قرص و اسپری تاخیری چه هستند و چه تاثیری روی بدن می‌گذارند؟

بایدها و نبایدهای قرص و اسپری تاخیری

قرص و اسپری تاخیری

رابطه جنسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی هر زوجی است و در صورتی که مشکلی در آن به وجود بیاید، می‌تواند به بخش‌های دیگر زندگی طرفین آسیب برساند و حتی منجر به جدایی شود.

یکی از رایج‌ترین مشکلات رابطه جنسی که آقایان زیادی در سراسر دنیا از ابتلا به آن رنج می‌برند، مشکل زود انزالی یا Premature ejaculation است که رابطه جنسی را تا حد زیادی تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. حدود ۳۹ درصد از آقایان ممکن است در هر مقطعی از زندگی درگیر این مشکل شوند.

اما امروزه درمان‌های زیاد و متنوعی برای حل یا کاهش شدت این مشکل وجود دارد که رایج‌ترین و تاثیرگذارترین آن‌ها، استفاده از قرص و اسپری تاخیری است.

در ادامه مطلب قصد داریم به انواع، نحوه استفاده، عوارض جانبی و تمام نکات مهم مربوط به قرص و اسپری تاخیری بپردازیم. اگر قصد دارید از این محصولات استفاده کنید اما سوال‌های زیادی در این مورد دارید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

قرص و اسپری تاخیری

قرص تاخیری

قرص‌های تاخیری یا delay pills با به تاخیر انداختن زمان ارضا شدن فرد و جلوگیری از انزال زودرس، کمک بسیاری به طولانی‌تر شدن رابطه جنسی و در نتیجه بهبود آن خواهند کرد.

اکثر قرص‌های تاخیری، مهارکننده‌های بازجذب سروتنین (SSRI) هستند. همچنین قرص‌ها و داروهای دیگری برای درمان زود انزالی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ مانند مهار کننده فسفودی‌استر نوع ۵ (PDE5) که قرص‌هایی شبیه به ویاگرا و داروهای بی حسی معمولی در این دسته قرار می‌گیرند.

اسپری تاخیری

اسپری تاخیری یا  delay sprayبه بی حس کردن کردن آلت تناسلی مردانه کمک می‌کند تا افراد بتوانند رابطه جنسی طولانی‌تری داشته باشند.

به‌طور کلی این اسپری‌ها از موادی مانند لیدوکائین یا بنزوکائین تشکیل شده‌اند که باعث بی حسی موضعی آلت تناسلی می‌شوند.

برای استفاده از اسپری تاخیری، ابتدا اسپری را به‌خوبی تکان دهید تا محتویات آن کاملا ترکیب شوند. سپس محل خروج محتویات اسپری را نزیک به آلت تناسلی خود نگه دارید و سر اسپری را فشار دهید تا محتویات به بیرون اسپری شوند.

نکات مهم در استفاده از اسپری تاخیری

هنگام استفاده از اسپری تاخیری، در صورتی که با یک مرتبه استفاده نتیجه‌ای مشاهده نکردید، مجددا از آن استفاده کنید.

همچنین بهتر است چندین بار از یک اسپری استفاده کنید تا از نحوه و مقدار استفاده اسپری به‌خوبی مطمئن شوید؛ زیرا این تاثیرات در افراد متفاوت فرق می‌کنند.

اگر به‌طور اتفاقی بیش از حد نصاب از اسپری استفاده کردید و آلت تناسلی شما کاملا بی حس شد، وحشت نکنید. کافی است ۳۰ دقیقه صبر کنید تا به حالت عادی برگردید.

همچنین دقت کنید پس از اعمال اسپری، بیش از حد صبر نکنید. هنگام استفاده از بیشتر اسپری‌ها، تنها کافی است ۱۰ تا ۱۵ دقیه صبر کرده و سپس رابطه جنسی را آغاز کنید.

انواع قرص‌های تاخیری

در ادامه به بررسی انواع قرص و اسپری‌های تاخیری موجود در بازار می‌پردازیم. تاثیرگذارترین و محبوب‌ترین قرص‌های تاخیری می‌توانند به ۲ دسته تقسیم شوند که در ادامه آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

قرص‌ها یا درمان‌های خانگی زود انزالی بدون نسخه پزشک

این قرص‌ها در مغازه‌های فروش قرص و اسپری تاخیری، سایت‌های فروش محصولات جنسی و فروشگاه‌های مربوطه دیگر در دسترس هستند.

این قرص‌ها اکثر اوقات شامل ترکیب‌های گیاهی مانند علف بز شاخدار یا اپیدیوم بوده و معمولا در زمینه بهبود عملکرد جنسی، بسیار پر ادعا هستند.

در حالی که ممکن است این قرص و اسپری‌ها وسوسه کننده به نظر برسند، اما همواره به خاطر داشته باشید که اکثر این ادعاها و تبلیغات واقعی نیستند و هیچ شواهد و مدرک علمی مبنی بر اثبات ادعای آن‌ها وجود ندارد.

همچنین این انواع قرص‌ و اسپری‌ تاخیری در سازمان غذا و دارو آمریکا تایید نشده‌اند و بهتر است تبلیغات آن‌ها را زیادی جدی نگیرید.

