سکس دهانی چیست و چه عوارضی دارد؟

بایدها و نبایدهای سکس دهانی

سکس دهانی

Oral Sex یا سکس دهانی نوعی رابطه جنسی است که شخص با کمک دهان، حلق و زبان شریک خود را به اوج لذت جنسی می‌رساند. در چنین رابطه‌ای دو طرف سعی می‌کنند با لیسیدن و مکیدن نقاط جنسی، همدیگر را تحریک کنند.

سکس دهانی نوعی رابطه رایج بین افراد بزرگ سال است. طبق تحقیقات انجام شده مشخص شده است که اکثر بزرگسالان در طول روابط جنسی خود حداقل یک بار آمیزش جنسی دهانی را امتحان کرده‌اند.

رابطه جنسی دهانی ممکن است قبل از نزدیکی جنسی، بعد از رابطه یا در حین رابطه انجام شود. افراد با هر گرایش جنسی مشتاق این نوع از رابطه جنسی هستند، زیرا تصور می‌کنند سکس دهانی عوارضی ندارد. در صورتی که کاملا اشتباه است.

امروزه نوجوانان و جوانان زیادی به چنین رابطه جنسی روی آورده‌اند، زیرا آن‌ها رابطه جنسی غیر دخولی را ترجیح می‌دهند و از عوارض این نوع رابطه هیچ اطلاعاتی ندارند. تازه عروس و داماد‌ها نیز برای پرهیز از رابطه دخولی و حفظ بکارت به رابطه جنسی دهانی روی می‌آورند.

سکس دهانی می‌تواند رابطه‌ای بسیار لذت‌بخش باشد و هر دو نفر را به اوج لذت جنسی برساند. این رابطه با این که بسیار پرطرفدار است، ولی افرادی نیز هستند که از انجام آن سر باز می‌زنند و تمایلی به انجام چنین کاری ندارند.
با این حال داشتن سکس دهانی کاملا اختیاری است و نمی‌توان افراد را به انجام این رابطه‌ مجبور کرد. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که خوردن و بلع مایع منی و مایع واژن زن فواید زیادی دارد. اما مجددا باور اشتباهی دارند و علاوه بر آن ممکن است در انتقال بیماری‌های مقاربتی موثر باشد.

با این مقدمه در این مطلب نگاهی به برقراری رابطه جنسی از این نوع می‌پردازیم، عوارض سکس دهانی را توضیح خواهیم داد و حکم سکس دهانی را بررسی می‌کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

انواع سکس دهانی

اورال سکس انواع مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فلاشیو: در این نوع رابطه، آلت تناسلی آقایان با استفاده از دهان شریک جنسی از طریق مکیدن و لیسیدن تحریک می‌شود.
 • کونیلینگوس: به رابطه دهانی که در آن واژن زن با استفاده از زبان و لب‌های شریک جنسی تحریک می‌شود، کونیلینگوس می‌گویند.
 • آنالینگوس: در این رابطه دهانی، مقعد با استفاده از دهان، زبان و لب‌های شریک جنسی تحریک می‌شود.

آموزش سکس دهانی

سکس دهانی مانند تمام رابطه‌های جنسی نیازمند به آموزش است. در ادامه نحوه Sexدهانی توسط آقایان و خانم‌ها را به‌صورت جداگانه توضیح می‌دهیم.

سکس دهانی توسط آقایان

برای این که شریک جنسی شما رابطه دهانی لذت‌بخشی را تجربه کند باید به اندازه کافی برانگیخته و تحریک شود. قبل از انجام این نوع رابطه جنسی بهتر است از طریق معاشقه و پیش‌نوازی او را به‌خوبی تحریک کنید.

در حین معاشقه می‌توان با لمس کردن اطراف واژن احساس برانگیختگی بیشتری در بانوان به وجود آورد. ناحیه تناسلی خانم‌ها بسیار حساس است. به نحوی که در این ناحیه حدود ۸۰۰۰ هزار پایانه عصبی وجود دارد. در واقع حساس‌ترین قسمت از بدن بانوان ناحیه کولیتوریس است که در اندام تناسلی آن‌ها قرار دارد.

وقتی این ناحیه پس از لمس با دست به اندازه کافی تحریک شد، نوبت به لمس با زبان فرا می‌رسد. در این مرحله باید با زبان خود را به آرامی روی کولیتوریس، دهانه واژن و لب‌های آن بکشید تا شریک جنسی تحریک شود و به اوج لذت برسد.

سرعت حرکت زبان ابتدا باید آرام باشد و با گذشت زمان این حرکات سرعت بیشتری پیدا کنند. البته می‌توانید با کم و زیاد کردن سرعت این حرکات نیز باعث به وجود آوردن لذت بیشتر در شریک جنسی خود شوید.

سکس دهانی توسط بانوان

همان‌طور که خانم‌ها نیاز به نوازش و معاشقه دارند، آقایان نیز باید چنین ابراز احساساتی را از شریک جنسی خود دریافت کنند.
در این نوع از آمیزش دهانی لازم نیست که آلت تناسلی آقا به نعوظ کامل برسد، ولی در صورتی که تمایل به نعوظ آلت داشته باشید، زن می‌تواند با حرکت دست خود در به نعوظ رسیدن آلت کمک کند.

