل، حین و بعد از تخمک‌گذاری صورت بگیرد. از طرفی طبق بررسی‌ها اسپرم‌ها می‌توانند ۴۸ تا ۷۲ ساعت در بدن زن زنده بمانند که این مساله خود احتمال بارداری را بالا می‌برد.

درصورتی که پروسه های فیزیولوژی دست به دست هم بدهند تا تخمک و اسپرم به هم برسند و بعد ان ها وارد فاز تقسیم سلولی شوند تا بارداری رخ دهد.

برای باردار شدن چندین شرط لازمست :
۱: نعوظ و انزال طبیعی (اگر مرد مشکل در نعوظ و انزال داشته باشد حتی اگر اسپرم‌ها سالم باشند احتمال باروری پایین می آید)
۲: مایع منی سالم ( منی از نظر حجم غلظت سیالی ph رنگ باید نرمال باشد)
۳: اسپرم‌ها ( شکل و مورفولوژی، حرکت، سرعت، زنده بودن، عدم چسبندگی اسپرم‌ها به همدیگر، عدم آنتی بادی ضد اسپرم در سطح آنها بررسی می‌شود)
گریدبندی حرکت و سرعت اسپرمها: A سریع و پیشرونده B کند و پیشرونده C متحرک و غیرپیشرونده D غیرمتحرک
۴: محیط مناسب واژن ( ازنظر ph قلیایی و عدم عفونت و نیز عدم آنتی بادهای ضد اسپرم باید نرمال باشد)
۵: رحم و محیط مناسب رحمی
۶: لوله های فالوپ سالم و بدون انسداد
۷:تخمک اماده باروری

باتوجه به ۷ مورد فوق اگر در هر کدام مشکلی ایجاد شود امکان باروری و لقاح ضعیف می‌شود همانطور که ذکر شد محیط واژن برای حفظ اسپرمهاباید مناسب باشد و ph قلیایی مناسب را داشته باشد و برای حذف محیط نامناسب بهترست انزال در عمق واژن و نزدیک دهانه رحم باشد هرچه این فاصله بیشتر و دورتر باشد امکان آسیب به اسپرمها و کاهش کیفیت اسپرم‌ها بیشتر می‌شود و احتمال باروری کمتر، از طرفی عمر اسپرم در محیط آزاد و خارج از واژن بسیار کوتاهست حدود چند دقیقه با این تفاسیر امکان بارداری بدون دخول بسیار تا بسیار پایین ست اما از آنجا که در گریدبندی تحرک و سرعت اسپرمها عنوان شد، معدود اسپرم‌های سریع و پیشرونده (گرید A) و نیز واژن قلیایی مناسب، ولو و وستیبول (فرج) تحریک شده از نظر ترشحات موکوسی لغزنده، امکان رسیدن اسپرم به محیط رحم بعید نیست هرچند بسیار نامحتمل باشد لذا هر تماس جنسی بیرونی دستگاه تناسلی مرد با زن بدون دخول، را بدلیل اهمیت و عواقب بارداری ناخواسته باید منع نمود.
                                                       

 

بارداری بدون دخول

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

طبق بررسی‌های انجام شده توسط محققان، احتمال بارداری بدون دخول بسیار کم است و شاید کمتر از ده درصد باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که در هر صورت احتمال آن وجود دارد. بنابراین باید اصول مشخصی را در این زمینه رعایت کرد تا بتوان درصد احتمال وقوع آن را به صفر رساند. در ادامه به این نکات توجه کنید:

احتمال بارداری در دختر باکره چقدر است؟

سوالی که خیلی تکرار میشود در این باره و موجب نگرانی است این است که آیا دختر باکره حامله میشود؟ ایا دختر باکره ای تجربه بارداری بدون دخول را دارد؟ در ادامه برای شما توضیح دادیم که چگونه این اتفاق پیش می آید و چگونه میشود  از آن پیشگیری کنیم؟

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره

  • در صورت باکره بودن و عدم امکان دخول در حین رابطه جنسی، سعی کنید از تماس مایع منی با محیط اطراف پرده بکارت جلوگیری کنید. چراکه در صورت انزال در نزدیکی پرده و یا تماس دست یا دستمال آغشته به مایع منی با آن، به دلیل متحرک بودن اسپرم‌ها، امکان ورود آن‌ها از طریق منافذ پرده بکارت و احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد.
  • حتی در صورت برقراری رابطه آنال (مقعدی) به دلیل نزدیک بودن مقعد به پرده بکارت، احتمال ورود مایع منی در اثر انزال در نواحی اطراف مقعد وجود دارد.
  • اگرچه اسپرم فقط مدت کوتاهی در خارج از بدن زندگی می‌کند، اما اگر در همین مدت کوتاه بتواند از پرده بکارت عبور کند و دقیقا مقارن با زمان تخمک‌گذاری زن باشد، احتمال بارداری وجود دارد. اما اگر خارج از زمان تخمک‌گذاری باشد، طبق اصول پزشکی امکان بارداری بسیار بسیار کم است.
  • قبل از انزال مردان، مایعی شفافی به نام پیشاب (پیش از مایع منی) از آلت تناسلی خارج می‌شود که ترشح آن قابل کنترل نیست. این مایع حاوی تعدادی اسپرم است که در صورت تماس آن با محیط اطراف پرده بکارت نیز امکان بارداری وجود دارد.
مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

سوالات متداول در باره بارداری بدون دخول

پرسش و پاسخ در باره حاملگی بدون دخول زیاد است که به تمامی سوالات شما طبق نظر پزشک پاسخ دادیم.