اگر در مورد این قرص‌ها سوال داشتید می‌توانید از خدمات مشاوره سلامت جنسی پذیرش ۲۴ در هر ساعت از شبانه‌روز استفاده کنید.

قرص و اسپری تاخیری

قرص‌های تجویزی

بسیاری از داروها و قرص‌های تجویزی برای درمان مشکل زود انزالی توسط پزشکان تجویز می‌شوند. رایج‌ترین آن‌ها از گروه مهار کننده‌های بازجذب سریتونین، مانند سرترالین یا مهار کننده‌های فسفودی‌استر نوع ۵ مانند سیلدنافیل (ویاگرا) و تادالافیل (سیالیس) هستند.

داروهایی که در گروه مهار کننده‌های بازجذب سریتونین قرار می‌گیرند، توسط سازمان غذا و دارو آمریکا برای درمان استرس و بیماری‌های خاص دیگری تایید شده‌اند. اما به‌طور ویژه برای درمان بیماری زود انزالی مورد تایید قرار نگرفتند.

با وجود این، پزشکان بعضی اوقات در صورتی که بدانند داروی خاصی برای رفع یک بیماری یا اختلال مناسب است اما سازمان غذا و دارو آن کاربرد را تایید نکرده است، باز هم آن را تجویز خواهند کرد. در این مواقع، قرص و اسپری تاخیری به عنوان «استفاده بدون مجوز» توسط پزشکان تجویز می‌شود.

قرص تاخیری چگونه عمل می‌کند

گفته شد که رایج‌ترین قرص‌های تاخیری، از دو گروه مهار کننده بازجذب سروتنین و مهار کننده فسفودی‌استر نوع ۵ تشکیل شده‌اند. در ادامه، به نحوه عملکرد هر کدام از آن‌ها به ‌شکل جداگانه می‌پردازیم.

نحوه عملکرد مهار کننده بازجذب سروتنین

این گروه از قرص‌ها، داروهایی هستند که برای درمان افسردگی طراحی شده‌اند. این مهارکننده با افزایش مقدار سروتنین موجود در مغز شما، به‌طور بالقوه باعث کاهش میزان استرس می‌شود.

زمانی که صحبت از درمان زود انزالی با قرص و اسپری تاخیری می‌شود، این گروه از داروها عملکرد شدیدا قدرتمندی دارند. اما دقت داشته باشید که این قرص‌ها یک عارضه جانبی بزرگ و شناخته شده دارند.

این قرص‌های گروه مهار کننده بازجذب سروتنین در بسیاری از افراد، زمان و تلاش مورد نیاز را برای هر مرتبه به ارگاسم رسیدن در هر فعالیت جنسی، بسیار افزایش می‌دهند.

این موضوع به آن معنا است که بعضی از قرص‌های این گروه مانند سرترالین، می‌توانند برای درمان زود انزالی بسیار موثر باشند. قرص سرترالین که تحت عنوان نام تجاری زلفت به فروش می‌رسد، یکی از رایج‌ترین قرص‌های در دسترس است که توسط پزشکان تجویز می‌شود.

تحقیقات انجام شده روی قرص سرترالین و انواع دیگری از قرص و اسپری تاخیری این گروه، نشان می‌دهند این قرص در صورت مصرف روزانه و با مقادیر زیاد می‌تواند علائم زود انزالی را برطرف کند.

داروهای تاخیری

نحوه عملکرد مهار کننده فسفودی‌استر نوع ۵

مهار کننده‌های فسفودی‌استر نوع ۵ مانند سیلدنافیل (ویاگرا) و تادالافیل (سیلالیس)، شهرت جهانی در درمان اختلالات نعوظ یا ED دارند. اما تحقیقات نشان داده‌اند که این قرص‌ها همچنین برای درمان بعضی از علائم زود انزالی موثر هستند.

سیلدنافیل با افزایش فشار خون در آلت جنسی آقایان، باعث نعوظ می‌شود. همچنین قرص سیلدنافیل تحریک شدن برای شروع رابطه جنسی و ماندن در همان حالت را طی مدت زمان رابطه جنسی، بسیار آسان می‌کند.

همچنین تحقیقات نشان داده‌اند که این قرص، مدت زمان مورد نیاز را برای تحریک شدن جنسی در آقایان کاهش می‌دهد و این موضوع به آقایانی که از زود انزالی رنج می‌برند، کمک می‌کند پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از رابطه جنسی، مجددا تحریک شوند.

طریقه مصرف قرص تاخیری

طریقه مصرف برندهای مختلف قرص‌ و اسپری تاخیری، تفاوت زیادی با هم ندارد و البته شما باید این قرص‌ها را طبق دستورالعمل پزشک مصرف کنید. در ادامه مروری بر نحوه مصرف رایج ترین قرص‌های تاخیری، یعنی سیلدنافیل، سرترالین و تادالافیل خواهیم داشت.

نحوه مصرف سیلدنافیل

حتما در مطالب بالا متوجه شدید که سیلدنافیل همان ویاگرا است که در درمان زود انزالی در سطح جهانی بسیار رایج است.

دقت کنید که این قرص را نباید همراه با وعده غذایی استفاده کنید. ترجیحا بهتر است ۱ یا ۲ ساعت پس از سرو غذا صبر کنید و سپس قرص را مصرف کنید.

