بارداری بدون دخول | آیا ممکن است بدون رابطه کامل باردار شد؟

آیا دختر باکره حامله میشود؟ اگر از حاملگی بدون دخول میترسید مطالعه کنید

فهرست مطالب

بارداری بدون دخول

سوالی که برای خیلی از مراجعین ما پیش می اید این است که آیا بدون دخول امکان بارداری وجود دارد؟

اصولا فرآیند حاملگی پیچیده است و بسیاری از زوجین گاهی تا چندین سال موفق به داشتن فرزند نمی‌شوند. اما در این میان مواردی از بارداری بدون دخول نیز مشاهده شده است که باید این مساله مورد توجه دختران باکره و زوجینی که در سلامت کامل هستند و قصد داشتن فرزند دیگری را ندارند؛ قرار گیرد.
بنابراین بهتر از قبل از شروع روابط جنسی خود با شریک زندگیتان با متخصصان مربوطه مشورت کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

در چه صورت بارداری رخ می‌دهد؟

معمولا پس از انزال مردان، حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون اسپرم از طریق مایع منی آزاد می‌شود. برای وقوع حاملگی باید بخش زیادی از این مایع به عمق دستگاه تناسلی زن وارد شود. در واقع اسپرم‌ها به دلیل داشتن تاژک که یک اندام حرکتی سلولی است، می‌توانند از مسیر دهانه رحم وارد رحم و سپس لوله فالوپ شوند و با تخمک آزاد شده در زمان تخمک‌گذاری (معمولا ۶ تا ۷ روز بعد از پایان پریودی) لقاح پیدا کنند. بنابراین برای بالا بردن احتمال وقوع بارداری، حتما باید چندین‌بار مقاربت در روزهای قبل، حین و بعد از تخمک‌گذاری صورت بگیرد. از طرفی طبق بررسی‌ها اسپرم‌ها می‌توانند ۴۸ تا ۷۲ ساعت در بدن زن زنده بمانند که این مساله خود احتمال بارداری را بالا می‌برد.

درصورتی که پروسه های فیزیولوژی دست به دست هم بدهند تا تخمک و اسپرم به هم برسند و بعد ان ها وارد فاز تقسیم سلولی شوند تا بارداری رخ دهد.

برای باردار شدن چندین شرط لازمست :
۱: نعوظ و انزال طبیعی (اگر مرد مشکل در نعوظ و انزال داشته باشد حتی اگر اسپرم‌ها سالم باشند احتمال باروری پایین می آید)
۲: مایع منی سالم ( منی از نظر حجم غلظت سیالی ph رنگ باید نرمال باشد)
۳: اسپرم‌ها ( شکل و مورفولوژی، حرکت، سرعت، زنده بودن، عدم چسبندگی اسپرم‌ها به همدیگر، عدم آنتی بادی ضد اسپرم در سطح آنها بررسی می‌شود)
گریدبندی حرکت و سرعت اسپرمها: A سریع و پیشرونده B کند و پیشرونده C متحرک و غیرپیشرونده D غیرمتحرک
۴: محیط مناسب واژن ( ازنظر ph قلیایی و عدم عفونت و نیز عدم آنتی بادهای ضد اسپرم باید نرمال باشد)
۵: رحم و محیط مناسب رحمی
۶: لوله های فالوپ سالم و بدون انسداد
۷:تخمک اماده باروری

باتوجه به ۷ مورد فوق اگر در هر کدام مشکلی ایجاد شود امکان باروری و لقاح ضعیف می‌شود همانطور که ذکر شد محیط واژن برای حفظ اسپرمهاباید مناسب باشد و ph قلیایی مناسب را داشته باشد و برای حذف محیط نامناسب بهترست انزال در عمق واژن و نزدیک دهانه رحم باشد هرچه این فاصله بیشتر و دورتر باشد امکان آسیب به اسپرمها و کاهش کیفیت اسپرم‌ها بیشتر می‌شود و احتمال باروری کمتر، از طرفی عمر اسپرم در محیط آزاد و خارج از واژن بسیار کوتاهست حدود چند دقیقه با این تفاسیر امکان بارداری بدون دخول بسیار تا بسیار پایین ست اما از آنجا که در گریدبندی تحرک و سرعت اسپرمها عنوان شد، معدود اسپرم‌های سریع و پیشرونده (گرید A) و نیز واژن قلیایی مناسب، ولو و وستیبول (فرج) تحریک شده از نظر ترشحات موکوسی لغزنده، امکان رسیدن اسپرم به محیط رحم بعید نیست هرچند بسیار نامحتمل باشد لذا هر تماس جنسی بیرونی دستگاه تناسلی مرد با زن بدون دخول، را بدلیل اهمیت و عواقب بارداری ناخواسته باید منع نمود.
                                                       

 

بارداری بدون دخول

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

طبق بررسی‌های انجام شده توسط محققان، احتمال بارداری بدون دخول بسیار کم است و شاید کمتر از ده درصد باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که در هر صورت احتمال آن وجود دارد. بنابراین باید اصول مشخصی را در این زمینه رعایت کرد تا بتوان درصد احتمال وقوع آن را به صفر رساند. در ادامه به این نکات توجه کنید:

احتمال بارداری در دختر باکره چقدر است؟

سوالی که خیلی تکرار میشود در این باره و موجب نگرانی است این است که آیا دختر باکره حامله میشود؟ ایا دختر باکره ای تجربه بارداری بدون دخول را دارد؟ در ادامه برای شما توضیح دادیم که چگونه این اتفاق پیش می آید و چگونه میشود  از آن پیشگیری کنیم؟