وقتی آلت تناسلی مرد راست شد، زن با استفاده از دستانش می‌تواند میزان فرو رفتن آلت در دهان خود را مشخص کند. فرو رفتن بیش از حد آلت در دهان ممکن است برای برخی افراد ناخوشایند باشد.

آلت تناسلی مرد نیز بسیار حساس است. به همین دلیل در ابتدا باید به آرامی کار خود را انجام دهید و بعد از گذشت مدتی، سرعت خود را بالا ببرید.

در این حین می‌توانید با چرخاندن زبان دور آلت تناسلی مرد و لیسیدن آن باعث تحریک بیشتر شریک جنسی خود شوید. در سکس دهانی باید مواظب باشید که دندان‌های شما به آلت مرد برخورد نکند، زیرا ممکن است باعث درد در این ناحیه شود.

آموزش سکس دهانی مقعدی

برای برقراری این نوع رابطه جنسی بهتر است از شریک جنسی خود بخواهید تا محل مورد نظر را با آب و صابون‌های مخصوص به‌صورت صحیح شستشو دهد. در این موارد می‌توانید برای لذت بیشتر با شریک خود به حمام بروید و دوش بگیرید.

پس از شستشوی مقعد می‌توانید با حرکات زبان بین واژن و پرینیوم که ناحیه بین مقعد و واژن است، باعث تحریک شریک جنسی خود شوید. بعد از این که شریک شما تحریک شد، روی مقعد تمرکز کنید و زبان‌تان را حلقه کرده و اطراف مقعد را لیس بزنید.

دقت داشته باشید که نباید با زبان از سمت مقعد به واژن حرکت کنید، زیرا ممکن است باکتری‌های بیماری‌زایی که در مقعد وجود دارند به داخل واژن راه پیدا کنند و باعث بروز بیماری‌های مختلفی شوند.

ملزومات رابطه دهانی

برای انجام رابطه دهانی باید نکات بهداشتی بسیار زیادی را رعایت کنید تا به بیماری‌های مختلفی دچار نشوید که از این راه انتقال پیدا می‌کنند.

یکی از ملزومات رابطه دهانی استفاده از کاندوم است. برای انجام این رابطه باید از کاندوم‌های نازکی استفاده شود که مناسب رابطه سکس دهانی هستند. از جمله این کاندوم‌ها می‌توان به انواع طعم‌دار و معمولی اشاره کرد.

استفاده از کاندوم‌های تاخیری، تحریک‌کننده و انواع مشابه پیشنهاد نمی‌شود، زیرا این کاندوم‌ها برای برقراری رابطه جنسی دخولی مناسب هستند.

قبل از انجام سکس دهانی باید نقاط جنسی خود را به‌خوبی با آب و صابون‌های ضد باکتریال شستشو دهید. در صورتی که زن در نواحی واژن خود احساس خارش یا سوزش می‌کند نباید رابطه دهانی انجام شود.

انجام رابطه دهانی در روزهایی که به دوران قاعدگی نزدیک هستند نیز توصیه نمی‌شود. در این روزها دهانه رحم باز می‌شود و احتمال بروز عفونت و بیماری‌ها افزایش پیدا می‌کند.

در صورتی که روی آلت تناسلی شریک جنسی هر نوع زخم یا ترشحات غیر معمول مشاهده شد، نباید چنین رابطه‌ای برقرار شود.

قبل از سکس دهانی دندان‌های خود را مسواک نزنید، زیرا با زدن مسواک روی لثه‌ها زخم‌های کوچکی به وجود می‌آید که انتقال بیماری‌های عفونی و مقاربتی را افزایش می‌دهند.

بهداشت سکس دهانی

عوارض سکس دهانی

Sexدهانی عوارض بسیار جدی دارد که افراد زیادی از آن‌ها بی‌خبر هستند. افراد با آمیزش سکس دهانی ممکن است به انواع بیماری‌های مقاربتی دچار شوند.

در لوله خروجه که درون آلت تناسلی مردانه وجود دارد، همیشه مقداری ادرار باقی می‌ماند. این مکان محل مناسبی برای رشد انواع مختلف باکتری‌ها است. با اورال سکس، این باکتری‌‌ها به دهان شریک جنسی‌تان منتقل شده و زمینه بروز بیماری‌های زیادی را فراهم می‌کند.

مشاوره آنلاین سکس و رابطه جنسی

ویزیت دکتر متخصص سلامتی جنسی

ترشحات واژن نیز محلی برای رشد انواع مختلف باکتری‌ها و قارچ‌ها هستند که با انجام چنین رابطه‌ای به دهان فرد مقابل، منتقل می‌شود. از جمله بیماری‌هایی که ممکن است در اثر سکس دهانی به وجود بیایند موارد زیر را باید نام ببریم:

ایدز

ایدز نوعی ویروس است که از طریق خون، رابطه جنسی، منی و ترشحات واژن منتقل می‌شود. در صورتی که شریک جنسی شما به ایدز مبتلا باشد، امکان ابتلای شما به این بیماری نیز افزایش می‌یابد.