پاسخ ها مورد تایید و از نظر خانم دکتر احیا خان احمدی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان پذیرش۲۴ می‌باشد.

 آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری می‌شود؟

سوالی که بسیاری از دختران باکره از ان ترس دارند و به زبان می اورند این است که، آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری میشود؟

بله! اما احتمال بارداری بدون دخول بسیار بسیار پایین هستش.اما چون اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد، اگر اسپرم اقا روی واژن ریخته شود، امکان حاملگی وجود دارد.

احتمال بارداری با پیشاب در دختر باکره

آیا دختر باکره حامله میشود؟ درصد کمی از اقایان وجود دارند که در پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد. اما مطابق سوال بالا امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد.

میزان دخول برای بارداری؟

میزان دخول برای بارداری چقدر باید باشد؟ برای باردار شدن در رابطه که میزان دخول چه مقدار باشه مهم نیست بلکه مهم این است که مایع وارد واژن یا قسمت ورودی واژن شود یا خیر ؟

آیا برای بارداری حتما باید دخول صورت گیرد؟

هرچند که دخول انجام نشود احتمال بارداری خیلی کمتر می شود ولی درصد خاصی را نمی شود گفت چون بستگی دارد که در چه روزی از سیکل باشد و یا اینکه در آن سیکل تخمک گذاری صورت گرفته است یا خیر و این ها فاکتور های خیلی مهمی هستند ولی اگر مایع وارد قسمت ورودی واژن شود احتمال بارداری وجود دارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب چقدر است؟

چون که اسپرم فقط داخل محیط واژن می تواند زنده بماند و اینکه روی دست و قسمت های مختلف دیکر زنده نمی ماند و اینکه دست آلوده به پیش آب باشد احتمال بارداری وجود ندارد.

احتمال بارداری در روز آخر پریود با پیشاب؟

این امکان وجود ندارد.

ایا برای بارداری دخول کامل لازم است؟

نه لزومی ندارد، اگر مایع منی وارد قسمت ورودی واژن شود، احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد. حتی اگر دخولی صورت نگیرد.

اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری هست؟

آیا برای بارداری زن هم باید ارضا شود؟
بله، پروسه بارداری بدون دخول یا بارداری با دخول کامل ربطی به ارگاسم رسیدن خانم ندارد. و حتی اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری بدون دخول هست.

ایا دختر باکره باردار میشود؟

بله، خیلی موارد نادری وجود دارد که دختر خانم باوجود باکره بودن حامله شده اند.

احتمال بارداری با پیشاب چند درصد است؟

سوال متدوالی که با نوان جوان بسیار از ان هراسان هستند این است که ایا احتمال حاملگی با پیشاب چند درصد است؟
درصد خاصی هنوز در مطالعات تعریف نشده است، چون حتی ممکن است بعضی از آقایون مایع پیشابشان فاقد اسپرم باشد.
و فرد به فرد این میزان تفاوت دارد.

بارداری از روی لباس ممکنه؟

بارداری از روی لباس خیلی بعید است. و همه ی این ها به این بستگی دارد که مایع منی وارد واژن بشود یا خیر؟

ایا با یک بار رابطه حامله میشویم؟

بله امکان آن وجود دارد، ربطی به تعداد دفعات ندارد و با یک بار رابطه شما ممکن است حامله شوید.

احتمال بارداری با مالش

خیر این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب

این امکان اصلا وجود ندارد.

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

در ادامه به بررسی و پاسخ برخی سوالات در باره بارداری دختر باکره میپردازیم.

علائم بارداری بدون دخول چیست؟

علائم بارداری بدون دخول نیز مانند بارداری با دخول کامل است که اولین علامت ان تاخیر در زمان پریود است.

علائم حاملگی دختر باکره چیست؟

علائم حاملگی دختر باکره با غیر باکره فرقی نمی‌کند. اولین علامت آن عقب افتادن پریودی است.

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره؟

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بهترین روش جلوگیری برای دختر خانم ها باکره، کاندوم است.
چون هم احتمال بیماری های جنسی را کم می‌کند. و هم اینکه احتمال بارداری بدون دخول و بارداری با دخول کامل را کم میکند.
روش دیگر خوردن قرص های جلوگیری است.

احتمال حاملگی بدون ارضا شدن مرد

ممکن است یک اقا بدون این که به ارگاسم برسد، با همان مقدار اسپرمی که در پیشاب ایشان است، بارداری اتفاق بیوفتد.

آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود؟

بله، ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود چرا که اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد. وقتی وارد قسمت ورودی واژن میشود و خانم در دوره تخمک گذاری باشد احتمال بارداری وجود دارد.
ولی اگر مایع ای وازد قسمت ورودی وازن ریخته نشود احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

ایا بدون ریختن اسپرم داخل واژن احتمال بارداری هست؟

همانطور که در سوالات قبل هم توضیح دادیم امکان بارداری بدون ریختن اسپرم داخل واژن هم وجود دارد. چون اسپرم اقایان امکان و خاصبت بالا روندگی دارد.

ایا با یک بار اسپرم باعث حاملگی میشود؟

بله اگر اسپرم وارد واژن شود و تخمک و اسپرم به هم برسند امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد

احتمال بارداری بدون ریختن اسپرم

این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

هنوز هیچ مطالعه ای انجام نشده که مشخص شود چند درصد از بارداری های ناخاسته از بارداری بدون دخول بوده است ولی به طور کلی خیلی بعید است و احتمال ان کمتر از یک درصد است.

احتمال بارداری با پیشاب در رابطه بدون دخول چقدر است؟

سوالی که خیلی از افراد بعد از رابطه بدون دخول دارند و نگران ان هستند این است که ایا احتمال بارداری با پیشاب وجود دارد؟
جواب این است که، فقط بعضی از اقایون هستند که در مایع پیشاب انها اسپزم وجود دارد. در این اقایانی که در مایع پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد احتمال بارداری با پیشاب هست.و این نیز بستگی به خانم هم دارد که در دوره تخمک گذاری است یا خیر؟

احتمال بارداری از لای پا

اسپرم حداقل تا چند ساعت می‌تواند در محیطی غیر از واژن و محیط بیرون واژن زنده بماند. چون  امکان باقی ماندن اسپرم بر بروی آلت وجود دارد، و اسپرم خاصیت بالا روندگی دارد، حتی اگر دختر باکره باشد با احتمال خیلی کم امکان بارداری وجود دارد. ولی احتمال آنقدر زیاد نیست که خانم بخواهند قرص اورژانسی مصرف کنند. اما اگر نمی‌خواهید ریسک کنید قرص را مصرف کنید، ولی بستگی به سیکل تخمک گذاری خانم هم دارد. اگر اول دوران تخمک گذاری است حتما قرص را مصرف کنند اگر اخر سیکل تخمک گذاری است خیر مصرف نکنند.

لکه بینی بعد از مصرف قرص اورژانسی

سوال بیمار:

من حدود یک ماه پیش یک رابطه جنسی مقعدی داشتم که اخرین روز پریودم انجام شد و محافظت شده نبود مایع منی داخل مقعد ریخته شد و حس کردم ی مقدار روی واژن هم ریخته شده برای پیشگیری از بارداری احتمالی دوتا قرص اورژانسی خوردم حدود یک ساعت بعدش
بعد از دوهفته لکه بینی هام شروع شده و الان که زمان پریودم هست باز لکه بینی دارم و پریود نشدم هنوز
دلیلش بهم ریختن هورموناس یا باید به دکتر مراجعه کنم ؟

پاسخ دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی:

سلام آیا این لکه بینی شما در ادامه همون لکه بینی بعد ازمصرف  قرص اورژانسیست یا بعد از اون لکه بینی ها، یک ماه پاک شدین و مجدد این لکه بینی رو دارین؟

در صورت برقراری یک رابطه جنسی مشکوک با توجه به نکات ذکر شده، توصیه می‌کنیم که از قرص‌های اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده کنید. پزشکان آنلاین زنان و زایمان حاضر در پذیرش۲۴، می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.تاپیک احتمال بارداری با لاپایی نی نی سایت توضیحاتی در باره بارداری بدون دخول را برای کاربران خود توضیح داده است میتوانید مطالعه کنید.

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در باره بارداری و رابطه بدون دخول، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به آن ها در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

دریافت مشاوره درباره‌ی بارداری بدون دخول با دکتر زنان و زایمان

 

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

دکتر زهرا بهرامی

دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و ارشد روانشناسی از دانشگاه کرج هستند. مشاوره و فعالیت ایشان در زمینه‌های مشاوره بلوغ، مشاوره بارداری، درمان بیماری‌های زنان، پاپ اسمیر، مراقبت‌های بارداری و زایمان فیزیولوژیک، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تنظیم خانواده، مشاوره تعیین جنسیت، مشاوره سکسولوژی و سکس درمانگر و… است.