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره

  • در صورت باکره بودن و عدم امکان دخول در حین رابطه جنسی، سعی کنید از تماس مایع منی با محیط اطراف پرده بکارت جلوگیری کنید. چراکه در صورت انزال در نزدیکی پرده و یا تماس دست یا دستمال آغشته به مایع منی با آن، به دلیل متحرک بودن اسپرم‌ها، امکان ورود آن‌ها از طریق منافذ پرده بکارت و احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد.
  • حتی در صورت برقراری رابطه آنال (مقعدی) به دلیل نزدیک بودن مقعد به پرده بکارت، احتمال ورود مایع منی در اثر انزال در نواحی اطراف مقعد وجود دارد.
  • اگرچه اسپرم فقط مدت کوتاهی در خارج از بدن زندگی می‌کند، اما اگر در همین مدت کوتاه بتواند از پرده بکارت عبور کند و دقیقا مقارن با زمان تخمک‌گذاری زن باشد، احتمال بارداری وجود دارد. اما اگر خارج از زمان تخمک‌گذاری باشد، طبق اصول پزشکی امکان بارداری بسیار بسیار کم است.
  • قبل از انزال مردان، مایعی شفافی به نام پیشاب (پیش از مایع منی) از آلت تناسلی خارج می‌شود که ترشح آن قابل کنترل نیست. این مایع حاوی تعدادی اسپرم است که در صورت تماس آن با محیط اطراف پرده بکارت نیز امکان بارداری وجود دارد.
مطالبی که در مقاله بالا ذکر شد فقط جنبه آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات شما دوستان عزیز است. و به هیچ وجه جایگزین توصیه پزشک متخصص نیست. لازم است برای مصرف کردن دارو های معرفی شده در این مقاله و انجام دادن روش های درمانی دیگر با توجه به سوابق پزشکی خود با دکتر متخصص مشورت کنید.

سوالات متداول در باره بارداری بدون دخول

پرسش و پاسخ در باره حاملگی بدون دخول زیاد است که به تمامی سوالات شما طبق نظر پزشک پاسخ دادیم.

پاسخ ها مورد تایید و از نظر خانم دکتر احیا خان احمدی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان پذیرش۲۴ می‌باشد.

 آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری می‌شود؟

سوالی که بسیاری از دختران باکره از ان ترس دارند و به زبان می اورند این است که، آیا ریختن اسپرم روی واژن باکره باعث بارداری میشود؟

بله! اما احتمال بارداری بدون دخول بسیار بسیار پایین هستش.اما چون اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد، اگر اسپرم اقا روی واژن ریخته شود، امکان حاملگی وجود دارد.

احتمال بارداری با پیشاب در دختر باکره

آیا دختر باکره حامله میشود؟ درصد کمی از اقایان وجود دارند که در پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد. اما مطابق سوال بالا امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد.

میزان دخول برای بارداری؟

میزان دخول برای بارداری چقدر باید باشد؟ برای باردار شدن در رابطه که میزان دخول چه مقدار باشه مهم نیست بلکه مهم این است که مایع وارد واژن یا قسمت ورودی واژن شود یا خیر ؟

آیا برای بارداری حتما باید دخول صورت گیرد؟

هرچند که دخول انجام نشود احتمال بارداری خیلی کمتر می شود ولی درصد خاصی را نمی شود گفت چون بستگی دارد که در چه روزی از سیکل باشد و یا اینکه در آن سیکل تخمک گذاری صورت گرفته است یا خیر و این ها فاکتور های خیلی مهمی هستند ولی اگر مایع وارد قسمت ورودی واژن شود احتمال بارداری وجود دارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب چقدر است؟

چون که اسپرم فقط داخل محیط واژن می تواند زنده بماند و اینکه روی دست و قسمت های مختلف دیکر زنده نمی ماند و اینکه دست آلوده به پیش آب باشد احتمال بارداری وجود ندارد.

احتمال بارداری در روز آخر پریود با پیشاب؟

این امکان وجود ندارد.

ایا برای بارداری دخول کامل لازم است؟

نه لزومی ندارد، اگر مایع منی وارد قسمت ورودی واژن شود، احتمال بارداری بدون دخول وجود دارد. حتی اگر دخولی صورت نگیرد.

اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری هست؟

آیا برای بارداری زن هم باید ارضا شود؟
بله، پروسه بارداری بدون دخول یا بارداری با دخول کامل ربطی به ارگاسم رسیدن خانم ندارد. و حتی اگر زن ارضا نشود احتمال بارداری بدون دخول هست.

ایا دختر باکره باردار میشود؟

بله، خیلی موارد نادری وجود دارد که دختر خانم باوجود باکره بودن حامله شده اند.

احتمال بارداری با پیشاب چند درصد است؟

سوال متدوالی که با نوان جوان بسیار از ان هراسان هستند این است که ایا احتمال حاملگی با پیشاب چند درصد است؟
درصد خاصی هنوز در مطالعات تعریف نشده است، چون حتی ممکن است بعضی از آقایون مایع پیشابشان فاقد اسپرم باشد.
و فرد به فرد این میزان تفاوت دارد.

بارداری از روی لباس ممکنه؟

بارداری از روی لباس خیلی بعید است. و همه ی این ها به این بستگی دارد که مایع منی وارد واژن بشود یا خیر؟

ایا با یک بار رابطه حامله میشویم؟

بله امکان آن وجود دارد، ربطی به تعداد دفعات ندارد و با یک بار رابطه شما ممکن است حامله شوید.