البته ذکر این نکته ضروری است که ایدز از طریق بزاق منتقل نمی‌شود و فقط در صورتی به آن مبتلا می‌شوید که دهان یا لثه‌های شما زخم باشد.

ویروس پاپیلوم انسانی

HPV نوعی ویروس انسانی است که از طریق زگیل تناسلی منتقل می‌شود. هر نوع تماسی با این ویروس باعث انتقال آن خواهد شد. افراد مبتلا به ویروس پاپیلوم دچار سرطان‌های مختلف از جمله سرطان گردن می‌شوند.

سیفلیس

سیفلیس یکی از انواع مختلف بیماری‌های مقاربتی است که از طریق رابطه دهانی نیز منتقل می‌شود. این بیماری از طریق باکتری به نام ترپونا پالیدوم به وجود می‌آید و از اولین نشانه‌های بروز آن می‌توان به ایجاد زخم درون دهان اشاره کرد. این زخم معمولا بدون درد و کوچک است.

در صورت مداوا نکردن به‌موقع این بیماری، ممکن است دچار آسیب‌های جدی قلبی و مغزی شوید. بنابراین بهتر است در هنگام رابطه سکس دهانی از کاندوم‌ استفاده کنید.

زونا

زونا نیز از جمله بیماری‌های مقاربت جنسی است که در اثر ویروس واریسلا زوستر به وجود می‌آید. این ویروس باعث بروز ضایعات پوستی و زخم‌های بسیار دردناک می‌شود.

زونا از طریق تماس پوستی منتقل خواهد شد. به همین دلیل احتمال سرایت آن بسیار بالا است. تبخال‌های تناسلی نوعی زونا به حساب می‌آیند و ممکن است همسرتان را نیز به این بیماری مبتلا کنند.

سوزاک

سوزاک یکی از بیماری‌هایی است که فقط از طریق رابطه‌های جنسی منتقل می‌شود. این بیماری عفونی در اثر باکتری نایسریا گونوره‌آ به وجود می‌آید.

باکتری نایسریا گونوره‌آ روی نواحی از بدن تاثیر می‌گذارد که مرطوب و گرم هستند. از جمله این نواحی می‌توان به گلو، واژن، مقعد و چشم اشاره کرد. در صورتی که سوزاک به موقع درمان نشود ممکن است عواقب جدی داشته باشد که این عواقب منجر به نازایی در فرد می‌شوند.

بهداشت سکس دهانی

سکس دهانی در بارداری

در دوران بارداری رابطه‌های دخولی برای مادر بسیار استرس‌زا است. به همین دلیل بسیاری از زوجین ترجیح می‌دهند تا در این دوران از رابطه جنسی دهانی استفاده کنند و به لذت برسند.

با این حال این زوجین نمی‌دانند که اورال سکس نیز ممکن است خطرات بسیار جدی برای زن حامله و جنین او داشته باشد. این خطرات بیشتر در ۳ ماهه سوم دوره بارداری اهمیت پیدا می‌کنند.

زوج‌هایی که تمایل به برقراری چنین رابطه‌ای دارند باید موارد بهداشتی از جمله شستشوی آلت‌های تناسلی با صابون‌های ضد باکتریال، مسواک نکردن دندان حداقل دو ساعت قبل از رابطه ، استفاد از کاندوم و مسائل دیگر را رعایت کنند.

باید دقت داشته باشید که رابطه دهانی باید با مشورت پزشک انجام شود. در غیر این صورت ممکن است این رابطه خطرات بسیار جدی را به همراه داشته باشد.

ویزیت دکتر متخصص سلامتی جنسی

بسیاری از افراد از بیان این موضوعات با پزشک خود خجالت می‌کشند. شما عزیزان در این موارد می‌توانید با مراجعه با سایت پذیرش ۲۴ با پزشکان متخصص مشاوره سلامت جنسی به‌صورت مجازی مشورت کنید و راه حل مشکل خود را بیابید.

از جمله خطرات آمیزش جنسی دهانی در دوران بارداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آمبولی هوا: در صورتی که هنگام لیسیده شدن واژن توسط مرد، هوایی به داخل آن راه یابد، ممکن است یکی از رگ‌های خونی مسدود شود و آمبولی هوا رخ دهد.
 • منتقل شدن ویروس‌ها از طریق دهان: اگر مرد به عفونت‌های ویروسی از قبیل سرماخوردگی، گرفتگی گلو و موارد مشابه دچار است یا درون دهانش زخمی به وجود آمده است باید از انجام این رابطه خودداری کند.
  در این موارد ممکن است ویروس‌ها از طریق واژن به رحم راه پیدا کنند و اثرات غیر قابل جبرانی روی جنین بگذارند.
 • تبخال تناسلی: در صورتی که زن باردار با رابطه دهانی به تبخال تناسلی مبتلا شود، ممکن است این ویروس به رحم برود و باعث مرگ یا آسیب‌های مغزی در جنین شود.