۲.۶/۵ (۷ نظر)

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.4K پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
بانو
بانو
1 سال قبل

سلام من باکره هستم با پسری از روی شلوار تقریبا۵۰دقیقه رابطه داشتم شلوارم ساپورت بود و اون شلوراک پوشیده بود، دستم رو به شلوارش کشیدم خیس بود بعد همون دستم رو به واژنم حدود چنددقیقه کشیدم و یکم فشار، نزدیک پریودم بود و حالا من پریود نشدم احتمال داره باردار باشم؟قرص دوفامد هم ۶روز مصرف کردم ولی پریود نشدم

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  بانو
1 سال قبل

سلام
احتمال بادرای وجود ندارد و اینکه اگر تا ۱۰ روز از زمان پریودیتون گذشته محض احتیاط یک تست بیبی چک بدید اگر منفی شد باید آمپول پروژسترون بزنید .

زری
زری
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر منو پارنترم رابطه لاپایی داشتم ک اب منی لاپای من خارج شد و من با دستمال ان را پاک کردم و خودمو سریع شستم احتمال بارداری هست؟؟من باکره ام

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  زری
1 سال قبل

سلام
بله.

0000
0000
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

خانم دکتر من عقدم ورابطع داشتیم ولی لاپاوقتی ارضاشدمایشوریخت وسط پاهام ولی من سری رفتم شوستم میشه حامله شم

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  0000
1 سال قبل

سلام
اگه مایع منی وارد واژن نشه امکان بارداری نیست اگه شک دارین قرص اورژانسی تا ۷۲ ساعت مهلت دارین بخورین.

توحید
توحید
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
8 ماه قبل

بیشتر از ۷۲ ساعت شده باشه باید چیکار کرد

ثممیین
ثممیین
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
5 ماه قبل

با قرص اورژانسس احتمال بارداری بازم وجود داره یا نگران نباشیم؟

یاسمن
یاسمن
در پاسخ به  ثممیین
2 ماه قبل

با مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری وجود داره یا خیر؟

zahra
zahra
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
10 ماه قبل

سلام خسته نباشید.من حدود یماه پیش با همسرم حدود ۲ تا س بار رابطه لا پایی داشتم و کاملا تمام قسمتا خیس بود حدود ۱۰ دقیقه تا ۱۵ بعد رفتم شستم خودمو.امکان داره باردار باشم؟چجوری پیشگیری کنم؟با قرص درست میشه؟

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  zahra
9 ماه قبل

یکماه پیش رابطه داشتین
اگه بعدش دیگه پریود نشدین است بارداری انجام بدین

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 ماه قبل

سلام من حدود یکماه پیش رابطه داشتم و باکره هستم از لای پا مقدار کمی منی به وا

اسد نیا
اسد نیا
در پاسخ به  kralice_kurgu
1 ماه قبل

سلام !
من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم البته بین پاهاش، ولی دستم آلوده به منی بود و بعدش با دستمال پاکش کردم، بعد از پاک کردن با همان دستم فرج نامزدم رو مالیدم، آیا ایشون حامله میشه؟

Ahmad
Ahmad
در پاسخ به  اسد نیا
3 روز قبل

سلام خسته نباشی من با نامزدم رابطه داشتم پرده شو زدم ولی آب منی و اسپرمم رو توش خالی نکردم آیاامکان بارداری وجود دارد

یسنا احمدی
یسنا احمدی
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
8 ماه قبل

سلام خانو آیا از پشت سکسی داشته باشه باعث بارداری میشل نه

سارا محمدی
سارا محمدی
در پاسخ به  زری
2 ماه قبل

حالا بعدش چیشد عزیزم؟

ابی
ابی
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
9 ماه قبل

آیا دختر ها میتوانند از طریق ناف باردار بشن؟

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  ابی
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

آیدا
آیدا
1 ماه قبل

سلام من پردم بسته هست رابطه داشتم
از وسط پا جا واژنم بعد اسپرمش ریخت رو واژنم ب نظرتون امکان حاملگی هست

Zahar
Zahar
در پاسخ به  آیدا
1 ماه قبل

سلام من بهم تجاوز شد از پشت اولش لای پام بود حسش کردم بعد اب منی اومد و روی باسنم و دست همون طرف دیدم امااا بعد از روی واژن خودم با گوشه شالم یه مایع رو پاک کردم نمیدونم منی اون طرف بود یا نه یا اب خودم یا اصن اب نبود چون کرم زدن ایشون خیلییی میترسم تو واژنم اب رفته باشه من پردع بکارت دارم

دانا
دانا
2 ماه قبل

سلام منو دوست دخترم رابطه لاپایی داشتیم نزدیکای پریودیش بود حالا پریود نشده ایا احتمال بارداری وجود دارد

۰۰۰۰
۰۰۰۰
2 ماه قبل

سلام خانم دکتر من باکره هستم ۲روز پیش بانامزدم رابطه بدون خدول داشتم نمیدونم مایع وارد بدنم شده یا نه از طرفی هم پریود هام همیشه نامنظم هست مثلا۱۸روز قبل پریود شده بودم امروزهم شدم البته فقط درحد لکه هست ایا احتمال بارداری وجود داره؟

مرضیه
مرضیه
5 ماه قبل

سلام اگر دختر با یک رابطه جنسی دچار لک بینی بشه آیا این نشان بارداری، واگر هست چه کنه سقط بشه وبه پرده بکارت آسیبی نرسه