احتمال بارداری با مالش

خیر این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری با دست آلوده به پیشاب

این امکان اصلا وجود ندارد.

سوالات در مورد بارداری دختر باکره

در ادامه به بررسی و پاسخ برخی سوالات در باره بارداری دختر باکره میپردازیم.

علائم بارداری بدون دخول چیست؟

علائم بارداری بدون دخول نیز مانند بارداری با دخول کامل است که اولین علامت ان تاخیر در زمان پریود است.

علائم حاملگی دختر باکره چیست؟

علائم حاملگی دختر باکره با غیر باکره فرقی نمی‌کند. اولین علامت آن عقب افتادن پریودی است.

راه های جلوگیری از بارداری دختر باکره؟

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بهترین روش جلوگیری برای دختر خانم ها باکره، کاندوم است.
چون هم احتمال بیماری های جنسی را کم می‌کند. و هم اینکه احتمال بارداری بدون دخول و بارداری با دخول کامل را کم میکند.
روش دیگر خوردن قرص های جلوگیری است.

احتمال حاملگی بدون ارضا شدن مرد

ممکن است یک اقا بدون این که به ارگاسم برسد، با همان مقدار اسپرمی که در پیشاب ایشان است، بارداری اتفاق بیوفتد.

آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود؟

بله، ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری میشود چرا که اسپرم خاصیت بالاروندگی دارد. وقتی وارد قسمت ورودی واژن میشود و خانم در دوره تخمک گذاری باشد احتمال بارداری وجود دارد.
ولی اگر مایع ای وازد قسمت ورودی وازن ریخته نشود احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

ایا بدون ریختن اسپرم داخل واژن احتمال بارداری هست؟

همانطور که در سوالات قبل هم توضیح دادیم امکان بارداری بدون ریختن اسپرم داخل واژن هم وجود دارد. چون اسپرم اقایان امکان و خاصبت بالا روندگی دارد.

ایا با یک بار اسپرم باعث حاملگی میشود؟

بله اگر اسپرم وارد واژن شود و تخمک و اسپرم به هم برسند امکان حاملگی بدون دخول وجود دارد

احتمال بارداری بدون ریختن اسپرم

این امکان وجود ندارد.

احتمال بارداری بدون دخول چند درصد است؟

هنوز هیچ مطالعه ای انجام نشده که مشخص شود چند درصد از بارداری های ناخاسته از بارداری بدون دخول بوده است ولی به طور کلی خیلی بعید است و احتمال ان کمتر از یک درصد است.

احتمال بارداری با پیشاب در رابطه بدون دخول چقدر است؟

سوالی که خیلی از افراد بعد از رابطه بدون دخول دارند و نگران ان هستند این است که ایا احتمال بارداری با پیشاب وجود دارد؟
جواب این است که، فقط بعضی از اقایون هستند که در مایع پیشاب انها اسپزم وجود دارد. در این اقایانی که در مایع پیشاب انها اسپرم وجود داشته باشد احتمال بارداری با پیشاب هست.و این نیز بستگی به خانم هم دارد که در دوره تخمک گذاری است یا خیر؟

احتمال بارداری از لای پا

اسپرم حداقل تا چند ساعت می‌تواند در محیطی غیر از واژن و محیط بیرون واژن زنده بماند. چون  امکان باقی ماندن اسپرم بر بروی آلت وجود دارد، و اسپرم خاصیت بالا روندگی دارد، حتی اگر دختر باکره باشد با احتمال خیلی کم امکان بارداری وجود دارد. ولی احتمال آنقدر زیاد نیست که خانم بخواهند قرص اورژانسی مصرف کنند. اما اگر نمی‌خواهید ریسک کنید قرص را مصرف کنید، ولی بستگی به سیکل تخمک گذاری خانم هم دارد. اگر اول دوران تخمک گذاری است حتما قرص را مصرف کنند اگر اخر سیکل تخمک گذاری است خیر مصرف نکنند.

لکه بینی بعد از مصرف قرص اورژانسی

سوال بیمار:

من حدود یک ماه پیش یک رابطه جنسی مقعدی داشتم که اخرین روز پریودم انجام شد و محافظت شده نبود مایع منی داخل مقعد ریخته شد و حس کردم ی مقدار روی واژن هم ریخته شده برای پیشگیری از بارداری احتمالی دوتا قرص اورژانسی خوردم حدود یک ساعت بعدش
بعد از دوهفته لکه بینی هام شروع شده و الان که زمان پریودم هست باز لکه بینی دارم و پریود نشدم هنوز
دلیلش بهم ریختن هورموناس یا باید به دکتر مراجعه کنم ؟

پاسخ دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی:

سلام آیا این لکه بینی شما در ادامه همون لکه بینی بعد ازمصرف  قرص اورژانسیست یا بعد از اون لکه بینی ها، یک ماه پاک شدین و مجدد این لکه بینی رو دارین؟

در صورت برقراری یک رابطه جنسی مشکوک با توجه به نکات ذکر شده، توصیه می‌کنیم که از قرص‌های اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده کنید. پزشکان آنلاین زنان و زایمان حاضر در پذیرش۲۴، می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.تاپیک احتمال بارداری با لاپایی نی نی سایت توضیحاتی در باره بارداری بدون دخول را برای کاربران خود توضیح داده است میتوانید مطالعه کنید.