حکم شرعی سکس دهانی

بسیاری از متاهل‌ها سعی دارند بدانند که سکس دهانی از نظر شرعی چه حکمی دارد و آیا سکس دهانی حرام است؟

در جواب این سوال باید گفت که از نظر بسیاری از علما انجام این رابطه محدودیتی ندارد، ولی خوردن منی و رطوبات خارج شده از بدن زن و مرد، حرام است. با این حال سکس دهانی در صورتی توصیه می‌شود که باعث بیماری‌های مراقبتی نشود.

با توجه به احکام سکس دهانی که توسط ائمه اطهار به دست ما رسیده است، مشخص می‌شود که ائمه از انجام سکس دهانی کراهت داشتند و انجام آن را به دیگران توصیه نمی‌کردند. ایشان رابطه واژینال را جایگزین خوبی برای سکس دهانی می‌دانسته‌اند.

چه زمان به پزشک مراجعه کنیم؟

در صورتی که بعد از انجام اورال سکس دچار علائمی از قبیل موارد زیر شدید، می‌توانید به پزشک سلامت جنسی مراجعه کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قبل از حاد شدن مریضی، جلوی آن را بگیرید.

 • اگر بعد از اورال سکس در ناحیه گلو دچار عفونت شدید.
 • التهاب و خارش پوستی بعد از سکس دهانی
 • ایجاد زخم درون دهان

با این حال بسیاری از افراد هستند که از بیان مشکلات جنسی خود با پزشکان خجالت می‌کشند. اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید می‌توانید با مراجعه به سایت پذیرش ۲۴ مشکل خود را در قالب مشاوره آنلاین پزشکی با مشاوره جنسی آنلاین به شکل تلفنی، آنلاین، صوتی و متنی در میان بگذارید.

مشاوره آنلان بهداشت و سلامت جنسی

۳.۸/۵ (۲۷ نظر)

منبع
betterhealthwebmdtimesofindiaavert

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش۲۴

تیم تحریریه پذیرش۲۴ متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش۲۴ از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.
guest
170 پرسش و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
3 روز قبل

کوس دارم

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
3 روز قبل

مارال هستم سکس می خوام کسی منو می کند

سلام کاظم .دنبال یه زن پول دارهستم
سلام کاظم .دنبال یه زن پول دارهستم
3 روز قبل

من یک بار ازدواج ناموفق داشتم زن مورد نظرم پیدا نمی کنم دوستان کمک کنید

فرزاد شادمانی پور
فرزاد شادمانی پور
3 روز قبل

سلام من یه ساعتی قبل از یه مشکل حاد سوال داشتم الان میبینم به جای راهنمایی سوال و پیام من بعداز چند دقیقه کلا بجای جواب دادن حذف کردید آخه چرا

فرزاد شادمانی پور
فرزاد شادمانی پور
4 روز قبل

سلام من چندسال پیش بدلیل تعمیرات خانه رفتم منزل پدرزنم شب ها می‌رفتم نگهبان وسایل خانه خودم و سائل کارگران و اوستا یه سال طول کشید یه روز اومدم خونه پدرزنم دیدم خلوته با همسرم درحال سکس بودم که مادرش وبرادرش اتفاقی اومدن داخل چیزی ببرن که ما هم دیدن خانمم فرارکردن توحمام ومن ازخجالت آلتم که نعـوظ بود فشار دادم زیر اعتراض مادرزن که می‌گفت شب رو
گرفتن ازتون چرا روز چرا بمن نگفتین تا بچه‌ها را ببرم بیرون خلاصه فشاردادن من آلتم کج شده که ادرارم با بدبختی می‌کنم ضمنا آلتم علاوه برکج شدن بسیار کوتاه و کوچک شده الان ۸ساله نتونستم شاید دوسه بار با بدبختی و درد تو۸سال سکس کردم که اصلا نمیشه دکتر زندگی من داره ازبین میره چکار کنم چه درمانی دا ه راهنماییم کنید لطفا ممنون میشم