محمد رضا
محمد رضا
7 ماه قبل

دکتر من روزی ۵ بار جغ میزنم ترو خدا کمکم کنید ممنونم

ویدا فولادی
ویدا فولادی
7 ماه قبل

سلام خانم دکتر خسته نباشید دختر من ۱۲ سالشه یه بار ماهانه شد خیلی طول کشید یه بار هم شد اونم خیلی طول کشید یه بار هم شد اونم خیلی طول کشید یه بار هم شد تو یک آذر شده بود باید تو یک یا دو دی بشه نشده الان هفده بهمن که نشده دارم از نگرانی میمرم تو رو خدا بگید دارم از نگرانی میمرم

مهدیس
مهدیس
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من رابطه از پشت داشتم و مقداری از آب منی روی پشت ریخته شد سریعا شستم خودمو اما میخواستم ببینم که آیا امکان بارداری وجود دارد؟

دکتر ندا اکتابانی
پزشک متخصص
در پاسخ به  مهدیس
1 سال قبل

سلام
رابطه ای که شما داشتید باعث بارداری نمیشه .
نگران نباشید .

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 ماه قبل

سلام حدود یکماه پیش من پریود بودم و الکل مصرف کرده بودیم رابطه با نامزدم داشتم و باکره هستم نمیدونم شاید مقداری اب منی وارد شده باشه و من شستم بدنم رو و استرس داشتم دارو گیاهی گرم مصرف کردم و چند روز زودتر از موعود پریود شدم اما زودتر تموم شدم بنظرتون احتمال بارداری وجود داره چون نوشته بود بخاطر مصرف الکل ممکنه کمتر پریودی بعدی رخ بده لطفاً جواب بدین

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 ماه قبل

یعنی میشه بخاطر مصرف دارو های گرم پریود شده باشم و حاملکی باشه؟

....
....
2 روز قبل

سلام
خانم دکتر
اگر از پشت رابطه داشته باشیم
ولی آلت مرد داخل نشود وفقط اطرافش بچرخه
وبعدآب منی مرد بریزه وبه همه جا پخش بشود وبه جلو پخش بشود امکان بار داری هست

فرناز
فرناز
2 روز قبل

آیا بارداری بدون آسیب دیدن پرده بکارت ممکن است

Samin
Samin
4 روز قبل

سلام روزتون بخیر
ببخشید من مرداد ماه ۴ مرداد پریود شدم رابطه داشتم از استرس زیادی که داشتم قرص ال دی مصرف کردم مجدد ۱۷ مرداد پریود شدم بعد مجدد رابطه داشتم به دلیل استرس دوباره قرص ال دی مصرف کردم یدونه مجدد ۱ شهریور پریود شدم تا آن مدت هم ۱ بار رابه بدون دخول داشتم که اصلا آب منی حتی روی واژن من هم ریخته نشد و دست شوهرمم به اسپرم نخورد پیشاب رو هم لمس نکرده بود الان ۴ مهر من پریود نشدم صبح با ادرار اول صبح بیبی چک استفاده کردم تا ۱ ساعت نگاه کردم اصلا خطی نبود بعد از ۳ ساعت که نگاه کردم ادرار کامل خشک شده بود و انگار یه خط خیلی خیلی کم داخلش مشخص بود آیا من باردارم من اصلا رابطه نداشتم آخه چرا اینجوری شدم توروخدا زود بهم جواب بدین خیلی استرس دارم

فاطمه
فاطمه
5 روز قبل

سلام خسته نباشی
من چند روز پیش با نمزادم رابطه داشتیم البته کامل آلت نمزادم وارد واژن من نشد یه کوچولو که اصلا هم دردی نداشتم در روز های پریودیم بود ولی پریود نشدم تا حالا
آیا امکان بارداری رو داره

فاطمه
فاطمه
در پاسخ به  فاطمه
5 روز قبل

و این که اگه کسی کاملا پرده بکارتش زده نشده باشه و دکتر بگه که کامل پرده زدن نشده
سقط جنین چهار هفته ای بکنه داخل خونه بدون دستگاه
کلا پرده بکارت پاره میشه

صنم
صنم
6 روز قبل

سلام خانوم دکتر من با دوست پسرم سکس بدون دخول داشتم فقط سر آلت داخل رفت
و دوست پسرم با دست اش واژن من رو دست زد و انگشت اش داخل ورژن من رفت آیا پرده بکارت من از بین رفته و آیا این امکان وجود داره که من حامله بشم مایع منی هم سر واژن ام ریخته و تقرباً ۱۵ روز میشه از رابطه مون
من از هیچ قرصی هم استفاده نکردم

Zahra
Zahra
8 روز قبل

سلام وقت بخیر
آیا امکان داره در کاسه توالت اسپرمی باشه و هنگام ادرار کردن فشار ادرار بر کاسه توالت باعث شه اسپرم به ورودی واژن دختری که باکره ست پاشیده شه و از این طریق حاملگی صورت بگیره؟