شما عزیزان می‌توانید، در صورت داشتن هرگونه سوالی در باره بارداری و رابطه بدون دخول، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. پزشکان متخصص زنان و زایمان پذیرش ۲۴، به آن ها در سریعترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

دریافت مشاوره درباره‌ی بارداری بدون دخول با دکتر زنان و زایمان

 

دکتر احیا خان احمدی

دکتر احیا خان احمدی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی متولد شهریور ۱۳۶۴ هستند. دوره پزشک عمومی را سال ۱۳۸۹ به اتمام رساندندو سال ۱۳۹۶ بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گرفتند و مقالات تخصصی در ژورنال های بین المللی متعددی دارند همچنین دکتر احیا خان احمدی سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفرانس داخلی و بین‌المللی دارند. سابقه جراحی‌های متعدد موفق در زمینه سزارین، اعمال زنان مثل هیسترکتومی، میومکتومی و جراحی‌های زیبایی زنان دارند.

دکتر زهرا بهرامی

دکتر زهرا بهرامی کارشناس مامایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و ارشد روانشناسی از دانشگاه کرج هستند. مشاوره و فعالیت ایشان در زمینه‌های مشاوره بلوغ، مشاوره بارداری، درمان بیماری‌های زنان، پاپ اسمیر، مراقبت‌های بارداری و زایمان فیزیولوژیک، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تنظیم خانواده، مشاوره تعیین جنسیت، مشاوره سکسولوژی و سکس درمانگر و… است.

۳.۲/۵ (۱۹ نظر)

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
1.7K پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
بانو
بانو
2 سال قبل

سلام من باکره هستم با پسری از روی شلوار تقریبا۵۰دقیقه رابطه داشتم شلوارم ساپورت بود و اون شلوراک پوشیده بود، دستم رو به شلوارش کشیدم خیس بود بعد همون دستم رو به واژنم حدود چنددقیقه کشیدم و یکم فشار، نزدیک پریودم بود و حالا من پریود نشدم احتمال داره باردار باشم؟قرص دوفامد هم ۶روز مصرف کردم ولی پریود نشدم

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  بانو
2 سال قبل

سلام
احتمال بادرای وجود ندارد و اینکه اگر تا ۱۰ روز از زمان پریودیتون گذشته محض احتیاط یک تست بیبی چک بدید اگر منفی شد باید آمپول پروژسترون بزنید .

زری
زری
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر منو پارنترم رابطه لاپایی داشتم ک اب منی لاپای من خارج شد و من با دستمال ان را پاک کردم و خودمو سریع شستم احتمال بارداری هست؟؟من باکره ام

دکتر احیا خان احمدی
در پاسخ به  زری
2 سال قبل

سلام
بله.

0000
0000
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

خانم دکتر من عقدم ورابطع داشتیم ولی لاپاوقتی ارضاشدمایشوریخت وسط پاهام ولی من سری رفتم شوستم میشه حامله شم

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  0000
1 سال قبل

سلام
اگه مایع منی وارد واژن نشه امکان بارداری نیست اگه شک دارین قرص اورژانسی تا ۷۲ ساعت مهلت دارین بخورین.

توحید
توحید
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

بیشتر از ۷۲ ساعت شده باشه باید چیکار کرد

ثممیین
ثممیین
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

با قرص اورژانسس احتمال بارداری بازم وجود داره یا نگران نباشیم؟

یاسمن
یاسمن
در پاسخ به  ثممیین
1 سال قبل

با مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری وجود داره یا خیر؟

سحر
سحر
در پاسخ به  یاسمن
27 روز قبل

سوال من اینه با وجود خوردن قرص اورژانسی احتمال بارداری هست

خدیجه
خدیجه
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
8 ماه قبل

سلام و شبتون بخیر
من باکره ام و یه رابطه کوتاه بدون دخول ب نامزدم داشتم در ۷ دی و روز ۱۶ دی پریود شدم و من دقیق نمیدونم که مایع منی روی واژنم ریخته شد یا خیر و قتی مایع روی بدنم ریخته شد سریع لباسم کشید بالا و نیم ساعت بعد که رسیدم خونه رفتم سرویس بهداشتی بدنم شستم و لباس عوض نکردم
آیا امکان داره باردار بشم؟! خیلی نگرانم هر چقد مطلب میخونم بیشتر نگرانم میکنه
ممنون میشم جوابمو بدید
مچکر

zahra
zahra
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید.من حدود یماه پیش با همسرم حدود ۲ تا س بار رابطه لا پایی داشتم و کاملا تمام قسمتا خیس بود حدود ۱۰ دقیقه تا ۱۵ بعد رفتم شستم خودمو.امکان داره باردار باشم؟چجوری پیشگیری کنم؟با قرص درست میشه؟

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  zahra
1 سال قبل

یکماه پیش رابطه داشتین
اگه بعدش دیگه پریود نشدین است بارداری انجام بدین

kralice_kurgu
kralice_kurgu
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

سلام من حدود یکماه پیش رابطه داشتم و باکره هستم از لای پا مقدار کمی منی به وا

اسد نیا
اسد نیا
در پاسخ به  kralice_kurgu
1 سال قبل

سلام !
من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم البته بین پاهاش، ولی دستم آلوده به منی بود و بعدش با دستمال پاکش کردم، بعد از پاک کردن با همان دستم فرج نامزدم رو مالیدم، آیا ایشون حامله میشه؟

Ahmad
Ahmad
در پاسخ به  اسد نیا
11 ماه قبل

سلام خسته نباشی من با نامزدم رابطه داشتم پرده شو زدم ولی آب منی و اسپرمم رو توش خالی نکردم آیاامکان بارداری وجود دارد

متین
متین
در پاسخ به  اسد نیا
10 ماه قبل

سلام خسته نباشید . امکان بالا رفتن اسپرم از ران به سمت واژن هست ؟ و اینکه اگر دست اغشته به منی را فقط با اب بشوریم و بعد به واژن دست بزنیم ، در این دوصورت امکان بارداری ان هم در دختر باکره وجود دارد ؟

محمد
محمد
در پاسخ به  متین
8 ماه قبل

سلام سوال منم همینه یا باردار میشه؟!