سارا
سارا
6 روز قبل

کسی کوس می خواد کوس من در اخیارتون فقط خوب کوسم چرب کنین

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  سارا
5 روز قبل

شمارتو بده

سارا
سارا
پاسخ به  ناشناس
4 روز قبل

می تونی با حرف زدن منو بکنی یلا اب از کوسم بیار

ارش
ارش
پاسخ به  سارا
2 روز قبل

اره

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  ناشناس
3 روز قبل

کوسمو می کنی

ناصی
ناصی
پاسخ به  سارا
5 روز قبل

بیا ببینم کوست خوشکله

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
4 روز قبل

اگه بتونی جلقم بدی اره خوشکله

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  ناصی
3 روز قبل

اگه بتونی کوسم تا ته جلق بدی در خدمتم کوسمو بگاه

ارش
ارش
پاسخ به  سارا
2 روز قبل

اره می خوام

رضا
رضا
پاسخ به  سارا
2 دقیقه قبل

سلام

سارا
سارا
6 روز قبل

سلام اسم من عسل مستم کسی کوس منو جلق بده سکس اب دار می خوام

رضا
رضا
پاسخ به  سارا
5 روز قبل

من هستم

سارا
سارا
پاسخ به  رضا
4 روز قبل

کوسم لیس میزنی

سارا
سارا
پاسخ به  رضا
4 روز قبل

کوسم بگاه

سارا
سارا
پاسخ به  رضا
4 روز قبل

من یه جنده هستم منو بگاه

سارا
سارا
پاسخ به  رضا
3 روز قبل

منو جلق بده

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  رضا
3 روز قبل

کوسمو چرب کن

ناصی
ناصی
پاسخ به  سارا
5 روز قبل

من دوست دارم کوستو بخورم اگه صورتی باشه

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
4 روز قبل

چجوری منو میکنی

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
3 روز قبل

دارم می تونی با زبان جلقم بدی

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  ناصی
3 روز قبل

من هیچی از سکس بلد نیستم بگو چجوری منو جلق می دی

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
2 روز قبل

ناصی بگو چجوری کوسمو جلق می دی

مریم
مریم
8 روز قبل

مریم شوهرم زود از سکس سیر مشه ولی من دلم بیشتر میخواد چکارکنم

ناصی
ناصی
پاسخ به  مریم
5 روز قبل

بیام بقیه با من باش

مریم
مریم
8 روز قبل

من از سکس سیر نمیشم ولی شوهرم زود سیر مشه چه کار کنم

مهدی
مهدی
پاسخ به  مریم
7 روز قبل

من سیرت میکنم مریم

سحر
سحر
پاسخ به  مهدی
1 روز قبل

با قرص متادون پارش کن

ناصی
ناصی
پاسخ به  مریم
5 روز قبل

من سیرت می کنم

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  ناصی
3 روز قبل

منو سیر بگاه

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  ناصی
1 ساعت قبل

منو سیر کن

مومو
مومو
9 روز قبل

سکس

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  مومو
3 روز قبل

کوس

دادالله
دادالله
10 روز قبل

سلام

سارا
سارا
پاسخ به  دادالله
3 روز قبل

کوس توپل می خوای

سارا
سارا
پاسخ به  دادالله
3 روز قبل

سلام

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  دادالله
3 روز قبل

منو بکن

آغای‌امنی
آغای‌امنی
15 روز قبل

آل

ت‌دانه‌های‌کوجک‌داره

سارا
سارا
پاسخ به  آغای‌امنی
3 روز قبل

می خوام

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  آغای‌امنی
3 روز قبل

گوجت تو کوس من

ججججج
ججججج
16 روز قبل

۰۹۹۱۵۳۰۱۵۸۳

سارا
سارا
پاسخ به  ججججج
6 روز قبل

بیا من جلقم بده کوسم بگاه تا بن بن

سارا
سارا
پاسخ به  ججججج
6 روز قبل

کوسم اینقدر اب ریخته شل کرده کسی سفتم می کنه

ناصی
ناصی
پاسخ به  سارا
5 روز قبل

بیا من سفت سفتش می کنم

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
4 روز قبل

منو بگاه اب از کوسم بیار

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
4 روز قبل

چجوری سفتش میکنی میشه بهم بگی

سارا
سارا
پاسخ به  ناصی
3 روز قبل

چجوری

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  ناصی
3 روز قبل

چجوری

سننه
سننه
17 روز قبل

گده منده میخوام

سارا
سارا
پاسخ به  سننه
3 روز قبل

گده منده چیه

سارا
سارا
21 روز قبل

سلام من خانم هستم وقتی که من با شوهرم سکس میکنم اما با گاندم دچار سوزش و خارش میشم

مهران
مهران
پاسخ به  سارا
15 روز قبل

خب بدون کاندوم سکس کن عزیزم

آرش رضای
آرش رضای
پاسخ به  سارا
11 روز قبل

بیو تا سیرت کنم عزیزم

سارا
سارا
پاسخ به  آرش رضای
6 روز قبل

من یه سارا دیگم بیا منو بکن

سارا
سارا
پاسخ به  آرش رضای
6 روز قبل

جلقم بده کوسمو جلق بده

سارا
سارا
پاسخ به  آرش رضای
6 روز قبل

چجوری منو سیر می کنی بهم بگواگه دوست داشته باشم شمارمو بهت میدم بیا خودم مادرمو بگاه

ناصری
ناصری
2 ماه قبل

سلام اطراف آلتم چند زگیل ریز میبینم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

فرشاد
فرشاد
پاسخ به  ناصری
4 ساعت قبل

زگیل تناسلی هستش hpv
از شریک جنسیت گرفتی ، باید با لیزر یا با فریز کردن برشون داری و واکسن سه گانه گارداسیل رو هم حتما بز

سحر
سحر
2 ماه قبل

سلام، ببخشید بعد از سکس دهانی، درون دهانم زخم شده چیکار کنم؟

نامی
نامی
پاسخ به  سحر
1 ماه قبل

برو اب نمک قرقره کن همراه با جوش شیرین از هر کدام نصف قاشق چای خوری در یک لیوان

غریبه
غریبه
پاسخ به  سحر
16 روز قبل

حالم بهم خورد

غریبه
غریبه
پاسخ به  سحر
16 روز قبل

حالم بهم خورد

تورو سنن
تورو سنن
2 ماه قبل

یکی از فامیلامون خیلی حشریه
میدونم اگه بهش بگم بهم میده قبلا باهاش رابطه داشتم امذ میترسم بهش بگم