اگر امکان صبر کردن برای شما وجود ندارد، پس حتما یک وعده غذایی سبک با چربی پایین را مصرف کنید؛ زیرا غذاهای چرب و الکل می‌توانند مانع تاثیرگذاری ویاگرا و به‌طور کلی بعضی از انواع قرص و اسپری تاخیری شوند.

این دارو حدودا ۱۱ دقیقه پس از مصرف تاثیر خود را می‌گذارد، اما معمولا باید ۱ ساعت صبر کنید تا به حداکثر میزان تاثیرگذاری خود برسد. سپس این قرص پس از رسیدن به حداکثر تاثیرگذاری، ماندگاری برابر با ۳ تا ۵ ساعت دارد.

مقدار معمول مصرف قرص ویاگرا هر مرتبه ۵۰ میلی‌گرم است، اما اگر دچار عوارض جانبی شدید، می‌توانید این مقدار را به ۲۵ میلی‌گرم کاهش دهید. همچنین اگر با مصرف این مقدار تاثیری روی خود مشاهده نکردید، می‌توانید مقدار مصرف آن را به ۱۰۰ میلی‌گرم افزایش دهید.

نحوه مصرف سرترالین

شما می‌توانید روزی یک مرتبه قرص سرترالین را با غذا یا بدون آن مصرف کنید. همچنین دقت کنید شما می‌توانید قرص سرترالین را هر زمان در روز استفاده کنید، به این شرط که برای دفعات مصرف روزانه، یک زمان مشخص از روز را انتخاب کنید.

به‌طور کلی بهتر است انواع قرص و اسپری تاخیری را در یک ساعت مشخص از روز استفاده کنید. اگر اختلالات خواب دارید، بهتر است سرترالین را هنگام صبح مصرف کنید.

مقدار مصرف معمول این قرص در بزرگسالان ۵۰ میلی‌گرم در روز است اما این احتمال وجود دارد که هنگام شروع مصرف با مقادیر پایین‌تر شروع شود و سپس به مقدار حداکثر ۲۰۰ گرم در روز برسد.

اگر مبتلا به اختلالات کبدی هستید، پزشک شما ممکن است مقدار پایین‌تری از سرترالین را برای مصرف روزانه شما تجویز کند.

مقدار مصرفی سرترالین در کودکان ۶ تا ۲۵ میلی‌گرم است اما این مقدار می‌تواند پس از گذشت یک هفته افزایش یابد.

نحوه مصرف تادالافیل

اگر شما در حال مصرف ۱۰ یا ۲۰ گرم از این قرص هستید؛ فقط باید قبل از رابطه جنسی آن‌ها را مصرف کنید و نباید آن‌ها را روزانه وبه‌شکل منظم استفاده کرد.

شما باید هر قرص را حداقل ۳۰ دقیقه پیش از شروع رابطه جنسی مصرف کنید و البته ممکن است تاثیر این قرص تا ۳۶ ساعت پس از مصرف آن باقی بماند. دقت کنید که نباید در ۲۴ ساعت بیش از یک بار این قرص را مصرف کنید.

اگر ۲.۵ تا ۵ گرم از این قرص را مصرف می‌کنید، روزانه یک قرص استفاده کرده و دقت کنید که یک زمان مصرف مشخص در هر روز برای مصرف آن انتخاب کنید.

شما می‌توانید قرص تادالافیل را با غذا یا بدون آن مصرف کنید. قرص را در دهان خود بگذارید و با مقداری آب ببلعید.

برای مشاهده بیشترین تاثیرگذاری پس از هر بار مصرف این قرص، آن را با آبمیوه گریپ فروت استفاده نکنید. زیرا نوعی ماده شیمیایی در این میوه وجود دارد که باعث افزایش میزان تادالافیل در خون می‌شود و احتمال بروز عوارض جانبی را بیشتر می‌کند.

بهترین قرص های تاخیری

در این بخش به بهترین و پر طرفدارترین قرص‌های تاخیری سال ۲۰۲۱ اشاره می‌کنیم.

قرص Prosolution Plus

این قرص که جایگاه بهترین قرص تاخیری سال ۲۰۲۱ را میان انواع دیگر قرص و اسپری تاخیری به خود اختصاص داده است، با فرمول قدرتمند همه جانبه خود به آقایان این اجازه را می‌دهد که با دیر ارضا شدن، مدت زمان بیشتری را صرف رابطه جنسی خود کنند و همچنین از قوای جنسی و اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شوند.

تمام مواد شیمیایی موجود در این قرص و اسپری تاخیری این محصول آزمایش شده هستند و به‌صورت تضمینی قدرت زیادی را به آلت تناسلی مردان و توانایی آن در تحریک شدن می‌دهند. مزایای این قرص عبارتند از:

 • صرف مدت زمان بیشتر برای ارضا شدن در رابطه جنسی
 • کاهش ۶۴ درصدی زود انزالی به‌صورت تضمینی
 • بهبود کیفیت نعوظ و عملکرد جنسی
 • دارای ۶۷ روز ضمانت

قرص PrematureX

در حال حاضر، هزاران نفر از آقایان سراسر دنیا در استفاده از این قرص برای درمان زود انزالی خود هستند. حجم زیادی از فرمول این قرص را مواد گیاهی با کیفیت تشکیل داده‌اند که نتایج شگفت‌انگیزی را ارائه می‌دهند.