آیتاز
آیتاز
در پاسخ به  اسد نیا
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم ولی اب ریخت روم سریع تمیز کردم الان وقت پریودیم گذشت ایا من باردار شدم بدون دخول بوده

زهرا مرادی
زهرا مرادی
در پاسخ به  kralice_kurgu
7 ماه قبل

سلام من ۱۵دی با نامزدم رابطه لا پایی داشتم ک هیچگونه منی روی من نریختن ولی از زمان پریودی من ۷ روز گذشته پریود نشدم ممکنه باردار باشم

یسنا احمدی
یسنا احمدی
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

سلام خانو آیا از پشت سکسی داشته باشه باعث بارداری میشل نه

محمدرضا
محمدرضا
در پاسخ به  یسنا احمدی
11 ماه قبل

مگه ازپشتم کسی حامله میشه پس جلوبرای چی هستش برای قشنگیه

گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  یسنا احمدی
4 ماه قبل

ازپشت مامان نمیشی،نترس،فقط بده

سارا محمدی
سارا محمدی
در پاسخ به  زری
1 سال قبل

حالا بعدش چیشد عزیزم؟

زهرا بهاری
زهرا بهاری
در پاسخ به  زری
9 ماه قبل

الان حالت خوبه واس دوستای منم همین اتفاق افتاده ممنون میشم جواب بدی؟

ارغوان
ارغوان
در پاسخ به  زری
8 ماه قبل

سوال منم هست خیلی مهم

گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  ارغوان
4 ماه قبل

ازعقب دادی؟؟؟شیطون؟؟

گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  زری
4 ماه قبل

شوگرددی میخای منم بیام؟؟؟

ابی
ابی
در پاسخ به  دکتر احیا خان احمدی
1 سال قبل

آیا دختر ها میتوانند از طریق ناف باردار بشن؟

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  ابی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین متخصص زنان و زایمان گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با متخصص زنان و زایمان

گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  بانو
4 ماه قبل

۵۰دقیقه؟؟ماشاالله عجب کمرسفتی؟؟؟

شیرین
شیرین
7 ساعت قبل

سلام من با دوست پسرم رابطه ی لا پایی داشتم ولی نمیدونم مایع وارد بدنم شده یا نه با دستمال سریع پاک‌کردم شک دارم شاید وارد شده باشه امکان بارداری وجود داره یا نه میشه قبل از ۷۲ ساعت قرص اورژانسی خورد تاثیر داره؟

زهرا
زهرا
10 روز قبل

سلام آیا اسپرم از طریق سرنگ وارد واژن کنیم احتمال بارداری هست ؟

آنیسا
آنیسا
11 روز قبل

سلام خوب هستید ببخشید اگر تخمک کشی در دخترها از طریق واژن انجام بشه پس تکلیف پرده بکارت چی میشه؟

من
من
15 روز قبل

سلام خوب هستین من با نامزدم رابطه داشتم باکره ام ابش کامل ریخت لای واژنم بعدش با دستمال تمیز کردم و۵دقیقه بعدش شستم باهم ارضا شدیم بعدش هیچ قرصی مصرف نکردم الان۲۰روزی میگزره و من سینه درد دارم تکرار ادرار دارم حالت تهوع و صدای شکم و اینا دارم دو روز از وقت پریود شدنم میگزره احتمال بارداری هست تورو خدا جواب بدین

ملینا
ملینا
در پاسخ به  من
3 روز قبل

خب همه علائمو داری یه بیبی بده دیگه حتما هستی

شیدا
شیدا
16 روز قبل

سلام، آیا در رابطه مالشی دست آغشته به پیشاب قبل از انزال اول احتمال بارداری هست؟

فاطمه
فاطمه
18 روز قبل

سه روز زیر دلم درد میکرد نشانه بارداری است؟

پریناز
پریناز
19 روز قبل

سلام من مجردم۲روز بعد پاک شدن پریود قبلیم
۶هفته قبل ی رابطه بدون دخول داشتم نمیدونم مایع روی واژنم ریخت یا نه هیچ قرصی هم برای جلوگیری از بارداری استفاده نکردم ولی ی روز بعدش شکمم سفت شد و اسهال شدم شکمم خیلی خیلی درد می کرد و درد سینه هم داشتم ترشحات ابکی و خونی داشتم ولی هفته قبل پریود شدم بعد ۵روز طول کشید اول روزش ترشحات قهوه ای بود و زیر شکمم خیلی درد می کرد و خونمم زیاد بود و لکه های خونی در موقع پریود داشتم بی بی چکو قبل پریود زدم منفی شد بعضی موقع شکمم سفت میشه وقتی شکممو فشار میدم از شکمم صدای قارو قور میاد الان چند روزه ترشحات قهوه ای و مثل سفیده تخمه مرغ میبینم نفخ شکم، گاز معده دارم ایا امکان بارداری وجود داره؟
کی از بی بس چک استفاده کنم
ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدید

پریناز
پریناز
19 روز قبل

سلام من۲روز بعد پاک شدن پریود قبلیم
۶هفته قبل ی رابطه بدون دخول داشتم نمیدونم مایع روی واژنم ریخت یا نه هیچ قرصی هم برای جلوگیری از بارداری استفاده نکردم ولی ی روز بعدش شکمم سفت شد و اسهال شدم شکمم خیلی خیلی درد می کرد و درد سینه هم داشتم ترشحات ابکی و خونی داشتم ولی هفته قبل پریود شدم بعد ۵روز طول کشید اول روزش ترشحات قهوه ای بود و زیر شکمم خیلی درد می کرد و خونمم زیاد بود و لکه های خونی در موقع پریود داشتم بی بی چکو قبل پریود زدم منفی شد بعضی موقع شکمم سفت میشه وقتی شکممو فشار میدم از شکمم صدای قارو قور میاد الان چند روزه ترشحات قهوه ای و مثل سفیده تخمه مرغ میبینم نفخ شکم، گاز معده دارم ایا امکان بارداری وجود داره؟
کی از بی بس چک استفاده کنم
ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدید

پریناز
پریناز
19 روز قبل

سلام من۲روز بعد پاک شدن پریود قبلیم
۶هفته قبل ی رابطه بدون دخول داشتم نمیدونم مایع روی واژنم ریخت یا نه هیچ قرصی هم برای جلوگیری از بارداری استفاده نکردم ولی ی روز بعدش شکمم سفت شد و اسهال شدم شکمم خیلی خیلی درد می کرد و درد سینه هم داشتم ترشحات ابکی و خونی داشتم ولی هفته قبل پریود شدم بعد ۵روز طول کشید اول روزش ترشحات قهوه ای بود و زیر شکمم خیلی درد می کرد و خونمم زیاد بود و لکه های خونی در موقع پریود داشتم بی بی چکو قبل پریود زدم منفی شد بعضی موقع شکمم سفت میشه وقتی شکممو فشار میدم از شکمم صدای قارو قور میاد الان چند روزه ترشحات قهوه ای و مثل سفیده تخمه مرغ میبینم نفخ شکم، گاز معده دارم ایا امکان بارداری وجود داره؟
کی از بی بس چک استفاده کنم
ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدید

میلاد
میلاد
19 روز قبل

سلام خسته نباشید
من نامزدم باکره
سکس لاپایی انجام دادیم و بعدش با دستمال آلتمو پاک کردم نیم ساعت بعد بدونه این ک از سری قبل آلتمو بشورم سکس لاپایی انجام دادیم
روز ۶ پرودیش هم بود تا روز قبلش هم لکه داشت
احتمال بار داری هست

مریم
مریم
21 روز قبل

سلام من دوروز از موقع پرویدم میگذره وجلوگیری طبیعی داشتم آیا امکان داره با یک قطره منی باردار شد

بییییییییییییییییییی ناااااااااااااااام
بییییییییییییییییییی ناااااااااااااااام
21 روز قبل

با سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
ببخشید احتمال بارداری در رابطه بدون دخول با پیشاب چقدره ؟ این رو هم بگم که بعد از رابطه دو بار در فاصله مشخص پریود شدم اما خیلی نگران هستم لطفا به منم جواب بدید …

زری
زری
21 روز قبل

سلام
من رابطه‌ بدون دخول داشتم .سر آلتش به فرج ام مالید ولی در حالت نعوظ هم نبود و بعدش هم آبش نیومد .من ۱۲ مرداد پریود شده بودم و۲ ام شهریور هم رابطه برقرار کردم
باکره ام هستم. قرص چیزی هم نخوردم آیا احتمال بارداری هست خیلی نگرانم

زهرا
زهرا
21 روز قبل

.

زهرا
زهرا
21 روز قبل

سلام من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم ولی ابشو روی زمین ریخت
برای بار دوم سر آلتش به واژنم مالید نمی‌دونم پیشاب داشت یا نه چون اصلا ارضا نشد آبش نیومد .باکره ام هستم . الان میترسم که سر آلتش بهم خوده حامله شده باشم .۵ روز هم میگذره من قرصی چیزی هم مصرف نکردم

فاطیما
فاطیما
27 روز قبل

آیا با بوس کسی باردار می شود بدون هیچ رابطه ایی؟

پریناز
پریناز
در پاسخ به  فاطیما
19 روز قبل

ببخشید گلم ول۴روز قبل با کدوم بار خوابیدی

مهدی
مهدی
1 ماه قبل

اگر زن دوران مریضی را طی کند با پیش آب حامله میشود

صابر
صابر
1 ماه قبل

آیا منی باعث بارداری میشود یا اسپرم؟

صابر
صابر
در پاسخ به  صابر
1 ماه قبل

آیا منی باعث بارداری میشود یا اسپرم؟

فا طمه دیلمی
فا طمه دیلمی
1 ماه قبل

سلام خانم دکتر خوب هستین ببخشید من با شوهرم نزدیکی داشتم طبیعی جلوگیری میکنم شوهرم نتونست خودشو نگه داره ریخت به واژنم خودم قرص فشا ر میخورم مترسم حامله بشم ۳۹الم هست چیکار کنم

***
***
2 ماه قبل

سلام من باکره هسم و روز ۶پریودیم رابطه داشتم ب صورت لاپا بوده و اب طرف ریخته لاپام اما نمیدونم ب واژنم رسیده یا ن
ایا با این حالت امکان بارداری هس؟؟
س روز بعد از اتمام پریودیم هم بیبی چک زدم اما چیزی نشون نداد و یبارم فقط ی خط خیلی کمرنگ روشن شد همراه با ی خط سفید