مهدی
مهدی
پاسخ به  تورو سنن
7 روز قبل

منو معرفی کن

سارا
سارا
پاسخ به  مهدی
3 روز قبل

من کوس می دم کی کوس می خواد

محمدی
محمدی
2 ماه قبل

سلام قورسی ترک عیایت

زهرا
زهرا
9 ماه قبل

سلام من خانمی ۳۵ساله هستم که دیابت دارم که شوهرم هر۲۵ روز یک بار به خونه میاد ویک هفته ما هرشب باید نزدیکی داشته باشیم ومن خیلی ضعیف وبی حال میشم تواین هفته راستی رحم من خیلی خشک وسرده وازاین بابت هم خیلی رنج میبرم برای نزدیکی بهتر باید چه بکنم

صحراب
صحراب
10 ماه قبل

سلام آی بعد از گذشت ۱۲ سال از رابطه جنسی یک زن متاهل ا با آزمایش پزشکی می‌توان تشخیص داد که اولین رابطه جنسی این زن با شخص دیگری بوده یا خیر؟

مهران
مهران
پاسخ به  صحراب
15 روز قبل

آره میش

محسن
محسن
10 ماه قبل

سلام محسن هستم مجرد چرا آب منی شور مزه هست؟مگر از نمک بدن منی درست میشه

حسن
حسن
پاسخ به  محسن
2 ماه قبل

مگه خوردی

سارا
سارا
پاسخ به  حسن
3 روز قبل

تو می تونی ابم بیاری

سکس
سکس
پاسخ به  محسن
1 ماه قبل

س

سارا
سارا
پاسخ به  سکس
6 روز قبل

ایا لیسدن ممه به پسرها حال می ده من ممم بزرگه

سارا
سارا
پاسخ به  سکس
3 روز قبل

منو می کنی

الهام
الهام
11 ماه قبل

سلام ببخشید من امروز رابطه جنس داشتم اب منی داخل واژن ریخته شده وقتی پاشدم تقریبا نصف اب خارج شد بهد سویس رفتم وتدوتا قرص ال دی خودم نمیخواو بادار بشم ایا کارم دروست بوده

تنهای وحشی
تنهای وحشی
پاسخ به  الهام
5 ماه قبل

چیز مهمی نیست

مهران
مهران
پاسخ به  الهام
15 روز قبل

ن باید میشاسیدی بعدش

فرشته
فرشته
1 سال قبل

سلام وقت بخیر من ۴۷ سالمه ۵تابچه دارم ۷سال قرص ضدافسردگی مصرف میکنم اصلا دوست ندارم باشوهرم سکس انجام بدم چرا

یوسف
یوسف
پاسخ به  فرشته
11 ماه قبل

شوهرت یا بات سرد هست یا. با کسیه

سارا
سارا
پاسخ به  یوسف
6 روز قبل

من نامزد کردم اولین شب عروسیم چجوری منو می کنه من خیلی کنجکاو هستم خجالتی می کشم از نامزدم بپرسم راهنماییم کنین

ممم
ممم
پاسخ به  فرشته
2 ماه قبل

شاید اون بلد نیست

پرویز
پرویز
پاسخ به  فرشته
1 ماه قبل

آیا تحریک می کنند شما را ؟

سارا
سارا
پاسخ به  پرویز
6 روز قبل

ایا تحریک کردن دختر توسط پسرها حال می ده

بی نام
بی نام
پاسخ به  فرشته
20 روز قبل

به خاطر عوارض قرص اعصاب هست

مهران
مهران
پاسخ به  فرشته
15 روز قبل

چون دوس داری ب بقیه بدی

سارا
سارا
پاسخ به  مهران
6 روز قبل

من دوست دارم کوس بدم منو می کنی

شهرام
شهرام
پاسخ به  سارا
1 روز قبل

۰۹۹۳۶۴۵۹۶۳۶

مهسا
مهسا
پاسخ به  فرشته
9 روز قبل

با یکی دیگه سکس کن

شهرام
شهرام
پاسخ به  مهسا
1 روز قبل

۰۹۹۳۶۴۵۹۶۳۶

مهدی
مهدی
پاسخ به  فرشته
7 روز قبل

بامن سکس کن

متمت
متمت
پاسخ به  مهدی
1 روز قبل

سکس
ندر

فرشته
فرشته
1 سال قبل

سلام من ۴۷سال دارم و۷سال است قرص ضدافسردگی مصرف میکنم میخام بپرسم چرامن ارزان نمیشم