این داروی انقلابی، کیفیت بسیار بالایی دارد و در مقایسه با بسیاری از انواع قرص‌ و اسپری تاخیری موجود، کم هزینه‌تر است.

همچنین این قرص شامل ترکیب منسجم مواد شیمیایی بسیار با کیفیتی است که شدت جذب آن‌ها ۹۸ درصد است و به دارو این اجازه را می‌دهند که تاثیر تقریبا فوری داشته باشد. مزایای این قرص عبارتند از:

 • دارای مواد تشکیل دهنده طبیعی‌ با کیفیت‌تر نسبت به انواع قرص و اسپری تاخیری بازار
 • تایید شده توسط هزاران مرد در سراسر دنیا
 • این دارو می‌تواندبه‌صورت روزانه به مقدار نیاز مصرف شود.
 • قرص‌های نعوظ این برند در کمتر از ۱۵ دقیقه شروع به تاثیرگذاری می‌کنند.

قرص VigRX

قرص و اسپری تاخیری این محصول به افزایش مدت زمان رابطه جنسی کمک کرده و دارای فرمول فوق پیشرفته‌ای است که در کمتر از ۱۰ دقیقه پس از مصرف، شروع به تاثیرگذاری می‌کند.

همچنین این قرص به‌صورت اسپری در دسترس است و می‌توانید از آن به عنوان کاندوم استفاده کنید، بدون این که یک مانع فیزیکی میان شما و طرف مقابل وجود داشته باشد.

مزایای قرص و اسپری این برند عبارتند از:

 • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
 • افزایش میزان لذت از رابطه جنسی
 • شروع به تاثیرگذازی در کمتر از ۱۰ دقیقه
 • افزایش توانایی جنسی فرد

قرص Max Performer

در حالی که تمرکز اکثر محصولات قرص و اسپری تاخیری بالا روی درمان زود انزالی است، محصول Max Performer تمرکز بیشتری روی سلامت جنسی دارد. این قرص برای بهبود سلامت آلت تناسلی، کیفیت نعوظ و میل جنسی بسیار مفید است.

مواد تشکیل دهنده این قرص کاملا طبیعی و ایمن هستند. این دارو مقدار جریان خون در آلت تناسلی را افزایش می‌دهد و به آقایان در دستیابی به نعوظ با کیفیت و طولانی مدت کمک می‌کند. مزایای دیگر این محصول، عبارتند از:

 • افزایش قدرت نعوظ
 • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
 • داشتن یک رابطه جنسی رضایت‌بخش برای طرفین
 • دارای ضمانت ۱۰۰ روزه

قرص تاخیری داپوکستین

قرص تاخیری داپوکستین در دسته‌بندی قرص‌های مهار کننده بازجذب سریتونین قرار می‌گیرد و به‌ویژه برای درمان زود انزالی ساخته شده است.

شما می‌توانید حدود ۱ تا ۳ ساعت پیش از شروع رابطه جنسی، این قرص را مصرف کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

آقایان ۱۸ تا ۶۴ سال می‌توانند از این قرص برای درمان مشکل زود انزالی خود استفاده کنند. دقت کنید این قرص مانند انواع دیگر قرص‌ و اسپری تاخیری همه جانبه، برای درمان اختلالات نعوظ مورد استفاده نیست و صرفا جنبه درمان زود انزالی دارد.

داپوکستین

مصرف این قرص بر خلاف انواع دیگر قرص و اسپری تاخیر خانواده مهار کننده بازجذب سریتونین با الکل مانعی ندارد، اما به دلیل افزایش عوارض این قرص مصرف الکل با آن توصیه نمی‌شود. همچنین استفاده از این دارو به هیچ وجه برای بانوان توصیه نمی‌شود.

نحوه مصرف قرص داپوکستین

مقدار مصرف این دارو برای شروع استفاده معمولا ۳۰ میلی‌گرم است. همچنین دقت کنید که مصرف این قرص به‌شکل روزانه به هیچ وجه توصیه نمی‌شود؛ زیرا دچار عوارض جانبی شدید خواهید شد. به این ترتیب، تنها پیش از شروع رابطه جنسی آن را استفاده کنید.

عوارض جانبی قرص داپوکستین

این قرص معمولا عوارض جانبی خاصی ندارد، اما در صورت مشاهده موارد پایین سریعا با دکتر ارتباط بگیرید. اگر به دکتر دسترسی ندارید مشاوران متخصص سلامت جنسی پذیرش ۲۴ در تمام ساعات شبانه‌روز آماده کمک به شما هستند.

تداخل دارویی قرص داپوکستین

این دارو در بدن هر فرد به‌شکل متفاوتی اثر می‌کند. بنابراین به هیچ وجه این دارو را بدون تجویز پزشک به دیگران توصیه نکنید.

به‌طور کلی قرص داپوکستین با موارد زیر تداخل دارد:

 • سایر قرص‌های رایج برای درمان خود انزالی مانند سیلدنافیل و تادالافیل
 • داروهای دیگر خانواده مهار کننده بازجذب سروتنین
 • داروهای خاص درمان میگرن
 • مهار کننده‌های مونوآمینواکسیداز
 • داروهای ضد فشار خون
 • آنتی‌بیوتیک‌ها
 • داروهای ضد سردرد
 • داروهای ضد انعقاد خون
 • ترامادول

مشاوره آنلاین بهداشت و سلامت جنسی

موانع مصرف قرص داپوکستین

ابتدا در نظر داشته باشید که در صورت مشاهده تشدید عوارض جانبی این دارو، باید مصرف آن را قطع کرده و با پزشک خود مشاوره کنید.