سحر عباس پور
سحر عباس پور
8 روز قبل

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من ۱۷ سالمه و باکره هستم . با نامزدم دخول نداشتم ولی آلتش و روی دخترانگیم گذاشت و مایع پیش آبم داشت . امکان داره باردار باشم؟
امروز باید پریود میشدم ولی نشدم و ترشح ماده سفید رنگ داشتم و درد ناحیه کمر

Sama
Sama
در پاسخ به  سحر عباس پور
4 روز قبل

نه امکان نداره حامله نیستی

Sama
Sama
در پاسخ به  Sama
4 روز قبل

چون سروقت پویود نشدی کمردرد داری و اینکه اون مایع ک ازت خارج شده اگ سفید رنگه مشکلی نیس ترشح هستش ولی اگ رنگی هست عفونت داری.خیالت راحت

ناهید
ناهید
11 روز قبل

س وقت بخیر من از نزدیک سکس کردم بعدمرد شرارت پوشید بودم من شلوار پوشیده بود بعد آبش ریخت روی من حال میترسم حامله باشم حامله هستم یا ن بعد چند روز آبم میای پرتود گذشت نشم جواب بده ممنونمازتون

مهتاب
مهتاب
12 روز قبل

سلام،،،من‌مدت‌پیش‌از‌دوماه‌میشود‌نامزد‌شدم‌در‌همین‌مدت‌پریود‌نشدم‌دخول‌هم‌صورت‌نگرفته‌ایا‌احتمال‌حامله‌بودن‌است‌یانه‌راهنمایی‌کنیم

ناهید
ناهید
13 روز قبل

س بخشیدی سکس کردم مرد آبش ریخت روی شلوار من بعد م پاک کردم حالا من حامله هستم یان میترسم الان دل درد وادر بی اختیار دارم من را راهنمایی کنی

هاونیه
هاونیه
21 روز قبل

س خسته نباشید.من یک خانم متاهلم.امروز آخرین روز پریودیم بود.امالکه ای هم نداشتم..امانزدیکی کردم اسپرم همسرم کمی داخل رحم ریخته شد امابه سرعت شستم.اماقرصی مصرف نکردم .میخواستم بپرسم امکان بارداری هست.

باران
باران
در پاسخ به  هاونیه
17 روز قبل

سوال من هم همینه البته همسرم قبلش ارضا شده بود و موقع دخول کاندوم گذاشت ولی موقع لاپایی کاندوم نداشت ارضا هم نشد منم اون وقت ارضا نشدم جهت معاشقه بود خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره ؟!

بانو
بانو
22 روز قبل

سلام من ۱۳ روز بعد از پریودیم با نامزدم از پشت اما لا پا رابطه داشتم و اون مایع ای ک ازش خارج شد روی ناحیع مقعد من ریخت ایا امکان بارداری هست؟

بی نام
بی نام
25 روز قبل

سلام
من و نامزدم که باکره هست سکس داشتیم که بدون دخول بوده دوبار مایع منی رو بیرون تخلیه کردم وبعدش چن باری کلاهک التم رو روی واژنش کشیدم
داخل حمام هم موقع لاپایی ابم اومد
ایا امکان داره این کار دچار حاملگی بشه؟
قرص پیشگیری نخورده ولی زعفرون مصرف کرده
بعدش لخته خون درومده ازش
به تایم پریودیشم یه هفته مونده
ممنون میشم راهنمایی کنید

Aseman
Aseman
27 روز قبل

سلام وقتتون بخیر
من با نامزدم از جلو دو بار رابطه داشتیم دفه ی اول آبشون رو بیرون ریختند و دفه ی دوم هم کاندوم استفاده کردند و من دقیقا در زمانی باید پریود میشدم لکه های خیلیی کوچیکی خون دیدم اما بعد قطع شد و ادامه پیدا نکرد و الان ۶ روز هست که از اون روز میگذره و اصلا دیگه من خونی ندیدم و پریود نشدم ، میخواستم ببینم علتش چیه ؟ و آیا احتمال اینکه باردار شده باشم وجود داره یا نه؟

Aseman
Aseman
27 روز قبل

سلام وقتتون بخیر من با نامزدم دو بار از جلو رابطه داشتیم ولی مایع منی بیرون رفته شد و دفه ی بعدی هم از کاندوم استفاده کردیم و من در زمان پریودیم لکه های خیلی کوچک و کمی خون مشاهده کردم اما متوقف شد و ادامه پیدا نکرد و الان تقریبا ۶ روز هست که از زمان پریودیم میگذره و اصلا خون ندیدم و پریود نشدم در صورتی که قبلا وقتی اینجوری میشد روزهای بعد خون افرایش پیدا می‌کرد و چرخه ی قاعدگیم تکمیل میشد میخوام ببینم به خاطر چی اینجوری شده؟ ممکنه که باردار شده باشم؟

س.ر
س.ر
28 روز قبل

سلام خانم دکترخان احمدی زن باشوهری که مشکل بچه دارشدن تا۵۰درصدبوده وباکمک پزشک ومصرف داروحامله شده وبچه دارشدن آیابچه آنها باآزمایش دی ان ای آن به پدرمیخوردممنون میشم

ستاره
ستاره
1 ماه قبل

.