فرشته
فرشته
پاسخ به  فرشته
1 سال قبل

چرامن انزال نمیشم

امیر
امیر
پاسخ به  فرشته
9 ماه قبل

با من باشی حتما انزال میشی

پریا
پریا
پاسخ به  امیر
3 ماه قبل
سارا
سارا
پاسخ به  امیر
6 روز قبل

من یه جنده هستم هر کی کوس بخواد بمش می دم کوسمو جلق بدین

شهرام
شهرام
پاسخ به  سارا
1 روز قبل

۰۹۹۳۶۴۵۹۶۳۶ فقط بزنگ

عخح
عخح
پاسخ به  فرشته
2 ماه قبل

من میتونم ابتو بیارم

غریبه
غریبه
پاسخ به  عخح
16 روز قبل

چطوری

سارا
سارا
پاسخ به  عخح
6 روز قبل

چجوری اب از کوس یه دختر میاری بیا اب از منم بیار جلقم بده ولی اروم جلقم بده

یاسر
یاسر
پاسخ به  فرشته
6 روز قبل

من میتونم ارضات کنم تضمینی

شهرام
شهرام
پاسخ به  فرشته
1 روز قبل

۰۹۹۳۶۴۵۹۶۳۶ بیاپیش من

علی
علی
پاسخ به  فرشته
2 ماه قبل

ارضاء

سارا
سارا
پاسخ به  علی
6 روز قبل

من چرا هر لحظه ارضا می شم چکار کنم چی به کوسم بمالم بعضی موقها بالشتم وسط پام می زارم وفشارش می دم تو ولی اونم کافی نیست چکار کنم

مهسا
مهسا
1 سال قبل

سلام من بعدازرابطه جنسی علایم سرماخوردگی پیدا میکنم که وقتی بهترمیشه علایمم اکه بازسکس کنم عود میکنه

میشه راهنمایی کنین

میثم داوری
میثم داوری
1 سال قبل

من و همسرم انجام میدیم البته قبلش همیشه دوش آب گرم میگیریم، بعد ماساژ و لسیدن.

امین
امین
1 سال قبل

واسه گلودرد بعد سکس دهنی باید چکار کرد

Aylin
Aylin
1 سال قبل

سلام ببخشین من در مورد یه چیزهایی دیگه هم سوالی داشتم ….. چجوری با همسر سکس کنیم تا بچه خبری نداشته باشه .. پیش‌ ما میخوابه

یوسف
یوسف
پاسخ به  Aylin
11 ماه قبل

نصف شب انجام بده

ضفر
ضفر
پاسخ به  یوسف
16 روز قبل

سکس

بی نام
بی نام
1 سال قبل

مطالب مفید و پر فایده ایی بود

سهراب
سهراب
پاسخ به  بی نام
11 ماه قبل

سلام من چرا از رابطه جنسی سیر نمیشم هر روز دوس دارم انجام بدم هر روزم توکفم مخصوصا باسن ببینم

سهراب
سهراب
پاسخ به  سهراب
11 ماه قبل

چرا کسی نیس جواب بده چارهای بیندیشه

منصور
منصور
پاسخ به  سهراب
10 ماه قبل

خیلیها اینجورن.چاره ای نیست باید بسوزی و بسازی.اگه گیرت میاد هروز رابطه داشته باش.صفا کن.کی به کیه.

باربیتم
باربیتم
پاسخ به  سهراب
7 روز قبل

تو واسه من خوبی

سارا
سارا
پاسخ به  سهراب
6 روز قبل

بیا بیا باسن من حال کن فقط بهم بگو چجوری باسنو می کنی من تا حالا سکس نکردمبرام توضیح بده

بکن
بکن
پاسخ به  سارا
3 روز قبل

اول یه خورده وازلین بعد تقه

مهتاب
مهتاب
1 سال قبل

سلام خسته نباشد ببخشید من یه سوال دارم ۱۰ ساله پیش رحم را عمل کردم الانم ۴۰ سالمه میخوام بچه دار شم ولی ولی نمیتونم چکار باید کرد

علی
علی
2 سال قبل

درمان زخم هایی ک هنگام برخورد دندون با ناحیه تناسلی چی پیشنهاد میشود

دکتر ندا اکتابانی
پاسخ به  علی
2 سال قبل

سلام بهتر هست زخم ها را تمیز نگهدارید و پماد بتان متازول بزنید تا بهبود پیدا کند .

سهیل
سهیل
پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 سال قبل

سلام ببخید خانوم دکتر بهرامی من دوروزه پیش صبح که ازخواب بلند شدم رویه لثم پشت لبم یک اف بیرون اومده می خواستم بدونم دلیلش چیه ؟ من روزه قبلش رابطه داشتم با جنس مخالف ممکنه دلیلش اون بودهه وبرای خوب شدنش چه راهی هست؟

صفیه رحیمی
صفیه رحیمی
پاسخ به  دکتر ندا اکتابانی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من یک هفته بود ک پاک شده بودم بعد یک هفته نزدیکی داشتم بعد چن روز قرص اورشانسی خوردم وبعد چن روز لکه ببینی داشتم میخام ببینم ک خدا نکردع حامله هستم یا نه

احد
احد
پاسخ به  علی
1 سال قبل

از کاندوم ضد گازگرفتگی دندون استفاده کن

امید
امید
2 سال قبل

سکس دهانی در زن و شوهر آید باعث انتقال بیماری هایی مثل ایدز،سوزاک ،سفلیکس،زونا و یا غیر میشود
زن و شده که رابطه خارج از زناشویی ندارند

دکتر زهرا بهرامی
پاسخ به  امید
2 سال قبل

سلام برخی ویروس‌ها و باکتری‌ها از طریق دهان منتقل می‌شوند هرچند بزاق دهان خاصیت ضد عفونی کننده دارد اما کافی نیست.