همچنین در صورت ابتلا به موارد زیر، از مصرف داپوکستین خودداری کنید:

عوارض جانبی قرص‌های تاخیری

باید دقت داشته باشید که در طی مدت زمان استفاده از انواع قرص و اسپری تاخیری، حتما به تغییرات جدید ایجاد شده در بدن خود دقت داشته باشید و در صورت مزمن شدن آن‌ها با پزشک مشورت کنید.

در این بخش به رایج ترین عوارض جانبی قرص‌های تاخیری دو خانواده مهار کننده‌ PDE نوع ۵ و SSRI اشاره می‌کنیم.

عوارض جانبی مشترک خانواده مهارکننده PDE نوع ۵ عبارتند از:

دقت کنید که احتمال ابتلا به عارضه جانبی تغییرات دیداری با مصرف ویاگرا، سه برابر بیشتر از سیالیس است. حدود ۳ درصد از افرادی که قرص و اسپری تاخیری ویاگرا مصرف کنند، به مدت چند ساعت همه چیز را آبی می‌بینند.

عوارض جانبی مشترک خانواده SSRI عبارتند از:

 • احساس لرزش دست یا اضطراب
 • احساس مریض بودن
 • اختلال در هضم غذا
 • کم اشتهایی و کاهش وزن
 • اسهال
 • تاری دید
 • دهان خشک
 • تعریق بیش از حد
 • به ارگاسم رسیدن بسیار سخت در طول رابطه جنسی یا خود ارضایی
 • اختلال نعوظ در آقایان

این عوارض جانبی به مرور زمان پیشرفت می‌کنند، در حالی که بعضی از آن‌ها مانند مشکلات جنسی همواره ثابت باقی می‌مانند.

عوارض جانبی اسپری تاخیری

دقت کنید در صورتی که به مقدار مورد نیاز از اسپری تاخیری مصرف کنید، عوارض جانبی این اسپری احساس نخواهند شد یا بسیار جزئی هستند.

اما در صورتی که از مقادیر بسیار زیاد اسپری تاخیری استفاده کنید، ممکن است عوارض جانبی آن را تجربه کنید. تعدادی از رایج‌ترین عوارض جانبی اسپری تاخیری عبارتند از:

 • بی حسی موقتی
 • خارش پوست یا احساس سوختگی
 • بی حسی بیش از حد به دلیل استفاده بیش از حد از اسپری

اسپری تاخیری

چه زمان به پزشک مراجعه کنیم؟

بسیاری از افراد از مراجعه به پزشک و مطرح کردن موضوعاتی راجع به دیر انزالی و قرص و اسپری تاخیری خجالت می‌کشند و به همین دلیل، هیچ‌وقت نمی‌توانند این مشکل را حل کنند.

گرچه باید تاکید کرد سلامت جنسی و داشتن یک رابطه سالم حق مسلم هر انسانی است و نباید این مسائل را نادیده بگیرید.

اگر شما هم از این دسته از افراد خجالتی هستید، نگران نباشید. چون می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات مشاوره آنلاین سلامت جنسی پذیرش ۲۴ بدون خجالت کشیدن از مواجه شدن پزشکی با پزشک با دریافت مشاوره تلفنی، صوتی، آنلاین و متنی مشکل خود را حل کنید.

مشاوره آنلاین سلامت جنسی

۳.۳/۵ (۱۹ نظر)

منبع
medscape.compatient.infopromescent.comforhims.comgoodrx.comnhs.uk

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
عضویت
Notify of
guest
188 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
امیرحسین
امیرحسین
1 سال قبل

سلام خسته، نباشید، من قرص پاور مکس استفاده کردم با یه قرص مکمل بهم دادن سفید رنگ بود و خیلی ریز بود، سه روز بعد مصرف سرگیجه داشتم و الان سرگیجه خوب شده و الان دوروزه درد تو ناحیه لگن دارم میخواستم ببینم میتونه بخاطر قرص ها باشه

دکتر زهرا بهرامی
پزشک متخصص
در پاسخ به  امیرحسین
1 سال قبل

شما آقا هستین دیگه، بهتره قرص رو با معده خالی نخورین و ممکنه بعلت افزایش گردش خون ناحیه تناسلی و افزایش نعوظ و طول مدت آن باعث درد لگن شدین
بیشتر بستگی داره که علت اولیه استفاده از این قرص چی بوده یعنی مشکل اولیه شما چیست

فیض الله همدرد
فیض الله همدرد
در پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

سلام شما خوبین مخم از قرص استفاده کنم چطور استفاده کنم

پشتیبانی پذیرش24
پشتیبانی پذیرش24
در پاسخ به  فیض الله همدرد
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با تشکر از ثبت مشکل شما
کامنت شما توسط پزشک متخصص دیده شد اما نیاز به شنیدن شرح بهتر و بیشتری از بیماری شما دارد.
لطفا از طریق این لینک با پزشک آنلاین داروسازی گفت و گو کنید .
مشاوره آنلاین با پزشک داروسازی