Last edited 2 ماه قبل by ***
ساناز
ساناز
2 ماه قبل

سلام من تقریبا حدود سه هفته گذشته برای اولین بار رابطه داشتم و اینکه مایع منی داخل ریخته شد یا ن رو نمیدونم، اما روی واژنم میدونم ریخته شد. ترسیدم و تا ۷۲ساعت بعدش هر شب قرص جلوگیری یا همون LD که بهش میگن خوردم. ۱۲ الی ۱۳ روز بعد از مصرف قرص خونریزی پریودی تا۷روز داشتم که ۱۲روز زودتر از تایم اصلیم اما من باید ۳۰م خرداد پریود میشدم ک نشدم! امکان بارداری هست! نمیدونم هیچی

مریم
مریم
2 ماه قبل

سلام خانم دکتروقت بخیرمن رابطه بدون دخول داشتم آلت دوست پسرم به واژنم مالیده شدپیشاب وپاک کرده بوداحتمال ترشح دوباره پیشاب هست باکره هستم احتمال بارداری هست توروخدازودجواب بدیدخیلی استرس دارم ممنون میشم

مینا
مینا
3 ماه قبل

امکان بارداری دختره باکره با دستمال اغشته به مایع منی در روز پنجم پریودی وجود داره؟

فاطی
فاطی
3 ماه قبل

Last edited 3 ماه قبل by فاطی
یاسمین
یاسمین
3 ماه قبل

سلام من باکره هستم و رابطه داشتم چن روز پیش رابطه لای باسن داشتیم اب ک خارج شد ازش روکمرم ریخته ولی وقتی خودمو شستم حس میکردم لای واژنم بود احتمال بارداری هست؟؟ درضمن بعد یکساعت قرص اورژانسی خوردم

حدیث
حدیث
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید من نامزدم بعد از ارضا که۲۰دقیقه گزشت مالش داشتیم احتمال بارداری وجور داره یا نه

دوست
دوست
3 ماه قبل

سلام
من ۲ روز شده که پریودی ام عقب افتاده. دخول صورت نگرفته و آقا ارضا نشده فقط کمی سر آلت ها بهم نزدیک شده . تمامی علائم پریودی رو داشتم اما پریود نشدم و دو هفته اس تکرر ادرار دارم. آیا حاملگی محتمله ؟ برای آزمایش خون کی میتونم اقدام کنم که جواب درستی بده
ممنون میشم راهنمایی کنید

امید
امید
3 ماه قبل

سلام
من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم منی اطراف واژن نریخت ولی احتمال میدیم یک قطره ریخته باشد و روز اخر پریودیش بود برای اطمینان ۶ ساعت بعد قرص اورژانسی مصرف کرد و الان یک روز از تاریخ پریودیش عقب افتاده احتمال بارداری هست یا خیر؟

مریم
مریم
3 ماه قبل

سلام من عقد هستم باشوهرم از مقعد رابطع داشتیم احساس کردم واژنم بامنی شوهر خیسه احتمال بارداری هست

فرهاد
فرهاد
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من یه روز پیش رابطه جنسی داشتم اسپرم رو بیرون واژن خالی کردم ولی خودم رو تمیز نکردم با همون حالت دوباره عمل دخول انجام دادم ایا امکان بارداری وجود داره؟

سامان
سامان
3 ماه قبل

آیا اگر آسپریم روی واژن ریخته شود وبعدا فورا با دستمال پاک کنی احتمال بارداری هست

ریحانه
ریحانه
3 ماه قبل

سلام من باکره هستم و با دوست پسرم رابطه جنسی از مقعدی داشتم اسپرم ان در مقعد من ریخته شده احتمال بارداری هست ؟؟من باکره ام

مبینا
مبینا
در پاسخ به  ریحانه
3 ماه قبل

بارداری

ناشناس
ناشناس
3 ماه قبل

سلام من یکماه پیش با نامزدم رابطه از معقد داشتم و ابشو کامل ریخت داخلش منم ارضا شده بودم قبلش و هیچ قرصی هم مصرف نکردم و باکره هم هستم و دخول اصلا صورت نگرفته و من ۴ روز بعدش عادت ماهانه شدمو الان یک ماه شده و ۲ روزه که پریود نشدم البته از اول هم نا منظم بود ایا امکان بارداری هست؟؟! لطفا جواب بدید

امیر
امیر
3 ماه قبل

سلام بنده یک روز پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم بعد از اتمام رابطه متوجه ماده ای روی التم شدم و ترسیدم میخواستم بدونم احتمال اینکه این ماده از واژن نامزدم باشه و چقدر است و اینکه بارداری شکل بگیره چقدر ممکن است

fff
fff
3 ماه قبل

سلام الان نزدیکه دو ماه پریود نمیشم و فقط حالت سردرد دارم هر بار هم نامزدم منو میبینی هی واژن مالش میده احتمال بارداری هست یا نه؟

Monq
Monq
3 ماه قبل

سلام من ۱۳ سالمه هنوز پریود نشدم به نظرتون عادیه ؟؟

هانا
هانا
4 ماه قبل

سلام وقت بخیر
دوست پسر من پروستات داره
سکس دهانی مثل ساک زدن لیسیدن و یا مالیدن آلت و بیضه خطرناک نیست؟؟
سکس بدون دخول چطور
ممنونم

نسترن
نسترن
4 ماه قبل

سلام چندروزه پیش لاپایی رفتیم بعد اب پیشابش زیخت ولی فرداش پریود شدم احتماله بارداری هست؟؟