Last edited 1 ماه قبل by ستاره
حدیث
حدیث
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید من و نامزدم باهم معاشقه داشتیم مایع اسپرم نامزدم ریخت روی دستم و من با دستمال کاملا تمیز کردم بعد ۱۵دقه من رفتم سرویس و اصلا حواسم نبود با اون دستم واژنم شستم ایا امکان بارداری وجود داره ؟؟؟؟

بیتا
بیتا
در پاسخ به  حدیث
1 ماه قبل

اگه دستت خشک شده بوده نه اصلا

M...A
M...A
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من حدودا ۱۲ ام تیر ماه رابطه داشتم و کاملا محافظت شده بوده ولی نمیدونم احتمال اینکه پیشاب داخل ریخته باشه چقدره حدودا یه ماه میگذره و من مرداد ماه پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم حدودا ۹ روزه
هیچ علائمی ندارم همونجوری پریودم نا منظم بوده اکثرا بنظرتون احتمال حاملگی هست؟

آناهید
آناهید
1 ماه قبل

لطفا میشه جواب بدین

آناهید
آناهید
1 ماه قبل

سلان من دختره باکره هستم و از نوع پرده ام خبر ندارم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم و فقط پیشاب بود که با من تماس میدا کرد ولی دقیقا روز ۱۴ پریودیم بود ینی ۷ روز بعد از سیکل پریودیم تازه یک هفته گذشته ولی من میترسم ایا احتمال بارداری است؟

مهتاب
مهتاب
در پاسخ به  آناهید
12 روز قبل

سلام من‌پیش‌از‌دوماه‌است‌که‌نامزد‌کردم‌‌به همین‌دوماه‌هیچ‌پریود‌نشدم‌دخول‌هم‌صورت‌نگرفته‌
راهنمایی‌هم‌کنید‌لطفا

Sama
Sama
در پاسخ به  آناهید
4 روز قبل

امکان حاملگی بسیار کمه

زری
زری
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر، من باکره هستم، با پسری رابطه داشتم هر دو لباس پوشیده بودیم ، شلوار ، واژنش رو روی سمت چپ شکمم قرار داد ، بعد از چند دقیقه ، اون شلوارش خیس شده بود ، بعد از این کار سمت چپ شکمم و کمرم درد گرفته ، من در روز پنجم از پریودی بودم ، خیلی نگران هستم ،آیا امکان بازداری وجود داره ؟
لطفا جواب بدید

Last edited 1 ماه قبل by زری
زری
زری
1 ماه قبل

سلام ببخشید ، من باکره هستم ، با پسری که اون شلوار پوشیده بود و من هم شلوار پوشیده بودم رابطه داشتم ، بعد از تمام شدن اون شلوارش خیس شده بود، واژن اون روی سمت چپ شکمم بود ، و بعد از این کار من درد سمت چپ شکم و درد کمر گرفتم ، من در روز پنجم پریودی بودم
من خیلی نگران شدم
آیا امکان باردار شدن وجود داره

سینا
سینا
1 ماه قبل

سلام… ما رابطه از روی شرت داشتیم که البته شرت خانومم خیلی نازک بود اما من شرت نسبتا ضخیمی داشتم… خانومم میگه خیسیه شرتم رو بین پاهاش حس کرده… احتمال بارداری هست؟

مری
مری
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر بنده با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم ایشون دستشون آغشته به منی بود ولی سعی کرد پاکش کنه بعد با همون دست به بنده دست زدن من برای احتیاط سه ساعت بعد ۴ عدد قرص ال دی خوردم که باعث شد حالم خیلی بد بشه طبق برنامم هم یک هفته مونده بود به زمان پریودم سوالی که داشتم امکان بارداری هست؟ اگه پریود بشم چه زمانی پریود میشم ممنون ازشما

وجیهه
وجیهه
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
شب گذشته همسرم در خواب ارضا شده،ایشون شورت و شلوار داشتن اما من شب ها کاملا بدون لباس میخوابم،میخواستم بدونم امکان بارداری هس؟!چون تو خواب ممکنه بهش چسبیده باشم یا امکان بارداری با دست هس؟!چون طبق عادت ممکنه ایشون به خودش دست زده باشه بعد به من دست زده باشه!!!خیلی نگرانم ماتو عقد هستیم من قرص جلوگیری هم مصرف میکنم،ممنون میشم جواب بدین.