علی شکو هی
علی شکو هی
در پاسخ به  امیرحسین
1 ماه قبل

سلام اصولی ترین راه درمان زودانزالی وشولی الت چیه

مستعار احمد نیک نام
مستعار احمد نیک نام
13 روز قبل

س من حدودا ۶۷ سالم هست از نظر سلامت جسمانی مشکل ندارم ولی از نظر روابط جنسی دیر تحریک می شوم وچون دیر تحریک میشوم دستگاه تنا سلی ام خوب بلند‌ نمی شود ۲همسر دارم دارو یا قرص خاصی بدون عوارض برایم تجویز نمایید

تلبه زن
تلبه زن
در پاسخ به  مستعار احمد نیک نام
1 روز قبل

سلام باسنی که شما دارید
بهترین حالت اینه که کمک راننده بگیری…

شهاب sbr
شهاب sbr
16 روز قبل

سلام من متاسفانه زود انزالی دارم واز قرصهای تاخیری استفاده کردم ولی هیچ کدوم از آنها هیچ تاثیری بر من ندارند علت این موضوع چه می‌تواند باشد

سامان
سامان
28 روز قبل

سلام آیا شما فروش این قرص هارو هم دارین؟

صفایی
صفایی
1 ماه قبل

سلام
من زودانزالی دارم ۵۵ سالم پلاکت خون هم دارم .دارو می خورم قرص اسید فولک شب یکی میخورم قرص ترویت پشت قرمز میخورم طبق دستور دکتر.

ازداروخانه قرص گرفتم متاسفانه اسمش یادم رفته .یک قرص ابی بود ایرانی یه رقم قرص دیگه صورتی رنگ بود.روزی یکی صورتی میخوردم .گفته بودن شب نیم ساعت قبل یک ابی بخورم .خیلی خوب بود.راصی بودیم .

ولی متاسفانه اسم قرص ها را نمی واون شخصی که دارخانه بودن .نیستن دیگه میخواستم ازشما سوال کنم قرصی که با این شرایط من کم عوارص باشه کدام صلاح میدونید .برای .

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام قرصی تخیری آلت از کجا دریافت کنم؟

......
......
1 ماه قبل

سلام برایه داشتن یک رابطه به مدت۱۵ دقیقه از چه قورسی استفاده کنیم

محمداحمدی
محمداحمدی
در پاسخ به  ......
29 روز قبل

سلام من از نظر نعوظ مشکل دارم چکارکنم

عادل
عادل
1 ماه قبل

چه بایدکردکه التم بلندشودودیرارضاشوم۴۸ساله هستم راهی داردلطفاراهنمایی کنیدممنونم

عادل
عادل
1 ماه قبل

۴۸سال الت درست بلندنمیشودزودارصضامیشوم چکارکنم

عادل
عادل
در پاسخ به  عادل
1 ماه قبل

۴۸سال دارم الت درست بلندنمی شودزودارضامیشوم

منصور
منصور
1 ماه قبل

سلام
قرص یا اسپری یا هر چیز تاخیری دیگه ای با اثر بخشی سریع و عوارض کم مثل سر درد و…
چی پیشنهاد میکنید؟

رسول
رسول
1 ماه قبل

دوستان عزیر لطفا برای سکس و کردن دورب. مواد نرید خداشاهده مخصوصا شیشه لامسب بحدا هر چ میگن توهم زا هسو اصلا از این شیشه فقط برای لذت جنسی است باورتان نمیشه از لذت طرفتو پاره میکنی فقط خدا نکنه زن شیشه بزنه بیس نفر ارضاش نمیکنن

رحمت
رحمت
1 ماه قبل

سلام
سن مت ۵۰ سال ومشکل زودانزالی نعوظ دارم میتونید راهنمایی بفرمایید؟

احسان حسنی
احسان حسنی
3 ماه قبل

سلام چی جوری خیرد کنم

قاسم
قاسم
4 ماه قبل

سلام مشکل زود انزلی دارم

ع حج
ع حج
4 ماه قبل

سلام بنده ۵۰ سال سن دارم سیگاری هستم واززودانزالی خیلی رنج میبرم (لطفا)

سینا
سینا
4 ماه قبل

باسلام عرض ادب من چند وقتی میشه که متوجه شدم که زود انزالی دارم

محمد
محمد
4 ماه قبل

مشکل دارم چی اسپری استفاده کنم

مشکل زودانزالی وسستی آلت دارم متشکرم
مشکل زودانزالی وسستی آلت دارم متشکرم
در پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

سعید

محمدرضا زیبایی
محمدرضا زیبایی
4 ماه قبل

سلام من ۵۸ سال ازنظرنعوظ خیلی ضعیف شدم اب منی من زرد متمایل به قهوهای ومقدار ان کم است قرص ها زیادی استفاده کردم ولی نعوظ خیلی کم ۲تا۵ ثانیه هیچ کاری نمی توانم مدت چند ماه است رابطه ندارم باعث مشکل شده و دیابت دارم که انسولین میزنم

سلیمان غفاری
سلیمان غفاری
4 ماه قبل

وقتی کودک بودم احساس تجاوز جنسی به خودم کردم ،ودر۱۸سالگی دچار شک عصبی شدم تا الان داروی اعصاب می خورم علت این اتفاق و حادثه چیست