نگین
نگین
پاسخ به  دکتر زهرا بهرامی
1 سال قبل

ببخشید خانوم من زیاد خود ارضایی دارم باید چیکار کنم ک ترکش کنم

میلاد
میلاد
پاسخ به  نگین
1 سال قبل

ازدواج کن

اع ددفرفر
اع ددفرفر
پاسخ به  نگین
1 سال قبل

گرمی زیاد نخور ابلیمو بخور

حمزه
حمزه
پاسخ به  اع ددفرفر
4 روز قبل

من میتونم ارضات کنم

سارا
سارا
پاسخ به  حمزه
2 روز قبل

چگونه ارضا می کنی منو ارضا کن

سکس
سکس
پاسخ به  اع ددفرفر
1 روز قبل

Xxxxx
سکس

احد
احد
پاسخ به  نگین
1 سال قبل

رو انگشتت فلفل بزن

سارا
سارا
پاسخ به  احد
2 روز قبل

چجوری

امیر
امیر
پاسخ به  نگین
9 ماه قبل

باید یه سر بیام پیش من تابهت بگم

سارا
سارا
پاسخ به  امیر
6 روز قبل

اگه من بیام چجوری منو میکنی

سارا
سارا
پاسخ به  سارا
6 روز قبل

ایا در حال سکس پسرها بیشتر حال میکنن یا دختر ها

شهرام
شهرام
پاسخ به  سارا
1 روز قبل

تورو تا اخر خط میکنم سارا جان ۰۹۹۳۶۴۵۹۶۳۶

امیر
امیر
پاسخ به  نگین
9 ماه قبل

سکس وحشی انجام بدی دیگه خود ارضایی نمیکنی

محسن
محسن
پاسخ به  امیر
3 ماه قبل

تو منو میخوای

دلسا
دلسا
پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

اوووف

غریبه
غریبه
پاسخ به  امیر
16 روز قبل

سکس وحشی چورریه

پدرام
پدرام
پاسخ به  نگین
6 ماه قبل

آخه جیگر این همه آقا آماده به خدمت حیف نیست.بیا پیش خودم

ابولفضل
ابولفضل
پاسخ به  پدرام
1 ماه قبل

من اینقدر کس ولی میزنم هرشب که سیر میشم

سارا
سارا
پاسخ به  ابولفضل
6 روز قبل

کوس من توپله اگه کسی بتونه جلقم بده برام بنویسه

ارش
ارش
پاسخ به  سارا
2 روز قبل

من هستم

امیر
امیر
پاسخ به  سارا
1 روز قبل

من هستم گلم

سارا
سارا
پاسخ به  پدرام
6 روز قبل

یکی منو بکند هرکی باشه بهم حال بده

علیهستم
علیهستم
پاسخ به  سارا
3 روز قبل

واقعا

ابوالفضل
ابوالفضل
پاسخ به  سارا
2 روز قبل

عزیزم بیا خودم بکنمت حالشو ببر

آخرین ویرایش 2 روز قبل توسط ابوالفضل
سارا
سارا
پاسخ به  پدرام
6 روز قبل

سکس اهسته چجوریه

ممم
ممم
پاسخ به  نگین
2 ماه قبل

بیا تا ارشاد کنم

غریبه
غریبه
پاسخ به  ممم
16 روز قبل

من موقع نزدیکی نفرت میگیرم چون آذیت میشم ولی شوهرم دوست داره هر شب اون میگه توام همکاری کن دوست ندارم چیکار کنم

حمزه
حمزه
پاسخ به  غریبه
3 روز قبل

با کس دیگه رابطه برقرار کن

ممم
ممم
پاسخ به  نگین
2 ماه قبل

همون ارضا

مهران
مهران
پاسخ به  نگین
15 روز قبل

بیا بمن بده ترک میکنی

غریبه
غریبه
پاسخ به  مهران
14 روز قبل

اینم شد راه حل ذخه

مهیا
مهیا
پاسخ به  مهران
10 روز قبل

بیا بزارش تو

حسین
حسین
پاسخ به  مهیا
1 روز قبل

منم هستم روی منم حساب کنید

سارا
سارا
پاسخ به  مهران
6 روز قبل

ایا با کوس دادن خود ارضای تمام می شه را حل چیست راهنمایی کنین

مهدی
مهدی
پاسخ به  نگین
7 روز قبل

با من سکس کن

سارا
سارا
پاسخ به  مهدی
2 روز قبل

من با تو می کنم فقط بگو چجوری منو می کنی

یاسر
یاسر
پاسخ به  نگین
6 روز قبل

با کسه دیگه رابطه داشته باش کم کم از سرت در میاد

مارال سکس می خوام
مارال سکس می خوام
پاسخ به  یاسر
3 روز قبل

منو جر بده کوسم می خورد

سارا
سارا
پاسخ به  یاسر
2 روز قبل

منو بگاه

سارا
سارا
پاسخ به  سارا
2 روز قبل

جلقم بده تا بن

دکمه بازگشت به بالا