شهربانو
شهربانو
1 ماه قبل

سرکارخانم دکتر احیا خان محمد مشکل گشادی واژن دارم ونیاز است تا عمل زیبای یا اصطلاحا تنگی واژن انجام دهم بکجا مراجعه وهزینه اش چقدر است

مهسا
مهسا
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر باشه. ایا امکان بارداری از روی لباس زیر با پیشاب مرد وجود دارد؟ در صورت امکان چه باید کرد؟

Mahisa
Mahisa
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر ما رابطه داشتیم و فقط آلت رو وسط پام نگه داشت و داخل نزد ابشم نریخت خیلی نخورد بهم نگرانی وجود نداره که؟

نادیا
نادیا
1 ماه قبل

سلام خودم اسپرم وارد رحم کردم احتمال بارداری هست.

فرشته
فرشته
در پاسخ به  نادیا
1 ماه قبل

ایا خودم اسپرم وارد بدنم کنم احتمال بارداری هست یا نه؟؟

امید خسروی
امید خسروی
1 ماه قبل

سلام من با نامزد خود رابطه داشتم و یه مدت بعد بعداز یک ماه خانومم نشانه حاملگی داشت عمل دخول نداشتیم فقط مالیدن از زیر بود که مقدار بسیار کمی روی واژن همسرم ریخت و همسرم علائم حاملگی را داشت و یه مدت بعد با پریدن از روی اوپن خون ازش جاری میشع و در حمام لخته خون ازش میوفته
بی بی چک منفی بود ولی بازم نشانه های بارداری را دارد و دوران سیکلش خون به صورت قطره قطره میاد
از رابطه ۲ ماه و نیم میگذره

زهرا اقا جانی
زهرا اقا جانی
1 ماه قبل

سلام من رابطه داشتم اما الت فقط چند ثانیه داخل بود و اب منی یا پیشاب اصلا به واژن نخورد ایا حامله میشم؟

شمیلا محمدی
شمیلا محمدی
1 ماه قبل

آیا بیدون دخول آلت مردانه با ریختن مایع منی وسط مهبل خانم حامله می‌شود یانه

بی نام
بی نام
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر الان ۴روز از پریودی نامزدم گذشته رابطه هم داشتیم اما آب منی رو داخل واژنش نریختم امکان بارداری با پیش آب هست یا ن ممنون میشم جواب بدین

زینب
زینب
2 ماه قبل

پرده هم دارم فقط ازراه مقعد رابطه داشتم از ترس رفتم ۴مرداد سوزن زدم هنوز پریود نشدم ممکنه باعث بارداری شه تورا خدا کمکم نکنید چکار کنم پریود م‌بیاد باعث حاملگی نشه

اف تی
اف تی
2 ماه قبل

سلام پیشاب اگه ب واژن مالیده بشه ولی بعد شسته بشه امکان بارداری هست؟!

پریا
پریا
2 ماه قبل

سلام من با شوهرم رابطه لاپایی بدون دخول داشتم اما سیکل قاعدگیمم نامنظم هست از پریودیم گذشته آیا من باردارم ؟

علی
علی
2 ماه قبل

دوستان عزیز اگه آب منی حدود ۶۰ روز داخل کمر دوست پسر یا همسر تون نباشه اصلا احتمال بارداری زیاد نیست

مهتا
مهتا
در پاسخ به  علی
1 ماه قبل
Zahar
Zahar
در پاسخ به  علی
1 ماه قبل

سلام ینی چی ؟

سحر
سحر
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید خانم دکتر
من در حین رابطه لحضه بیرون اومدن منی آقام کاندم کنده شد شک دارم ایا منی آقام ریخته شده داخل یا نه و اینکه مون هنوز به اون اوج شهوتم نرسیده بودم از خودم هیچ آبی بیرون نیومده بود

سارا
سارا
2 ماه قبل

سلام هنگام رابطه کاندوم پاره شد ولی انزالی صورت نگرفته و مایع منی خارج نشده
پریودم عقب افتاده البته تنبلی تخمدان دارم و این عقب افتاده دادنه اولین بار نیست
امکان حامله بودنم هست؟؟

رها
رها
2 ماه قبل

سلام …ی سوال داشتم خواهشا جواب بدهید …من‌ی رابطه بدون دخول داشتم ‌و باکره هستم ..رابطه محافظت نشده بود و فقط در حد تماس و‌مالش از عقب بود وقتی ارضا شدن‌ ..آب منی ریختند روی کمر و‌پاک کردن و بعد چن‌روز پریود شدم ولی ماه بعدش خونریزی کم بود و سینه درد شدید داشتم الان احساس میکنم‌شکمم‌بزرگ شده‌ …احتمال بارداری هست ..راهنمایی کنید …مرسی

مریم
مریم
2 ماه قبل

ببخشید سوالی زن شوهر باید هر دوتا ارضا بشه تا حامله بشه

مژگان
مژگان
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر سوال من این است بار اولم بود و با دوست پسرم رابطه. گرفتم حتا پرده بکارتم از بین رفته چند بار باهم رابطه گرفتیم هما حمام کردم هر بار اش دو روز بعد اش خون ریزی پیده. کردم بری یک ثانیه و بعد اش هیچ چی نشد احتمال داره باردار شده ام

دکمه بازگشت به بالا