سلیمان غفاری
سلیمان غفاری
در پاسخ به  سلیمان غفاری
4 ماه قبل

در کودکی دچار تجاوز جنسی به خودم شدم علتش نامعلوم درهجده سالگی داروی اعصاب و روان برای من دکتر تجویز کرد داروی علاج من چی هست

ابراهیم
ابراهیم
4 ماه قبل

سلام.بهترین راه برای زود انزالی چی هست

علی
علی
4 ماه قبل

سلام وقت بخیر من از قرص تادلافیل استفاده میکنم یک ساعت بعد به شدت سردرد دارم مشکل چیه ممنونمعلی

محمد رضا
محمد رضا
در پاسخ به  علی
4 ماه قبل

سلام من از قرص دیاگرام استفاده میکنم بعد گرفتگی بینی سردرد سراغم میاید از چه قرصی استفاده کنم که بی ضرر باشد

علی
علی
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید من دچار ارضا ی زود هستم

کوروش
کوروش
4 ماه قبل

سلام من الات تناسلی بزرگی دارم ایا الات تناسلی۰بالا ۲۳سانت طبیعی هست؟

محمد
محمد
4 ماه قبل

سلام من هم مشکل نعوظ دارم هم مشکل زود انزالی ۴۵سالمه

محمد
محمد
4 ماه قبل

سلام من زودانزالی دارم چکاربکنم

حمیدی
حمیدی
5 ماه قبل

اگه ازین قرس استفاده کنیم به خانمها کدوم عوارض ندارد

مصیب
مصیب
5 ماه قبل

سلام دکتر خسته نباشید من مشکل زود ارضا شدن دارم چکار کنم

احیاخان باغچقی
احیاخان باغچقی
5 ماه قبل

آیا این داروها و قرصها اعتیادآور نیست؟؟؟

مریم
مریم
6 ماه قبل

آیا اسپری پاور من دلتا که برای تاخیری است برای درد پا ناشی از ضربه خوردن در فوتبال هم استفاده می‌شود ؟

ناصری
ناصری
در پاسخ به  مریم
5 ماه قبل

نه

احمد
احمد
6 ماه قبل

سلام نام قرص تاخیری چیست ممنون

احمد داوری من کمر شل است چکار کنم
احمد داوری من کمر شل است چکار کنم
6 ماه قبل

احمد

احمد
احمد
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر ببخشید قرص وگادول برام بفرستید لطفأ قیمتش چند هست

جعفری
جعفری
6 ماه قبل

سلام من مدتی هست که۰راست نمشود و اگر نزدیکی هم کنمهنوز دخول نکردم ارضا میشوم لطفا اگر داور هست راهنمایی فرماید

جعفری
جعفری
در پاسخ به  جعفری
6 ماه قبل

ایا داروی هست که استفاد کنم

ebrahimemehde41@gmail.com
ebrahimemehde41@gmail.com
در پاسخ به  جعفری
5 ماه قبل

سلام مدتی است که راست نمیکنم وقبل ازدخول ارضامیشم اگر داروی هست معرفی کنید

خاوری
خاوری
در پاسخ به  ebrahimemehde41@gmail.com
4 ماه قبل

سلام قرص خوب برام معرفی کنید برای تاخیری باشه

احمد
احمد
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر ببخشید قرص poxet -60 رو برام میفرستید

مجید
مجید
6 ماه قبل

سلام من ۴۹ساله هستم خیلی زودانزایی دارم خاهشن منوراهنمایی کنید

Ali
Ali
6 ماه قبل

و بیضه هایم هم درد میکند میبخشید منی یا اسپرم به رنگ آب گین اس

و بار دوم اگر بکنم نمیشه سست میشه و بدنم را لرزش میگرد

Ali
Ali
6 ماه قبل

سلام من یک بار ارضا شویم و بار دوم اصلان نمیتانم چی کار کنم

سلام
سلام
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید من مشکل دیر انزالی دارم وبرایم مشکل ساز شده بعضی وقتا مجبورم با اینکه خودم لذت میبرم رابطه راتمام کنم وبعد ببخشید بیضه هایم در شدید میگیره آیا داروی هست که زودتر ارضا شوم ممنون میشم

اسمعیل کاشف
اسمعیل کاشف
7 ماه قبل

سلام درود بهترین قرص برای ۶۴ساله که قرص اسپرین میخورم و عمل قلب باز در سال ۸۶ نموده ام و فشار خونم همیشه بین ۱۰ و ۱۱ هست برای زود ارزا نشوم‌ معرفی نمایید تشکر

حامد
حامد
8 ماه قبل

سلام ، میخواستم بدونم بهترین قرص برای اینکه بشه تایم بیشتری برای رابطه جنسی گذاشت ، واینکه الت همچنان مثل حالت اول خودش باقی بمونه ،چیه
ممنون

علی
علی
8 ماه قبل

سلام خسته نباشید بهترین قرص برای درمان زود انزالی کدوم

رحمت
رحمت
در پاسخ به  علی
19 روز قبل

قرص خوب برای نعوذ وزودانزای چیست ممنون

محسن
محسن
8 ماه قبل

سلام بنده مشکل زود انزالی دارم و مشکل بی اشتهایی جنسی که خیلی اذیت میشم ممنون میشم کمکم کنید