سیف
سیف
4 ماه قبل

سلام من با دوست دخترن رابطه ای ۳ دقیقه ای داشتم هم باکره هست هم دخول انجام ندادیم اصنم اسپرم نریختم حتی با دستمال خوب پاک کرد و شست
فقط لای پاهاش گزاشتم حتی سرش به دهانه هم نخورده آیا امکان بارداری هست؟

الهام
الهام
4 ماه قبل

سلام من ۲۸فروردین پریود شدم بعداز پریودی نزدیکی داشتم والان ۸روز میگذره که من احساس میکنم شکمم منقبض شده زیر دلم درد میکنه کمر درد دارم وسینه هام درد میکنه آیا احتمال بارداری هست

زهرا
زهرا
4 ماه قبل

سلام ،من رابطه داشتم اب هم داخلش رفته ،۳روز‌ قبل پریودیم لکه بینی داشتم تا ۴روز .حامله ام؟

Aysan
Aysan
4 ماه قبل

سلام من با رلم رابطه داشتم داخل نکرد لا پا بود
بعد آبش ریخت رو لباس زیرم ۱۰ دقیقه بعد لباسمو عوض کردم خودمو قشنگ شستم اما الان یک ماه گذشته هنوز پرویید نشدم

نگین
نگین
4 ماه قبل

سلام من با همسرم رابطه داشتم دوبار آب منی روی واژنم ریخت امکال حاملگی وجودداره؟ بعدازاون واژنم خارش داره

ناشناس
ناشناس
4 ماه قبل

سلام من رابطه از پشت دارم نامزدم از پشت آب شو میزیره تو بدم آیا امکان حاملگی هست ؟

مریم
مریم
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر .
دو ساله ازدواج کردم و تو این دو سال رابطه داشتیم ولی جلوگیری میکردیم
الان بعد دو سال این امکان هست که باردار بشم ؟؟
الان دو ماهه دیگه جلوگیری نمیکنیم که حامله بشم ولی هنوز نتیجه نگرفتیم
من میترسم به مشکل خورده باشیم

مامان نمکدون
مامان نمکدون
در پاسخ به  مریم
4 ماه قبل

تا ۶ ماه فرصت دارید باردار بشید عزیزم نگران نباش

پرستو
پرستو
5 ماه قبل

سلام من باکره هستم دوران عقدمه باهمسرم رابطه لا پایی داشتم ارضاشد اب منی شو ریخت با دستمال پاک کردم همون لحظه ایا امکان بارداری هست؟از قرص هم استفاده نکردم ؟

مااهک
مااهک
7 ماه قبل

سلام
رابطه از پشت داشتم با کاندوم ولی وقتی ارضا شد کاندوم پاره شد و ابش ریخت داخل مقعد.وقتی التشو در اورد ابش ریخت بیرون و حس میکنم ک ریخت داخل یا رویه واژن ایا احتمال بارداری وجود داره؟لطفا اگه امکانش هست سری جواب بدین خیلی استرس دارم

گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  مااهک
4 ماه قبل

ازپشت مامان نمیشی،نترس،میشه بدون کاندوم بدی بکنیم؟؟؟

علی
علی
در پاسخ به  گل آقا
3 ماه قبل

چقدر تو زر میزنی!چه جوگیری آخه کی ای مگه که انقدر راجب وضعیت مردم نظر میدی و سعی میکنی لاس بزنی دوزاری بیچاره! ببند دهنت رو و سوال داشتی بپرس و بفهم کجا باید چه زری بزنی.

ana
ana
7 ماه قبل

سلام من چند وقتیه که خود ارضایی میکنم بعد یه بار در حال خود ارضایی بودم از واژنم خون اومد بعد تا ۲۰ روز لکه بینی داشتم احتمال داره پرده بکارتم پاره شده باشه

Last edited 7 ماه قبل by ana
گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  ana
4 ماه قبل

بده خیاط بدوزه

جاوید
جاوید
در پاسخ به  ana
4 ماه قبل

عجب

شبنم
شبنم
در پاسخ به  جاوید
12 روز قبل
معصومه
معصومه
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من با پارتنرم رابطه مقعدی داشتم
حس میکنم مقداری اب منی اطراف پردم ریخته شده
و خانواده ی سختگیری دارم
خیلی استرس دارم و چنتا سوال دارم خواهش میکنم جواب بدید
۱-میخواستم بدونم بعد از ۸روز علائمی برای این موضوع هست؟
۲-بعد از رابطه فورا با مایع دسشویی کل اطراف رو شستم آیا احتمال هست؟
۳-چه ماده ی طبیعی بدون ضرر هست تا اگر احتمالی هست از بین بره
۴-در صورت مثبت بودن بیبی چک برای دفع جنین سریع ترین راه چیه اونم بدون اطلاع کامل خانواده؟

گل آقا
گل آقا
در پاسخ به  معصومه
4 ماه قبل

ازعقب مامان نمیشی،بیام منم بکنم توش؟؟؟

علی
علی
در پاسخ به  گل آقا
3 ماه قبل

بیماری جنسی داری؟! جمع کن خودت رو تا با مشت نزدم توی جمجمه پوکت بیشرف چه وضعیه! بیمار

مریم عباسی
مریم عباسی
7 ماه قبل

سلام من چهار پنج روز پیش با نامزدم رابطه از پشت داشتیم فاصله بدنشون با پشتم کم بود بعد از خروج متوجه شدم که مقداری از اسپرم به جلوی بدنم اومده نمی دونم به داخل رحمم رفته یا نه ولی زود رفتم دستشویی شستم حالا نمی دونم امکان بارداری هست یا نه آیا من باردارم می شم یا نه

دکمه بازگشت به بالا