امیر
امیر
در پاسخ به  محسن
5 ماه قبل

سلام‌اقا‌دکتر‌بنده‌مشکل‌زود‌انزالی‌دارم‌کمکم‌کنید

حمید
حمید
8 ماه قبل

سلام من از قرص داپوکستین استفاده کردم حس جنسی ام از بین رفته هیچ حرکتی نداره

روح الله
روح الله
9 ماه قبل

سلام خسته نباشین امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشید یک سوال داشتم آیا قرص زود انزالی آیا مشکلی که به آدم نداره

ناهید
ناهید
9 ماه قبل

سلام‌خسته نباشی شوهرم زود انزالی داره بعد قرص ویاگارا استفاده می‌کرد به خاطر اینکه معده درد گرفت دیگه مصرف نمیکنه و این مشکل ساز شد برامون

علی
علی
در پاسخ به  ناهید
7 ماه قبل

بده من بکنمت ۳۰ دقیقه بدون قرص

سید
سید
در پاسخ به  علی
7 ماه قبل

ای بی ناموس

عباس
عباس
در پاسخ به  سید
6 ماه قبل

واقعا ی عده بی شرف و بیناموسن

شهاب
شهاب
در پاسخ به  علی
7 ماه قبل

بیشرف

عبد
عبد
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

بی شرف

احمد
احمد
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

بی تربیت

محسن
محسن
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

بی ادب خوب برو خونه تیمی اگر بود به ما هم بگو خخخخ

وحید
وحید
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

چقد بیشعوری

تللاوو
تللاوو
در پاسخ به  علی
5 ماه قبل

گوه نخور

اکبر
اکبر
در پاسخ به  علی
4 ماه قبل

میکنم ۱۲ساعت بدون قرص هیچ طوریمم نمیشه

علیرضا یاوری
علیرضا یاوری
در پاسخ به  علی
4 ماه قبل

ایول‌بابا‌دمت‌گرم

مرتضی
مرتضی
در پاسخ به  ناهید
7 ماه قبل

سلام خوبی

صادق
صادق
در پاسخ به  ناهید
7 ماه قبل

من دو ساعت تا سه ساعت هم رسیده اخراش دیگه خسته میشیم

ناصری
ناصری
در پاسخ به  ناهید
5 ماه قبل

سلام .بعد از نزدیکی که ۱ساعت بیشتر میشه تا چند ساعت نمی خابه ابرومو برده چه کنم ممنون

عباس
عباس
در پاسخ به  ناصری
4 ماه قبل

بیا تا من همچین برات جا بزنم که تو عمرت راست نکنی براچی از یه خانم میپرسی درمانت پیش خودمه چنان فرو میکنم که تا ۴۸ساعت عین پیکان مدل ۷۹به ریپ ریپ بیفتی

محمد
محمد
9 ماه قبل

باسلام ، قرص تاخیری لازم دارم که زود انزالی را برطرف کند و بیشتر همسرم حال کنه

اکبر
اکبر
در پاسخ به  محمد
4 ماه قبل

من همسرم تا زیر ستاره ها دوسم داره چون سکسم خیلی بالاس البته هنوز نه قرص نه دوپینگ کردم اینجوری به نظرم بهتره حالشم بیشتره

ناشنا س
ناشنا س
9 ماه قبل

باسلام بنده از بدو جوونی تا همینک که پنجاه سال دارم همیشه مشکل زودانزالی داشته ودارم ومدت انجام شروع دخول تااتمام ارضاع شدن بیشتر از۱۰ ثانیه نداشتم ومجبور با استفاده مواد مخدر گاهی سنتی وگاهی صنعتی میشدم واین موضوع هم یه جورایی بیشتر عذابم میداد وهمینک شربت متادون را جایگزین مواد کردم که اگه بدترازمواد نباشه بهترهم نیست بنظره بنده و ه جورایی بی میل به عمل جنسی شدم بعلت اینکه زودانزالی موجب اذیتم میشه ودوست ندارم از مواد برای تآخیر دیرانزالی استفاده کنم دارو وقرصی که بتونه بااستفاده اش این مشکل به راحتی حل بشه ودچار پس وپیشی نشه وبااستفاده اش بطور یکنواخت مشکل زودانزالی بطور عادی حل بشه وآدم دغدغه عوض کردن تند تند دارو نباشه ممنون میشم

محبوب مردانی
محبوب مردانی
9 ماه قبل

سلام دکتور جان من از سن دوازده سال کف دستی زیاد زدم حالا ۳۲ سال دارم متاهل هستم اما کارم از دو دقیقه بیشتر طول نمیشه چه کار کنم چه داروی مصرف کنم فعلا از خانواده دورم فرصت تداوی دارم اما بازهم تاحالا وقتی که از خانومم دور باشم جلق میزنم لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر

اکبر
اکبر
در پاسخ به  محبوب مردانی
4 ماه قبل

به نظرمن شما حشیری هستی

احمد
احمد
9 ماه قبل

سلام بنده ۲۵ساله استم و زود انزلی دارم چی داروی مصرف کنم تا زود انزالی من خوبشه رابته زود انزالی من ۱تا ۲دقیقه تول میکشه لطفا پاسخ بدی

بهمن کاظمی
بهمن کاظمی
9 ماه قبل

باسلام وخسته نباشید آیا کرم لارگو ججت اختلال نعوظ وزوذ انزالی بهتر هستیا قرص ویاگرا باتشکر

دکمه بازگشت به بالا